Makšķerēšana jūrā

Tas bija Liepājā, pludmalē..viļņi protams ka ir, bet ne katastrofiski lieli, zāles arī nemanīju...līdz vakaram noteikti ka vēl nomierināsies.
27.augusts 2010, 13:33 | links
 
Nu noteikti ka Liepaajaa:)
27.augusts 2010, 11:54 | links
 
ROLI!!! Varbūt vari pateikt kurā vietā tieši novēroji ka daudz maz mierīgs un zāles nav.. Doma šodien braukt uz ventspils pusi,jeb jūrkalni,vai Ovišķiem,mēģināt uz būtēm,negribas mērot lielu gaisa gabalu,un sastapties ar zālēm,varbūt kāds cits ar var padalīties ar info,kas darās pie jūras,un copi.paldies
27.augusts 2010, 11:50 | links
 
Jūriņa ievērojami norimusi, tādos viļņos pat varētu copēt :) zāles arī nav ....
27.augusts 2010, 09:48 | links
 
Labrīt. Nekas nesāp, nevajag lietot visādus sāpinātājus, vajag par copi parunāt, un novirzīt prātus no pēdējo dienu "atejas" portālā....
Iesim kādu breksi ķert, kamēr vēl ūdens lejā.
27.augusts 2010, 09:29 | links
 
Izskatās, ka Guntars vakar diezgan "silts" bija :) galva nesāp?
27.augusts 2010, 08:41 | links
 
Gunča! Jābrauc uz to jūr! Lai var visas shēmas jau pirms to kaudžu vilkšanas pārbaudīt:)) Tā teikt - patrenēties. Un tad vēlāk jau vilksim tikai kaudzēm vien, kaudzēm vien!:))
27.augusts 2010, 08:27 | links
 
Esmu redzējis,ka veči velk ar veikalā pirktām brētliņām garšvielu sālījumā,tā ka izdari secinājumus.Guntars,man viss skaidrs,es jau domāju,kas Tev ellē lēcies.
26.augusts 2010, 23:46 | links
 
ZacEp, pasties PM.
Mini_me, ko Tu lūri??:))
26.augusts 2010, 23:43 | links
 
Zacep !Ar lauru lapām !!! :) Vai smaržīgos piparus ar var izmantot?
26.augusts 2010, 23:39 | links
 
Brālīt, tas jūrā??? butes maķšķerējot skaitu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nuuu, nu kamēr svins nogrimst, tad piecērtu, nu, lai auklu viļņi dikti nenes, nu tad arī var ieriktēties uz tējas dzeršanu.
Cik dziļu jūs laižat lai grimst?
26.augusts 2010, 23:37 | links
 
Ko Tu domā rakstīdams,vilkšanu kaudzēm,2 vēl nau kaudze,bet 6 jau skaitās kaudze,ja saliek viņas vienu uz otras.Sliekām jūrā nau ne vainas,var izvilkt visādus brīnumus,ne tikai butes.Es pārsvarā izmantoju raudiņas fileju iesmaržinātu ar ķiplokiem,lauru lapām,vēl protams garneles un arī jau pieminētās sliekas
26.augusts 2010, 23:36 | links
 
Bet dziļumu izmēri vienkārši. Uz pamatauklas uzver slīdošo svinu,auklas galā piesien pludu.Iemet - novelc pludu uz grunts lai jūti ka pavelc svinu,tad lai auklu vaļā,pluds paceļas,,nofiksē cik auklu palaidi -tas arī būs dziļums.

VOT Kilka tā ir mana pārbaudītā formula :))
26.augusts 2010, 23:28 | links
 
Zaceps, Man neliek mierā tā doma par to vilkšanu kaudzēm. Vot meklēju variantus.
Vai slieka ir laba ēsma jūras zivīm?
Esmu sakrājis dažādas zivtiņas ar domu izmantot copei. Vai varu viņas ņemt līdz uz jūras copi?
26.augusts 2010, 23:26 | links
 
Pluds bij kā antena ar svinu pie dupša -smags-tālu jāmet,slīdošais svins,pavadiņa diezgan gara,gāja pa grunti .Mums uz gruntenēm bij periodiskas copes tai brīdī,bet paģiras pastāvīgas (cope bij pa nakti),et viņš kā iemeta ,pluds dancoja pa vilnīšiem un ...visu laiku bij cope.Es ar rīta tēju eleganti benķī atgāzies vēroju to viņa procesu un sapņoju par siltu gultiņu 200 km attālumā :)))
26.augusts 2010, 23:21 | links
 
Guntars,Tu āksties vai kā?Ja pa nopietno interesē cope jūrā,varu šo to pastāstīt un arī parādīt labas vietas pie Ventspils,bet tad raksti personīgi.
26.augusts 2010, 23:19 | links
 
Brālīt, cik lielu pludu tavējs čoms lika, un cik garu pavadiņu? Vai ēsma gāja pa grunti, vai turējās uz vietas? Cik liels āķis?
26.augusts 2010, 23:11 | links
 
Kilka -ta jau pa taisno uz butēm .Būs īstais laiks.Tur ar parēķināsim,pazīmēsim grafikus un shēmas ....:))
26.augusts 2010, 23:00 | links
 
Man jau liekas ka bute ir vēl tupāka zivs par asari -kādas tur gudrības,aprēķini utt. visu pa prosto un cope ir. Viens džeks no rīta ar pludu ķēra - labi vilka.Liels pluds(slīdošais) ,smags svins,vidēja pavadiņa kas vilkās pa grunti . Ar iemešanu gan tā grūtāk bij viņam.Baigi jāvēzē.
26.augusts 2010, 22:57 | links
 
Brālīt - kaut kad uz oktobera vidu krāmē rasējamo dēli!
Jūgšu pelēcīti un nobraukšu uz LV kārtību ievest :)
26.augusts 2010, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager