Makšķerēšana jūrā

p.s
austrumnieks ir krasta vējš.vietējie māk stāstīt ka krasta vējš ir bada vējš.tīklos zuves nelien!
5.augusts 2010, 21:28 | links
 
klejotājs
ja tevi interesē koklītes stāvlaukums,tad tas ir biku pirms pieturas ar tādu pašu nosaukumu.braucot no Rīgas min tik pa Tallinas piķi līdz norādei Bīriņi pa labi(trešais tiltiņš pār Tallinas šosej).tev jāgriež pa to pašu ceļu nobraucot no piķa.tik augšā griez pa kreisi.min pāri sliedēm pa galveno līdz svetaforam,tur pa labi.'min taisni kamēr pārbrauksi pāri upītei.uzbraucot kalnā ja nemaldos otrais stāvlaukums.ja brauc uz copp,tad vari stāties ari pirmajā.tik jāpaairē būs biku pa labi!:)
5.augusts 2010, 21:26 | links
 
Brasko - Liela nozīme svina svaram. 1.stienītis 5gr- zacepu nav 2.Metu tālu - pievelku pakratu tā lai sviniņš atraujas,sit pagrunti,taisa mutuli un slieciņa augstāk plīvo.Pie lielāka svara(man kāta tests 2-8gr) sākas zacepi un nav tā spēle.
Cabrio - tu krietni pa tālu.Aiz tīkliem jau 3-4m...viņi gar krastu tūsē.Es kādus 10 m aiz bojām -apm 50m nokrasta...tur zāles,akmeņi -dziļums pat līdz 3,5m ,tad sēre ar dziļumu 0,5m.! Tur bedres ar akmeņiem.2stundās divatā ap 6kg. Es jau vairākus gadus tur copēju-tur ir konkrētas točkas kur pulcējas zivis- ziemā luču bari ,tagad asari . Atrodi vietu -nofiksē -viņi atgriežas tajās vietās ja cope pārtrūkst.
5.augusts 2010, 21:14 | links
 
Jā un vēl
Brālīt, kāds sakars svina svaram ar spēli?
5.augusts 2010, 18:53 | links
 
ieraksti google ieraudzīsi!!!! saulkrasti.... līdz jūrai tur 50m :D
5.augusts 2010, 18:37 | links
 
man ar jautājums? Braukšu pirmoreiz... kur tās Koklītes ir, un cik tālu līdz jūrai? vai ZA vējš būs oki(rīt tādu sola)?
5.augusts 2010, 18:11 | links
 
nu jā man ar 15g sviniņš
5.augusts 2010, 18:00 | links
 
Brālītim.
cik tad asarus var savilkt līcī, cik kg stundā?

Par sistēmu
5 gr. svins, 0.17 pītā- tad jau tu copē 1.5- 2m dziļumā, un tāpat īsti nesaproti kā tu uztausti grunti(vējš, straume).
Kā ar zacepiem? Mēģināju dropot, nu zacepu nenormāli daudz.
5.augusts 2010, 17:56 | links
 
Davai 100 gramus nost :D. Bet tiešām bij briesmonis, no sākuma ka līdz laivai davilku, tad tik redzeeja spuru, tipa kaa haizivij :D
5.augusts 2010, 14:49 | links
 
man tāda pati sistēma tik viena zivtiņa silicona otrs ar sliekām... es ar nobrīnijos, bet ilgi nebiju jo sāka līt un tam nebiju gatavs... h pametāju un viss... cik tālu brauc iekšā? es aiz zvejnieku tīkliem....
5.augusts 2010, 14:45 | links
 
Nezinu par jūrmalu, bet vakar biju līča Kurzemes pusē, nekā prātīga nav, arī zvejniekiem tīklos tikai kaut kas pa retam gadās.
5.augusts 2010, 12:01 | links
 
Kā ar Strīpainajiem Kauguros, Asaros vai kādā no šitām Jūrmalas daļām? Nekad tur nau būts un līdz Vidzemes Jūrmalai tālu jābrauc :). Moš kāds var pateikt var ir jēga tur rādīties?
5.augusts 2010, 11:41 | links
 
Cabrio nesaprotu kā tu viņus ķer bet toč zinu ka vakar ar cope bij lopiska.Biju aizvakar ņēma nejēgā - un pat tādi smuki eksemplāri.Jonij no tiem 500gr noņem apm 200gr.nost tad būs pareizi :))
Cabrio es copēju ar DS sistēmu bet nelieku uz āķa gum.zivtiņu bet pāris slieciņas - patricini,pavelc,patricini - man uz katra metiena bij galā. sviniņu lieku 5gr lai viegla spēlīte,kāts 2-8gr tests,pītā0,17 aukla,pavadiņa 1m f-karb 0,24 un viss notiek.
5.augusts 2010, 10:10 | links
 
biju pie koklītēm... laivu maz, laiks pakaļā, asari neņem bet dabūju vimbu mēra un redzēts peldam aiz tīkliem briedis /buks.. :D
5.augusts 2010, 07:56 | links
 
rīt no rīta aizšaušu uz Saulkrastiem pēc ašukiem
4.augusts 2010, 15:22 | links
 
Vidzemes Jūrmalā viss notiek. Asaris kā aptracis rij. Brīžiem tādi ap 500 gramiem. Pa 9 h - 121 strīpainais.
4.augusts 2010, 13:51 | links
 
StormsLV. Paldies!
3.augusts 2010, 08:43 | links
 
Nu nezinu cik maksā, es biju Koklītēs. Pirms laidos iekšā jūrā no rīta, apstaigāju visu laukumu un ēku, nebija ne kas rakstīts par auto stāvēšanu.Kad biju krastā lēnām sakrāmēju mantiņas un prom.
2.augusts 2010, 22:24 | links
 
es vakar bija pilsteta Prestopanc pilstea atrodas Skotija un es vakar nokeru 3 skumbrias vinas kopa sver 4KG un es vinjas nokeru viena reize.......
2.augusts 2010, 21:48 | links
 
Jautājums, varbūt ne gluži par tēmu, cik šogad no copmaņiem prasa par auto atstāšanu stāvlaukumā ''Koklītēs''? Dzirdēju, ka esot saspringta situācija Saulkrastos. Vēl pagājušogad ņēma 1 latu, ja atbrauci pietiekami agri.
2.augusts 2010, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager