Makšķerēšana jūrā

Svētdien biju Uldus svinēt. Jubilāram draugs ar hidrotērpu ielīdis jūrā, uzdūries pamestam tīklam, pilns ar dzīvām un beigtām akmensbutēm, apm. 200m no krasta. Cits nekas neesot bijis iekšā, tikai akmeņnieces.
:)
6.jūlijs 2010, 10:24 | links
 
Nu kā Tev, Bebr, veicās? Neuzkāpi akmeņniecei?
6.jūlijs 2010, 09:53 | links
 
man jau liekas ka Saulkrastos nekur nevar noīrēt...
5.jūlijs 2010, 21:22 | links
 
sveiki vīri un sievas!!!
vai varētu kāds pastāstīt kā makšķerē jūrā, esmu pilnīgs iesācējs jūras makšķerēšanā.
ar ko?
uz ko?
ko var noķert?
cik dziļi jābrien jūrā?
un it kā doma makšķerēt Tūjas apkārtnē...
5.jūlijs 2010, 17:41 | links
 
Sveicināti copes džedaji:) Jautājums ne gluži par tēmu, bet tomēr... Gribas ķert ašukus, bet pūslis pāgājušogad veiksmīgi kapitulēja uz neatgriešanos:((( Varbūt kāds zin, kur Saulkrastos var noīrēt laivu copei jūrjā? Paldies jau iepriekŠ:)
5.jūlijs 2010, 11:54 | links
 
visticamāk jūs viņus neķerat.jo zvejnieki lielāsa ka esot tīklos.nau jau kā stāstat,ka tikai maziņie!
4.jūlijs 2010, 20:50 | links
 
aiviic

Paldies,mja sliktas zinas! Kas notiek ar viniem:(
4.jūlijs 2010, 20:37 | links
 
Ūdens temperatūra ļoti zema-peldēties pat negribējās-brrr..
4.jūlijs 2010, 19:54 | links
 
Tūjas pusē asars ņēma ļoti švāki,un izmērs vienkārši krimināls-tas līdz 1km no krasta.
4.jūlijs 2010, 19:52 | links
 
Bebrs, Tu nu gan esi rupeklis :)
No Tava posta tiešām var noprast, ka vairākus gadus esi kāpis virsū tai butei ;)
4.jūlijs 2010, 18:17 | links
 
Paslimais pajoliņš:)
4.jūlijs 2010, 18:09 | links
 
:)))Cik gadus tad Tu kāpi tai 1,6kg akmeņniecei virsū?:)))
4.jūlijs 2010, 16:44 | links
 
Nus,kas jauns Juriņā? Ir stripainie migranti piestajuši saniedzamā atālumā,vai nea?!
4.jūlijs 2010, 16:42 | links
 
Protams ka zivis tur migrē iekšā - ārā. Lab jāprauc uz jūru "papelst", mošk kādai butei uzkāpšu kā vairākus gadus izgadījās ar 1.6 kg akmeņnieci :)
4.jūlijs 2010, 10:56 | links
 
Tu domā tie "jūras asari" tur dzīvo cauru gadu ?
Mencu aknas ar nevar ēst un mūsu laši ar indīgi, tikai norvēgu der :)))) Ne vienu viens kārtīgu copmani pazīstu, kas dien dienā tur copē, arī šo tēmu esam apsprieduši, tad kad tas mazuts pa virsu peldēja tad nekas nesmirdēja, tagad kad tā vairs nav nu smird :)))
4.jūlijs 2010, 10:53 | links
 
Protams Roli ka tā ir. Vairāk Tev paliks:) Ja tur sanāk noķert tikko ienākušu fišu tad visticamāk tā ir bez smakas bet kas ilgāku laiku mitinās tai eļļa uz pannas naf jāliek.
4.jūlijs 2010, 10:36 | links
 
Liepajā un tās apkārtnē vispār visas zivis smird un tādas nedrīkst ne ķert ne ēst :)) tāpēc nav te ko braukt un ķert tās smirdīgās zivis :)))))
4.jūlijs 2010, 10:21 | links
 
Roli
Smird tās zivis smird. Un ne man vienam. Ne visi asari bija ar smaku, bet bija.
4.jūlijs 2010, 10:05 | links
 
Par to smirdēšanu Tosmares kanālā, to nevar salīdzināt , kas bija krievu laikos! Cik nu tos asarus, zušus, brekšus, zandartus esmu vilcis, nu nav nekāda mazuta smaka vai piegarša , kas liktu par sevi manīt . Tas jau vairāk no sērijas, es neēdu zušus, jo līdzīgs čūskai !
Kaut gan jāatzīst, ka krastos kur rok jūras tārpus zeme visa ar mazutu ....
4.jūlijs 2010, 00:20 | links
 
Vakar viens labs puika bija jūrā uz ZIVI :)) Viens brekšuks zem kilo , 15 labas , biezas butes, mazs zutītis un vēdzeļuks ....neesot īstais vējš bijis , bet kopumā apmierināts :)))
3.jūlijs 2010, 23:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager