Makšķerēšana jūrā

Jā skiperi tev taisnība jo vakar donāju ko tie dullie sēte pie krasta un vilkos tālāk ukad nebija rezultāti vilkos vēl tālāk gandrīz līdz galviņai taču arī tur nebija nevienam ko parādīt.Sāka smidzināt lietus un vilkos uz krastu taču ieraudzīju kad tur viens izvilka vējeni.Nodomāju kad neesu no cukura un sāku pīckāt.Un tavu brīnumu!Divas krastā un divas nopūdelēju.Galvenais par vissu lietu...Varbūt kad vēl būtu taču domāju kad man pietiek gan zivi gan liedēties :))Taču es jau iepriekš minēju kad copē būs vakar un rīt...
8.jūnijs 2010, 16:11 | links
 
Tad jau šodien tur nebūs kur nospļauties :DDD
7.jūnijs 2010, 09:24 | links
 
Nu, tik ļauni jau nemaz nebija. Man vakar labākā vējeņu cope šogad. Šodien jākupina. Taisnība Bebram, ka nav jāžvidzina ellē-ratā, ņēma arī pāris metrus no laivas. Tas viss starp Z-molu un ''katakombām'' ( vai kā tās drupas tur pareizi sauc). Labākā cope bija tieši tur.
7.jūnijs 2010, 08:48 | links
 
Ā - nuja parasti jau tā saka - vakar baigā cope bija un rīt būs tikai šodien nekā :))
6.jūnijs 2010, 22:56 | links
 
Nu nezinu - aizvakar tur neviens nevilka jo es tur biju un vissi cik man zināms tukšā a šodien biju uz z mola un atkal vizmaz no 15,00 līdz 16,30 galīgs tukšums .To jau varēja saprast kad gāju uz mola virsū jo vissi bēdīgi gāja mājās un kad arī man apnika tad jau pat broļu tautai bija apnicis sēdēt un tur palika tik uz pirkstiem saskaitāmi...Vienīgais grunduļi vēl ķērās,bet arī ne tā kā agrāk.
6.jūnijs 2010, 22:54 | links
 
šodien no 10-14 Liepājā uz D-mola 5 vējenes un viens breksēns tuvu 500g uz tās pašas vējeņu makšķeres, nezinu kādā sakarā trāpījās..
6.jūnijs 2010, 15:30 | links
 
Lasu, te komentus...Kā sagribējās līdz Liepājai aizšaut....nu dorogo, očeņ dorogo..:))
6.jūnijs 2010, 15:04 | links
 
Šodien biju tur piebraucis, labi ja viens otrs kaut ko izvilka .....Bez leišu bariem neiztikt !
6.jūnijs 2010, 14:42 | links
 
Mans beidzot maa no UK, tad vakar atvilkos vējenes tā ne pa jokam, HUUUUU sirds ir atveldzēta, šodien kūpiņš!
6.jūnijs 2010, 07:58 | links
 
Šodien liepājā cepuri nost spaiņus knapi aiznesu uz auto kā te viens izsakās ar žagariem rit būs kūpināšana
5.jūnijs 2010, 22:45 | links
 
Laika apstākļi iekš Goldingen un jūrj mēdz būt dažādi bet reizēm iekš Goldingen vējš trakāks.
Mazāki viļņi - mazāk copes bet labāk redzēt pludu.
Vizulis suck, pludiņš ir topā.
Reizēm arī trīsžubura āķi paliek neasi.
Ne vienmēr jāmet cik tālu var ja zivis skrien gar kājām.
Jo ilgāk copēsi jo līkāka mugura ejot uz auto.
Pie jūrjas gan dzeguzi dzirdēsi gan odi sakodīs tā kārtīgi.
Arī jūrā 40 m no krasta mēdz būt kolhozs.
Gadās arī tā ka garneles apēd zivis nevis pats.
Kaut kas vēl iekš bildēm un video.
4.jūnijs 2010, 21:07 | links
 
Šodien pie V-pils klimatērijs idēals, jūra no rīta gandrīz kā spogulis, visapkārt vējenes taisa dipadu-dapadu un copē ar kā dullas, bet tomēr uz garneli/pludu vairāk nekā uz spiningu :) Mazliet pirms pusdienas parādās neliels vilnītis un gan zivju orģiju un arī copes intensitāte arī pierimst paliekot saprāta robežās un uz pēcpusdienu garneli sāk pilnīgi ignorēt, bet bleķi ķer gariem zobiem un izmānāmas tikai ar vietējo matadoru īpatnējo šūpiņa tvičinga tehniku. 16:30 laižam krastā. Koroče savilkām daudz :)
Cope jūrā ir forša! (© MRK)
3.jūnijs 2010, 21:37 | links
 
Manījām jau, manījām tos Urmaasa sajūsmas spiedzienus! :)))
Iedosi vismaz pasmeķēt tos žagarus?!?
3.jūnijs 2010, 19:18 | links
 
Māri, vairs uz vējenēm nebraukšu, pietiek:) šovakar vēl nokūpināšu un vissss.
Artūr!!! Kā es Tevi aizmirsu!:( Piedo.
Publiska atskaite nebūs. Urmas jau kaut ko bišk minēja:)
3.jūnijs 2010, 14:59 | links
 
Guntarskl,tā jau pa kluso padzīvojies pa manu kraju un vēl nevīžo atskaiti ielikt!
3.jūnijs 2010, 14:50 | links
 
Čau, Guntarskl! Man milzīgs prieks, ka tev prieks!
Kad vilksi vēl? Paņēm mani līdzi, lūūūdzu!!!!!!!
3.jūnijs 2010, 14:30 | links
 
Kamēr vieni ievāc ziņas, tikmēr otri velk:)
3.jūnijs 2010, 12:43 | links
 
Ienākusi ziņa,ka Liepājā vējenes ņemot labi - šodien.Vai tā taisnība ?
3.jūnijs 2010, 12:39 | links
 
Ei jūras vilki, vai vējene vēl tusē pie krasta?????
2.jūnijs 2010, 08:55 | links
 
Ko rejas kā suņi, sestdien varam tikties būšu LV!:))))
Tas tiem kas saprot par ko ir runa!:))
Ne asakas!
1.jūnijs 2010, 23:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager