Makšķerēšana jūrā

No 14:00 līdz 22:00 uz Ziemeļu mola Liepājā 13 kg butes. Pusi no šī laika lija lietus un pūta vējš tā, ka izturēt nevarēja, bet cope izdevusies :)
3.maijs 2010, 23:06 | links
 
Luuk ari Lietus :(
3.maijs 2010, 18:26 | links
 
Nac uz mazo salu, tur vel dazas pakas ir:))
3.maijs 2010, 16:45 | links
 
Jaaa laicjns gan taads apmaucies ! Un blin - maxima nav garneles - vo deficits :(
3.maijs 2010, 16:39 | links
 
ZA vejs no kasta netraucee ! Vienigi lietu sola ...
3.maijs 2010, 16:26 | links
 
Baigais vejelis sodien ! Vareji laist uz ZM - tautas sodien maz !
3.maijs 2010, 16:22 | links
 
Nu tad ņeko, jāārstējas! Laidīšu drusku aiz Ziemupes, aiz Laikām un neaizbraucot līdz bākai. Ja zāles nebūs tur arī palikšu, ja būs braukšu tuvāk uz Liepājas pusi
3.maijs 2010, 15:50 | links
 
Nē, paldies, es pagaidām tik pa māju , galīgi mugura čupā...Uzkurieni tieši laidīsi ?
3.maijs 2010, 15:39 | links
 
Paldies, Roli! Tā ar būs jādara. Man jau labāk no krasta nekā tas mola salidojums. Pats negribi vakarā izvēdināties? Braukšu ap 17 no Liepājas
3.maijs 2010, 15:34 | links
 
Ja nav zāles var mierīgi laist no krasta...
3.maijs 2010, 14:56 | links
 
Ir doma šodien bišķi pleksti patramdīt! Ko iesakat? Vai no mola vai no krasta mēģināt? Bija doma no krasta, bet jūra pārāk mierīga izskatās un tagad nevaru saprast kur laist? Veči saka kad butei vilnītis vajadzīgs, bet vilnīša ta nav! Ko jūs darītu - uz molu vai tomēr no krasta mēģinātu
3.maijs 2010, 14:51 | links
 
Biju aizlaidis uz ZM - visi baigi kjer tos "Jūras grundulis (bičok), sērga Liepājas ūdeņiem :))

Uz butem ari sez - bet nu taa pashvaki ! No pieredzes saku , jaa tirit tos grundulus gan ir posts - un cepjot , garsa sakuma liekas ok , bet velak kaut kaa viars nejiet pie sirds ! Kaa Rolis teica - jakupina ! No vejenem ne minas !
3.maijs 2010, 12:59 | links
 
Vakar Saraiķos no 15-02 cope normāla,pārsvarā vidēja izmēra butes,bij arī prāvākas,mazo maz.Ņēma gan garneli gan renģi,pārsvarā ķēru garnele+renģe,cope vienmērīga.Gala rezultātā saķēru 12 kg., 02.30 braucu mājās,pa rīta copi nezinu.
3.maijs 2010, 11:49 | links
 
No rīta , pa dienu, saulainā un apmākusā laikā...gandrīz vai jāsaka ka pusdienas laika svelmē ņem kā trakas, citreiz no rīta ir labāka cope ! Vakarā kaut kā ne īpaši ņem ...
3.maijs 2010, 11:32 | links
 
Veejeni copeeee pa dienu ja ?? Un kas tad vinai patiik kad nomaacies vai saulains??
3.maijs 2010, 11:27 | links
 
Liepāja tie moli ir vairāki ( 4) no kuriem var makšķerēt, makšķerēju no visiem un arī no krasta , tā ka vienai vietai piesiets neesmu :)) Vējenes ķerās gan no mola gan krasta ...
3.maijs 2010, 11:22 | links
 
ROLI tas notiek no moola ? Es skatijos tavus diezgan labos lomus albuumaa un man izskataas kad tu kautkur citur seedi arii uz buteeem nevis uz moola. Man uz taa moola nebij taaa kad nepatika bet mazliet apgruutinaata aaraa izcelshana. Tur kur tu esi bildeejis izskatijaas civilizeetaaka taaa copeeshana. Vis sliktaaakais uz moola bij ntas kad nekaadi rocinjas nenomazgaat.
3.maijs 2010, 11:16 | links
 
Nu kaut kad tagad jābūt šīm ( viens čoms aizgāja šodien izmēgināt) , nu tad kādu mēnesi vairāk vai mazāk jābūt ...Var ķert uz vizuli var uz pludiņu ( iecienītāki) , kādā 1,5m dziļumā uz garneli ...
3.maijs 2010, 11:06 | links
 
Ne tas vien ir redzets :D Jalaiz uz Vejelem :D
3.maijs 2010, 11:03 | links
 
Uzliks kaadus 5Ls par uzieshanu uz moola un buuus mools tuksh no zalgiriem.::)))) Rolis kad veejene apmeeram saak njemt un cik ilgi tad vinjas gar krastu apmeeram ganaas. Un uz kaadu aparaatu taas kjer ????
3.maijs 2010, 11:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager