Makšķerēšana jūrā

Cik nu pats esmu izmēginājies, tad par optimālu priekš sevis esmu izveidojis gruntenes sistēmu no trīs aķiem , viens pie paša svina, ņem uz visiem aķiem vienādi, nepinās ( ja nu pa retam kāda pavada) ....tieši tagad vienu uztaisīšu, vakar dabūju noraut !
21.marts 2010, 11:37 | links
 
Es arī tikai uz vēja zivīm ķēru, bet ar to nelielo pludu pie pavadas ir interesanta doma. Man bieži vien arī bute ņēmusi augšējos āķus, apakšējo nav aiztikusi. Var arī siet četrpusējo griezuli pie lejas, tad sanāks, ka divi āķi ir tuvāk gruntij... kādas domas?
21.marts 2010, 11:30 | links
 
Vienīgais kad ar pludu maksķerēju jūrā ir ķerot vējazivs, pārējos brīžos tas sarežgī visu copi, it sevišķi no krasta .... Pie gruntsmaksķeres pavadiņas var pielikt nelielu pludiņu , vienvārdsakot ēsma būs pacelta no grunts ...
21.marts 2010, 11:21 | links
 
Vairāk takā no krasta, jo uz molu (Z) esmu bijis tikai laikam 4 reizes. Man ir iepatikusies cope Laikās. Tur arī dziļums ir. Saraiķos reiz biju, bet tanī vietā ir sekls un akmeņains.
21.marts 2010, 11:15 | links
 
No krasta vai moļa ?
21.marts 2010, 11:07 | links
 
Skaidrs, paldies...
Man vienkārši ir doma pamēģināt uz pluda ķert, kad ir mierīgāka jūra. OK, pamēģināt varu, bet aizdoma, ka gruntene tomēr būs labāk :)
21.marts 2010, 11:03 | links
 
Menca pavisam noteikti pie grunts, ... taimi - tā pat uz gruntenēm nāk... Mencai tas pavisam noteikti ir izteikti vairāk uzturēties tuvāk gruntij...
21.marts 2010, 10:59 | links
 
Rolis
Jautājums Tev kā spečukam :)
Menca un taims tusē vairāk pa augšējiem ūdens slāņiem vai tomēr vairāk turas pie grunts? Es domāju par tādām vietām, kur dziļums grozās no 3-10m.
21.marts 2010, 10:45 | links
 
juons76> paldies
ja otrdien droši var laist?
visi jau vairāk sēž pretīm stāvvietām, bet vai ta tuvāk stacijai nava,vai arī tut sēž ka var auto atstāt krastā?
ja zini tad uzraksti
aizvakar biju palika gan =)
20.marts 2010, 22:06 | links
 
es nez taa jau gaumes lieta.. man patīk tādas taēc ka gandrīz nekad aukla nesapinas un barība var brīvi plivināties!
20.marts 2010, 21:59 | links
 
mikucis15---es sistēmas sienu pats.divus gadus mēģināju,vienai copei veikala,otrai paša sietās.lai cik tas ir dīvaini ,,bet veikala pirktās vienmēr atpalika loma rezultātā.katram jau savs,bet es dodu priekšroku paša sietām bez tām stieplēm.dārgas jau viņas nav.vēl tagad kastē 3gab mētājas jaunas.
20.marts 2010, 21:55 | links
 
Saulkrastos copēt varēs vismaz vēl visu martu,ja neuznāks liels vējšs.Un nav nemaz tālu jūrā jāiet iekšā.Ar čomu bijām pirmie kas copējām 1-2 metru dziļumā,un izmērs ir lielāks kā 4 un vairāk metros.Vēlāk jau arī vīri to saprata un bars pamazām pārvietojās uz krasta pusi.Kamēr to lucīti izvelc no 4 metru dziļuma,tikmēr no metra dziļuma jau divi izvilkti.Pa pus dienu 200 gab izvilkt nav nekādas problēmas.Lielākais trāpijās 35 cm.
20.marts 2010, 21:50 | links
 
Mikucim.pusautomāta metināmā stieple ir pa pirmo
20.marts 2010, 21:45 | links
 
HOOK > paldies par to pašu- =)
a ļauži tak bij uz ledus? =)
20.marts 2010, 21:40 | links
 
Tiko no z.mola,no 17.00-21.00 pat copi neredzēju...garnele,reņģe
20.marts 2010, 21:29 | links
 
nu to es arī zinu ka tas stieples var nopirkt gatavas
bet ja nemaldos tad lētak sanāk uzreiz pirkt gatavu pavadu !!
bet tur tak neka nau var jau pats uztaisīt tik nezinu no kāda materiāla
es tā iedomājos ka varētu no riteņa spieķiem :D
bet cik tas diamters man liekas pa resnu buus
20.marts 2010, 21:20 | links
 
Gatavas sistēmas ar stieplēm redzēju veikalā "Pie Bloma", pie Zemitānu tilta. Bet gandrīz visos veikalos pārdod arī stieplītes atsevišķi, dažādu garumu. Vajag tikai painteresēties
20.marts 2010, 21:15 | links
 
gribēju pajautāt par bušu sistēmu
ir tās sistēmas kuras ir nopērkamas ar metāla stieplītēm lai āķis būtu nostāk no pamatauklas!!
bet varētu uztaisīt pats tādas pavadas man tīri labi patīk kā ņem uz tādām..bet kur varētu nopirkt tamlīdzīgu stiepli kas būtu viegla un izturīga neliektos?
mošk kādā buvmateriāl veikalā?
20.marts 2010, 21:03 | links
 
Bija jau vēl cilvēki , kad gājām uz moli , tie teica ka nekā neesot....
20.marts 2010, 20:55 | links
 
Roli bij vel kads ?? Vai jus vienigie ?
20.marts 2010, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager