Makšķerēšana jūrā

Vēl viens aizstāvis uzradies. Nezin gan kurs tad te vislaiku grib būt tas visgudrākais.
15.novembris 2009, 11:00 | links
 
Janisardiviems
Šoreiz laikam esi tai suņa lomā, JA?
(Kas rej uz karavānu)
15.novembris 2009, 10:57 | links
 
labs i.neliela atskaitīte par vakardienas copp:
ap 11-tiem iestūrējām superslepenajā Užavas apkārtnes stāvlaukumā.nobriduši līdz jūrjai secinam;tautai brīvdiena.bet vietiņa mums trijiem klātpiebraucējiem tomēr atradās.cope bij ar mainīgām sekmēm(viļņveidīga).pa dienu bušakiem labāk garšoja V-pils tirgū iegādātās brēčas,uz vakar pusi jau nesmādēja ari krevetes.atpūta pie jūras lieliska.iepazīti vēl pāris labi cilvēki.diena pagāja nemanot.normu pieķērām īpaši neiespringstot.~18-tiem jau rullējām laukā no superslepenā stāvlaukuma.diena izdevusies.atūta jūrjā ir forša!:)
p.s.cope tā ir atpūta,nevis darbs!varbūt kādam ir gājis savādāk.tāpēc nepretendēju uz vienīgo taisnību!ne asakas:)
15.novembris 2009, 10:55 | links
 
Windguru rāda palielu vēju, bet ja brauksi no Ovišiem līdz kolkai tad sanāks vējš tev no muguras un netraucēs copi.
15.novembris 2009, 10:55 | links
 
Kā šodien ar copi diez?kāda jūra?doma ka vajadzētu maukt!
15.novembris 2009, 10:52 | links
 
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk))))
15.novembris 2009, 10:49 | links
 
Janisardiviems
Nu redz, kaut ko jau sāc saprast :)
Kad sapratīsi, ka nosaukt citu copmaņu gūto pieredzi konkrētajā reizē un vietā par "pliku dir..." ir diezgan pastulbi, būs jau pavisam labi! :)))
Ne asakas!
15.novembris 2009, 10:35 | links
 
'bandas siro.Mēs atpūšamies!:)
15.novembris 2009, 10:32 | links
 
Kilka tu nu gan esi superpieklājīgs žetons tev par to!
15.novembris 2009, 10:16 | links
 
Nepieklājīgais jaunekli Nr.2 - pārlasi savu postu 23:26 un tad pārdomā savu frāzi "Es neapgalvoju ka tikai pa tumsu ķērās" :DDD
15.novembris 2009, 10:14 | links
 
Mieru mieru vīri!!:) Jus tak ziniet, ka jūra mainās ik pa 10m, kut nu vēl pa 10km:)))
Buģem žiķ družno...
15.novembris 2009, 10:12 | links
 
Urmas jums nu gan baiga banda))))
15.novembris 2009, 10:00 | links
 
divi ss.tad jau varētu ari piekasīties tavam apgalvojumam;
23:18 visas butes tika ķertas uz garneli.
Brikets rakstija to ko viņš dzirdēja no mums.a mums tumsā neķērās.un tas nebija teikts ka nevienam tumsā neķērās!ne asakas.
15.novembris 2009, 09:58 | links
 
Kilka kam ķērās pa gaismu kam pa tumsu , bet tāpēc nevajag apgalvot, ka tikai līdz tumsai ķērās varētu padomāt ka tu nosedzi visu jūru))) Es neapgalvoju ka tikai pa tumsu ķērās es tikai uzrakstīju ka tumsā arī ķērās.Un par to gudreli pats diezgan gudrs izklausies....
15.novembris 2009, 09:53 | links
 
sveiki!!!
tikko no jūras (netālu no jūrkalnes uz užavas pusi) pa gaismu cope laba, iestājoties tumsai, butes palēnām aizgāja gulēt:) bet kārtīga norma tika noķerta, izmērs viduvējs (6 butes virs 500g) pārējās mazākas:( ķēru uz nēģī un kreveti(slep.garšvielās), tomēr labāk ņēma uz nēģi!!!
un sveiciens tiem kretīniem, kas atstāja aiz sevis (šnabja pudeles, maisiņus un pārējo drazu) nākošreiz sabāzīšu jums to drazu vienā vietā!!!!
15.novembris 2009, 02:59 | links
 
Kjilks, buutu pakluseejis te vismaz...
15.novembris 2009, 01:21 | links
 
Briket - es taču rakstīju - slepenā vieta Užavā! ;)))
15.novembris 2009, 00:31 | links
 
Gudrelim ar 2s - tu gadījumā neesi nepieklājīgā jaunieša radinieks. Vai tad viens visu jūrju nosedzi? Ja es visas butes pa gaismu noķēru un līdz ar tumsu cope beidzās, vai man būut jāraksta, ka plika dir$ana ir, ka pa tumsu ķerās???
15.novembris 2009, 00:30 | links
 
Guntarskl,ņefig ar bisi staigāt(nu,ok,mastā sēdēt)!
15.novembris 2009, 00:03 | links
 
Kilka,vai slepenā vieta tā,kur toreiz tie planieristi ņēmās?
15.novembris 2009, 00:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager