Makšķerēšana jūrā

ludzu milie cilveiki, ka ir ar butem tūjas puse? kads var pastastit kur labakas copes vietas, braucu pirmo reizi, gribas pameginat kas ir bute, un ka vinja cope!
8.novembris 2009, 21:22 | links
 
Tagad sēžu jūrmalā,jūra mierīga,vēja nav,butes ar nav.kādas 3 pa 3 stundām.kautkaa galīgi garām...
8.novembris 2009, 20:39 | links
 
Vienai butei divi āķi mutē ir diezgan bieža parādība:)
8.novembris 2009, 20:12 | links
 
RedBull,man tā ir gadījies kādas 3 reizes.
8.novembris 2009, 19:38 | links
 
Reno man ir bijis, ka viena bute ierijusi divus āķus :D
8.novembris 2009, 19:35 | links
 
Janisardiviems,esmu mēģinājis ķert uz to plekstes gabaliņu bet nekā,neņem.toreiz griezām butēm galvas nost un ņēmām garneles no iekšām ārā.daudz nebija,kādu plaukstu salasījām.1 lielai veederā bija pat 3 garneles.
8.novembris 2009, 17:53 | links
 
Reno sogad man vienreiz trapijas pusstunda 8 plekstes, bet tā bija tikai pustunda pēctam cope palika arvien retāka.Pirms vairākiem gadiem atceros, kad ar dēļ garneļu trūkumu dabūjām braukt mājās bet to jau var atrisināt sagriezot pleksti un makšķerējot uz gabaliniem, bet toreiz tas mums neienāca prātā)))
8.novembris 2009, 17:21 | links
 
šonakt,miķeļtorni..dabūju pa nakti 10lit.spainis pilns....bet tādas normālas butes nāc ara.......
8.novembris 2009, 16:12 | links
 
Ps: bija brīdis,kāda pusstunda kad iestājās tāda kā pauze,un tad atkal sākās.ļoti daudz tādas 100gr un mazākas metām atpakaļ.trāpijās pat tā ka 2 butes uz 1 āķi.tai 1.āķis izdūries caur lūpu un otrai astē. 1.reiz tāds brīnums trāpījās.
8.novembris 2009, 15:41 | links
 
2008.gada oktobra beigās trāpiju uz ideālu copi.no pulkstens 12.00 dienā lidz 16.00 pa 2 cilvēkiem savilkām 15kg butes,lielākās bija ap 800gr,cope bija tāda ka ar 2 kātiem nespējām vilkt.ap 16.00 izbeidzās garneles dabūjām braukt mājās(žēl ;-( ).bija tā ka iemet makšķeri,noliec,paņem otru,iemet,noliec.1 makšķere jau raustās,izvelkam buti,otrs kāts jau raustās.ideāli!distance bija ap 35m no krasta,tālāk sēklis.uz sēkļa trāpijās vislielākās,bet cope retāka.2 butes pa 10min.nez šogad tāda cope netrāpīsies? :-)
8.novembris 2009, 15:36 | links
 
Janisardiviems
1:1 skaidrs, ka vairāk noķer. Ja tā būtu medusmaize, laivu būtu vairāk kā makšķernieku.
Mana pieredze beidzas pirms 25 gadiem. Kā viņi tagad bakstās, nav skaidrs.
Ja man ir 2 30m tīkli, nekas vairāk kā vedera tiesa tur nesalien.
8.novembris 2009, 13:58 | links
 
rekords,ko pamanīju uz moļa-3 vīri,ap 16 kāti,nojume,cepumi nu viss kā pienākās broļiem.....šaubos vai viņi maz ir kaut ko dzirdējuši par noteikumiem,normām u.t.t.,bet tā kā inspektorus tur neesmu manījis nekad,tad viss notiekās.....
8.novembris 2009, 10:46 | links
 
Vakar no 16.00-18.30 no ziemelīša-0,pilns ar leišiem,moļa galā šamie sēdēja uz stintēm,nekā diža,bet paretam viņiem trāpījās.....nomainīju vietu,aizbraucām no krasta pamēģināt no 19.00-01.00,man pašvaki,bet kolēģis 15m tālāk vilka labi.(sistēmas vienādas,ēsma tieši tāda pati:) )
8.novembris 2009, 10:31 | links
 
nicks,20 butes ???Redzēju,kātas darās,traktors ar piekabi,kā jālej degviela,laivas motors,degviela nezinu pareiz,kā sauc,kas tin tos tīklus,tad trīs cilvēki laivā,plus traktorists !Un tīklos ir ne tikai butes.
8.novembris 2009, 09:53 | links
 
Nestāsti ja tīklā būtu 20 butes tad neviens ar tiem tīkliem necakarētos. protams varbūt kādreiz ir 20 bet pārsvarā stipri vairāk un nevajag liet ka ar tīkliem noker mazāk un par to mesanu mazās pār bortu nejau visi tā dara.
8.novembris 2009, 01:54 | links
 
Dies' pas'! Nu kurš, nu kurš jumsim ir teicis, ka vajadzētu copēt uz REŅĢI? Tiešām tik grūši atšķirt triviālās jūrjas zivju sugas?
7.novembris 2009, 23:54 | links
 
norms Šodien, 14:42

Mazliet jau dīvaina ir tā situācija, ka vienā reizē var ņemt tikai 5kg butes, bet tajā pašā laikā otrs cilvēks iebrauc turpat jūrā ar laivu, iemet savu likumīgo tīklu, un pa nakti noķer kaut 200kg butes,
un visas var ņemt ...ne jau makšķernieki būs tie, kas jūru no butēm izsmels.

Sēdies 2
Pa nakti tīklā ielīdīs 20 butes nevis 200 kg. Tagad nezinu, bet savulaik butes vilka ar vadu.
Tavi pieminētie 200 kg bija mērens loms, labs - pus tonna un vairāk. Ja pieņemam, ka šodien uz copi devušies 1000 makšķernieku un katram loms - pilns Pūres zaptes spainis, vajag lai 20 tupeles izietu jūrā ar lomu 500kg.
Staldzenē parasti vidēji 3 laivas brauca. Aktīvā zveja teiksim jūl vidus, sept. vidus. Tuvākie zvejnieki Pāvilostā, par leišmali nezinu. Cik viņi sezonā noķēra, nepateikšu. Nav vairs arī īsti kam paprasīt.

Šodien aizminos līdz jūrai. Apskatījos tuvākajam makšķeri. Āķīši maziņi, svins milzīgs, kaut straumes nav, to ka ir cope, nevella viņš nemana. Potenciāls sīkuļu ķērājs ar ierītiem āķiem līdz aknām. Zvejnieki sīkos uzreiz met aiz borta.

Nu tas tāds mans monologs nedaudz aizstāvot rūtoto makšķeru lietotājus un ne tikai.
Ķeriet veseli butes. Gan jau ka neaptrūksies nevienam. Nav jau "izmirstošā" zivs - lasis.

Bet protams, runa jau nav par gaļu, runa ir par copi.
Ne asakas :)
7.novembris 2009, 23:53 | links
 
Pusstundu kā esmu atgriezies no copes. Biju Ovišos. Copēt sāku ap 9.00. Copes ir, taču kā parasti, var vēlēties labāk. Ap 11.00 vai 12.00 iestājas klusums, tik pa retai copītei. Pēc 15.00 cope atkal kļūst mazliet aktīvāka. Tā nosēžu līdz kādiem pusseptiņiem. Kopā pusspainis iznāca. Kolēģim krietni labāk, gandrīz divreiz vairāk butes kā man. Izmērs ne pārāk labs, bet ēst būs ko. Cope laikam bij diezgan sūdīga, bet mans vienalga ir
ļoti apmierināts. Pārsvarā visas zivis uz garneli. Vēl mēģināju reņģi, bet uz tās krietni mazāk un mazākas.
7.novembris 2009, 23:39 | links
 
oo man jauns niks??!!!
7.novembris 2009, 22:50 | links
 
Kuššš, šeitan ir disciplīna attiecībā uz rakstīto topikā (ne tā kā dažā citā vietā) un atļauc plosīties ir tikai blondy_aidžam. Tāpēc, ja par tēmu: cope jūrjā ir forša! :DDD
7.novembris 2009, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager