Makšķerēšana jūrā

Nu parēķini pats stundā uz vienu cilvēku 1 ar pus bute vai tad tas ir daudz???
7.novembris 2009, 19:28 | links
 
Janisardiviems
Tu to man??????????
Pa diviem 7kg no PULSTENS 14 LĪDZ 18
7.novembris 2009, 19:24 | links
 
uz diviem 14 butes to tu uzskati ka normāli??????????? man jau liekas ka nekas īpašs un drošvien entas stundas
7.novembris 2009, 19:22 | links
 
Ozolisch

Ventspilī. Cope bija samērā laba. ņamāja gan kreveti, gan reņģi, bet ķiploku gribēja klāt.
7.novembris 2009, 19:17 | links
 
Kurā vietā aptuveni ADRENALĪNS copēja?
Liepājas vai Ventspils? Nevaram izlemt uz kuru galu startēt, tik dažādas atsauksmes.
Veči palīdziet.
7.novembris 2009, 19:07 | links
 
Tiko no jūras. rezumē normāla cope. no 14 līdz 18 kādi 7kg uz diviem ar fāteri.
7.novembris 2009, 18:56 | links
 
sviestmaize,ir labi lomi bijuši arī no mola.Pavasarī es, no 16 līdz 7 rītā,esu noķēris 16,5 kg.,kaut gan cope likās vāja,bet režultāts labs - palielas.Bet vispār uz molu braucu,ja copēju Liepājas pusē,un krasta copei traucē viļņi un zāle.Patīkamāk tomēr ir no krasta.
7.novembris 2009, 18:29 | links
 
Mazliet jau dīvaina ir tā situācija, ka vienā reizē var ņemt tikai 5kg butes, cilvēks varbūt padsmit reizes ir bijis uz jūru un dabūjis pa pāris butēm, te vienreiz viņam noveicas, ir cope, bet teorētiski vairāk nedrīkst, bet tajā pašā laikā otrs cilvēks iebrauc turpat jūrā ar laivu, iemet savu likumīgo tīklu, kura licence maksā nedaudz vairāk, kā makšķernieka karte uz gadu, unpa nakti noķer kaut 200kg butes, un visas var ņemt.Tā kā es nemaz nenosodu tos, kuri tālu ceļu braukuši, ķer, cik var noķert, jo ne jau makšķernieki būs tie, kas jūru no butēm izsmels.
7.novembris 2009, 14:42 | links
 
Katram sava taisnība. Man ar vakar 3 noķertajām pietiek. Varu iet šodien, rīt atkal ... Ja gribu auksti kūpinātas, paņemu no zvejniekiem kautvai kasti.
Man tas ir vienkārši pabūt pie jūras. Ja var vēl iemest copeni un ķeras, kāpēc nē.

Vakar sāku ar metieniem pāri sēklim. Redzot ka tāda tehnika nestrādā, atradu pēc km vietu (principā jau neatradu, ne jau 1. reizi) kur sēkļa nav. Tur arī bija zivis.
7.novembris 2009, 13:36 | links
 
vakar starp Ventspili un Kolku kaut kur pavidu (vieta bez nosaukuma) no 17:00 līdz kādiem 22:00 samērā laba cope (ap 4 kg), pēc tam nedaudz pieklusa cope. Tad no 1;30 - 3:00 vēl parādījās aktivitāte. Kopā 5,4 kg.
Viļni nekādi,zāle ne cik, straume arī ne. lēns vējš no muguras.
Un ņēma visiem, kas tur bija. Jo tālāk meta, jo vairāk bute.
7.novembris 2009, 12:48 | links
 
sviestmaize
Nu kamēr nesāksi ar kādu kopā braukt, kas jau ilgi copē, tikmēr arī vari nesaprast, kur fīča ir!
7.novembris 2009, 11:49 | links
 
skatos ka parsvaraa butenieki butes no krasta meklee,tas taapeec ka no mooliem ir sliktaaka cope? Pats tikai ssogad saku uz buteem laist,un "āķis lūpā " pamatīgs bet esmu tik no mola ķēris,pag ned,biju arii no krasta juurkalnee,bet nu taas zaales jau ar pirmo metienu nobaidiija un atkal uzkapu uz moola! bet krasti vienalga bija pilni ar copmanniem! Varbuut ir peec kaa vadiities kur labaak,mools vai krasts?no mola tu vari pamekleet taalumu juuraa bet ne uz saaniem pastaigaat! ehh laikam ar vienu sezonu nepietiks lai izprastu šo Buti :)
7.novembris 2009, 11:34 | links
 
Varētu būt arī šādi.
Tie vieni, kas dzīvo netālu no jūras, var aizskriet uz pāris stundām un izvilkt dažus kg butīšu un tā gandrīz katru dienu. Zemapziņā viņi uztver to jūru un to buti kā savu īpašumu (tač katru dienu apmeklējam). Un tad tie, kuri 300km un vairāk nobraukuši reizi mēnesī apciemo jūras krastu. Svešā teritorijā ielaužas un vēl nahali tādi 20kg atļaujas savilkt. Nu tak brakari īstie.:))
Brīžiem liekas, ka te tādas grupas veidojas.
p.s. pašam turp atpakaļ - 540km
7.novembris 2009, 11:26 | links
 
Tas domāts tiem neveiksmīgajiem dirsējiem!
Vienmēr emu gribējis zināt, kas pēc Jūsu domām ir lielāks braķis, un pie bada vairāk?
1) Ja es aizbraucu 1 reizi mēnesī un paņemu 20 kg butes.
2) Vai ja kāds p....pis brauc katru dienu un ņem pa 5 kilogrami, kurš vairāk izķer ko?
7.novembris 2009, 10:28 | links
 
Vakar košragā no 19:30 līdz 23 man 2 butes kolēģim neviena blakusmakšķernieku kompānijai arī nekas. slikta cope.
7.novembris 2009, 09:27 | links
 
GB vaitad copē tikai tad kad mirst badu es ari kad braucu neievēroju normu no Jēkabpils labs gabals ko piesējies Brekam, pašam neveicas.
7.novembris 2009, 06:43 | links
 
Pilnīgi pareizi,tāpat kā ar pārejām zivīm,ir vieta kur tās sapulcējušās un ir tukšie rajoni.Asaru jau ar Tev jāmeklē,ne jau uziesi uz ledus un te viņš gaidīs.
7.novembris 2009, 06:19 | links
 
sviestmaize.
uzmanīgāk lasīt vajag esošos komentus.Breks un vēl daži runīgākie ir izlikuši visu,kā pie bikts.nesēdi vienā vietā.pamaini vietas(turpat,nekur nebraucot)un viss notiek!ja atrodi kur šamās tusē.:)
7.novembris 2009, 00:03 | links
 
Nu kaa lai saprot kur un kad vinnas ir??? lasu bet palieku arviem muļķaaks :( citam pa paris st pilns spainis citam pa divaam dienaam 6 butes.citam naktii nekaa citam ir,citam pad ienu nekaa citam ir! taas butes tados kaa baros staigaa,ja uztraapi tad ir?
7.novembris 2009, 00:00 | links
 
no 15.00 - 17.30
3 lielas, 3 mazas
1 kāts, 2 āķi
Vīrs ar 3 kātiem iebridis uz sēkli meta tālumā, neizskatījās ka nestu ko malā. Zivs ir tur, kur viņa ir.
6.novembris 2009, 22:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager