Makšķerēšana jūrā

Divier [21.09.20]: Divier [30m]: Divier [19:02]: Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādaiNe pierakstīju, ka biju yur dienu iepriekš pirms tevis! Ķeras 20m ni krasta, jo tālāk ir 200m sēklis... Līča pusē iemetiens +iebridu 300m tas pie salritusajiem kokiem!

keners, 21.septembris 2020, 21:40

Katru dienu cita situācija, ja netici, pajautā Leonīdam. Viņš nekur nebrida un nesaspringa ar tālu mešanuNebija jēga brist, zivis bija pirmajā bedrē, tālāk var, viss vienāds, līdz celim...

keners, 21.septembris 2020, 22:10

Tu pats rakstīji, ka bridi pie kokiem ...hi
Jā, iebridu! Biju pārsteigts cik tālu varēja iet... Vētra labi ir saskalojusi smiltis! Un dziļums arī vienāds, līdz celim! Bet, kā jau teicu, zivis ķērās pie krasta
21.septembris 2020, 22:26 | links
 
Divier [30m]: Divier [19:02]: Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādaiNe pierakstīju, ka biju yur dienu iepriekš pirms tevis! Ķeras 20m ni krasta, jo tālāk ir 200m sēklis... Līča pusē iemetiens +iebridu 300m tas pie salritusajiem kokiem!

keners, 21.septembris 2020, 21:40

Katru dienu cita situācija, ja netici, pajautā Leonīdam. Viņš nekur nebrida un nesaspringa ar tālu mešanuNebija jēga brist, zivis bija pirmajā bedrē, tālāk var, viss vienāds, līdz celim...

keners, 21.septembris 2020, 22:10


Tu pats rakstīji, ka bridi pie kokiem ...
21.septembris 2020, 22:21 | links
 
Divier [21.09.20]: Divier [19:02]: Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādaiNe pierakstīju, ka biju yur dienu iepriekš pirms tevis! Ķeras 20m ni krasta, jo tālāk ir 200m sēklis... Līča pusē iemetiens +iebridu 300m tas pie salritusajiem kokiem!

keners, 21.septembris 2020, 21:40

Katru dienu cita situācija, ja netici, pajautā Leonīdam. Viņš nekur nebrida un nesaspringa ar tālu mešanu
Nebija jēga brist, zivis bija pirmajā bedrē, tālāk var, viss vienāds, līdz celim...
21.septembris 2020, 22:10 | links
 
Divier [19:02]: Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādaiNe pierakstīju, ka biju yur dienu iepriekš pirms tevis! Ķeras 20m ni krasta, jo tālāk ir 200m sēklis... Līča pusē iemetiens +iebridu 300m tas pie salritusajiem kokiem!

keners, 21.septembris 2020, 21:40


Katru dienu cita situācija, ja netici, pajautā Leonīdam. Viņš nekur nebrida un nesaspringa ar tālu mešanu
21.septembris 2020, 21:51 | links
 
Divier [21.09.20]: Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādai
Ne pierakstīju, ka biju yur dienu iepriekš pirms tevis! Ķeras 20m ni krasta, jo tālāk ir 200m sēklis... Līča pusē iemetiens +iebridu 300m tas pie salritusajiem kokiem!
21.septembris 2020, 21:40 | links
 
Pagaidām tuvākā nākotnē izskatās ka arī neatvērsies, jo vēji nebūs pareizie.
21.septembris 2020, 21:14 | links
 
Pravietis [18m]: Paziņa vakar bija Liepenē. Viena liela plekste un tas arī viss. Tādas sezonā gadoties labi , ja viena. Kompensācija morālajām paģirām, ka varēja vēl izpeldēties. :). Izskatās, ka šogad varētu būt lielākas apmēros, bet jautājums, kā būs ar kvantitāti.Man līdzīgi, gan ēsma bija zviedru galds, bet loms švaks... Toties pie drupam no rīta lēkāja baltās zivis un ne maziņas, metu visu kas bija, nereaģēja

keners, 21.septembris 2020, 20:52

Izskatās, ka es pēc butēm braukšu nedaudz vēlāk, bet pirkstu gan regulāri turu uz pulsa. Cope daudziem paziņām pagaidām svētdienas režīmā, taustās, īpaši nesaspringstot. Šobrīd jāņem tas, kas nāk, šodien Lielupē dabūju brekšu spaini.
21.septembris 2020, 21:05 | links
 
keners [21.09.20]: Pravietis [26m]: Paziņa vakar bija Liepenē. Viena liela plekste un tas arī viss. Tādas sezonā gadoties labi , ja viena. Kompensācija morālajām paģirām, ka varēja vēl izpeldēties. :). Izskatās, ka šogad varētu būt lielākas apmēros, bet jautājums, kā būs ar kvantitāti.Man līdzīgi, gan ēsma bija zviedru galds, bet loms švaks... Toties pie drupam no rīta lēkāja baltās zivis un ne maziņas, metu visu kas bija, nereaģēja
Bet - ķērās gaismā un pēc pusnskts
21.septembris 2020, 21:02 | links
 
Pravietis [21.09.20]: Paziņa vakar bija Liepenē. Viena liela plekste un tas arī viss. Tādas sezonā gadoties labi , ja viena. Kompensācija morālajām paģirām, ka varēja vēl izpeldēties. :). Izskatās, ka šogad varētu būt lielākas apmēros, bet jautājums, kā būs ar kvantitāti.
Man līdzīgi, gan ēsma bija zviedru galds, bet loms švaks... Toties pie drupam no rīta lēkāja baltās zivis un ne maziņas, metu visu kas bija, nereaģēja
21.septembris 2020, 20:52 | links
 
čoms arī bij sestdien KolkĀ 2 gb bet smukas....
21.septembris 2020, 20:41 | links
 
Paziņa vakar bija Liepenē. Viena liela plekste un tas arī viss. Tādas sezonā gadoties labi , ja viena. Kompensācija morālajām paģirām, ka varēja vēl izpeldēties. :). Izskatās, ka šogad varētu būt lielākas apmēros, bet jautājums, kā būs ar kvantitāti.
21.septembris 2020, 20:34 | links
 
Vakar ap 19.00 trīs vīru kompānija ieradāmies Kolkas ragā. Ēsma dažāda - Leonīda dota saldēta brētliņa, saldētas reņģes, sliekas, tīģerenes svaigas un vārītas, parastās vārītas. Līdz pusnaktij lieljūrā kolēģiem dažas, man nulle, tad divi dupleti un līcī copi noslēdzot - (jūrā bija straume) vēl pa kādai
21.septembris 2020, 19:02 | links
 
Bussunaave [21.09.20]: Vakar Lūžņa no rīta 6-9 5kg pēc tam divas stundaslīdz 11 ne piesitiena.
Jā, šim nu gan es gribu ticēt! Apsveicu :)))
21.septembris 2020, 09:18 | links
 
Vakar Lūžņa no rīta 6-9 5kg pēc tam divas stundaslīdz 11 ne piesitiena.
21.septembris 2020, 08:22 | links
 
A ko tad jūs gribēt...vai tukšajā mēnesī pillus spaņņus ar zivēm.
20.septembris 2020, 21:42 | links
 
šodien Saraiķos uz 4riem 4ras butes.Sākām 6.30-14.
20.septembris 2020, 21:13 | links
 
Jau minēju savus pieredzes novērojumus. Pirms un pēc vētras BUTE peld no krasta dziļumā. Kad atgriežas hvz , visticamāk pēc dienām trijām/četrām, ja laika apstākļi tām patīk. Katra reize ir savādāka, bet par vētru tas ir fakts. To arī esam ar jūras lauvu Valēriju apsprieduši.

seedoo, 20.septembris 2020, 14:38

Nu jau trīs dienas būs.
20.septembris 2020, 20:42 | links
 
Zveinieki no rīta vilka tīklus arā un pilnībā tukši.

edzuss2, 20.septembris 2020, 13:50

Ja zvejniekiem tīkli tukši, tad vai nu nav zivju, vai tās ir absolūti neaktīvas. Es sliecos uz pirmo versiju.
Gribas domāt, ka šovakar varētu būt aktīvāk šur tur, jo plāni mākonīši uz Ventspils pusi manās.
Vējš varbūt ceļas lielāks.
20.septembris 2020, 20:39 | links
 
Niecīgs loms, bet ir kā ir! Vakar no 20:00 līdz 5:0 un no rīta vēl 8-10, četras butes. Nezinu kas pie vainas, varbūt ķert vairs nemāku :)) vai vnk zivs nebija tuvumā. Atpūta un relaks fantastisks kā jau vienmēr pie jūras :) un iepazīti jauni copes kolēģi - paldies viņiem par kompāniju.
Zveinieki no rīta vilka tīklus arā un pilnībā tukši.

edzuss2, 20.septembris 2020, 13:50

Jau minēju savus pieredzes novērojumus. Pirms un pēc vētras BUTE peld no krasta dziļumā. Kad atgriežas hvz , visticamāk pēc dienām trijām/četrām, ja laika apstākļi tām patīk. Katra reize ir savādāka, bet par vētru tas ir fakts. To arī esam ar jūras lauvu Valēriju apsprieduši.
20.septembris 2020, 14:38 | links
 
edzuss2 [20.09.20]: Niecīgs loms, bet ir kā ir! Vakar no 20:00 līdz 5:0 un no rīta vēl 8-10, četras butes. Nezinu kas pie vainas, varbūt ķert vairs nemāku :)) vai vnk zivs nebija tuvumā. Atpūta un relaks fantastisks kā jau vienmēr pie jūras :) un iepazīti jauni copes kolēģi - paldies viņiem par kompāniju.
Zveinieki no rīta vilka tīklus arā un pilnībā tukši.
Man vakardien gandrīz tāpat, tā kā..
20.septembris 2020, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager