Makšķerēšana jūrā

Garsh ... neesmu jau es profesionāls zvejnieks , bet tikai makšķernieks un diez vai visu izštukot sēžot mājās var , es tik minēju lietas , kas ta kā būtu jāņem vērā ejot uz jūru ... protams ir savi gadalaiki , kad daudz kas cits vēl jāņem vērā .....
18.aprīlis 2008, 09:38 | links
 
Krasta vējš - Austrumu ( DA vai ZA ) , jūras vējš Rietumu ( DR vai ZR ) .... Par Ziemeļu molu es pats neesmu nodēvējis , bet gan tas ir oficiālais nosaukums , Liepājā ir četri makšķerējami moli ( Zaļais , Sarkanais , Dienvidu , Ziemeļu ) ir vēl Vidējais molis , bet tas ir slēgtais mols . Nebūs varbūt tik liela nozīme ( kaut gan tam ar ir nozīme ) kāds vējš ir copes dienā , bet kāds tas bija iepriekšējās dienas ...Ar jūras vēju pie krasta piedzen jūras zāles , kur meklē barību visas jūras zivis , protams var būt tik daudz zāļu , ka makšķerēt no krasta nav iespējams, tar ir jāpagaida kad visu to izsklo krastā vai aizdzen atpakaļ jūra , toties no moļa var aiziet aiz šīm zālēm un makšķerēt tīrā ūdenī .... Ir tāda lieta ,un to dēvē katrs savādāk - liels ūdens , paisums , bēgums , straumes , vienvārdsakot , kad līmenis jūrā ir augstāks , tas arī ir pluss makšķerēšanai jūrā . Rāmā laikā arī cope būs švakāka , ir jau daudz citu faktoru ( temperatūras maiņa , mēness fāzes utt. ) Visvieglāk ir pirms copes aiziet līdz jūrai un paskatīties , kas tur labs notiek , bet ne visiem tāda iespēja .... Tik nu man izdevās izklāstīt rakstiski .....
18.aprīlis 2008, 09:33 | links
 
Roli,
nepretendēju uz patiesību, bet iz manas pieredzes.
vasarā krasta (austrumu) vējš ir lieta. jo mainās ūdens t, tb, paliek pie krasta auksts. pārbaudīta lieta. jo jūlija vidū pirms 2 gadiem butes idēālā izmēŗā ķerās no krasta kā nekad. pat rudenī tik labi nav gājis. citu zivju gan nebija. bet ūdens tobrīd bija tāds, ka peldēt varēja tikai ar "urrā" brēcienu:) ta bija jūlijā.
18.aprīlis 2008, 09:14 | links
 
Rolim! Ko nozīmē; krasta vējš un jūras vējš? Kurā vējā ir vislabākā makšķerēšana (piemēram no krasta)? Es trīs reizes esmu bijis jūrā copēt (Ventspils rajonā). Divreiz nenoķēru gandrīz nekā, vienreiz spainis sanāca. Tas bija rudens pusē, bet kāds toreiz bija vējš?- neatceros. Vienreiz biju arī Liepājā, uz mola (laikam uz ziemeļu, -kā Tu to dēvē). Tad nedabūju pilnīgi neko. Tā kā šaja jomā esmu galīgs muļķis, tad būšu pateicīgs par jebkuru informāciju. Jau iepriekš -Paldies_
18.aprīlis 2008, 08:37 | links
 
es tacu saprotu japagaida ka bus juras wejs ja un ta war braukt?
17.aprīlis 2008, 22:13 | links
 
Tu speciāli ?... NE JAU PROBLĒMA IR VĒJŠ , BET GAN KĀDS VĒJŠ !
17.aprīlis 2008, 22:12 | links
 
nu nesaku ka brauxu weja laika brauxu dazas dienas pec weja ja wares
17.aprīlis 2008, 22:09 | links
 
Skaidrs , ka Tev nekas nav skaidrs ! Ko Tu gribi noķert no krasta , ja piecas dienas pūš krasta vējš ?
17.aprīlis 2008, 22:06 | links
 
es jau tada weja nebrauxu domaju norm laika
17.aprīlis 2008, 21:58 | links
 
Ar tādu vēju diez vai piekrastē būs labā cope , pat 4 no rīta !
17.aprīlis 2008, 21:49 | links
 
ko sakat par copi w-pils raj no krasta uz butem no kkadiem 4iem lidz apm 8iem 9iem
17.aprīlis 2008, 21:42 | links
 
hmm
bet pagāšgad bi maija sākumā, ka maz neleikas tās zivis, kas vēja:)
šogad tā kā domājas vaidzētu visam būt bik ātrāk. bet nu labi. rīt braukšu uz molu. tad jau redzēs, vai bija tos 300 km vērts:)
17.aprīlis 2008, 21:30 | links
 
Juus mani nekaardina ar juuras copi:),savaadaak man jau saak dumas domas galvaa naakt....,bet 300km:(
17.aprīlis 2008, 16:58 | links
 
Vakar viens no mola esot vējazivi redzējis , bet diez vai viņas tagad ķerās !
17.aprīlis 2008, 15:51 | links
 
Nav gan, jo tās ir pēc reņģēm.
17.aprīlis 2008, 15:05 | links
 
vējzivis ir jau?
17.aprīlis 2008, 13:55 | links
 
Biju vakar vakarā uz Liepājas ZM, ap 24 sākās cope, butes labā izmērā. Ap 02.30 cope mazliet aplūza, bet rezultāts puse spainis ar butēm. Ēsma garnele. Vienam otram, kas bija vairāk uz mola galu jau trāpijās pa reņģei.
17.aprīlis 2008, 10:59 | links
 
Nu no krasta jau ar tādiem vējiem to varēja sagaidīt , uz moļa dabūju iet uz pašu galu , bet nu cope gan laba vakar bija !
17.aprīlis 2008, 10:16 | links
 
Vakar,jūrā no krasta,pilnīgs klusums! Par ēsmu,izmantoju sliekas!:)
17.aprīlis 2008, 10:11 | links
 
Jūrā tik tagad dzīvība sāk mosties , butes pēc nārsta aktīvas paliek ..... drīz vējazivis un reņges sāks nākt , mencas ar !
17.aprīlis 2008, 00:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager