Makšķerēšana jūrā

Sēžam ziemupē divatā no 16.00 . Uz makšķeri pagaidām nulle. Ar rokām noķerta viena 5e lielumā un pāris redzētas,pētot vietu.
21.augusts 2020, 20:33 | links
 
KurmisZB [21.08.20]: Domaataajs [Vakar]: Ņemot vērā to, ka ar Ziemeļjūru pēdējās pāris desmitgades ūdens apmaiņa ir švaka, jūra noteikti bija sāļāka.
Ar sievām kā nu kuram, kam par vīnu pārvēršas, kam par etiķi, kam par sāli un pipariem ;)Te ieskatam uz ātro, bez plikas d.......
:)
Paldies par info!
21.augusts 2020, 19:37 | links
 
Irbes šaurumā ūdens silts, pie krasta nekas nenotiek. Varbūt, ka nedaudz pa nakti tālā distancē.
tīklinieki brauc tālu selgā.
Tāda informācija no vietējiem pirms pāris stundām.
Protams, ka, piemēram, Pāvilostā vai Liepājā situācija varētu būt savādāka un vismaz dažus kilogramus var ielasīt. Bet neviens jau neko nesaka, nebildē, nepierāda.
Leonīd, ja esi šeit, vai ir kas piebilstams?
21.augusts 2020, 18:49 | links
 
Domaataajs [20.08.20]: Ņemot vērā to, ka ar Ziemeļjūru pēdējās pāris desmitgades ūdens apmaiņa ir švaka, jūra noteikti bija sāļāka.
Ar sievām kā nu kuram, kam par vīnu pārvēršas, kam par etiķi, kam par sāli un pipariem ;)

Te ieskatam uz ātro, bez plikas d.......
:)
21.augusts 2020, 15:53 | links
 
edzuss2 [20.08.20]: KurmisZB [Vakar]: Pravietis [11:45]: Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....Runa ir par šodienu, ne tavu iedomu pagātni, kad zāle bija zaļāka un jūra sāļāka.
:DDDA nopietni - jūra ar bij sāļāka? :)
Tici, bija. Ja interesē vari netā pameklēt, kā mainijies ūdens sastāvs pēdējos 40mit gados.
21.augusts 2020, 15:38 | links
 
Palasot šo visu parādās sajūta ka Domātājs, pravietis un vēl daži vairāk kā pāris kilogramus butes nekad dzīvē nav redzējuši. Nesaprotu kur ir problēma saķert 4,5 kg butes? Vienkārši patīk zābakiem sēdēt mājās dīvānā un gudri dirst. Dauņi

Pavilsosta, 21.augusts 2020, 13:23
Tu saki? :)
Un cik un ko tad dauņu speciālists būtu noķēris tagad jūrā?

Domaataajs, 21.augusts 2020, 13:40
Nelielisos ar normām, bet savus 4-5 kg vakarā var salasīt

Pavilsosta, 21.augusts 2020, 14:24


Pagriez filmu atpakaļ, runa gāja par normu ar kaudzi augusta vidū. Seko kino repertuāram un netin lentu bezfilmā....:).
Veiksminieks bussunaave raksta, "Vakar posmā Kolka-Ventspils norma pluss. Cope sākās līdz ar krēslu, distance ļoti tuvu krastam. Ņēma uz visu. Ar diviem kātiem nevarēja tikt galā. Kolēģim līdzīgi."
16.augusts 2020, 12:28 | citēt | ziņot | links
Par to lūk, ir filmas saturs, nevis par 4,5 kg. Izvēlies skaidru brīdi, kad diagnozes visiem sarunas tematā iesaistītajiem piedēvē.
21.augusts 2020, 15:34 | links
 
Palasot šo visu parādās sajūta ka Domātājs, pravietis un vēl daži vairāk kā pāris kilogramus butes nekad dzīvē nav redzējuši. Nesaprotu kur ir problēma saķert 4,5 kg butes? Vienkārši patīk zābakiem sēdēt mājās dīvānā un gudri dirst. Dauņi

Pavilsosta, 21.augusts 2020, 13:23
Tu saki? :)
Un cik un ko tad dauņu speciālists būtu noķēris tagad jūrā?

Domaataajs, 21.augusts 2020, 13:40

Nelielisos ar normām, bet savus 4-5 kg vakarā var salasīt
21.augusts 2020, 14:24 | links
 
Ņemot vērā to, ka ar Ziemeļjūru pēdējās pāris desmitgades ūdens apmaiņa ir švaka, jūra noteikti bija sāļāka.
Ar sievām kā nu kuram, kam par vīnu pārvēršas, kam par etiķi, kam par sāli un pipariem ;)
20.augusts 2020, 22:19 | links
 
buslis [20.08.20]: edzuss2 [19:15]: KurmisZB [10m]: Pravietis [11:45]: Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....Runa ir par šodienu, ne tavu iedomu pagātni, kad zāle bija zaļāka un jūra sāļāka.
:DDDA nopietni - jūra ar bij sāļāka? :)Ne tikai jūra bija sāļāka :D:D sieva arī
Šis bija labs +++ :D
20.augusts 2020, 20:40 | links
 
Nodaļā ar admina palīdzību vesels gars uz brīdi atgriezies....:). Ne tikai jūra bija sāļāka un sievas lunkanākas, bet arī plekstes lielākas par pannu un nebija tik izvelīgas, vai arī makšķernieki bija gudrāki....:).
20.augusts 2020, 20:31 | links
 
edzuss2 [20.08.20]: KurmisZB [10m]: Pravietis [11:45]: Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....Runa ir par šodienu, ne tavu iedomu pagātni, kad zāle bija zaļāka un jūra sāļāka.
:DDDA nopietni - jūra ar bij sāļāka? :)
Ne tikai jūra bija sāļāka :D:D sieva arī
20.augusts 2020, 19:18 | links
 
KurmisZB [20.08.20]: Pravietis [11:45]: Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....Runa ir par šodienu, ne tavu iedomu pagātni, kad zāle bija zaļāka un jūra sāļāka.
:DDD
A nopietni - jūra ar bij sāļāka? :)
20.augusts 2020, 19:15 | links
 
Pravietis [20.08.20]: Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....
Runa ir par šodienu, ne tavu iedomu pagātni, kad zāle bija zaļāka un jūra sāļāka.
:DDD
20.augusts 2020, 19:07 | links
 
):):):)
20.augusts 2020, 18:59 | links
 
Bussunaave [Vakar]: Vakar Vaidē četrās stundās 4,5 kg.Labs loms. Tad jau kad būs īstais žors citiem būs pieklājīgs spainis, bet Tev tonna ar butēm. Noteikti labi ķērās butes liekot galā Mērsraga Asara fileju.

buslis, 19.augusts 2020, 23:26


Uz asara filejas ne īpaši labāk strādāja raudas fileja.
20.augusts 2020, 15:57 | links
 
Ko gan neesam redzējuši augustā.... Pat zvejnieku kastēs, vismaz divas normas, sabērtas super izmēra gaļīgas plekstes. Esam kolektīvi ķēruši tādus, kas copē nemaz pat nav bijuši un tt. Pareizi raksta, mums taču katram savi izziņas avoti, kuriem piešķiram ticamību. Tagad es par to visu :),:)....
20.augusts 2020, 11:45 | links
 
Var jau but. Es tik par augusta copi. It seviśki pa nakti....

seedoo, 20.augusts 2020, 08:58

Iespējams tas, protams, ka ir. Bet personīgi es ticu zināmiem kadriem.
20.augusts 2020, 10:03 | links
 
Noteikti labi ķērās butes liekot galā Mērsraga Asara fileju.

buslis, 19.augusts 2020, 23:26

Notekti kopā ar garenvirzienā grieztu ķiploku
20.augusts 2020, 10:02 | links
 
[quote=628209]
20.augusts 2020, 10:01 | links
 
Var jau but. Es tik par augusta copi. It seviśki pa nakti....
20.augusts 2020, 08:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager