Makšķerēšana jūrā

Abavnieks [31.07.20]: Pravietis [28m]: Paziņa no Liepenes nupat zivju vietā pārveda ērci. Es nupat dabūju Babītē piesūkušos ērci. Veči, iesaku sapotēties. Es to izdarīju divas nedēļas pēc piesūkšanās. Potes iedarbība sākas arī pēc divām nedēļām. Kopā esmu zaudējis veselu mēnesi copes,sēžot karantīnā. Tiem, kas ar nakšņošanu un plezīru kempingā, tas varētu būt aktuāli.Tu neticēsi. Man šogad ir bijušas pamanītas ērces virs 20. Piesūkušās gabalas 6.

Ja vien Tu nemakšķerē visādos Varkaļu kanālos, un tamlīdzīgās vietas, kur "itkā" ērcēm nevajag būt... Nesēj paniku, kā to darīji ar uzbrūkošajiem jauniešiem pludmalē un niknajiem meža zvēriem, kas Jums klūp virsū un naktī acis zibina.
Visiem sen ir skaidrs, ka erci var "uzlasīt" arī savā piemājas mauriņā. Jā, arī Rīgas parkos un tamlīdzīgās vietās.

Ērce nav joka lieta un cilvēkiem, kas bauda dabu dabu, sen tas ir skaidrs. Bet tie Tavi dramatizējošie teksti, par ikdienišķām lietām un parādībām tiešām liek domāt, ka Tev ir paranojas.
Ja no ērcēm nebaidās salasa mazāk. Man sēņojot arī ir. Pie karpu dīķiem īsa zāle, tur ok
31.jūlijs 2020, 22:14 | links
 
Pravietis [31.07.20]: Paziņa no Liepenes nupat zivju vietā pārveda ērci. Es nupat dabūju Babītē piesūkušos ērci. Veči, iesaku sapotēties. Es to izdarīju divas nedēļas pēc piesūkšanās. Potes iedarbība sākas arī pēc divām nedēļām. Kopā esmu zaudējis veselu mēnesi copes,sēžot karantīnā. Tiem, kas ar nakšņošanu un plezīru kempingā, tas varētu būt aktuāli.
Tu neticēsi. Man šogad ir bijušas pamanītas ērces virs 20. Piesūkušās gabalas 6.

Ja vien Tu nemakšķerē visādos Varkaļu kanālos, un tamlīdzīgās vietas, kur "itkā" ērcēm nevajag būt... Nesēj paniku, kā to darīji ar uzbrūkošajiem jauniešiem pludmalē un niknajiem meža zvēriem, kas Jums klūp virsū un naktī acis zibina.
Visiem sen ir skaidrs, ka erci var "uzlasīt" arī savā piemājas mauriņā. Jā, arī Rīgas parkos un tamlīdzīgās vietās.

Ērce nav joka lieta un cilvēkiem, kas bauda dabu dabu, sen tas ir skaidrs. Bet tie Tavi dramatizējošie teksti, par ikdienišķām lietām un parādībām tiešām liek domāt, ka Tev ir paranojas.
31.jūlijs 2020, 22:05 | links
 
Paziņa no Liepenes nupat zivju vietā pārveda ērci. Es nupat dabūju Babītē piesūkušos ērci. Veči, iesaku sapotēties. Es to izdarīju divas nedēļas pēc piesūkšanās. Potes iedarbība sākas arī pēc divām nedēļām. Kopā esmu zaudējis veselu mēnesi copes,sēžot karantīnā. Tiem, kas ar nakšņošanu un plezīru kempingā, tas varētu būt aktuāli.

Pravietis, 31.jūlijs 2020, 21:45


Otrs variants- pārbaudīties uz antivielām - apmēram 40% iedzīvotāju iekš LAT ir jau imunitāte pret encefalītu- caur nevārītu govs/kazas pienu un caur to, ka tomēr daudz piesūkšanās un saslimstamība notiek nemanāmi.
Man ir sūkušās klāt, esmu vairākus pošu ciklus izgājis- tā ar nav sanācis pašam notestēties.
Un pret Laima slimību potes nav- ja iekož, tad pusgadu tā vieta tāpat jānovēro
31.jūlijs 2020, 22:01 | links
 
Paziņa no Liepenes nupat zivju vietā pārveda ērci. Es nupat dabūju Babītē piesūkušos ērci. Veči, iesaku sapotēties. Es to izdarīju divas nedēļas pēc piesūkšanās. Potes iedarbība sākas arī pēc divām nedēļām. Kopā esmu zaudējis veselu mēnesi copes,sēžot karantīnā. Tiem, kas ar nakšņošanu un plezīru kempingā, tas varētu būt aktuāli.
31.jūlijs 2020, 21:45 | links
 
Vienreiz pat biju kaut ko safilmējis par šo tēmu, bet tā līdz montāžai nav tikts, pat nezinu vai materiāls vēl ir saglabājies.
30.jūlijs 2020, 18:55 | links
 
Pirktās arī mēdz būt labas, turklāt tās no lētākā gala :)
Sāc ar to, ka apmēram uzkopē veikalā pirkto, pēc tam ar katru nākamo improvizē.
Man ir gan tādas bez spīguļiem, gan apkārtas līdz nemaņai. Strādā principā abas.
Nav obligāti siet ar trim āķiem. Man personīgi patīk siet divus. Ja ir cope, tad viss tāpat notiek.
Vislabākais, ja brauc kādam līdzi, kas ar mieru padalīties, bet tā viss uz izjūtām.
Un tāpat - šodien ķeras, rīt nekā un otrādi.
30.jūlijs 2020, 18:53 | links
 
mar4ello25 [30.07.20]: edzuss2 [11:58]: mar4ello25 [11:23]: Pravietis [45m]: Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54
Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.Saprotu ka tas viss ir katra profesionālais noslēpums, bet vai vismaz ar kkadu vizualizāciju vari , lūdzu padalīties? PMCik sistēmas aptuveni vēlies?Kādas 10 kā minimums. Kko jau jūra paņem, tāpēc manuprāt labāk ar rezervi iekrāt.
Es sev sienu tikai pats :)
Ja ir vēlme raksti PM un varam k-ko sarunāt, ja ir interese!
30.jūlijs 2020, 15:15 | links
 
edzuss2 [30.07.20]: mar4ello25 [11:23]: Pravietis [45m]: Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54
Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.Saprotu ka tas viss ir katra profesionālais noslēpums, bet vai vismaz ar kkadu vizualizāciju vari , lūdzu padalīties? PMCik sistēmas aptuveni vēlies?
Kādas 10 kā minimums. Kko jau jūra paņem, tāpēc manuprāt labāk ar rezervi iekrāt.
30.jūlijs 2020, 15:10 | links
 
Pravietis [44m]: Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54
Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.Saprotu ka tas viss ir katra profesionālais noslēpums, bet vai vismaz ar kkadu vizualizāciju vari , lūdzu padalīties? PM

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 11:23

Turi mani pie vārda..... būs laiciņš, uztaisīšu inventarizāciju, vēl nav sezona, nolikts tālākajā šūplādē.
30.jūlijs 2020, 12:07 | links
 
mar4ello25 [30.07.20]: Pravietis [45m]: Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54
Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.Saprotu ka tas viss ir katra profesionālais noslēpums, bet vai vismaz ar kkadu vizualizāciju vari , lūdzu padalīties? PM
Cik sistēmas aptuveni vēlies?
30.jūlijs 2020, 11:58 | links
 
Pravietis [30.07.20]: Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54
Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.
Saprotu ka tas viss ir katra profesionālais noslēpums, bet vai vismaz ar kkadu vizualizāciju vari , lūdzu padalīties? PM
30.jūlijs 2020, 11:23 | links
 
Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!

mar4ello25, 30.jūlijs 2020, 10:54

Sveiks,

Neviens neuztaisīs Tev labāku sistēmu kā pats. Man parasti ir līdzi ne mazāk kā 20 sistēmas. Proti, tādas, kas strādā labāk uz tālmetienu ar mazāku pretestību, tādas kurās mazāk ķeras zāles, ar lielākiem un mazākiem āķiem, ar cirkuli, ar murmiškām un tt.... Katru reizi taču jāekspermentē, kuras labāk strādā. Es nemaz nerunāju par krellēm, krāsām, skaitu un vēl spalvām un citiem mānekļiem, fosforiem, krāsainām pavadām. Tas viennozīmīgi dod rezultātu.
30.jūlijs 2020, 11:11 | links
 
Sveiciens plakano tvarstītājiem! Tā jau ir,jābrauc un jāmēģina, tad manīts, kas un kā. Nav ko ņemties. No nākamās nedēļas pats domāju palēnām atklāt sezonu. Kas būs vai nebūs ierakstīšu forumā. Tik vēlos papildināt sistēmu klāstu, tāpēc jautājums. Vai kāds var ieteikt kur varētu būt pieejamas sistēmas plakanajām lielākā klāstā? Visas kas ir "širpotrebs" ,man tākā būtu. Varbūt kāds var ieteikt kādu meistaru kas tirgo paštaisītās sistēmas? Talsi, Rīga,Tukums, Jūrmala. Zinu, zinu, ka pats var uztaisīt. Vienu brīdi taisīju, kkā nepavilka. Un nē, rokas no D...s neaug:) Ne asakas vīri un nekašķējamies, labāk maucam pie ūdeņiem!
30.jūlijs 2020, 10:54 | links
 

Mazāk runājiet un brauciet uz jūru! :))
30.jūlijs 2020, 09:26 | links
 
Visi tādi satraukti, nevar sagaidīt, kad tad tā but ķersies!
30.jūlijs 2020, 09:23 | links
 
diametrs [28.07.20]: Sveiki kolegi kad tad saksies BUTES cope????

kik, 28.jūlijs 2020, 20:18

2022.gada 11.oktobrī ... Cik stulbs jautājums, tikpat stulba atbilde.
Butes jābrauc un jāmēģina. Neviens Tev speciāli nebrauks un nedarīs, ja jau te atskaites nav. Maks as pasākums - maksā - kāds brauks un pētīs speciāli Tev. Es nē. Braucu testēju, skatos, bet ne jau lai Tev ziņotu.
Ne pa velti tu tagad esi ar mazo burtu, diametr!:)
30.jūlijs 2020, 01:48 | links
 
Jūra gaida savus arājus, un arī krastā copētājus ... Pienāks brīdis, ka abas ieinteresētās puses sāks savas darbības ...
29.jūlijs 2020, 22:04 | links
 
Šodien trijatā jūras krastā salasījām pilnu Maxima maisu ar gailenēm. Patreiz paziņas jau sāk pamazām vilk brekšus kūpiņam. Katrai dabas veltei savs laiks. Neiesprigstiet par lietām kuras baudīsim tad kad pienāks laiks. Pareizi saka , lai paaugās, līdz septembrim :).
29.jūlijs 2020, 20:27 | links
 
Lai paaugās līdz septembrim.
29.jūlijs 2020, 17:39 | links
 
Sveiki kolegi kad tad saksies BUTES cope????

kik, 28.jūlijs 2020, 20:18

2022.gada 11.oktobrī ... Cik stulbs jautājums, tikpat stulba atbilde.
Butes jābrauc un jāmēģina. Neviens Tev speciāli nebrauks un nedarīs, ja jau te atskaites nav. Maks as pasākums - maksā - kāds brauks un pētīs speciāli Tev. Es nē. Braucu testēju, skatos, bet ne jau lai Tev ziņotu.

diametrs, 28.jūlijs 2020, 22:55



Zini diametr, es ļoti labi atceros to reizi, kad tu nevainīgam foruma lietotājam uztopīji par mēslu/gružu savākšanu no upes/jūras krasta. Kur pilnīgi bez pamatojuma aizskāri cilvēku. Teikšu Tev tā, ka patiesībā jau tu esi tik pat liels mēslotājs, kā tie kas uzturas dabā, tikai šeit tavi mēsli nenodara postu dabai, bet gan degradē sadaļu/forumu. Aizdomājies, ja vari.

Un ja ir savi untumi un negācijas, tad neizliec tās šeit. Neesi Tu nekāds Neptūns, kuram pieder šī sadaļa. Paklusē dažreiz, un dod iespēju, kādam citam atbildēt uz, tavupŗāt, stulbiem jautājumiem.
29.jūlijs 2020, 16:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager