Makšķerēšana jūrā

Kas ar vējzivīm ? Kādi novērojumi ?
8.maijs 2020, 20:13 | links
 
Kāds ir bijis vakar vai šodien butēs
8.maijs 2020, 19:36 | links
 
Mellie, ir novērots, ka allaž ir lielāki par brūnajiem. Ikdienā visi grunduļi ir vienā krāsā, bet nārsta laikā tēviņi kļūst gandrīz melni.
Bet, cik man ir bijis, tad spainī pēc kāda laika, visi atkal ir vienā tonī.
8.maijs 2020, 16:05 | links
 
Vaislinieki paliek nārsta laikā gandrīz melni un pēc tam ejot bojā. Pelēkās ir mātītes, tās dzīvojot tālāk. Tāpēc piekraste esot periodiski noklāta ar tēviņu līķīšiem. Ihtiologs neesmu, bet tā raksta....
8.maijs 2020, 14:57 | links
 
Jādomā, ka samērā ātri tas viss ir notiek. varbūt stunda, varbūt vairāk,varbūt mazāk. Jautājums ihtiologiem.
Izdzīvošana tomēr no tā atkarīga.
8.maijs 2020, 14:50 | links
 
Tas skaids ! Insanti cik ilgā laikā tonis nomainās, ja piem. gaišais iepeld zem tiem betona ežiem.
8.maijs 2020, 13:44 | links
 
Kas mani pārsteidza, bullīšu krāsu dažādība, no pilnīgi melniem, līdz pavisam gaišiem !

Jon-Hill, 8.maijs 2020, 07:58


Gaišie dzīvo uz smiltīm, tumšie starp akmeņiem.
Maskējas uz apkārtējās vides fona, bet tā kā uz vietas neuzturas, tad tāpēc arī tāda dažādība.
Ar butēm arī tā mēdz būt.
8.maijs 2020, 13:35 | links
 
Kāds nezin vai Vējenes nav parādījušās?
8.maijs 2020, 11:29 | links
 
diametrs > ja netiksi, tad tik dēļ copmaņu daudzuma :) Pagājuso svētdien biju, ne copēt, ar ģimeni exkursijā uz Liepāju !
Copētāji ļoti daudz, katrā caurumā laida makšķeres, arī grunteņu daudz. Mola galā kādas desmit laivas bij. Vairākiem redzēju pilnus spaiņus. Tas ap 3-jiem pēcpusdienā. Pāris kompānijas jau bij gana iekodušas cepumu un taisijās majās. Citi tik tagad nāca,, tā kā visss notiek !
Kas mani pārsteidza, bullīšu krāsu dažādība, no pilnīgi melniem, līdz pavisam gaišiem !

Jon-Hill, 8.maijs 2020, 07:58


Paldies par izsmeļošo info :) Cik esmu bijis - parasti eju krietni tālāk par kilometru, tur tautas drusku mazāk
8.maijs 2020, 08:06 | links
 
diametrs > ja netiksi, tad tik dēļ copmaņu daudzuma :) Pagājuso svētdien biju, ne copēt, ar ģimeni exkursijā uz Liepāju !
Copētāji ļoti daudz, katrā caurumā laida makšķeres, arī grunteņu daudz. Mola galā kādas desmit laivas bij. Vairākiem redzēju pilnus spaiņus. Tas ap 3-jiem pēcpusdienā. Pāris kompānijas jau bij gana iekodušas cepumu un taisijās majās. Citi tik tagad nāca,, tā kā visss notiek !
Kas mani pārsteidza, bullīšu krāsu dažādība, no pilnīgi melniem, līdz pavisam gaišiem !
8.maijs 2020, 07:58 | links
 
Darfk [08.05.20]: Hei. Jautājums- kā ar jūras buļļiem piemēram Roja no mola? Būtu kādas iespējas jeb ne? Ja nē tad kur tuvākais?
Ķert tos grunduļus arī no Rojas mola.
8.maijs 2020, 07:39 | links
 
Hei. Jautājums- kā ar jūras buļļiem piemēram Roja no mola? Būtu kādas iespējas jeb ne? Ja nē tad kur tuvākais?
8.maijs 2020, 00:24 | links
 
da nevaru izrauties nekādi, laikam uz jūniju jācer.
7.maijs 2020, 11:17 | links
 
nav dzirdēts, ka nedrīkstētu.

Domaataajs, 7.maijs 2020, 11:12


Doma kaut kad tuvākā laikā aizbraukt, būtu aplauziens, ja netiktu uz mola
7.maijs 2020, 11:14 | links
 
nav dzirdēts, ka nedrīkstētu.
7.maijs 2020, 11:12 | links
 
Jā, interesanti - Liepājā uz Ziemeļa mola var copēt vai nevar ?
7.maijs 2020, 10:29 | links
 
Kā Liepājniekim izskatās? Kad vējenes varēs ķert?
6.maijs 2020, 18:33 | links
 
Kas jauns ziemelītī?
5.maijs 2020, 18:46 | links
 
jurciksss [05.05.20]: Artx2 [22m]: gaca124 [16m]: Eu nu veči, kas jūs esat prātā zemāki par pērtiķi?
Sadaļa ir MAKŠĶERĒŠANA JŪRĀ nevis penīšu mērīšanas sadaļa. Vai ta nevar to idiotismu izbeigt?
Žēl, ka tādus kadrus nevar dzēst no foruma

jurciksss, 5.maijs 2020, 10:38





Esmu to adminam lūdzis jau neskaitāmas reizes, bet ne kā! Tik vien, kā brīdinājumu pravietim izrakstīja!
Protams, pareizākais būtu vnk pagriezt muguru pravietim, kā to lielākā daļa jau ir izdarījuši! Bet tad viņš te ne to vien skrebelēs!

Artx2, 5.maijs 2020, 10:52

TEV laikam dikti patīk agresiju celt, skatos jau ntajā tēmā uzsāc agresīvu diskusiju :) katram sava taisnība, nevajag piesārņot forumu ar bērndārznieku kašķiem :)
ne asakas!Sāc pats ar sevi, puis! Tu te jau esi ieskrebelējis divus postus ne pa tēmu! Nepiesārņo forumu ar bernudārza kašķiem! Vai tomēr ar esi kašķīgs puika un vēlies klubiņā pie lutera, pravieša un vēl pāris ākstiem?Kaut ko jauc.
Ko tieši?
5.maijs 2020, 14:55 | links
 
Artx2 [05.05.20]: gaca124 [16m]: Eu nu veči, kas jūs esat prātā zemāki par pērtiķi?
Sadaļa ir MAKŠĶERĒŠANA JŪRĀ nevis penīšu mērīšanas sadaļa. Vai ta nevar to idiotismu izbeigt?
Žēl, ka tādus kadrus nevar dzēst no foruma

jurciksss, 5.maijs 2020, 10:38





Esmu to adminam lūdzis jau neskaitāmas reizes, bet ne kā! Tik vien, kā brīdinājumu pravietim izrakstīja!
Protams, pareizākais būtu vnk pagriezt muguru pravietim, kā to lielākā daļa jau ir izdarījuši! Bet tad viņš te ne to vien skrebelēs!

Artx2, 5.maijs 2020, 10:52

TEV laikam dikti patīk agresiju celt, skatos jau ntajā tēmā uzsāc agresīvu diskusiju :) katram sava taisnība, nevajag piesārņot forumu ar bērndārznieku kašķiem :)
ne asakas!Sāc pats ar sevi, puis! Tu te jau esi ieskrebelējis divus postus ne pa tēmu! Nepiesārņo forumu ar bernudārza kašķiem! Vai tomēr ar esi kašķīgs puika un vēlies klubiņā pie lutera, pravieša un vēl pāris ākstiem?
Kaut ko jauc.
5.maijs 2020, 14:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager