Makšķerēšana jūrā

Janis86 [04.03.20]: Izlutinaatu puiselju bars! Diametr-normaali copmanji ar Tevi!
Un visi pārējie ir nenormāli?
4.marts 2020, 07:43 | links
 
cope87 [04.03.20]: cope93 [Vakar]: Diametr, teiksim tā. Es iejūtos "kolektīvā".Tu pidar te sen jau esi labi iejuties un ar dažādiem profiliem reģistrējies!
Kungi, vai jus tiešām esat veci dunduki, ka nesaprotat ka jūs vazā aiz deguna viens sīks smerdelis?
Šitas mudaks ir tas pats mārtiņš šīrants, izbanotais irseejs, kurš te balagānu taisa ar neskaitāmiem profiliem!
Kopš viņu izmeta uz ielas kā irseejs, viņam iestājas agonija un aizbrauca jumts! Sataisīja neskaitamus profilus un tg atriebjas adminam!
Man te par dažiem naiviem onkuļiem pat pasmieties gribas, kas bola acis un vēl diskutē ar to lohu!:)
Jā, jā... tūlit panesīsies no visiem viņa profiliem.. šīrants šīrants šīrants!
Davaj pidrik, uz priekšu!:))
Atkal būs Širantu invāzijas uzbrukums. Širanti ir visur :)
4.marts 2020, 07:43 | links
 
diametrs [03.03.20]: Un vispār, ja kāds neadekvāti komentē, tad jāizslēdz no aprites komentētājs bez demokrātijas principiem, ievērojot sponsoru noteiktos ierobežojumus, nevis atbalstot seksuālās minoritātes, kriminālnoziedziniekus, starptautiski meklētus teroristus, nacistus vai kā citādi.
Šeit par copi !!!
Tad tu ar jau sen butu izslēgts, jo tavi komentāri, ne reti arī ir neadekvāti!
4.marts 2020, 06:55 | links
 
cope93 [03.03.20]: Diametr, teiksim tā. Es iejūtos "kolektīvā".
Tu pidar te sen jau esi labi iejuties un ar dažādiem profiliem reģistrējies!
Kungi, vai jus tiešām esat veci dunduki, ka nesaprotat ka jūs vazā aiz deguna viens sīks smerdelis?
Šitas mudaks ir tas pats mārtiņš šīrants, izbanotais irseejs, kurš te balagānu taisa ar neskaitāmiem profiliem!
Kopš viņu izmeta uz ielas kā irseejs, viņam iestājas agonija un aizbrauca jumts! Sataisīja neskaitamus profilus un tg atriebjas adminam!
Man te par dažiem naiviem onkuļiem pat pasmieties gribas, kas bola acis un vēl diskutē ar to lohu!:)
Jā, jā... tūlit panesīsies no visiem viņa profiliem.. šīrants šīrants šīrants!
Davaj pidrik, uz priekšu!:))
4.marts 2020, 06:54 | links
 
Izlutinaatu puiselju bars! Diametr-normaali copmanji ar Tevi!
4.marts 2020, 01:02 | links
 
Un vispār, ja kāds neadekvāti komentē, tad jāizslēdz no aprites komentētājs bez demokrātijas principiem, ievērojot sponsoru noteiktos ierobežojumus, nevis atbalstot seksuālās minoritātes, kriminālnoziedziniekus, starptautiski meklētus teroristus, nacistus vai kā citādi.
Šeit par copi !!!
3.marts 2020, 23:06 | links
 
Diametr, teiksim tā. Es iejūtos "kolektīvā".

cope93, 3.marts 2020, 22:51

Un kas Tevi atšķir no Cope 87 ? Kaut kas pēc fen;suj vai cit;adi ;suj >
3.marts 2020, 22:55 | links
 
Diametr, teiksim tā. Es iejūtos "kolektīvā".
3.marts 2020, 22:51 | links
 
Diametr, ko tad citu darīt. Nevēlos savu īsto lietotājvārdu iesaistīt šajā skaistajā diskusijā. Tāpēc piereģistrēju citu.
Skaidrs ir viens. Lietotājam Cope87 un visiem viņa alter ego ir mentāla rakstura problēmas. Cilvēks vairs neatšķir realitāti no savām iedomām.

cope93, 3.marts 2020, 22:46


Un kas Tev liedza izveidot normālu profilu ? Tjiba ventinieks73 ?
3.marts 2020, 22:48 | links
 
Diametr, ko tad citu darīt. Nevēlos savu īsto lietotājvārdu iesaistīt šajā skaistajā diskusijā. Tāpēc piereģistrēju citu.
Skaidrs ir viens. Lietotājam Cope87 un visiem viņa alter ego ir mentāla rakstura problēmas. Cilvēks vairs neatšķir realitāti no savām iedomām.
3.marts 2020, 22:46 | links
 
Tjipa cilvēks 13256545
3.marts 2020, 22:42 | links
 
Ienāku šodien vietnē un kas te mani gaida? Vēstule no cope87 ar murdziņiem par lucīšu copi un pie#iršanu par viņa imagināro tikšanos :) Smalki.

Būsim godīgi. Cope87 ir izkūkojis prātiņu. Nekā personīga. Cik lietotājus viņš šeit apgrūtina privāti, pat negribu zināt. Neesmu ārsts, bet šķiet, cilvēciņš tiešam ir slims vārda tiešā nozīmē. :(

cope93, 3.marts 2020, 22:40


Tev jau arī Niks ar nekonkrētu un nesabiedrisku nosauku copeXX
3.marts 2020, 22:42 | links
 
Ienāku šodien vietnē un kas te mani gaida? Vēstule no cope87 ar murdziņiem par lucīšu copi un pie#iršanu par viņa imagināro tikšanos :) Smalki.

Būsim godīgi. Cope87 ir izkūkojis prātiņu. Nekā personīga. Cik lietotājus viņš šeit apgrūtina privāti, pat negribu zināt. Neesmu ārsts, bet šķiet, cilvēciņš tiešam ir slims vārda tiešā nozīmē. :(
3.marts 2020, 22:40 | links
 
elgreko [03.03.20]: iirs 19 57.tu mērkaķi mani nosauci par lupatu,vietu un laiku un parādīšu tev lupatu-tu samazgu spaini,vairāk idiotu diskusijā nepiedalos,
Visu gaišu. Turi vārdu
3.marts 2020, 22:27 | links
 
iirs 19 57.tu mērkaķi mani nosauci par lupatu,vietu un laiku un parādīšu tev lupatu-tu samazgu spaini,vairāk idiotu diskusijā nepiedalos,
3.marts 2020, 22:24 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Pravietis [10m]: No 2014. gada lasu un domāju, kuram vērojot šo defekācijas procesu iestājas ejakulācija. Hitleram piedēvēja šo trūkumu. Mani centušies pārliecināt, ka tas neesot bizness. Kas paliek, ja nav naudas "mīlestība", tad laikam tomēr kādam perversitāte. Jāvērš ir kaut kas uz labu, jo mani neaizrauj "jaunās maiņas" izklaides. Nekas nenotiek bezgalīgi. Atvainojiet par stila maiņu, tā varbūt saprotamāk.Pravietis ir runājis!

A tu pamēģini aperdelēties, uzmanības trūkumcietēj. Tad tu pazūdi vai turpini savus palagus te rakstīt "atbilstoši foruma tematikai"

iirs, 3.marts 2020, 22:08
Esi apmierinats, ievadu sarunu par jūras tēmu un tās "pietaisītājiem".
Jūru nevajag pietaisīt pravieti. Tavs kompanjons dusmīgs tad paliks.
Vai arī viņam tu vari norādīt kad dusmoties un kad nē?
3.marts 2020, 22:23 | links
 
cope87 [03.03.20]: apelsins [5m]: cope87 [11m]: Pats sevi apdirš, pats sevi komentē un pats sevi aizstāv! Ākstu bars ar maipuķīšu aromātiem pakaļā, zem viena klauna ar nosaukumu Mārtiņš Šīrants.:)Cope tu toch domaa ka esmu Shiirants. Nu kapee tu taa domaa98%
Nu bet tachu tas Maartinjsh tiik, ja godiigi
3.marts 2020, 22:19 | links
 
Tuplagjimim nav tadu dotibu domat. Vinam labi padodas doti putraimdzirnavas.
3.marts 2020, 22:19 | links
 
apelsins [03.03.20]: cope87 [11m]: Pats sevi apdirš, pats sevi komentē un pats sevi aizstāv! Ākstu bars ar maipuķīšu aromātiem pakaļā, zem viena klauna ar nosaukumu Mārtiņš Šīrants.:)Cope tu toch domaa ka esmu Shiirants. Nu kapee tu taa domaa
98%
3.marts 2020, 22:17 | links
 
Pravietis [10m]: No 2014. gada lasu un domāju, kuram vērojot šo defekācijas procesu iestājas ejakulācija. Hitleram piedēvēja šo trūkumu. Mani centušies pārliecināt, ka tas neesot bizness. Kas paliek, ja nav naudas "mīlestība", tad laikam tomēr kādam perversitāte. Jāvērš ir kaut kas uz labu, jo mani neaizrauj "jaunās maiņas" izklaides. Nekas nenotiek bezgalīgi. Atvainojiet par stila maiņu, tā varbūt saprotamāk.Pravietis ir runājis!

A tu pamēģini aperdelēties, uzmanības trūkumcietēj. Tad tu pazūdi vai turpini savus palagus te rakstīt "atbilstoši foruma tematikai"

iirs, 3.marts 2020, 22:08

Esi apmierinats, ievadu sarunu par jūras tēmu un tās "pietaisītājiem".
3.marts 2020, 22:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager