Makšķerēšana jūrā

diametrs [03.03.20]: Un pasludinām par Copes lietu lapas likvidāciju
Bet vai kāds tur?
Tā paskatoties, jums lielajiem "pareizajiem" šis viss iet visvairāk pie sirdes. Katru dienu aktīvi čīkstat cik viss slikti. Kā iestājas klusums tā kāds atkal no jums klāt lai pakurinātu visu no jauna
3.marts 2020, 21:20 | links
 
Un pasludinām par Copes lietu lapas likvidāciju
3.marts 2020, 21:15 | links
 
vienkars [03.03.20]: Vājprāts totāls ,vai tiešām administrātors visu šo murgu nevar izbeigt ,te pat jau paliek pat pretīgi ienākt kaut ko palasīt,Stulbākais jau ka visu šo tizlumu jaunatne lasa.
Turpināsim kādreiz kaut kur citur
3.marts 2020, 21:11 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Esmu pārliecināts, ka Jūras nodaļa šovakar ir dalībnieku uzmanības Topā kā neformālais Trako nama portāls. :). Uzrakstiet kāds lūdzu CL īpašnieka koordinātes. Gaidu PM.
Izdevniecība LILIT
3.marts 2020, 20:56 | links
 
Tuuplagjimi vel neesi nospradzis savos fekalijos?
3.marts 2020, 20:50 | links
 
Pravietis [03.03.20]: tādēļ ir jāizdara secinājumi un jāpieņem mēri.
Ka mēris pats tevi nepieņem!:)
3.marts 2020, 20:50 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Esmu pārliecināts, ka Jūras nodaļa šovakar ir dalībnieku uzmanības Topā kā neformālais Trako nama portāls. :). Uzrakstiet kāds lūdzu CL īpašnieka koordinātes. Gaidu PM.
Gribi no viņa naudu aizņemties!?:)
Ko tu te atkal cirku taisi!
Zvani uz redakciju, raudi un meklē ko tev tur vajag! Kurš tev dos īpašnieka koordinates.! Tiešam esi bērna prātā!?:)))
3.marts 2020, 20:48 | links
 
Vājprāts totāls ,vai tiešām administrātors visu šo murgu nevar izbeigt ,te pat jau paliek pat pretīgi ienākt kaut ko palasīt,Stulbākais jau ka visu šo tizlumu jaunatne lasa.

vienkars, 3.marts 2020, 20:39

Ko Tu mulsti par jaunatni. Tā jau ir mūsu "jaunā maiņa". Es sapratu, ka mani tas vairāk neapmierina........., tādēļ ir jāizdara secinājumi un jāpieņem mēri. Izskatās, ka adminis ir "miris" :). Tādēļ griežos pie līdzīgi domājiem pēc informācijas.
3.marts 2020, 20:47 | links
 
Vājprāts totāls ,vai tiešām administrātors visu šo murgu nevar izbeigt ,te pat jau paliek pat pretīgi ienākt kaut ko palasīt,Stulbākais jau ka visu šo tizlumu jaunatne lasa.
3.marts 2020, 20:39 | links
 
Esmu pārliecināts, ka Jūras nodaļa šovakar ir dalībnieku uzmanības Topā kā neformālais Trako nama portāls. :). Uzrakstiet kāds lūdzu CL īpašnieka koordinātes. Gaidu PM.
3.marts 2020, 20:37 | links
 
apelsins [03.03.20]: cope87 [8m]: Ok. Nēsu ne kāds paipuisīts, bet šis jau pat man ir par traku!
Mārtiņš šīrants ir sacepis lērumu ar profiliem un ar tiem visiem šeit agonijā ardās.
Slims cilvēks tu šīrant esi. Vienreiz uz grābekļa uzkapsi! Vienigas izbrina, ka esi tāds mīkstais, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem. Visi zin kā tu izskaties un visi zin, ka tu esi mudaks. Un ar šādu zīmogu tu tālu netiksi!
Lai veicas!Bet tev PATIIK LJOTI PATIIK drukaat shitos meeslus katru dienu
Jā, bet viņam redz par traku. Un tulit pat būs atpakaļ, un vairs par traku nebūs. Divkosīgs īblis
3.marts 2020, 20:16 | links
 
cope87 [03.03.20]: Ok. Nēsu ne kāds paipuisīts, bet šis jau pat man ir par traku!
Mārtiņš šīrants ir sacepis lērumu ar profiliem un ar tiem visiem šeit agonijā ardās.
Slims cilvēks tu šīrant esi. Vienreiz uz grābekļa uzkapsi! Vienigas izbrina, ka esi tāds mīkstais, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem. Visi zin kā tu izskaties un visi zin, ka tu esi mudaks. Un ar šādu zīmogu tu tālu netiksi!
Lai veicas!
Bet tev PATIIK LJOTI PATIIK drukaat shitos meeslus katru dienu
3.marts 2020, 20:14 | links
 
cope87 [03.03.20]: Ok. Nēsu ne kāds paipuisīts, bet šis jau pat man ir par traku!
Mārtiņš šīrants ir sacepis lērumu ar profiliem un ar tiem visiem šeit agonijā ardās.
Slims cilvēks tu šīrant esi. Vienreiz uz grābekļa uzkapsi! Vienigas izbrina, ka esi tāds mīkstais, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem. Visi zin kā tu izskaties un visi zin, ka tu esi mudaks. Un ar šādu zīmogu tu tālu netiksi!
Lai veicas!
Visi visu zina, bet tu turpini vien slēpties. Tev par traku. Ībli
3.marts 2020, 20:13 | links
 
Feisbukā ja ieraksta Mārtiņš Šīrants, piedāvā Mārtiņš Vanags
3.marts 2020, 20:11 | links
 
Ok. Nēsu ne kāds paipuisīts, bet šis jau pat man ir par traku!
Mārtiņš šīrants ir sacepis lērumu ar profiliem un ar tiem visiem šeit agonijā ardās.
Slims cilvēks tu šīrant esi. Vienreiz uz grābekļa uzkapsi! Vienigas izbrina, ka esi tāds mīkstais, kas baidās atbildēt par saviem vārdiem. Visi zin kā tu izskaties un visi zin, ka tu esi mudaks. Un ar šādu zīmogu tu tālu netiksi!
Lai veicas!
3.marts 2020, 20:08 | links
 
cope87 [03.03.20]: apelsins [4m]: Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaamIemet savu. Ar to arī pietiks, lai visi zinatu, kas par meslu slephas aiz visiem šiem iirs, apelsins, irseeejs utt
Nu tu jau pats konstateeji ka iirs, shiirs un irseejs ir Shiirants
Un tu mani tajaas pidarstelles nevelc iekshaa
3.marts 2020, 20:03 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Laikam adminstrators tiko noblokjej suduvabolej zinjas, nevaru aizsutit zinju atpakalj. Laj vins man tikaj paradas, mesluvabole. Tuplagjimim laikam vecenes nav bijushas ka gribas pa muti.
Admini to nedara, to dara mīkstie, katrs var nobloķēt ko grib :)))
3.marts 2020, 20:01 | links
 
cope87 [03.03.20]: apelsins [5m]: Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaamIemet savu. Ar to arī pietiks, lai visi zinatu, kas par meslu slephas aiz visiem šiem iirs, apelsins, irseeejs utt
Nu re, atkal, iemet savu iemet savu, mēs tak visi Mārtiņi esam, Tu uz Mārtiņa seju jau manāmi ejekulē laikam.
3.marts 2020, 20:00 | links
 
Laikam adminstrators tiko noblokjej suduvabolej zinjas, nevaru aizsutit zinju atpakalj. Laj vins man tikaj paradas, mesluvabole. Tuplagjimim laikam vecenes nav bijushas ka gribas pa muti.
3.marts 2020, 20:00 | links
 
iirs [03.03.20]: apelsins [4m]: Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaamViņam patīk būt anonīmam, viņam tas ir ērti, jo viens Mārtiņš Šīrants bija ar lielākiem pautiem parādīt savu seju, vārdu un uzvārdu. A šitas te, zarna, te pļuuurziiiis viiisu laiku, a pats tupēs tumšā tūplī un neparādīs savu viepli.
Tu nēsi nanonīms?
3.marts 2020, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager