Makšķerēšana jūrā

diametrs [03.03.20]: Tā vairs nav makšķerēšana, bet bļitkošana ānusā ...
Kad pametīsi ānusu, neaizmirsti mēslus aiz sevis savākt.
3.marts 2020, 19:59 | links
 
apelsins [03.03.20]: Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaam
Iemet savu. Ar to arī pietiks, lai visi zinatu, kas par meslu slephas aiz visiem šiem iirs, apelsins, irseeejs utt
3.marts 2020, 19:59 | links
 
apelsins [03.03.20]: Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaam
Viņam patīk būt anonīmam, viņam tas ir ērti, jo viens Mārtiņš Šīrants bija ar lielākiem pautiem parādīt savu seju, vārdu un uzvārdu. A šitas te, zarna, te pļuuurziiiis viiisu laiku, a pats tupēs tumšā tūplī un neparādīs savu viepli.
3.marts 2020, 19:59 | links
 
Tā vairs nav makšķerēšana, bet bļitkošana ānusā ...
3.marts 2020, 19:58 | links
 
elgreko [03.03.20]: Bļā viens a nuka pazūdiet no šīs sadaļas,piegriezušies
Izraudies, tad atnāc atpakaļ un rīkojies kā vīrs, nevis lupata
3.marts 2020, 19:57 | links
 
Tuplagjimis ir sajucis. Vish man lej ka esot sutijis numuru un strelku runajis. Tas no parpisiena putraimgangji mesluvbolej.
3.marts 2020, 19:57 | links
 
Cope, bet iemet taksh savu bildi, lai Maartinjam saprotamaak kam vinjsh suuta laastus
Skaidrs ir tas ka juus abii kuustat no shiim elegantaam vaardu ciinjaam
3.marts 2020, 19:55 | links
 
iirs [03.03.20]: malamuts [14m]: iirs [17m]: malamuts [8m]: iirs [8m]: malamuts [11m]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.Mārtiņ,
Ar to vien, ka Tu beigtu šeit taisīt bardaku un vulgāru tekstu publicēšanu no visiem saviem radītajiem profiliem, tas būtu milzīgs ieguvums!
Bezspēcigs esi tieši Tu, ja nēsi spējīgs izbeigt pats savu radīto bezpriģelu!Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tu mani sauc par Mārtiņu... Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tevi ir tik viegli iespaidot, pietiek vienam rakstīt Šīrant Šīrant Šīrant, kā daļa debeldoīdu jau domā, ka esmu Šīrants. Tu noteikti esi viens no tiem, kas pirmais izplata viltus ziņas nepakustinot savu trulo pauri par to leģitatimitāti (atrodi google, ko nozīmē šis vārds, jo tas Tev ir svešs) Tieši tādus cilvēkus ietekmē mūsdienu mēdiji, tieši tādi cilvēki izpērk griķus, kad visapkārt runā par Coronu.

Lai Tu saprastu cik debīls esi- saukšu Tevi no šodienas hmmm... par Zigmāru. Sapratīsi augstāk minēto tad.Redzi, Martiņ, tu laikam domā, ka neviens nesaprot, kas slēpjas aiz visiem šiem saceptajiem profiliem! Nu nav ne viens tik glups!
Ja nebūtu tu, tad te viss butu kluss un mierīgs!
Ok. Līdz tavam līmenim nolaisties netaisos. Cīnies pats ar sevi! Tu noteikti visu šo ārprātu esi radījis kādu lielu un cēlu mērķu vadīts!
Lai tev veicas!Labi Zigmār, sapērc griķus, investē naudu visos coinos, Saskaņa sola zelta kalnus vienmēr, nobalso par to arī.
Ko tu mikstais iirs vakar pazudi, a? Esi lupata, ja?
3.marts 2020, 19:54 | links
 
Bļā viens a nuka pazūdiet no šīs sadaļas,piegriezušies
3.marts 2020, 19:53 | links
 
malamuts [03.03.20]: iirs [17m]: malamuts [8m]: iirs [8m]: malamuts [11m]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.Mārtiņ,
Ar to vien, ka Tu beigtu šeit taisīt bardaku un vulgāru tekstu publicēšanu no visiem saviem radītajiem profiliem, tas būtu milzīgs ieguvums!
Bezspēcigs esi tieši Tu, ja nēsi spējīgs izbeigt pats savu radīto bezpriģelu!Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tu mani sauc par Mārtiņu... Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tevi ir tik viegli iespaidot, pietiek vienam rakstīt Šīrant Šīrant Šīrant, kā daļa debeldoīdu jau domā, ka esmu Šīrants. Tu noteikti esi viens no tiem, kas pirmais izplata viltus ziņas nepakustinot savu trulo pauri par to leģitatimitāti (atrodi google, ko nozīmē šis vārds, jo tas Tev ir svešs) Tieši tādus cilvēkus ietekmē mūsdienu mēdiji, tieši tādi cilvēki izpērk griķus, kad visapkārt runā par Coronu.

Lai Tu saprastu cik debīls esi- saukšu Tevi no šodienas hmmm... par Zigmāru. Sapratīsi augstāk minēto tad.Redzi, Martiņ, tu laikam domā, ka neviens nesaprot, kas slēpjas aiz visiem šiem saceptajiem profiliem! Nu nav ne viens tik glups!
Ja nebūtu tu, tad te viss butu kluss un mierīgs!
Ok. Līdz tavam līmenim nolaisties netaisos. Cīnies pats ar sevi! Tu noteikti visu šo ārprātu esi radījis kādu lielu un cēlu mērķu vadīts!
Lai tev veicas!
Labi Zigmār, sapērc griķus, investē naudu visos coinos, Saskaņa sola zelta kalnus vienmēr, nobalso par to arī.
3.marts 2020, 19:51 | links
 
Un atstumts tu esi - pirzhamajaa.
3.marts 2020, 19:51 | links
 
Kas par shirantu ujoban, mani sauc jankjelis.
3.marts 2020, 19:51 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Ev tie taaa tava dupaku spraudejbrigade taj video.
Tas esi tu, pidar šīrant, par kuru visi rēc un pat nesveicinās. Jo tu esi atstumtais un visu atzīts klauns!:)
3.marts 2020, 19:50 | links
 
Ev tie taaa tava dupaku spraudejbrigade taj video.
3.marts 2020, 19:47 | links
 
apelsins [03.03.20]: Jums, chalji, ir jaasatiekas. Tik izmisiiga vajadziiba vienam peec otra.
Max juus 24 h abi kluseejat, bet tad atkal saakas- tu tuupljgjiimji,suudmuguras, pidar uc dibendraugi. Tiekamies shur un tur, bet tu atkal neatnaaci
SKAISTI UN ROMANTISKI
A ko pats tad sauc tikties un pec tam nozūdi? Tā pat kā visi tavi pārējie profili!:)
3.marts 2020, 19:46 | links
 
Kamēr tu šīrant, diskutē pats ar sevi starp saviem profiliem, es tev atgadināšu, kas par pidaru esi tu, Mārtiņ Šīrant.
Lai tev nav te kartējais cirks jātaisa!:))

https://www.youtube.com/watch?v=6rLq7uTph7g
3.marts 2020, 19:44 | links
 
Jums, chalji, ir jaasatiekas. Tik izmisiiga vajadziiba vienam peec otra.
Max juus 24 h abi kluseejat, bet tad atkal saakas- tu tuupljgjiimji,suudmuguras, pidar uc dibendraugi. Tiekamies shur un tur, bet tu atkal neatnaaci
SKAISTI UN ROMANTISKI
3.marts 2020, 19:43 | links
 
Ev maarcha (iirs) tev a tas tuuplis (cope87) rakstija zinju un aicinaja tikties? Vish i zilais vai?
3.marts 2020, 19:41 | links
 
iirs [03.03.20]: malamuts [8m]: iirs [8m]: malamuts [11m]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.Mārtiņ,
Ar to vien, ka Tu beigtu šeit taisīt bardaku un vulgāru tekstu publicēšanu no visiem saviem radītajiem profiliem, tas būtu milzīgs ieguvums!
Bezspēcigs esi tieši Tu, ja nēsi spējīgs izbeigt pats savu radīto bezpriģelu!Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tu mani sauc par Mārtiņu... Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tevi ir tik viegli iespaidot, pietiek vienam rakstīt Šīrant Šīrant Šīrant, kā daļa debeldoīdu jau domā, ka esmu Šīrants. Tu noteikti esi viens no tiem, kas pirmais izplata viltus ziņas nepakustinot savu trulo pauri par to leģitatimitāti (atrodi google, ko nozīmē šis vārds, jo tas Tev ir svešs) Tieši tādus cilvēkus ietekmē mūsdienu mēdiji, tieši tādi cilvēki izpērk griķus, kad visapkārt runā par Coronu.

Lai Tu saprastu cik debīls esi- saukšu Tevi no šodienas hmmm... par Zigmāru. Sapratīsi augstāk minēto tad.
Redzi, Martiņ, tu laikam domā, ka neviens nesaprot, kas slēpjas aiz visiem šiem saceptajiem profiliem! Nu nav ne viens tik glups!
Ja nebūtu tu, tad te viss butu kluss un mierīgs!
Ok. Līdz tavam līmenim nolaisties netaisos. Cīnies pats ar sevi! Tu noteikti visu šo ārprātu esi radījis kādu lielu un cēlu mērķu vadīts!
Lai tev veicas!
3.marts 2020, 19:40 | links
 
To martinju atradu, kaut tiinja vecumaa. Diez vai tas bus shitajs
3.marts 2020, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager