Makšķerēšana jūrā

Nevar atrast tadu.
3.marts 2020, 19:38 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Tuplagjimi sauc zigmars? Ka uzvards taj mesluvabolei?
Šīrants
3.marts 2020, 19:35 | links
 
Tuplagjimi sauc zigmars? Ka uzvards taj mesluvabolei?
3.marts 2020, 19:35 | links
 
cope87 [03.03.20]: iirs [9m]: Zive22 [5m]: Kungi, vai lūdz varetu runāt par tēmu Makšķerēšana jūrā. Atveriet jaunu forumu savstarpejām laipnībām, citādi nav jēgas šim forumam. Paldies!Vēl vienam jāskaidro tas pats būs? Asaras noslauki.Ko tu salaga vakar nomīzi un beatbrauci uz strelku ko, a? Tak visu jau sarunājām. Pat savu nr tev iedevu kā lūdzi, bet tu ņēmi un pazudi! Mīkstais pidars un mutes brūķētājs tu šīrant esi! :)
Nobijos no Tava telefona numura. Ne no Tevis.
3.marts 2020, 19:35 | links
 
malamuts [03.03.20]: iirs [8m]: malamuts [11m]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.Mārtiņ,
Ar to vien, ka Tu beigtu šeit taisīt bardaku un vulgāru tekstu publicēšanu no visiem saviem radītajiem profiliem, tas būtu milzīgs ieguvums!
Bezspēcigs esi tieši Tu, ja nēsi spējīgs izbeigt pats savu radīto bezpriģelu!
Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tu mani sauc par Mārtiņu... Tavs debīlisms ir rakstīts Tavā pierē vien tāpēc, ka Tevi ir tik viegli iespaidot, pietiek vienam rakstīt Šīrant Šīrant Šīrant, kā daļa debeldoīdu jau domā, ka esmu Šīrants. Tu noteikti esi viens no tiem, kas pirmais izplata viltus ziņas nepakustinot savu trulo pauri par to leģitatimitāti (atrodi google, ko nozīmē šis vārds, jo tas Tev ir svešs) Tieši tādus cilvēkus ietekmē mūsdienu mēdiji, tieši tādi cilvēki izpērk griķus, kad visapkārt runā par Coronu.

Lai Tu saprastu cik debīls esi- saukšu Tevi no šodienas hmmm... par Zigmāru. Sapratīsi augstāk minēto tad.
3.marts 2020, 19:33 | links
 
iirs [03.03.20]: Zive22 [5m]: Kungi, vai lūdz varetu runāt par tēmu Makšķerēšana jūrā. Atveriet jaunu forumu savstarpejām laipnībām, citādi nav jēgas šim forumam. Paldies!Vēl vienam jāskaidro tas pats būs? Asaras noslauki.
Ko tu salaga vakar nomīzi un beatbrauci uz strelku ko, a? Tak visu jau sarunājām. Pat savu nr tev iedevu kā lūdzi, bet tu ņēmi un pazudi! Mīkstais pidars un mutes brūķētājs tu šīrant esi! :)
3.marts 2020, 19:30 | links
 
Nu jop.... Moš vienreiz var rimties???
3.marts 2020, 19:29 | links
 
paklausietes ķildnieki- labāk jūsu fāteri būtu katrs pa ķeblītim uztaisījuši- vismaz kāds labums būtu bijis...........
3.marts 2020, 19:29 | links
 
iirs [03.03.20]: malamuts [11m]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.
Mārtiņ,
Ar to vien, ka Tu beigtu šeit taisīt bardaku un vulgāru tekstu publicēšanu no visiem saviem radītajiem profiliem, tas būtu milzīgs ieguvums!
Bezspēcigs esi tieši Tu, ja nēsi spējīgs izbeigt pats savu radīto bezpriģelu!
3.marts 2020, 19:27 | links
 
Zive22 [03.03.20]: Kungi, vai lūdz varetu runāt par tēmu Makšķerēšana jūrā. Atveriet jaunu forumu savstarpejām laipnībām, citādi nav jēgas šim forumam. Paldies!
Vēl vienam jāskaidro tas pats būs? Asaras noslauki.
3.marts 2020, 19:24 | links
 
Kungi, vai lūdz varetu runāt par tēmu Makšķerēšana jūrā. Atveriet jaunu forumu savstarpejām laipnībām, citādi nav jēgas šim forumam. Paldies!
3.marts 2020, 19:23 | links
 
Šīrant,
Tu izmēģini jaunu spaiss produktu? Šitais tevi ievilcis ventiņu tēlā. Malacis! Tā tik turpini!:)))
3.marts 2020, 19:21 | links
 
malamuts [03.03.20]: Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!
Es Tev vakar jau rakstīju, kas ir jādara, lai rimtos. Ko tu te kunksti??? Laikam esi viens no tiem, kas čīkst, ka tēvzemē viss ir slikti, bet kā jādara kaut kas tā neko, čīkstēt tik māk. Turi muti, vai arī rīkojies. Un neapkauno tik skaistu suņa sugu ar savu bezspēcīgumu.
3.marts 2020, 19:20 | links
 
Tuplagjimi, es tavu dibendraugu nepazist. Pisaas shu un dabuus pa to punkjen.
3.marts 2020, 19:14 | links
 
Mārtiņ un cope87,
Lūdzu rimstieties!
3.marts 2020, 19:12 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Tuuplagiimi brauc shu es i vencpilii
Man šīrants tiko atrakstīja, ka tu esi te pat Rīgā, tikai ar piemīztām biksēm. Viņš caur satelītu apskatija, ka tu tg esi pie torņa, kas atrodas netālu no rumbulas izgaztuves!:)))))
3.marts 2020, 19:09 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Tuuplagiimi brauc shu es i vencpilii
Vēl reiz tev saku, raksti privāti! Un beidz dirst!
3.marts 2020, 19:04 | links
 
Tuuplagiimi brauc shu es i vencpilii
3.marts 2020, 18:59 | links
 
Fanss [02.03.20]: :DDD Tāda sajūta, ka cope te pusei ir aizsegs, lai izlādētu savas nedēļas uzkrātās negācijas uz citiem un atrast ar ko kašķēties pie jūras makšķerējot :D
Tieši tā! Es te, jebkuram slimam vai pusveselam, dumam vai pusgudram, cāļu smadzenei vai pārgudram demagogam, utt, dodu iespēju izlādēties un parādīt savu īsto seju!:)
Es daru sabiedrībai noderīgu darbu, par kuru pat neprasu atlīdzību! :)))
3.marts 2020, 18:39 | links
 
Irseeeejs [03.03.20]: Tuuplagliimi cope87, tu vel neesi noslicis savos fekalijos ujobaan?
Draugs šīrant!
Neignorē manas vēstules PM. Raksti tur! Nevajag te cirku taisīt. Ar vienu niku tu pēkšņi tēlo ahūno sabiedroto, lai gan vakar apdirsies, bet ar citu kā jau ierasts, vulgaru pidaru!
Saņemies un droši atbildi man pm!
3.marts 2020, 18:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager