Makšķerēšana jūrā

Tuuplagliimi cope87, tu vel neesi noslicis savos fekalijos ujobaan?
3.marts 2020, 18:02 | links
 
cope87 [03.03.20]: Pravietis [15:03]: iirs [14:00]: Pravietis [42m]: .Pareizi pravieti. Ja nav ko teikt tad klusē. Jauku tev dienuZini, ka man jau ir piedāvājuši PM sarakstē sadalīt "ietekmes sfēras". Un tai skaitā, arī paklusējot, ....., lai paši varētu "izpausties" . Sāk atkal kaut kas līdzīgs atkārtoties. Te var memuārus sākt rakstit, ja nav ko darīt. Bet ar tevi "bazars" nesanāks. Neesi nācis uz nodaļu par copi runāt, bet gan " klona" tradīcijas spodrināt.... :), :).Cik daudz par copi raksti tu, pravieti? 80% , ja ne vairāk, ko tu forumā skrebelē ir huiņa un ūdens!
Ar taviem debīlajiem memuāriem un apgalvojumiem varētu grāmatu uzrakstīt!:)
Ar kuras lapām pēc tam pakaļu slaucīt. :))))
3.marts 2020, 18:00 | links
 
Pravietis [03.03.20]: iirs [14:00]: Pravietis [42m]: .Pareizi pravieti. Ja nav ko teikt tad klusē. Jauku tev dienuZini, ka man jau ir piedāvājuši PM sarakstē sadalīt "ietekmes sfēras". Un tai skaitā, arī paklusējot, ....., lai paši varētu "izpausties" . Sāk atkal kaut kas līdzīgs atkārtoties. Te var memuārus sākt rakstit, ja nav ko darīt. Bet ar tevi "bazars" nesanāks. Neesi nācis uz nodaļu par copi runāt, bet gan " klona" tradīcijas spodrināt.... :), :).
Cik daudz par copi raksti tu, pravieti? 80% , ja ne vairāk, ko tu forumā skrebelē ir huiņa un ūdens!
Ar taviem debīlajiem memuāriem un apgalvojumiem varētu grāmatu uzrakstīt!:)
3.marts 2020, 17:59 | links
 
Pravietis [Vakar]: Kur zin, kas ir CL un kam tās pieder. Tur ir kaut kāda biedrība, kas dibināta 2019.g. ???? Uzrakstiet PM.Pravieti,
Tas ir kaut kā saistits ar makšķerēšanu jūrā?

cope87, 3.marts 2020, 17:51


Viņš grib šo foruma sadaļu uzlikt zem paroles, lai tikai un vienīgi viņš un viņa čomi varētu te tusēties :)
3.marts 2020, 17:55 | links
 
Pravietis [02.03.20]: Kur zin, kas ir CL un kam tās pieder. Tur ir kaut kāda biedrība, kas dibināta 2019.g. ???? Uzrakstiet PM.
Pravieti,
Tas ir kaut kā saistits ar makšķerēšanu jūrā?
3.marts 2020, 17:51 | links
 
Iir.
Tu šodien sāki no manis pieprasīt, ne tev adresētas " tēmas" skaidrojumu. Regulāri es to netaisos atbildēt . Jautājums, ko tev no manis vajag? Man no tevis nevajag pilnigi neko, jo neesi manā (jūras copes un arī nekādā arī citā ) kā oponents interešu lokā. Uzskatu, tādēļ mums nevajag viens otram kavēt lieki laiku.
3.marts 2020, 17:11 | links
 
Domaataajs [03.03.20]: Nezinu kā tagad , bet novembrī nevajadzēja nekādus kilometrus. Brienot kaut ko salasīt varēja . Protams , spaiņi pilni nebija ,arī pusē nē. No 3 copēm divas rezultatīvas. Tas Gaujas grīvas rajonā.

coppers, 3.marts 2020, 10:43

Nu novembris nav marts, tas nu ir skaidrs.
nez cik tālu lucīši šādā ziemā ir no krasta?
Lucīši seko reņģēm, tur kur reņģes, tur lucīši
3.marts 2020, 16:55 | links
 
Pravietis [03.03.20]: iirs [14:00]: Pravietis [42m]: .Pareizi pravieti. Ja nav ko teikt tad klusē. Jauku tev dienuZini, ka man jau ir piedāvājuši PM sarakstē sadalīt "ietekmes sfēras". Un tai skaitā, arī paklusējot, ....., lai paši varētu "izpausties" . Sāk atkal kaut kas līdzīgs atkārtoties. Te var memuārus sākt rakstit, ja nav ko darīt. Bet ar tevi "bazars" nesanāks. Neesi nācis uz nodaļu par copi runāt, bet gan " klona" tradīcijas spodrināt.... :), :).
Jā jā pravieti. Tu vispār esi pasaules naba. Visi tev kaut ko piedāvā, par visiem tu spried, Visiem tu norādi. Būtu nu klusējis kā teici. Vai arī patīk tomēr uzmanību pievērst?
3.marts 2020, 16:47 | links
 
Nezinu kā tagad , bet novembrī nevajadzēja nekādus kilometrus. Brienot kaut ko salasīt varēja . Protams , spaiņi pilni nebija ,arī pusē nē. No 3 copēm divas rezultatīvas. Tas Gaujas grīvas rajonā.

coppers, 3.marts 2020, 10:43


Nu novembris nav marts, tas nu ir skaidrs.
nez cik tālu lucīši šādā ziemā ir no krasta?
3.marts 2020, 15:56 | links
 
iirs [03.03.20]: Pravietis [42m]: .Pareizi pravieti. Ja nav ko teikt tad klusē. Jauku tev dienu
Zini, ka man jau ir piedāvājuši PM sarakstē sadalīt "ietekmes sfēras". Un tai skaitā, arī paklusējot, ....., lai paši varētu "izpausties" . Sāk atkal kaut kas līdzīgs atkārtoties. Te var memuārus sākt rakstit, ja nav ko darīt. Bet ar tevi "bazars" nesanāks. Neesi nācis uz nodaļu par copi runāt, bet gan " klona" tradīcijas spodrināt.... :), :).
3.marts 2020, 15:03 | links
 
Pravietis [03.03.20]: .
Pareizi pravieti. Ja nav ko teikt tad klusē. Jauku tev dienu
3.marts 2020, 14:00 | links
 

.
3.marts 2020, 13:58 | links
 
Zive22 [03.03.20]: Pravietis [11:37]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).Paldies par info, kaut kā ieciklējos uz butēm nevis jūru vai līci.
Neņem galvā. LIELJŪRAS sadaļā vīri te ir diktam jutīgi. Zvērus baidās utt. Ne asakas!
3.marts 2020, 13:45 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Pravietis [54m]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).Bet vai kāds kādu mēģināja saaģitēt? Vai kāds prasīja - Pravieti ko tu par to domā?


Un tu jau nu būtu pēdējais, kurš varētu aizrādīt kaut ko par sadaļām, kur par ko ur jārunā :)

iirs, 3.marts 2020, 11:49
Pravietis [54m]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).Bet vai kāds kādu mēģināja saaģitēt? Vai kāds prasīja - Pravieti ko tu par to domā?


Un tu jau nu būtu pēdējais, kurš varētu aizrādīt kaut ko par sadaļām, kur par ko ur jārunā :)

iirs, 3.marts 2020, 11:49
Kur paliek gudrā latvieša sarunas kultūra, "citu sarunās neiejauties un neatbildēt, ja tevi nejautā". Kaut kur, nupat, manīts provokatīvais "klona" stils. Aizrādījumu nesaskatu, ja cilvēkam norādu uz to, ka, iespējams, viedokļu domas apmaiņas biedrus var atrast nodaļā - Jūras līcis, nevis šajā nodaļā, kurā man zināmie copmaņi Rīgas jūras līcī butes neķer. Gadījumā, ja kāds arī ķer, tad nerunā par to un nepopularizē. Bet Tu , protams, to varēji nezināt, jo esi reģistrējies š.ģ. 24.janvārī. Kas Tu tāds esi, dalībniek, vai kārtējais no klona aizguvušais "inspektora" tiesības - uzurpātors, vai kārtējais klons, kas provokatīvā formā aizrāda, kad un par ko man runāt ? Kas ir Tavā (kon)tekstā minētais "pēdējais", kļūs turpmākajā saskarsmē ātri skaidrs. Pagaidām nekā personīgi, izskaidroju tikai lietas būtību un vispārpieņemtos pozitīva dialoga veidošanas noteikumus.
Bet vai tu pravieti nebiji tas kurš iejaucās citu sarunā?

Pravieti kas tu esi lai kādam kaut ko norādītu?
Vai tev ir saistība ar ši portāla administrāciju, kura var kādam kaut ko norādīt?

Pravieti, vai tu pazīsti visus šīs sadaļas makšķerniekus ja vari tā teikt?
3.marts 2020, 13:43 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).
Paldies par info, kaut kā ieciklējos uz butēm nevis jūru vai līci.
3.marts 2020, 13:40 | links
 
Pravietis [54m]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).Bet vai kāds kādu mēģināja saaģitēt? Vai kāds prasīja - Pravieti ko tu par to domā?


Un tu jau nu būtu pēdējais, kurš varētu aizrādīt kaut ko par sadaļām, kur par ko ur jārunā :)

iirs, 3.marts 2020, 11:49

Pravietis [54m]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).Bet vai kāds kādu mēģināja saaģitēt? Vai kāds prasīja - Pravieti ko tu par to domā?


Un tu jau nu būtu pēdējais, kurš varētu aizrādīt kaut ko par sadaļām, kur par ko ur jārunā :)

iirs, 3.marts 2020, 11:49

Kur paliek gudrā latvieša sarunas kultūra, "citu sarunās neiejauties un neatbildēt, ja tevi nejautā". Kaut kur, nupat, manīts provokatīvais "klona" stils. Aizrādījumu nesaskatu, ja cilvēkam norādu uz to, ka, iespējams, viedokļu domas apmaiņas biedrus var atrast nodaļā - Jūras līcis, nevis šajā nodaļā, kurā man zināmie copmaņi Rīgas jūras līcī butes neķer. Gadījumā, ja kāds arī ķer, tad nerunā par to un nepopularizē. Bet Tu , protams, to varēji nezināt, jo esi reģistrējies š.ģ. 24.janvārī. Kas Tu tāds esi, dalībniek, vai kārtējais no klona aizguvušais "inspektora" tiesības - uzurpātors, vai kārtējais klons, kas provokatīvā formā aizrāda, kad un par ko man runāt ? Kas ir Tavā (kon)tekstā minētais "pēdējais", kļūs turpmākajā saskarsmē ātri skaidrs. Pagaidām nekā personīgi, izskaidroju tikai lietas būtību un vispārpieņemtos pozitīva dialoga veidošanas noteikumus.
3.marts 2020, 13:34 | links
 
É... Dzila tã probléma, dzila!
Kã saka mans čoms:
Если дома нету ласки,
Понимани и любви,
Сходите лучше на работу,
Там хоть выебут мозги!
3.marts 2020, 13:22 | links
 
Pilnīgi piekrītu copei. Dirš vienā doršanā, bet kad pašam ieknābj, tad lūpu uzmet.
3.marts 2020, 13:13 | links
 
Pacīnījos šodien pa Pāvilostu. Neskatoties uz klonu klātbūtni, atļaušos kaut kādu viedokli. Zivis ir un nav maz. Izmērs mazs un viduvējs, kondīcija viduvēja, ļoti slikta nav. Ķeras stintes. Laba cope uz butēm tumsā. Dienā ar mainīgiem panākumiem.
Kamēr biju copē, klons man mēģināja uzdirst. Laipni lūdzu ... Varbūt ej mežā izkliedzies, ja tāds naids pret cilvēkiem :) Diskusijās neielaižos :)

diametrs, 2.marts 2020, 22:13



Šo raksta cilvēks, kurš pats ne vienam nekad neuzdirš! :)

"Drusku zemāk cilvēki rakstīja par copi. Laikam slinkums palasīt. Samaksā kādam, lai speciāli Tevis dēļ aizbrauc apskatīties".

Par to kā uzbrauci džekam par miskastēm vimbu sadaļā vairs nemeklēšu, to jau visi zin!
Ej ārstēties!
3.marts 2020, 12:57 | links
 
Pravietis [03.03.20]: Copēju no apmēram 12 līdz tumsai ,pieļauju ,ka naktī cope varēja būt vēl rezultatīvāka. Viena no veiksmīgajām copēm bija pēc vētras , kad viss bija sakults lupatās . Butes biezas ,izmērs plaukstiņas +.

coppers, 3.marts 2020, 10:54
Nedomāju, ka Tu kādu saaģitēsi no lieljūras copmaņiem doties copēt butes uz Gaujas grīvu. Priekš tā ir foruma nodaļa Rīgas jūras līcis. Man, piemēram, tāda doma 1/4 gadsimta laikā nav ienākusi.:).
Bet vai kāds kādu mēģināja saaģitēt? Vai kāds prasīja - Pravieti ko tu par to domā?


Un tu jau nu būtu pēdējais, kurš varētu aizrādīt kaut ko par sadaļām, kur par ko ur jārunā :)
3.marts 2020, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager