Makšķerēšana jūrā

Ņem pa visu piekrasti no Liepājas līdz Ventspilij...
2.marts 2020, 18:08 | links
 
Sveiki. Varbūt kāds var padalīties ar info- butes tagad ķeras tikai Liepājas pusē vai arī Ventspils pusē ir kāda aktivitāte?
2.marts 2020, 17:59 | links
 

.
2.marts 2020, 15:55 | links
 

Nu a ko Jūs čīkstat, lai beidz te šo balagānu? Jūs tak tas apmierina un patīk. Ja nepatiktu, tad Jūs nepieļautu to, ka paši administratori ienāk šeit, un nekādas darbības neseko. Rīkojaties biedri. Izbeidzat šo balagānu
2.marts 2020, 15:54 | links
 
Jobannij STOS! Tak zajebaļi JAU! Nahrenizějieties tak anonīmiķi!
2.marts 2020, 15:51 | links
 
Mārtiņ un cope87,
Lūdzu izbeidziet šo balagānu!
2.marts 2020, 15:36 | links
 
iirs [02.03.20]: Un ko, tu, nabags tik dikti satraucies par to pidaru šīrantu, ja tev ar viņu nav ne kada sakara?!:))
Nu dikti tāds norūpejies esi! :)

cope87, 2.marts 2020, 15:20


Es Tev prasu vēlreiz, summa kāda, lai Tu parādītu cik drosmigs esi. Principā, ja esi tāds mužiks un mutes brūķētājs, tad jau bezmaksas ieliksi bildi ar savu purnu un vārdu uzvārdu.

A ja nē, tad turpini būt anonīmais garīgais kroplis.

Tu jau pats sevi esi novedis līdz marazmam, Šīrants Šīrants Šīrants. Un citus sauc par zilīšiem, kaut gan pats izmisīgi sauc pēc vīra.
A tu vari savu bildi ielikt? Vai esi anonīmais garīgais kroplis?:)
2.marts 2020, 15:35 | links
 
Tad tu šīrant būsi šovakar uz veču sarunu vai tomēr baidies?
Un vēl reiz saku, raksti privāti. Šeit jau ta pat visi zin, ka esi mīkstais!
2.marts 2020, 15:34 | links
 
Un ko, tu, nabags tik dikti satraucies par to pidaru šīrantu, ja tev ar viņu nav ne kada sakara?!:))
Nu dikti tāds norūpejies esi! :)

cope87, 2.marts 2020, 15:20



Es Tev prasu vēlreiz, summa kāda, lai Tu parādītu cik drosmigs esi. Principā, ja esi tāds mužiks un mutes brūķētājs, tad jau bezmaksas ieliksi bildi ar savu purnu un vārdu uzvārdu.

A ja nē, tad turpini būt anonīmais garīgais kroplis.

Tu jau pats sevi esi novedis līdz marazmam, Šīrants Šīrants Šīrants. Un citus sauc par zilīšiem, kaut gan pats izmisīgi sauc pēc vīra.
2.marts 2020, 15:27 | links
 
Un ko, tu, nabags tik dikti satraucies par to pidaru šīrantu, ja tev ar viņu nav ne kada sakara?!:))
Nu dikti tāds norūpejies esi! :)
2.marts 2020, 15:20 | links
 
Tu esi idiots, šīrant, ar visu savu sūda kanalu utt. Tu tikai gvelz visādas muļķības, kas tev tik ienāk prāta, tavā tupajā galviņā, bet atbildēt ne par ko nēsi gatavs un spējīgs!
Nožēlojams Salaspils apvedceļa izpriecu rezultāta bērns tu esi!:)
2.marts 2020, 15:18 | links
 
cope87 [02.03.20]: iirs [26m]: cope87 [17m]: iirs [35m]: interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem

elgreko, 2.marts 2020, 13:40


Ir radības, kam dzīves sauciens ir smirdēt. Tāpēc arī viņš neko, izņemot uzbraucienus, citu nemāk.Tu sīkais deģenerāt šīrant, irseeeejs, iirs, apelsins utt, ka tevi tur vel sauc un niko... vari aiziet uzkārties. Tu esi reāls mīzējs, dunduks un smerdelis!
Man ir reali pie kajas, ko tu te varkšķi ar visiem saviem feikajiem profiliem. Tavs niks apelsiins pats nizuda kā jau tu to parasti dari!
Tā pat visiem ir skaidri zinams, ka Mārtiņš Šīrants ir pidars (pats atzinies) un psihiski slims cilveks. Pie kam vēl arī reāls mīzelis.
Lai veicas!:)Viņš ir lielāks mīzals par tevi? Tu jsu nomīzi no apelsīna. Džeks teica lai brauc tikties. Pats gribeji. Pēc tam sāki atrunu palagus rakstīt.
Un vai tiešām tu par sevi vari teikt ka neesi psihiski slims cilvēks?

Uztaisot nezcik profilus ar nikiem cope0-99... Tas ir ok?
Plus pats atzini ka irseeji ir tavi profili. Vai tas ir normāli?

Bet tu tikai turpini brukt visiem pēc kārtas virsu. Un saukt par slimiem. SpēcīgiTu, sikais pidarsmerdeli....
1. Parādi, kur es aicinaju apelsīnu tikties un kur atrunajos.!
Tu ( apelsins) vēlējies tikties un sauci uz kaut kādu jūrmalas rimi. Es neatteicu tikties, bet braukt uz kaut kādu faking rimi...
Pateicu kur varam tikties, ja vēlies, bet tu (apelsins) nomizi!
2. Kur es atzīstu, ka irseeja profili ir mani!?:))))
Davaj, stāsti un radi, šīrant!
Vot tas, ka tu esi pidars, vot to gan visi izlasija kā tu atzīsti!:)
A ja ieliksi savu bildi, vārdu uzvārdu, es tev samaksāšu vēl. Citādi Širants Širants. Visi tak zin ka viņš tev kurvīti iedevis. Džekam pat ir YouTube kanāls. Bet tu tik muldi un muldi. Tukša vieta.

Pagriez filmu atpakaļ. Beidz dzert zāles kopā ar alkoholu un varbūt atcerēsies kaut ko
2.marts 2020, 15:03 | links
 
Un raksti man droši privati. Visus tavus profilus vēl nēsu nobloķējis.
Nav ko te cirku taisīt publiski!
2.marts 2020, 15:01 | links
 
Davaj šīrant! Ja tik ļoti tev gribās tikties un apsoli, ka atkal nepiečakarēsi, naf problēmu. Savāc visus savus čomus ( iirs, apelsins, irseeejs, irseeeejs, klte, cope93) un šovakar varu tev šo iespēju reāli piedāvāt! Tik, ja apsoli, ka iztiksi bez savām pidara zamaškām.:)
Čista kā džeki apspriedīsim makšķerēšanas īpatnības neziemas apstākļos!
20.00 tev, puis, derēs?
Tai pat vietā, kur tu nomīzi tikties rudenī, un kur tev, kā apelsīnam piedāvaju pāris dienas atpakaļ.
Esi krutais čalis, gaidu tevi tur. Esi memļaks, nu tad sāc domāt atmazkas! :)
2.marts 2020, 15:00 | links
 
iirs [02.03.20]: cope87 [17m]: iirs [35m]: interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem

elgreko, 2.marts 2020, 13:40


Ir radības, kam dzīves sauciens ir smirdēt. Tāpēc arī viņš neko, izņemot uzbraucienus, citu nemāk.Tu sīkais deģenerāt šīrant, irseeeejs, iirs, apelsins utt, ka tevi tur vel sauc un niko... vari aiziet uzkārties. Tu esi reāls mīzējs, dunduks un smerdelis!
Man ir reali pie kajas, ko tu te varkšķi ar visiem saviem feikajiem profiliem. Tavs niks apelsiins pats nizuda kā jau tu to parasti dari!
Tā pat visiem ir skaidri zinams, ka Mārtiņš Šīrants ir pidars (pats atzinies) un psihiski slims cilveks. Pie kam vēl arī reāls mīzelis.
Lai veicas!:)Viņš ir lielāks mīzals par tevi? Tu jsu nomīzi no apelsīna. Džeks teica lai brauc tikties. Pats gribeji. Pēc tam sāki atrunu palagus rakstīt.
Un vai tiešām tu par sevi vari teikt ka neesi psihiski slims cilvēks?

Uztaisot nezcik profilus ar nikiem cope0-99... Tas ir ok?
Plus pats atzini ka irseeji ir tavi profili. Vai tas ir normāli?

Bet tu tikai turpini brukt visiem pēc kārtas virsu. Un saukt par slimiem. Spēcīgi
Tu, sikais pidarsmerdeli....
1. Parādi, kur es aicinaju apelsīnu tikties un kur atrunajos.!
Tu ( apelsins) vēlējies tikties un sauci uz kaut kādu jūrmalas rimi. Es neatteicu tikties, bet braukt uz kaut kādu faking rimi...
Pateicu kur varam tikties, ja vēlies, bet tu (apelsins) nomizi!
2. Kur es atzīstu, ka irseeja profili ir mani!?:))))
Davaj, stāsti un radi, šīrant!
Vot tas, ka tu esi pidars, vot to gan visi izlasija kā tu atzīsti!:)
2.marts 2020, 14:48 | links
 
cope87 [02.03.20]: iirs [35m]: interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem

elgreko, 2.marts 2020, 13:40


Ir radības, kam dzīves sauciens ir smirdēt. Tāpēc arī viņš neko, izņemot uzbraucienus, citu nemāk.Tu sīkais deģenerāt šīrant, irseeeejs, iirs, apelsins utt, ka tevi tur vel sauc un niko... vari aiziet uzkārties. Tu esi reāls mīzējs, dunduks un smerdelis!
Man ir reali pie kajas, ko tu te varkšķi ar visiem saviem feikajiem profiliem. Tavs niks apelsiins pats nizuda kā jau tu to parasti dari!
Tā pat visiem ir skaidri zinams, ka Mārtiņš Šīrants ir pidars (pats atzinies) un psihiski slims cilveks. Pie kam vēl arī reāls mīzelis.
Lai veicas!:)
Viņš ir lielāks mīzals par tevi? Tu jsu nomīzi no apelsīna. Džeks teica lai brauc tikties. Pats gribeji. Pēc tam sāki atrunu palagus rakstīt.
Un vai tiešām tu par sevi vari teikt ka neesi psihiski slims cilvēks?

Uztaisot nezcik profilus ar nikiem cope0-99... Tas ir ok?
Plus pats atzini ka irseeji ir tavi profili. Vai tas ir normāli?

Bet tu tikai turpini brukt visiem pēc kārtas virsu. Un saukt par slimiem. Spēcīgi
2.marts 2020, 14:34 | links
 
Mārtiņ Šīrant,
Vai drīkst, es ievietošu tavu foto šeit, lai visi redz, kurš ir tas idiots ar tiem neskaitāmajiem profiliem?
2.marts 2020, 14:30 | links
 
elgreko [02.03.20]: interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem
Vai tad tas bij uzbrauciens? Ne tak! Tikai atgādinājums!
Mes visi zinam kas paliek pie ūdeņiem aiz copes entuziastiem!
2.marts 2020, 14:27 | links
 
iirs [02.03.20]: interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem

elgreko, 2.marts 2020, 13:40


Ir radības, kam dzīves sauciens ir smirdēt. Tāpēc arī viņš neko, izņemot uzbraucienus, citu nemāk.
Tu sīkais deģenerāt šīrant, irseeeejs, iirs, apelsins utt, ka tevi tur vel sauc un niko... vari aiziet uzkārties. Tu esi reāls mīzējs, dunduks un smerdelis!
Man ir reali pie kajas, ko tu te varkšķi ar visiem saviem feikajiem profiliem. Tavs niks apelsiins pats nizuda kā jau tu to parasti dari!
Tā pat visiem ir skaidri zinams, ka Mārtiņš Šīrants ir pidars (pats atzinies) un psihiski slims cilveks. Pie kam vēl arī reāls mīzelis.
Lai veicas!:)
2.marts 2020, 14:26 | links
 
interesanti kāpēc tāds uzbrauciens?cilvēks ciena dabu atšķirībā no citiem

elgreko, 2.marts 2020, 13:40



Ir radības, kam dzīves sauciens ir smirdēt. Tāpēc arī viņš neko, izņemot uzbraucienus, citu nemāk.
2.marts 2020, 13:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager