Makšķerēšana jūrā

pēcpusdienā varētu būt labāk. Bet nav zvanīts ka tā būtu patiesībā.
13.februāris 2020, 20:21 | links
 
Domaataajs [13.02.20]: Šovakar vēl viļņus sola 2metrīgus. Rīt pēcpusdienā tie būs nokrituši, bet jūra noteikti samaisīta. Nu līcī droši vien, ka mazāk. Straumes ap ragu arī iespējamas pēc prognozēm. Kāda zivs tajā jūklī varētu vēl maisīties.
Izskatās jau ka 5dien ļoti labu laiku sola copei. Neskaitot to ka varētu būt samaisījusies jūra
13.februāris 2020, 19:17 | links
 
Straume pāri raga sēklim ir arī mierīgā laikā.Pudeles pašas saplīst,bet tā protams ir cūcība,ka tukšo taru aiz sevis nesavāc.
13.februāris 2020, 17:04 | links
 
stiklus laikā gaitā viļņi, smiltis un akmeņi pārvērš putekļos, bet kretīnu kā zināms netrūkst.
Par zušiem, kas vējainā laikā tiek izmesti krastā stāsti arī Lieljūrā ir dzirdēti. Nu pēdējos gadus gan neesot tik ļoti manīti.
13.februāris 2020, 14:25 | links
 
Atceros gadus 5 atpakaļ, Jūlijs, Augusts stipras vētras laikā ar tēvu bijām pie jūras, bildes taisīt.
Apšu ciema pusē.
Kopā 3 pārsteigumi bija - izskaloja krastā pāris butes... kuras ļoti aktīvi centās tikt atpakaļ jūriņā
Zuti - kuru es ātri pagrābu ar rokām :)
Sadauzītas pudeles dibenu , to gan nepaspēju saķert un to ieskaloja atpakaļ līcī(no šitā man joprojām trauma ir ka jūrā ir tāda liela stikla lauska ... ja uzkāpt vnk būs d***.
Kaut kā man liekas ka vasarā pēc vētras varētu kaut ko saķert, bet tas ir tikai viens novērojums :)
Bet ziemā liekas gan nē

cupix, 13.februāris 2020, 12:21

Cil labi, ka Apšuciems līdz Lieljūrai ir tik tālu.....un priekš pudeļu dauzītājiem tie ir tikpat kā neaizniedzami attālumi. :). Par izskalotajām (pus)dzīvajām lapiņām, plaukstiņām dažādi stāsti.
13.februāris 2020, 12:37 | links
 
Atceros gadus 5 atpakaļ, Jūlijs, Augusts stipras vētras laikā ar tēvu bijām pie jūras, bildes taisīt.
Apšu ciema pusē.
Kopā 3 pārsteigumi bija - izskaloja krastā pāris butes... kuras ļoti aktīvi centās tikt atpakaļ jūriņā
Zuti - kuru es ātri pagrābu ar rokām :)
Sadauzītas pudeles dibenu , to gan nepaspēju saķert un to ieskaloja atpakaļ līcī(no šitā man joprojām trauma ir ka jūrā ir tāda liela stikla lauska ... ja uzkāpt vnk būs d***.
Kaut kā man liekas ka vasarā pēc vētras varētu kaut ko saķert, bet tas ir tikai viens novērojums :)
Bet ziemā liekas gan nē
13.februāris 2020, 12:21 | links
 
Šovakar vēl viļņus sola 2metrīgus. Rīt pēcpusdienā tie būs nokrituši, bet jūra noteikti samaisīta. Nu līcī droši vien, ka mazāk. Straumes ap ragu arī iespējamas pēc prognozēm. Kāda zivs tajā jūklī varētu vēl maisīties.

Domaataajs, 13.februāris 2020, 11:44

Straumes Kolkā nav bijušas laikam tikai tajā gadā, kad līdz bākai varēja gandrīz ar kājām aiziet......:),:).
13.februāris 2020, 12:10 | links
 
Šovakar vēl viļņus sola 2metrīgus. Rīt pēcpusdienā tie būs nokrituši, bet jūra noteikti samaisīta. Nu līcī droši vien, ka mazāk. Straumes ap ragu arī iespējamas pēc prognozēm. Kāda zivs tajā jūklī varētu vēl maisīties.
13.februāris 2020, 11:44 | links
 
Zvejnieki netiek likt tīklus,pūš.Ar 15.datumu butei liegums līdz 15.maijam.Tas zvejniekiem.
13.februāris 2020, 11:43 | links
 
Bērnudārzs apakšā.Tikai 2 ņemamas.

leonids, 12.februāris 2020, 22:14

14. dat. pēcpusdienā rādās pie Tevis būs labi apstākļi copei. Vēlāk zivs, iespējams, atkal atplūdīs no krasta un gatavosies nopietnākam šūpiņam. Ja būsi copē iemet atskaitīti. Piekrastes butei līdz nārstam it kā vēl stipri par agru...Kā sokas mūsu "konkurentiem" zvejniekiem.:).
13.februāris 2020, 11:36 | links
 
Bērnudārzs apakšā.Tikai 2 ņemamas.
12.februāris 2020, 22:14 | links
 
Šovakar pārbaudīšu,tad uzzināsiet.Vakar tikai 1gab,var teikt-nekā.

leonids, 12.februāris 2020, 16:45

[quote=604814]Sveiki, tā intereses pēc, gribēju pajautāt kā ar makšķerēšanu pēc šādām vētrām, kad nomierinās Jūra, nav tā, ka zivis ir tālāk no krasta?

Fanss, 12.februāris 2020, 01:43[/quot
Uz copi izvairos braukt - ne 1 dienu pirms, ne aptuveni 1,5 līdz 2 dienas pēc vētras. Ir dzirdēti, drīzāk izņēmumi, kad copē pie 10, 12 un vairāk m/s. Jebkurā gadījumā svarīgs ir vēja virziens un pārējie meteo dati (spiediens, nokrišņi,...) . Copē Lieljūrā vai mazjūrā. Es pieturos pie zvejnieku viedokļa, ka zivis vētras laikā no krasta aiziet.

Pravietis, 12.februāris 2020, 11:55


Paldies par info Pravieti!

Un kā Tev gāja Leonīd?
12.februāris 2020, 21:16 | links
 
Šovakar pārbaudīšu,tad uzzināsiet.Vakar tikai 1gab,var teikt-nekā.
12.februāris 2020, 16:45 | links
 
[quote=604814]Sveiki, tā intereses pēc, gribēju pajautāt kā ar makšķerēšanu pēc šādām vētrām, kad nomierinās Jūra, nav tā, ka zivis ir tālāk no krasta?

Fanss, 12.februāris 2020, 01:43[/quot
Uz copi izvairos braukt - ne 1 dienu pirms, ne aptuveni 1,5 līdz 2 dienas pēc vētras. Ir dzirdēti, drīzāk izņēmumi, kad copē pie 10, 12 un vairāk m/s. Jebkurā gadījumā svarīgs ir vēja virziens un pārējie meteo dati (spiediens, nokrišņi,...) . Copē Lieljūrā vai mazjūrā. Es pieturos pie zvejnieku viedokļa, ka zivis vētras laikā no krasta aiziet.
12.februāris 2020, 11:55 | links
 
vietējie saka, ka tā arī mēdzot būt.
12.februāris 2020, 09:18 | links
 
Sveiki, tā intereses pēc, gribēju pajautāt kā ar makšķerēšanu pēc šādām vētrām, kad nomierinās Jūra, nav tā, ka zivis ir tālāk no krasta?
12.februāris 2020, 01:43 | links
 
Līmenis augsts,atradu šķirbu līča pusē.Cope ilga tikai stundu.4 gab .Lieljūras pusē vējš rauj kātus no turētājiem.
10.februāris 2020, 22:43 | links
 
līdz 18 - tajam vēl ir 9 dienas, un vismaz pagaidām windy un W-guru neko tādu nesola.
9.februāris 2020, 22:54 | links
 
Domaataajs [09.02.20]: viss ko redzi šajā sadaļā.
Rīt no rīta var braukt, varētu būt aizraujoši. :)
Ap 18to datumu varētu būt vēl aizraujošāk. Šis uz gaidāmā fona, tāda atrauga vien ir.
9.februāris 2020, 22:41 | links
 
Tu domā, tās priedes kāds savāks?

Copmanis, 9.februāris 2020, 21:23

TV ziņās teica, ka priedes savāks. Mums jau viņas traucētu tikai atrodoties ūdenī.
9.februāris 2020, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager