Makšķerēšana jūrā

Pravietis [30.01.20]: Vajadzētu parunāt ar administratoru un pārkārtot vienu lietu.
Nepietiek ar to ka tiek bloķēit niki. Tas bandīts vienmēr anonīmi reģistrēsies no jauna. Pie kam visi to zin. Vajag bloķēt IP adresi, vai arī mainam noteikumus.
Man pie vienas vietas ES datu aizsardzība. Portālā var reģistrēties tikai reāli cilvēki ar visām savām koordinātēm.Tad tādi "cope bezgalība" aizvērs muti.
Nupat jau pretīgi ieskatīties portālā.

egilss, 30.janvāris 2020, 19:22
Zinu, ka to ir darījuši daudzi un es. Administrātors, tikai viņam zināmu cēloņu dēļ, to atstāj bez ievērības. Pareizi būtu, ja likums vēl noteiktu, ka sociālajos tīklos jāpieprasa izziņu par garīgo veselības stāvokli.
Tad no tevis, Pravieti te i smakas nebūtu, un man būtu dikti garlaicīgi!:)
30.janvāris 2020, 21:47 | links
 
ruttks [30.01.20]: Jautajums,vai kads ir megjinajis mikrogzigu ar edam gumijam butes kjert.
Esmu bieži to darījis, bet bez rezultātiem! Citi stāsta , ka viss notiek, bet man neizdevās piemānīt :(
30.janvāris 2020, 21:25 | links
 
Jā no Ogres gabaliņš ir ko braukt, bet mūsu pusē bute nafff :)
30.janvāris 2020, 21:16 | links
 
Man to zivi nevajag! Man process patīk! Klusums, miers, daba. Žēl, ka mobilie sakari uzlabojas:) Protams, ja ķeras nesmādēju, bet ar mēru. Kaimiņiem zivis nedalu.
30.janvāris 2020, 21:13 | links
 
Jautajums,vai kads ir megjinajis mikrogzigu ar edam gumijam butes kjert.
30.janvāris 2020, 21:13 | links
 
Pie adrenalīna laikam nepaspēja tikt, jo momentā saprata, ka nav spīdīgais. :).
30.janvāris 2020, 21:12 | links
 
Terauds [30.01.20]: Akmensbute?
Laikam
30.janvāris 2020, 21:03 | links
 
Akmensbute?
30.janvāris 2020, 20:54 | links
 

Kaimiņi ķerot spožos jūrā dabūja mega buti
30.janvāris 2020, 20:45 | links
 
Pravieti, turies! Rakstīji - neņemšu vērā, slēdzu tēmu, u.c. - tad lai tā ir.
30.janvāris 2020, 20:29 | links
 
un vel trubinja iepust.Godigie pilsonnji.
30.janvāris 2020, 20:28 | links
 
Vajadzētu parunāt ar administratoru un pārkārtot vienu lietu.
Nepietiek ar to ka tiek bloķēit niki. Tas bandīts vienmēr anonīmi reģistrēsies no jauna. Pie kam visi to zin. Vajag bloķēt IP adresi, vai arī mainam noteikumus.
Man pie vienas vietas ES datu aizsardzība. Portālā var reģistrēties tikai reāli cilvēki ar visām savām koordinātēm.Tad tādi "cope bezgalība" aizvērs muti.
Nupat jau pretīgi ieskatīties portālā.

egilss, 30.janvāris 2020, 19:22

Zinu, ka to ir darījuši daudzi un es. Administrātors, tikai viņam zināmu cēloņu dēļ, to atstāj bez ievērības. Pareizi būtu, ja likums vēl noteiktu, ka sociālajos tīklos jāpieprasa izziņu par garīgo veselības stāvokli.
30.janvāris 2020, 20:08 | links
 
Par copi jūrā,bez kašķiem
30.janvāris 2020, 19:26 | links
 
Pravieti +++
30.janvāris 2020, 19:24 | links
 
Vajadzētu parunāt ar administratoru un pārkārtot vienu lietu.
Nepietiek ar to ka tiek bloķēit niki. Tas bandīts vienmēr anonīmi reģistrēsies no jauna. Pie kam visi to zin. Vajag bloķēt IP adresi, vai arī mainam noteikumus.
Man pie vienas vietas ES datu aizsardzība. Portālā var reģistrēties tikai reāli cilvēki ar visām savām koordinātēm.Tad tādi "cope bezgalība" aizvērs muti.
Nupat jau pretīgi ieskatīties portālā.
30.janvāris 2020, 19:22 | links
 
Varbūt tomēr nedaudz par copi. ;)) Pats nebiju, bet kolēģiem no tumsas līdz pusdienām pat ne copes. Tas Jūrkalnes pusē.
30.janvāris 2020, 19:09 | links
 
diametrs [30.01.20]: Pēc rītdienas lasīsim atskaites. Rīt labvēlīgs laiks copei.
Nepaliec naivs;) Ar rakstīšanu tā paśvakàk vairumam...
30.janvāris 2020, 18:53 | links
 
Pravietis [30.01.20]: Vai tad neesat pamanījuši, ka visi, kas ar mani komunicē (ēs) riskē ar to , ka nonāks vajāto sarakstā. Sarunas tendētas uz naida, kašķa, neauglīga dialoga izprovocēšanu. Maijā būs gada jubileja kā tieku vajāts, tas runā pats par sevi. Klīniskajā reālšovā vajadzīgi jauni dalībnieki, jo spriest par copi jūra ( vai ap to) trūkst erudīcijas :).
Pravieti,
Tu esi nevesels virietis gados...
Beidz vienreiz te puņķoties. Visi tavu bēdustāstu un grūto bernību jau zin no galvas kā dzejoli! :)
Un, kas attiecas uz elgreko, tad šajā gadījumā te nebija pilnigi nekāda uzbrauciena, lai arī kā tev to gribētos.!
Ej labāk ārsteties!
30.janvāris 2020, 18:28 | links
 
Vai tad neesat pamanījuši, ka visi, kas ar mani komunicē (ēs) riskē ar to , ka nonāks vajāto sarakstā. Sarunas tendētas uz naida, kašķa, neauglīga dialoga izprovocēšanu. Maijā būs gada jubileja kā tieku vajāts, tas runā pats par sevi. Klīniskajā reālšovā vajadzīgi jauni dalībnieki, jo spriest par copi jūra ( vai ap to) trūkst erudīcijas :).
30.janvāris 2020, 18:16 | links
 
elgreko [30.01.20]: cope????!!!!šeit tikai viens ir zināms Diametrs
Ok, tad sorry
30.janvāris 2020, 18:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager