Makšķerēšana jūrā

cope????!!!!šeit tikai viens ir zināms Diametrs
30.janvāris 2020, 17:53 | links
 
elgreko [30.01.20]: cope99,tu to spried pēc sevis ja nē tad labi.es un mani copes biedri kas ir daudzskaitlīgs cilvēku kopums pēc sevis sav ācam pārpalikumus.esmu no mēslošanas slimības izārstējis vismaz 3 copmaņus.mums patīk copēt tīrā vidē.
Tev patīk visu uztvert personīgi? Tava bēda, ne mana!
Tas galīgi nebija domāts par tevi personīgi, bet gan par makšķernieku kultūru kopumā! Tu vari iekārtot vai neiekārtot piebrauktuves ūdenstilpnēm..., tā pat pieirsīs! Ja netici, pajautā savam čomam pravietim, kas darās piem., iekārtotajā stāvvietā un ap Varkaļu kanālā!:)
Lai gan labāk nejautā viņam, savādāk te būs kirdiks šai sadaļai. Būs filozofiski domuraksti uz paris lapām!
30.janvāris 2020, 17:40 | links
 
cope piedod neizlasīju pēdējo teikumu.tur tā lieta-kultūra
30.janvāris 2020, 17:35 | links
 
Pēc rītdienas lasīsim atskaites. Rīt labvēlīgs laiks copei.
30.janvāris 2020, 17:33 | links
 
cope99,tu to spried pēc sevis ja nē tad labi.es un mani copes biedri kas ir daudzskaitlīgs cilvēku kopums pēc sevis sav ācam pārpalikumus.esmu no mēslošanas slimības izārstējis vismaz 3 copmaņus.mums patīk copēt tīrā vidē.
30.janvāris 2020, 17:32 | links
 
Tak jo tuvāk dzīvo jūrai jo gudrāk runā.Noteikti vispar nav bijis makšķeret ja neko nevar pateikt sakarīgu.
30.janvāris 2020, 17:24 | links
 
Kas priekš copes ir 300km vienā virzienā? Manā skatījumā pilnīgi normāli. Kādreiz ar čomiem no Stučkas braucām katras brīvdienas. Neko, vēl dzīvi. :)
30.janvāris 2020, 17:18 | links
 
rolis123 brauc ar krievu urālu tam bij patēriņš kilometrs litrs.
30.janvāris 2020, 17:13 | links
 
Nu bļin slimi cilvēki lai brauktu no Ogres un vel nezin no kurienes noķert tris butes nu tur nav riktigi at to vietu kur cepurei jabud . man jūra ir 6km un nebraucu ķernat degvielu lētak ir nopirkt nevis tur salt

rolis123, 30.janvāris 2020, 14:42

Vai mūsu nodaļā trūkst negāciju. Pats redzi, ka bez dalībniekiem ar garīgās attīstības traucējumiem, te visa kā pietiek. Ja nemaldos, Tu otro reizi esi izklāstījis savus uzskatus un aizdomas par nodaļas dalībnieku garīgo veselības stāvokli saistībā ar nesamērīgajiem izdevumiem. Kādēļ? Kāpēc Tu nepieļauj domu, ka šī nodaļa nav domāta Tev, tāpat kā daudziem citiem. Ja Tu esi sacerējies sadzirdēt atbalstītāju fanfaras, tad esi kļūdījies. Kaut gan šodien CL nodaļā nu jau viss ir iespējams, dieva nepieņemto, kas bezmērķtiecīgi klīst apkārt netrūkst. Tev ir savs viedoklis, ka saldēties ir slikti, bet neviens Tevi nespiež braukt butēs. Katram savas prasības un vajadzības. Nekā personīga.
30.janvāris 2020, 17:10 | links
 
Ir doma braukt bet nevar saprast vai kas ķeras.

Asakukaudze, 30.janvāris 2020, 14:25


ķeras Pāvilostā, Jūrkalnē, par citām vietām nezinu
30.janvāris 2020, 17:02 | links
 
Par degvielu jau neiet runa.Jautajums bija pavisam cits.Nopirkt jau var katrs muļķis.
30.janvāris 2020, 16:47 | links
 
elgreko [30.01.20]: ja būtu sakārtoti normāli stāvlaukumi pie jūras tad nebūtu ne mēslu ne skrūves jāskrūvē lai sabojātu riepas,protams arī cilvēku kultūra pie ūdenstilpnēm
Uz mūsu sabiedrību tas neattiecas! Tas stāvlaukums tā pat tiks pieirsts ar visu, ko no mājām vai veikala var atvest! Visa pamatā ir kultūra!
30.janvāris 2020, 15:35 | links
 
ja būtu sakārtoti normāli stāvlaukumi pie jūras tad nebūtu ne mēslu ne skrūves jāskrūvē lai sabojātu riepas,protams arī cilvēku kultūra pie ūdenstilpnēm
30.janvāris 2020, 15:15 | links
 
Katram sava izvēle.

leonids, 30.janvāris 2020, 15:04


Nu bet protams, ja man būtu izvēle, kā tev, labprāt izmantotu :)
30.janvāris 2020, 15:09 | links
 
Katram sava izvēle.
30.janvāris 2020, 15:04 | links
 
Ja žēl degvielas, brauc ar velosipēdu, kā Leonīds
30.janvāris 2020, 14:58 | links
 
Nu bļin slimi cilvēki lai brauktu no Ogres un vel nezin no kurienes noķert tris butes nu tur nav riktigi at to vietu kur cepurei jabud . man jūra ir 6km un nebraucu ķernat degvielu lētak ir nopirkt nevis tur salt

rolis123, 30.janvāris 2020, 14:42


Pirktas nav garšīgas. Ja nu vienīgi tikko zvejotas vai makšķerētas. Nu baigā ķērnāšana degvielai. Nu ja patēriņš 25 litri uz simtu, tad gan
30.janvāris 2020, 14:56 | links
 
Nu bļin slimi cilvēki lai brauktu no Ogres un vel nezin no kurienes noķert tris butes nu tur nav riktigi at to vietu kur cepurei jabud . man jūra ir 6km un nebraucu ķernat degvielu lētak ir nopirkt nevis tur salt
30.janvāris 2020, 14:42 | links
 
Ir doma braukt bet nevar saprast vai kas ķeras.
30.janvāris 2020, 14:25 | links
 
Vai jūrā nav kads bijis uz butēm.
30.janvāris 2020, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager