Makšķerēšana jūrā

Kāds pie jūras dzīvojošajiem vietējiem arī reiz atzinās par šadu domu, sasist koku saknēs naglas un skrūves.
Iemesls tradicionālais - cūkmeni.
Bet pašiem viņiem arī reizēm sanāk tur braukt tā kā neko.

Domaataajs, 29.janvāris 2020, 21:53

Cenšos necopēt " stavvietās" , tādēļ piekrastes mežus zinu labi. Rakstu tāpēc, ka tā ir mana un vēl noteikti kāda copmaņa "problēma". Bez "cūkmeniem", man šķiet klāt vēl nāk ceļu bloķēšana no " skaudīgās(ziņkārīgās) acs" ar šķērsām nogāztiem kokiem, šlangbaumiem, dzeloņdrātīm, stikla lauskām, akmeņiem, tranšejām aiz kuriem atrodas nac.parkos, kāpu zonās saceltās prominenču un citu pers., kotedžas, novietotie dzīvojamie treileri, zaru būdas, apmetnes un tt. Tiesa, pagaidām neesmu ievērojis, ka prominences radītu dzīvībai bīstamus šķēršļus uz servitūtu ceļiem.
30.janvāris 2020, 12:50 | links
 
Kāds pie jūras dzīvojošajiem vietējiem arī reiz atzinās par šadu domu, sasist koku saknēs naglas un skrūves.
Iemesls tradicionālais - cūkmeni.
Bet pašiem viņiem arī reizēm sanāk tur braukt tā kā neko.
29.janvāris 2020, 21:53 | links
 
Pasakiet man kungi lūdzu kaut vienu ticamu iemeslu, kāpēc Pravieti, pēc šādas publikācijas, man nenosaukt par vecu mudaku!?:)
29.janvāris 2020, 21:51 | links
 
Pravieti, ir tēma "Vienkārši runājam par visu ko!", tur arī kopē šādas ziņas. Un kāda tev daļa par kādas ģimenes mentālo veselību?
Runa te ir par Mordangas mežiem, gan jau zini, cik tālu no jūras tie ir. Nelien svešā īpašumā un nebūs jāsatraucas par naglām un skrūvēm.
29.janvāris 2020, 21:05 | links
 
Ļoti mentāli, naktiniekiem arī pie jūras būs jākļūst uzmanīgākiem.
Interesanti kāda ir šīs ģimenes garīgās veselības problēmu vēsture. :(.
https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/303370-foto-tevs-bridina-par-bistamu-paradibu-latvijas-mezos/?utm_source=kasjaunslv&utm_medium=banner&utm_campaign=kasjaunsBan100Px300px
29.janvāris 2020, 20:55 | links
 
Pravietis [29.01.20]: Labs mantas sargāšanas paņēmiens, galvenais nav nāvīgs :).
Slimi!
29.janvāris 2020, 20:54 | links
 

Labs mantas sargāšanas paņēmiens, galvenais nav nāvīgs :).
29.janvāris 2020, 20:53 | links
 
leonids [29.01.20]: Līdz nārstam vēl pāris mēneši.Tad viņas dodas uz savu seksodromu.Ir pavasarī ķertas butes,kam ikri un pieņi tek.Garša tām ir nekāda.Neguliet mājās,laižat uz jūru,tīklos spožie!
Jā,tā arī būs jādara, piektdiena izskatās ideāla vēja ziņā! Vieta tikai pagaidām neizdomāta, jo daudz vietu jau nezinu.
29.janvāris 2020, 18:17 | links
 
Līdz nārstam vēl pāris mēneši.Tad viņas dodas uz savu seksodromu.Ir pavasarī ķertas butes,kam ikri un pieņi tek.Garša tām ir nekāda.Neguliet mājās,laižat uz jūru,tīklos spožie!
29.janvāris 2020, 16:39 | links
 
pēc mana ir tā-ja bute grib ēst tad ēd lopā un visu ko liec vairāk vai mazāk un nevajag tur atraktoru.ja negrib ēst tad viņa arī neēdīs

elgreko, 28.janvāris 2020, 18:58


Bet interesantākais viņu pierunāt ēst tāpat kā breksi, karpu, utt. Var jau padoties un nedarīt neko ...
28.janvāris 2020, 22:33 | links
 
Butēm laikam nārsta laiks vel nesākas, dzirdēju,ka tad viņas iepeld jūrā un neķeras. Vai tā ir ? Izskatās,ka viņas ķeras un ķeras. Man sanāca vairākas aizķert aiz spuras un izvilkt ārā, velkot ārā makšķeri. Tātad viņas tur snauž:)
28.janvāris 2020, 22:23 | links
 
leonids [28.01.20]: Piekrītu elgreko,ja butei mute veras,tad ēsma tur pazudīs.Šovakar līča pusē vējš rauj cepuri no galvas.Copēju lieljūras pusē.No 14 gab paņēmu 8.Pārējās kūmiņam.Distance tuva,ļoti tuva,aiz drazas.
Vakariņas garantētas :)
28.janvāris 2020, 22:09 | links
 
Piekrītu elgreko,ja butei mute veras,tad ēsma tur pazudīs.Šovakar līča pusē vējš rauj cepuri no galvas.Copēju lieljūras pusē.No 14 gab paņēmu 8.Pārējās kūmiņam.Distance tuva,ļoti tuva,aiz drazas.
28.janvāris 2020, 22:01 | links
 
Sveiki copmaņi!

Vai doma šo piektdien un sestdien doties butēs ir atbalstāma, vai tukšs nummurs? Braucu no Ogres, ceļš nav īsais. Copēt domāju Jūrkalnē.
Paldies par atbildēm.:)

armani, 28.janvāris 2020, 19:55


Piektdiena nav slikti, daudz kur krasta vējš - komforts, zāles padzītas nost, nav straume. Bet pēcpusdienā vai pievakarē lietus. Jārēķinās ar to, ka stiprā lietū neķeras. Domāju, ka principā OK. Atmosfēras spiediens OK, bez straujām izmaiņām. Sestdien grozīgs vējš ar tendenci no rietumiem. Vienīgā normālā copes vieta pie Leonīda mājām līcī. Spiediens būs zems, tā ka būs kā būs. Vēja ātrumi Lūžņas, Miķeļa pusē būs OK, bet Pāvilostā Jūrkalnē būs palieli
28.janvāris 2020, 20:13 | links
 
Sveiki copmaņi!

Vai doma šo piektdien un sestdien doties butēs ir atbalstāma, vai tukšs nummurs? Braucu no Ogres, ceļš nav īsais. Copēt domāju Jūrkalnē.
Paldies par atbildēm.:)
28.janvāris 2020, 19:55 | links
 
Cope99 [28.01.20]: Zive22 [22m]: Kas ir atraktors,ja drikst jautāt?Iemērc savu ēsmu ( bretliņu, reņģi, garneli utt), ko taisies likt uz āķa saspaidītā ķiplociņā, un būs Tev ēsma ar atraktoru!:)
Ir arī dažādi smidzināmie ar visādām smaržām.
Laba ideja, būs jāpamēgina.
28.janvāris 2020, 19:44 | links
 
No kurienes tāda pārliecība par turpmākajām ziemām?
Tici tām globālās sasilšanas murgiem? Viss šajā pasaulē atkārtojās. To ka turpmāk būs ļoti siltas ziemas ir vistīrākā kās muļķības.

urmaas, 28.janvāris 2020, 11:39[/quote]

Es ar pievienošos, ka ziemas paliks kopumā arvien siltākas- ja tev ir 40+, tad, ja tu pats to neesi pamanījis kopš bērnības, tad jābrīnās. Diemžēl klimats mainās- neviens neapgalvo, ka tieši un tikai cilvēks visu sasildījis- cilvēks to visu ir paātrinājis. UN dabā pietiek viena vidējā grāda virs normas, lai procesi aizietu baigos tempos.
Pa vidu noteikti kāda būs tāda, ka maijā ledus būs jūrā, bet gadu 100 griezumā kopā smuki siltākas
28.janvāris 2020, 19:35 | links
 
Zive22 [28.01.20]: Kas ir atraktors,ja drikst jautāt?
Iemērc savu ēsmu ( bretliņu, reņģi, garneli utt), ko taisies likt uz āķa saspaidītā ķiplociņā, un būs Tev ēsma ar atraktoru!:)
Ir arī dažādi smidzināmie ar visādām smaržām.
28.janvāris 2020, 19:25 | links
 
Kas ir atraktors,ja drikst jautāt?
28.janvāris 2020, 19:22 | links
 
pēc mana ir tā-ja bute grib ēst tad ēd lopā un visu ko liec vairāk vai mazāk un nevajag tur atraktoru.ja negrib ēst tad viņa arī neēdīs
28.janvāris 2020, 18:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager