Makšķerēšana jūrā

Veči,saņemieties un laižat copēt!Vienalga kur un ko.Atraktoriem esmu ticību zaudējis.
28.janvāris 2020, 16:12 | links
 
kutis [28.01.20]: Stāvvietā pie ziemelīša.
Leiši ļoti aktīvi izmanto atraktorus, cik redzēju, Balzer. Ir arī rezultāti
28.janvāris 2020, 12:41 | links
 
Pravietis [28.01.20]: Pats butēs neesmu bijis jau pasen bet redzēju kā braļukasi stiepa pa pilnam spainim uz mašīnu, tā kā kaut kas jau ķerās.
Es pagaidām uz saldūdens zivīm,varbūt ka uznāks kāre uz plakano tad jau noteikti atrakstīšos. :)

kutis, 28.janvāris 2020, 11:08
Varbūt vari pateikt kur "leišu spaiņus" redzēji. Vienkārši statistikai citiem gadiem, laikam turpmāk tādas ziemas būs regulāri. Pašam gan vēl kamerā guļ plakano blāķis neparedzētiem gadījumiem. :).
No kurienes tāda pārliecība par turpmākajām ziemām?
Tici tām globālās sasilšanas murgiem? Viss šajā pasaulē atkārtojās. To ka turpmāk būs ļoti siltas ziemas ir vistīrākā kās muļķības.
28.janvāris 2020, 11:39 | links
 
Šosezon komentos Liepājas gals bija tāds piemirsts Pastarītis.....
28.janvāris 2020, 11:32 | links
 
Stāvvietā pie ziemelīša.

kutis, 28.janvāris 2020, 11:25


Aha, redz ko, vajadzēs piezīmēt..... Paldies, ļoti iespējams, ka turpmāk noderēs.
28.janvāris 2020, 11:29 | links
 
Stāvvietā pie ziemelīša.
28.janvāris 2020, 11:25 | links
 
Pats butēs neesmu bijis jau pasen bet redzēju kā braļukasi stiepa pa pilnam spainim uz mašīnu, tā kā kaut kas jau ķerās.
Es pagaidām uz saldūdens zivīm,varbūt ka uznāks kāre uz plakano tad jau noteikti atrakstīšos. :)

kutis, 28.janvāris 2020, 11:08

Varbūt vari pateikt kur "leišu spaiņus" redzēji. Vienkārši statistikai citiem gadiem, laikam turpmāk tādas ziemas būs regulāri. Pašam gan vēl kamerā guļ plakano blāķis neparedzētiem gadījumiem. :).
28.janvāris 2020, 11:21 | links
 
Pats butēs neesmu bijis jau pasen bet redzēju kā braļukasi stiepa pa pilnam spainim uz mašīnu, tā kā kaut kas jau ķerās.
Es pagaidām uz saldūdens zivīm,varbūt ka uznāks kāre uz plakano tad jau noteikti atrakstīšos. :)
28.janvāris 2020, 11:08 | links
 
diametrs [27.01.20]: Makšķerēju butes tikai pāris mēnešu, pateicoties Leonīdam un Diametram esmu lietas kursā, vai kaut kas ķeras. Paldies, ka rakstat par lietu. Biju sestdien, dažus kilometrus no Pāvilostas, 3 butītes bija:)

Zive22, 27.janvāris 2020, 20:29

Uz kuru pusi biji ? Uz Liepājas pusi vai Ventspils ?
Biju uz Liepājas pusi.
28.janvāris 2020, 05:01 | links
 
Viss vēl priekšā! :)
27.janvāris 2020, 20:53 | links
 
diametrs [Vakar]: Tā ir. Pirmoreiz Urnas mani redzēja cetrrāpus pa piekrastes ūdeni, mēģinot noķert atāķējušos lielu butiBij tāda lieta. No malas skatoties bij diezgan amizants skats. :)
Ar daudziem šejieniešiem un ne tikai, esmu sapazinies copē. :)

urmaas, 26.janvāris 2020, 23:47


Labprāt satiktos kādreiz vēl klātienē :)
27.janvāris 2020, 20:53 | links
 
Makšķerēju butes tikai pāris mēnešu, pateicoties Leonīdam un Diametram esmu lietas kursā, vai kaut kas ķeras. Paldies, ka rakstat par lietu. Biju sestdien, dažus kilometrus no Pāvilostas, 3 butītes bija:)

Zive22, 27.janvāris 2020, 20:29


Uz kuru pusi biji ? Uz Liepājas pusi vai Ventspils ?
27.janvāris 2020, 20:52 | links
 
Makšķerēju butes tikai pāris mēnešu, pateicoties Leonīdam un Diametram esmu lietas kursā, vai kaut kas ķeras. Paldies, ka rakstat par lietu. Biju sestdien, dažus kilometrus no Pāvilostas, 3 butītes bija:)
27.janvāris 2020, 20:29 | links
 
diametrs [26.01.20]: Tā ir. Pirmoreiz Urnas mani redzēja cetrrāpus pa piekrastes ūdeni, mēģinot noķert atāķējušos lielu buti
Bij tāda lieta. No malas skatoties bij diezgan amizants skats. :)
Ar daudziem šejieniešiem un ne tikai, esmu sapazinies copē. :)
26.janvāris 2020, 23:47 | links
 
Fanss,man savādāk,15 min ar ričuku esmu copes vietā.Piedevām vēl viena nedēļa atvaļinājums.Pēc dažām dienām būs braucamais sariktēts,provēšu vēdzeles tramdīt.Ja interesē cope Kolkā ,raksti personīgi.
26.janvāris 2020, 23:04 | links
 
Par ko ir stāsts,ka lielākā daļa te nezin kad un kur braukt copēt.Nu ja savus rumakus varat pa 8 pakām un uz augšu nopirt,tad degvielu copei arī atradīsiet.Un zajobivaet šitie jautājumi, ir vērts nav vērts.Ka tāds bērnudārzs.
26.janvāris 2020, 21:51 | links
 
elgreko, par ko tu uz diametru tā uzbrauc! Diametrs ir normals keks! Un diez vai viņam ar to copi ir kāds sakars!
26.janvāris 2020, 18:29 | links
 
diametrs [26.01.20]: Tā ir. Pirmoreiz Urnas mani redzēja cetrrāpus pa piekrastes ūdeni, mēģinot noķert atāķējušos lielu buti
Cope tu vai nu tiešām esi aprobežots vai tiešām nesaproti ka tevi šeit ignorē.
26.janvāris 2020, 18:16 | links
 
bjorgvins jums pm
26.janvāris 2020, 17:44 | links
 
einardin.tu vienreiz par vedzelem prieks sievasmates rakstiji.tu man toreiz ta uzbrauci,ka es speciali saku petit to vedzelu situaciju tirgu.nu taja viena reize tik tiesam vinu bija daudz.un cena demokratiska - 4,50 eiro.nedelu atpakal bija 2 gab. cena - 6,00 eiro. aizvakar atkal bija 2 gab. cena 6,50 eiro.ja gribi iepriecinat sievasmati,tad biezak jabrauc uz Liepajas tirgu.un velams agri no rita.vai nu pasam jaker.
26.janvāris 2020, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager