Makšķerēšana jūrā

:). Cik kg. butes esmu pazaudējis savos 20 gados, mazgājot tās pa nakti jūrā no smiltīm.....
26.janvāris 2020, 17:22 | links
 
Tā ir. Pirmoreiz Urnas mani redzēja cetrrāpus pa piekrastes ūdeni, mēģinot noķert atāķējušos lielu buti
26.janvāris 2020, 16:35 | links
 
Vesels,urmaas!Zinu situāciju.Žēl,ka ļaudis neraksta par piedzīvojumiem pie jūras.
26.janvāris 2020, 16:00 | links
 
Es arī šosezon esmu pie Jūras pa 24 stundām diennaktī bijis tikai 6 vai 7 reizes. Ta kā, Leonīd, es arī dabūšu..... Jo tādi, kas te katru dienu brauc ar muti uz jūru un apliek mani, iespējams tūlit Tevi, sāk vairoties ģeometriskā progresijā. Neizslēdzu šo dalībnieku(a) ne personības dalīšanos, ne mutāciju, ne reinkarnāciju. Rokraksts un psiholoģija viena un tā pati, ar nebūtiskām niansēm, un nemainīga. Priekš tā ir profesionālā med. rokasgrāmata, kur par to viss ir pateikts. Lai viņi vairojas, laižām gar ausīm...Gan no bezdarbības sāks plēsties savā starpā....:).
26.janvāris 2020, 15:11 | links
 
leonids [26.01.20]: Dīvaini,vai tad Diametrs un es copēju jūrā?Pārējie meklē utis svešā kožokā?Nu tik būs,dabūšu pa mizu.
Sveiks Leonīd.
Jūs jau tie aktīvākie copētāji un rakstītāji. Daudzi copē bet neraksta! :)
26.janvāris 2020, 13:40 | links
 
Dīvaini,vai tad Diametrs un es copēju jūrā?Pārējie meklē utis svešā kožokā?Nu tik būs,dabūšu pa mizu.
26.janvāris 2020, 13:37 | links
 
Pēc kārtas trešā reize, kā jādodas no mola prom šļakatu dēļ.
26.janvāris 2020, 13:13 | links
 
Pravietis [26.01.20]: Tomēr paliku pie 30 gab

diametrs, 26.janvāris 2020, 04:31
Nekad neesmu ķēris šajā laikā butes, manuprāt rezultāts labs. Nebūtu vilnis Tevi aizdzinis no molā, rīta copē būtu noteikti piecēlis klāt trūkstošo daļu, lai varētu teikt, ka pavisam forši. Spriežu pēc savu paziņu līdzšinējiem rezultātiem citos gados ziemā.
Un diemžēl dodoties prom vēl ķērās arvien lielākas. Nu nekas, pie jūras padzīvojis esmu brīdi. Cope ir forša.
26.janvāris 2020, 13:05 | links
 
einardins [26.01.20]: vīri ,sievas jaunekļi un visi citi copmaņikas maina nikus neminēšu kuru tie paši zina un kas slēpjas aiz kaut kādiem profila bilžukiem jums kauns vai esat tik nefotogēniski ka foto kamera neņem pretī.atvainojos ja kādu esu aizskāris ,bet nekā personīgibūtu patīkami lasīt komentāru no atpazīstama nevis no kaut kādas karikatūras vai .kaut kā savādāk
Tā nav karikatūra! Tas ir ērglis! :)))
Vai tad neatšķir?
26.janvāris 2020, 12:56 | links
 
vīri ,sievas jaunekļi un visi citi copmaņikas maina nikus neminēšu kuru tie paši zina un kas slēpjas aiz kaut kādiem profila bilžukiem jums kauns vai esat tik nefotogēniski ka foto kamera neņem pretī.atvainojos ja kādu esu aizskāris ,bet nekā personīgibūtu patīkami lasīt komentāru no atpazīstama nevis no kaut kādas karikatūras vai .kaut kā savādāk
26.janvāris 2020, 12:48 | links
 
Tomēr paliku pie 30 gab

diametrs, 26.janvāris 2020, 04:31

Nekad neesmu ķēris šajā laikā butes, manuprāt rezultāts labs. Nebūtu vilnis Tevi aizdzinis no molā, rīta copē būtu noteikti piecēlis klāt trūkstošo daļu, lai varētu teikt, ka pavisam forši. Spriežu pēc savu paziņu līdzšinējiem rezultātiem citos gados ziemā.
26.janvāris 2020, 11:15 | links
 
http://marine.meteo.lv/ reku jauns prognožu portāls jūrai.
26.janvāris 2020, 11:07 | links
 
Tomēr paliku pie 30 gab
26.janvāris 2020, 04:31 | links
 
Viss salikts, uz vienu vēl ķeras, 30 gab. Vējš un viļņi lēnām uzbrūk. Nesu pa gabaliņam mantas uz krasta pusi
26.janvāris 2020, 03:56 | links
 
25 gab. Sāk šļakatas uz mola. Jātin makšķeres
26.janvāris 2020, 03:22 | links
 
Man pagaidām 10
25.janvāris 2020, 23:26 | links
 
19-os sāku un 22-os beidzu.11gab kulē.Ja rītvakar laikapstākļi atļaus ņemšu līdzi salaku sistēmas.To pie krasta bija daudz.Plucināja ēsmas uz nebēdu.
25.janvāris 2020, 23:19 | links
 

Cope sākas. Pusstundā 3 gab. Nav daudz, bet ir.
25.janvāris 2020, 20:20 | links
 
Jā, piekritu pinībā. Tik vien kā nosaukums, Pravietis nezināmais, bildes nevienas, ja neskaita kaut kādu aizaugušu un nekoptu dārza būdu, , bez info, bet lien visās sadaļās, lej ūdeni un pēc tam raud par jūdām.. žēl ka cilvēki tā nolaižās!;(
25.janvāris 2020, 17:40 | links
 
Interesējos par jūras copi, bet te informācija par niku mainīšanu. Skatos - citās sadaļās tas pats. Visur nezināmie kareivji bez bildēm, bez info, utt

diametrs, 25.janvāris 2020, 09:42


Laimīgs cilvēks, ne tā kā man, CL uzurpators un cenzors Jūda, turpat gadu uz astes sež.... Kas tic bībelei, tad beigās pakārās pats.
25.janvāris 2020, 13:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager