Makšķerēšana jūrā

Kamera pie pagastmājas nav domāta copmaņiem.Pirms kāda laika vējš to sakoriģēja un nav kas uzkāpj un pagriež sākotnējā stāvoklī.Ir kamera radara tornī.Tai pieslēgties -sanāks ziepes.Vakar vakarā vējš rimās.REzultāts kā iepriekšējā vakarā,tikai izmērā mazākas.Mans mērķis šajā gadalaikā ir spožs bonuss,blēži tikai kaitina.Par profilbildi:tā sagadījās,ka palielijos.
25.janvāris 2020, 11:53 | links
 
diametrs [25.01.20]: diametr,atvaino.saki ludzu kas mainas ja bildite ir putnins,dzeks ar zivs galvu vai mikroskopisks siluets uz skaista juras fona?baiga informacijas noplude nak?nu vienigi Leonidu varetu atpazit ar skaistu lidaku fona.

Bjorgvins, 25.janvāris 2020, 10:04

Da vienalga. Mani bieži pie jūras pazīst sveši cilvēki. Man nav jāslēpjas. Rupjības nerakstu, cenšos nestrīdēties, tāpēc man nav bail savu ģībi rādīt. Leonīds arī ir goda vīrs. Pieklājīgs, prasmīgs copmanis, sabiedrisks.
Mēs šeit esam pa "ğēlu" :))
25.janvāris 2020, 10:38 | links
 
diametr,atvaino.saki ludzu kas mainas ja bildite ir putnins,dzeks ar zivs galvu vai mikroskopisks siluets uz skaista juras fona?baiga informacijas noplude nak?nu vienigi Leonidu varetu atpazit ar skaistu lidaku fona.

Bjorgvins, 25.janvāris 2020, 10:04


Da vienalga. Mani bieži pie jūras pazīst sveši cilvēki. Man nav jāslēpjas. Rupjības nerakstu, cenšos nestrīdēties, tāpēc man nav bail savu ģībi rādīt. Leonīds arī ir goda vīrs. Pieklājīgs, prasmīgs copmanis, sabiedrisks.
25.janvāris 2020, 10:24 | links
 
diametr,atvaino.saki ludzu kas mainas ja bildite ir putnins,dzeks ar zivs galvu vai mikroskopisks siluets uz skaista juras fona?baiga informacijas noplude nak?nu vienigi Leonidu varetu atpazit ar skaistu lidaku fona.
25.janvāris 2020, 10:04 | links
 

Pāvilostas skaistulis
25.janvāris 2020, 10:00 | links
 
diametrs [17m]: Interesējos par jūras copi, bet te informācija par niku mainīšanu. Skatos - citās sadaļās tas pats. Visur nezināmie kareivji bez bildēm, bez info, uttSveiks.
Tavu zivi tā pat neviens nenoķers. A par pārējo nošķaudīties! Copēt jūrā ir forši. :)

urmaas, 25.janvāris 2020, 09:45


Zinu, ka forši reizi nedēļā vai 10 dienās parasti braucu.
25.janvāris 2020, 09:59 | links
 
diametrs [25.01.20]: Interesējos par jūras copi, bet te informācija par niku mainīšanu. Skatos - citās sadaļās tas pats. Visur nezināmie kareivji bez bildēm, bez info, utt
Sveiks.
Tavu zivi tā pat neviens nenoķers. A par pārējo nošķaudīties! Copēt jūrā ir forši. :)
25.janvāris 2020, 09:45 | links
 
Interesējos par jūras copi, bet te informācija par niku mainīšanu. Skatos - citās sadaļās tas pats. Visur nezināmie kareivji bez bildēm, bez info, utt
25.janvāris 2020, 09:42 | links
 
Pravieti,
Šoreiz jau tīri ok sarakstīji, un pat nebija uz divām lapām.!:)
Niku mainītājs baras tad, kad cilvēks raksta muļķības, un daudz.
Un nikus maina, jo tie, kam tās muļķības patīk, raksta desmitiem sūdzības vēstules adminam, kā rezultātā viņam ne kas neatliek kā rīkoties.
Ne asakas tev šodien!
25.janvāris 2020, 06:15 | links
 
+100% Pravieti. Zelta vārdi
25.janvāris 2020, 00:27 | links
 
elgreko [24.01.20]: Pravieti uzmanies-tūlīt uzradīsies ninu mainītājs
Nikus maina tie kuri jūtas nepamanīti un nenovērtēti, kā arī tie kuri izsaka apgalvojumus bez argumentācijas un nespēj bez lamu vārdiem aizstāvēt savu viedokli. Esi pamanījis, ka ar šitiem es nepalaižos, tādēļ neredzu pamata uzmanīties. :).
25.janvāris 2020, 00:20 | links
 
Kopumā, pilnīgas muļķības jau nav.
24.janvāris 2020, 23:12 | links
 
Pravieti uzmanies-tūlīt uzradīsies niku mainītājs
24.janvāris 2020, 23:00 | links
 
Pravieti uzmanies-tūlīt uzradīsies ninu mainītājs
24.janvāris 2020, 23:00 | links
 
Domaataajs [24.01.20]: Tapēc ka citi cilvēki zvana paziņām un pajautā, bet citi pajautā forumos. Ļoti subjektīvi vērtē.

Fanss, 24.janvāris 2020, 14:33

Redzi, ja prognozēs sola stiprāku vēju, tad mazāk ticams, ka pie jūras būs kāds copmanis. Turklāt, ja šobrīd copes apstākļi ir ok, tad nav teikts, ka pēc 2-3 4 utt. stundām tie būs tādi paši pie tādiem pašiem vēja apstākļiem. Un vēl nav zināms, vai tas forumā rakstītājs tajā brīdī nesēž dīvānā ar kokčiku rokā un vienkārši izklaidējas, jūru savā dzīvē neredzējis. Vislabākais ir sadraudzēties ar vietējiem zvejas cilvēkiem, kuriem tad var uzjautāt pie reizes arī par to, kāda situācija ir ar zivīm.
Bet jebkurā gadījumā jāizprot pašam par vējiem , straumēm, to pēcietekmi nākamajās dienās.
Piemēram, šobrīd jūrā solīti ir viļņi 2-2,5 metri no DR, nu tādos makškerēt diez vai normāli sanāks.
Rītdien sola vilni līdz 1,5 m. jūra pēc šodienas būs samaisīta, visticamākais, ka zāle piedzīta pie krasta, straumes vismaz Irbes šaurumā provizoriski var atrast šeit:
http://www.ilmateenistus.ee/meri/mereprognoosid/merevee-hoovused/?lang=en
Viļņus šeit:
https://en.ilmatieteenlaitos.fi/wave-forecast#middle
Vēju šeit:
https://www.windy.com/?56.194,21.951,7,m:fgYagIx
Atliek tikai vingrināt prātu.
Liels paldies par info.
24.janvāris 2020, 20:46 | links
 
Par to Miķeļbāku, (bez)vēju, straumi un svinu varu teikt, ka ir gadījies kaut kas līdzīgs par ko runā. Bet tas ir noticis, kad vējš tiešām ir bijis vairākas dienas no 8 un vairāk m/s. Proti, vējš līdz tam ir bijis praktiski no krasta, bet copes dienā un bezvējā svinu stingri nes uz labo pusi. Šādos gadījumos versiju būs vienmēr gana daudz un viena no tām varētu būt, ka vēja rezultātā ienestās silto ūdeņu massas atklātajā jūrā saskarē ar aukstajiem ūdeņiem rada papildus enerģiju, un pieaug straumes intensitāte. Aizpūstās ūdens massas arī atgriežas atpakaļ uz krastu. Pēc 1 -2 dienām viss stabilizējas. Principā šajā piekrastes zonā straumes virziens ir bijis uz Kolkas pusi vienmēr. Straume ir bijusi lielāka, vai mazāka un svins lielāko daļu copes reižu ir nests pa labi uz Kolkas pusi. Pašā Kolkasraga lieljūrā gan ir gadījis dažādi, bet tur ir cits stāsts. To vislabāk noteikti pārzin Leonīds.Pretēji pulksteņa rādītāja gaitai

Līdzīgi kā citās jūrās un okeānos, arī Baltijas jūrā ir nemainīgas jūras straumes. Valdošā ūdens virzīšanās jūrā ir pretēja pulksteņa rādītāja virzienam, ko nosaka Zemes griešanās ap savu asi, – ziemeļu puslodē ūdens plūsma tiek novirzīta nedaudz pa labi. Ja iemetīsim ūdenī pudeli ar vēstuli pie Vācijas krastiem, tālāk tā peldēs gar Lietuvu un Latviju uz Igauniju, tālāk – uz Somiju vai arī nogriezīsies gar Zviedriju uz dienvidiem, un varbūt atgriezīsies atpakaļ ceļojuma sākumpunktā.
24.janvāris 2020, 19:07 | links
 
Tieši tā kolēģi, jā jūra ir iekustināta, tad tik drīz vis nenorimst. Un katrā vietā mēdz būt savas nianses.
24.janvāris 2020, 18:26 | links
 
Es šeit lasu daudz un saprotu ka daudzi nesaprot kā sekot vēja prognozei...es par cik buttoju jau gadus 20 un lomi ir ...
PROGNOZI IR JĀVĒRO KATRU DIENU UN JĀSEKO LĪDZ VISMAZ TRĪS DIENAS...
Ir gadījies kad pūš četras dienas dienvidus vējš...piektajā pierimst...aizbraucam copēt uz Miķeļbāku...vēja nav bet straume tāda ka 150 gramu svins pēc minūtes krastā pat bez zālēm...
sekojiet,vērojiet un padomājiet...
24.janvāris 2020, 18:12 | links
 
jā ar to laika prognozi jūrā ir kā ir,kurzemes vienā galā bezvējš jūrā 2m vilnis
24.janvāris 2020, 17:50 | links
 
Liepājā jau tikai WEBs rāda jūru pludmalē un tad tikai attālināti un diennakts gaišajā laikā.
24.janvāris 2020, 17:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager