Makšķerēšana jūrā

Rīt būs Pāvilostā vējš no jūras paralēli molam, var skalot no zemās vietas molam virsū vilni
10.janvāris 2020, 16:00 | links
 
Kā ar butēm? No pāvilostas mola vel ir iespējams kaut ko izvilkt? Doma rīt braukt.

mimka, 10.janvāris 2020, 15:57


Biju otrdien. Gandrīz visiem ķērās, citiem vairāk, citiem mazāk, redzēts zutis peldam, stintes ķeras, ķeras arī mencas, bet ne visi var izvilkt, jo akmeņi traucē
10.janvāris 2020, 15:58 | links
 
Kā ar butēm? No pāvilostas mola vel ir iespējams kaut ko izvilkt? Doma rīt braukt.
10.janvāris 2020, 15:57 | links
 
Nu dronam, jā 120 m, ar bezpilota lidmašīnu jau diez vai makšķerēs, nu vienīgi iebarot ar bombardēšanas paņēmienu :)

https://lvportals.lv/skaidrojumi/288148-dronu-pilotesanas-noteikumi-2017
10.janvāris 2020, 14:40 | links
 
Domaataajs [10.01.20]: Škiet, ka augstuma limits droniem un mazajiem bezpilotņikiem ir 300 metri un tumšajā diennakts laikā bez atļaujas ni, ni.
Vismaz kādreiz tā bija.
Un vējš līdz 8 m/s. Augšā kā zināms vēja stiprums bieži vien nav tāds, kāds uz zemes, kātu augstumā.
120m augstums atļautais. Neredzu jēgu lidot stipri augstāk par kātu galiem. tumsaa nedrīkst lidot pēc noteikumiem, lai gan dronu viegli pamanīt pēc signāluguņiem
10.janvāris 2020, 14:31 | links
 
Škiet, ka augstuma limits droniem un mazajiem bezpilotņikiem ir 300 metri un tumšajā diennakts laikā bez atļaujas ni, ni.
Vismaz kādreiz tā bija.
Un vējš līdz 8 m/s. Augšā kā zināms vēja stiprums bieži vien nav tāds, kāds uz zemes, kātu augstumā.
10.janvāris 2020, 14:15 | links
 
Par nakti vienīgi es atstāstiju ,ko daži te izteicās.
Mierīgā laikā tas vēl jautājums , vai viņas neēd, vienkārši nepienāk pie krasta (mešanas attālumā).Iepriekšējā gadā bija tāds gadijums, saulains ,mierīgs laiks ,ķeras ļoti švaki', blakus uzradās zemūdens mednieks, aprunājāmies,tad viņš iepeldēja šurpu turpu un atrada ,ka zivis bija koncentrējušās ap vienu kanti kādus 200 m no krasta, un kā pierādījumu kādas 6 smukas butes arī nošāva ,teica ka riktīgi medīšot rīt (bija vakars),3 no tām bija ātes un tās no krasta jau trāpās reti ,tā kā laiva jau droši vien derētu ,ja grib elektroniku ,v;el kameru ko apskatīt dibenu.

sapalens, 10.janvāris 2020, 11:33

Tavam teiktajam ir ļoti liela ticamība. Tieši par to es runāju pagājušo sezonu, kad saķēru Kolkā vairāk zivis, nekā zvejnieki ar 2 tīkliem, tādēļ, ka bija nepareizā attālumā no krasta tos uzstādījuši. Zivis bija sanākušas pie manas kantes. Toreiz copes process bija aizgājis bezgalīgā ārprātā. Kā atceros, Leonīds bija gandrīz vienīgais, kas mani atbalstīja, par šādas iespējas esamību, jo perfekti pārzin piekrastes zvejnieku lietas.
10.janvāris 2020, 13:40 | links
 
Ja es pareizi saprotu, tad to ko bāž trubā iekšā jāuzskata par sava veida "virzuli", kas eksplozijas laikā tiek izmests ārā. Ar ko tu viņu pildīsi ir viena jautājuma daļā. Sistema ar ēsmu un āķiem nokarājas ārpusē zem caurules un tiek parauta gaisā, izlidojot zem spiediena, līdzi virzulim. Ēsmas nostiprināšana ir nākošais jautājums un tā nav problemātiskākā. Svarīgi ir, cik tālu pret 4 - 7 m/s lielu pretvēju var iešaut jūrā. Tas ir NR1 parametrs. Ja viņš vējā dod līdz 100 metriem, tad jēga nav liela.
10.janvāris 2020, 13:22 | links
 
Terauds [10.01.20]: Drīkst. Bet varbūt tiem, kas ar helikopteru pārlido 'biški' virs kātu galiem, pēkšņi varat kļūt interesanti.
bij Zviedrijā tāds gadījums, kad iznīcinātājs pāri laivai aiznesās nepilnu 100m augstumā. labi novibrēja gaiss
10.janvāris 2020, 13:21 | links
 
Drīkst. Bet varbūt tiem, kas ar helikopteru pārlido 'biški' virs kātu galiem, pēkšņi varat kļūt interesanti.
10.janvāris 2020, 12:57 | links
 
Bonusā ar Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienestu varbūt iepazīsieties :)

Terauds, 10.janvāris 2020, 12:43

virs jūras lidot drīkst. augstuma limits tikai
10.janvāris 2020, 12:46 | links
 
Bonusā ar Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienestu varbūt iepazīsieties :)
10.janvāris 2020, 12:43 | links
 
Amerikāņi sen to dara ar pneimo uzpariktēm. Ru pilnveidoja izpildījumu neržā un dod 200 -300 metru iekšā. Tik pie starta visa ēsma visdrīzāk būs nost, ja nesaldēt vienā klucī.
10.janvāris 2020, 12:20 | links
 
Droši vien drons ir vienkāršākais veids ,bet dzīvē reti sakrīt aizraušanās, hobiji ,brīvais laiks un nauda, es makšķerēju, kaimiņš aizraujas ar droniem, bet nemakšķerē,un ja par naudu ,tad es vispirms uzlabotu laivu vai dārgākos eholotus, visam lielākai daļai nesanāk.
10.janvāris 2020, 11:54 | links
 
arvis_an [10.01.20]: Nez...ja man interesētu attālumi, tad noteikti pirktu dronu. Bonusā var smukus skatus no augšas paķert. Rudenī čoms bija paņēmis līdzi, izveidojis primitīvu uzpariktīti kura aiztaisot spoli norauj sistēmu no drona. Man riktīgi patika :) Ar tām bazukām var visādi sanākt. Youtube daudz visādi video redzēti, īpaši ja ņemās ar matu lakām vtml smidzekļiem. Cita lieta būtu saspiests gaiss, bet kompresoru laikam īsti līdzi nepaņemsi un nedomāju, ka diži vairāk par 150-200m aizlidinās ledus kluci + baisais čakars sagatavot gatavus lādiņus un to visu stiept, ne jau ar 4 lādiņiem brauks.
piekrītu Arvi. diemžēl cilvēki vairums gadījumu baidās ko jaunu izmēģināt, baidās no neveiksmēm un tā. nu iekritīs tas drons ūdenī.un? vismaz būsi pamēģinājis kā tas ir:)))
10.janvāris 2020, 11:52 | links
 
Nez...ja man interesētu attālumi, tad noteikti pirktu dronu. Bonusā var smukus skatus no augšas paķert. Rudenī čoms bija paņēmis līdzi, izveidojis primitīvu uzpariktīti kura aiztaisot spoli norauj sistēmu no drona. Man riktīgi patika :) Ar tām bazukām var visādi sanākt. Youtube daudz visādi video redzēti, īpaši ja ņemās ar matu lakām vtml smidzekļiem. Cita lieta būtu saspiests gaiss, bet kompresoru laikam īsti līdzi nepaņemsi un nedomāju, ka diži vairāk par 150-200m aizlidinās ledus kluci + baisais čakars sagatavot gatavus lādiņus un to visu stiept, ne jau ar 4 lādiņiem brauks.
10.janvāris 2020, 11:43 | links
 
Cita lieta ka mierīgāk sēdēt krastā un atpūsties ,nevis vēl čakarēties ar laivu.
10.janvāris 2020, 11:36 | links
 
Cik bieži mūsu jūrā apstākļi ir tadi ka var auklu turēt jūrā drona lidojuma vai lielgabala šāviena attālumā!!? Man tas šķuet marazms un ne kas vairāk, lai pirktu ko tādu.

Cope73, 10.janvāris 2020, 11:23


nav jālido 7 km jūrā iekšā, tuvajām distancēm ir ok. ir arī mierīga jūra. tā ka tik traki nav
10.janvāris 2020, 11:34 | links
 
Par nakti vienīgi es atstāstiju ,ko daži te izteicās.
Mierīgā laikā tas vēl jautājums , vai viņas neēd, vienkārši nepienāk pie krasta (mešanas attālumā).Iepriekšējā gadā bija tāds gadijums, saulains ,mierīgs laiks ,ķeras ļoti švaki', blakus uzradās zemūdens mednieks, aprunājāmies,tad viņš iepeldēja šurpu turpu un atrada ,ka zivis bija koncentrējušās ap vienu kanti kādus 200 m no krasta, un kā pierādījumu kādas 6 smukas butes arī nošāva ,teica ka riktīgi medīšot rīt (bija vakars),3 no tām bija ātes un tās no krasta jau trāpās reti ,tā kā laiva jau droši vien derētu ,ja grib elektroniku ,v;el kameru ko apskatīt dibenu.
10.janvāris 2020, 11:33 | links
 
Cik bieži mūsu jūrā apstākļi ir tadi ka var auklu turēt jūrā drona lidojuma vai lielgabala šāviena attālumā!!? Man tas šķuet marazms un ne kas vairāk, lai pirktu ko tādu.
10.janvāris 2020, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager