Makšķerēšana jūrā

Dronu jau apsprieda, esot dārgi ,it īpaši ,ja noslīcina un jāpērk jauns ,tāpat naktī arī īsti labi neesot.
Protams vienkāršākais mierīgā laika iebraukt ar laivu.

sapalens, 10.janvāris 2020, 11:00


Mierīgā laikā ne vienmēr ķeras
10.janvāris 2020, 11:14 | links
 
Dronu jau apsprieda, esot dārgi ,it īpaši ,ja noslīcina un jāpērk jauns ,tāpat naktī arī īsti labi neesot.
Protams vienkāršākais mierīgā laika iebraukt ar laivu.

sapalens, 10.janvāris 2020, 11:00


kāpēc naktī neder?
10.janvāris 2020, 11:09 | links
 
Dronu jau apsprieda, esot dārgi ,it īpaši ,ja noslīcina un jāpērk jauns ,tāpat naktī arī īsti labi neesot.
Protams vienkāršākais mierīgā laika iebraukt ar laivu.
10.janvāris 2020, 11:00 | links
 
Drons noteikti labāks, jo nav jāņemas ar "lādiņu" saldešanu un principā ievest jebkuru sistēmu.
10.janvāris 2020, 10:49 | links
 
Nav labāk nopirkt dronu? Ar normālu dronu, savus 500m iekšā ievedīsi.
10.janvāris 2020, 10:38 | links
 
Bez dižgabaliem un droniem butes vakar ķērās labi.Ne tālāk par 20m no krasta.Šodien cits vēja virziens.
10.janvāris 2020, 09:53 | links
 
Pravietis [09.01.20]: Ļoti lūdzu atsaukties uz manu jautājumu un turpmāko komunikāciju vēlētos turpināt privātajā pastā....
:)
9.janvāris 2020, 22:06 | links
 
Te parāda kā uztaisīt un vēl šis tas! Varbūt noder. Pravieti ja sanāk uztaisīt un palaist, ieliec video. Ir taisītas kartupeļu bazukas, pāri Lielupes, pie varkaļnieka, bliežam labi. Bet nu aerosols kā palaidējs un šķiltavu elektriskais tirkšķis... Diezgan bīstama kombinācija. Bija reizes kad pavērās tas aparāts pa visiem galiem:)')')'::::)

https://youtu.be/ZR8Y3iC8TLw

mar4ello25, 9.janvāris 2020, 21:24


Piekrītu Tevis teiktajam. Man iepatikās pirmais Video. Iekārta pietiekoši nopietna, metāla. Par 499.00 USD es tādu nopirktu kaut vai rīt, ja būtu labi parametri un derīgs mūsu sistēmām. Interesanti cik tālu pret vēju šis šauj. Cena priekš jūras makšķernieka ļoti draudzīga. Izskatās arī drošs no metāla. Pats es tādu nekādā gadījumā netaisīšu. Pie tam, vēl no plastmasas. Paliek jautājumi par apkalpošanu, gāzes uzpildīšanas iespējām un tt. Jāsāk zondēt pa ziemu.
9.janvāris 2020, 21:58 | links
 
Te parāda kā uztaisīt un vēl šis tas! Varbūt noder. Pravieti ja sanāk uztaisīt un palaist, ieliec video. Ir taisītas kartupeļu bazukas, pāri Lielupes, pie varkaļnieka, bliežam labi. Bet nu aerosols kā palaidējs un šķiltavu elektriskais tirkšķis... Diezgan bīstama kombinācija. Bija reizes kad pavērās tas aparāts pa visiem galiem:)')')'::::)

https://youtu.be/ZR8Y3iC8TLw
9.janvāris 2020, 21:24 | links
 
https://www.bunkerupfishin.com/product/sand-blaster-bait-caster/

mar4ello25, 9.janvāris 2020, 19:19

Labs verķis lai no abrubilām atsistos...
9.janvāris 2020, 21:23 | links
 
 
https://www.bunkerupfishin.com/product/sand-blaster-bait-caster/

mar4ello25, 9.janvāris 2020, 19:19

Liels, liels paldies par atsaucību. Pastudēšu. Ideāli, būtu vēl klāt paziņu dzīvi komenti. :). Cena arī nav astronomiska. Par ēsmas nostiprināšanu es neraizējos, zinu kā to dara. Protams, lielāka ķēpa, process darbietilpīgāks, toties rezultātus var gaidīt optimistiskākus, attiecībā uz spīdīgajiem un ļurbām.
9.janvāris 2020, 21:04 | links
 
edzuss2 [17:55]: svens76 [52m]: Domaataajs [10m]: Noguruši no dzīves.tā vien šķiet, visi gruzās riņķī. labi ka es butes neķeru:)Bet pamēģini - feins pasākums :))esmu tak mēģinājis. uz Ziemupes pusi braucu. ķēru pat labi. bet nav mans un viss

svens76, 9.janvāris 2020, 18:44


Un kā ar mencām, tās piekrastē arī taču ir. Divas pa 900 gr. novembra beigās dabūju. Vai Tu tikai copē no jahtas. Ziemassvētkos gāju speciāli ar jaunām sistemām uz ļurbu. Šoreiz nekā, tikai butes.
9.janvāris 2020, 20:53 | links
 
"To saku es, kas saķēra pilnu spaini divas nedēļas atpakaļ"
Bušu makšķernieku zvaigzne tu mums esi, Leopold! :))
9.janvāris 2020, 20:05 | links
 
https://www.bunkerupfishin.com/product/sand-blaster-bait-caster/

mar4ello25, 9.janvāris 2020, 19:19


Nopērkot vai uztaisot tādu verķi tā pat vajadzētu pieklājīgu kātu un spoli, vai iegādājoties pēdējos divus minētos jau nevar uzlabot distanci, lai nav jāčakarējas ar visu to lielgabalu. Un ēsma ko izmanto pie mums diez vai būs ērti lietojama.
Sasaldēt sagataves var, bet tikmēr tās kūst iet laiks un ja ir trīs āķi tad ar nekas prātīgs nesanāk manuprāt.
9.janvāris 2020, 19:34 | links
 
Ja netiks publicēts totāls marazms un apnicīgi uzmacīga demagoģija, ja netiks publicēta melīga informācija, ja netiks publiski aicināts neieverot pastavošo likumdošanu, ja kungi, kuriem patik citus mācīt un noteikt diagnozi ievēros MN, nevis klaji tos pārkāps un par to vēl publiski lielīsies,.... es esmu ļoti parliecināts, ka tam kašķa velnam nebūs par ko kašķēties, jo, ja kāds ir pamanijis, tad kašķi parādās tieši iepriekšminētajos gadījumos.
9.janvāris 2020, 19:21 | links
 
 
Ik pa brīdim tas kašķa velns pārceļo no vienas foruma sadaļas uz citu.
Copēt jūrā ir forši, bet nu katram savs, protams.
9.janvāris 2020, 18:52 | links
 
edzuss2 [09.01.20]: svens76 [52m]: Domaataajs [10m]: Noguruši no dzīves.tā vien šķiet, visi gruzās riņķī. labi ka es butes neķeru:)Bet pamēģini - feins pasākums :))
esmu tak mēģinājis. uz Ziemupes pusi braucu. ķēru pat labi. bet nav mans un viss
9.janvāris 2020, 18:44 | links
 
Domaataajs [18m]: Noguruši no dzīves.tā vien šķiet, visi gruzās riņķī. labi ka es butes neķeru:)

svens76, 9.janvāris 2020, 17:52


Šis ir tas retais janvāris, kad buti var ķert un kondīcija zivei joprojām normāla. To saku es, kas saķēra pilnu spaini divas nedēļas atpakaļ, un Diametrs nupat aizvakar saķēra. Zivs ir ņemama bez smagiem meteo pārbaudījumiem. :).
9.janvāris 2020, 18:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager