Makšķerēšana jūrā

svens76 [09.01.20]: Domaataajs [10m]: Noguruši no dzīves.tā vien šķiet, visi gruzās riņķī. labi ka es butes neķeru:)
Bet pamēģini - feins pasākums :))
9.janvāris 2020, 17:55 | links
 
Domaataajs [09.01.20]: Noguruši no dzīves.
tā vien šķiet, visi gruzās riņķī. labi ka es butes neķeru:)
9.janvāris 2020, 17:52 | links
 
Ar cieņu griežos pie profiņiem un citiem CL portāla dalībniekiem ar jautājumu " par gāzes lielgabalu " pielietošanas iespējām copē jūrā, par cik tālmetienu izdarīšanas laikā veiksmigi esmu izmantojis ēsmu nostiprināšanai uz āķa gumijas diegus, saldēšanas aerosolus un vēl citus līdzekļus. Tādēļ uzskatu, ka šīs ierīces pielietojums varētu būt objektīvi iespējams. Jautājums pie copmaņiem, kuri ir izmantojuši šo ierīci, vai dzirdējusi par tās pielietošanu, lai padalītos pieredzē par tās ekspluatācijas plusiem un mīnusiem. Varbūt kāds zin ražotāju, cenas un iegādāšanās iespējas.
Ļoti lūdzu atsaukties uz manu jautājumu un turpmāko komunikāciju vēlētos turpināt privātajā pastā, lai neprovocētu zināmo nodaļas rupekli. Publiskā komunikācija nodaļā kļuvusi apgrūtinoša, jo, manuprāt, veidojas par " izpriecu parku" cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem, kuriem noteikti nav profesionālas intereses par copi jūrā.
9.janvāris 2020, 17:52 | links
 
Noguruši no dzīves.
9.janvāris 2020, 17:45 | links
 
visi tik konservatīvi palikuši...nekas cits ārpus sava redzesloka neinteresē:))
9.janvāris 2020, 17:44 | links
 
šis jau vairs nav forums par copi jūrā?
9.janvāris 2020, 17:40 | links
 
A kā ķeras butes? Izņemot tās lielgabalbutes
9.janvāris 2020, 17:34 | links
 
edzuss2 [Vakar]: Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.tieši tā. man drons sver nedaudz pāri 700g, var pacelt ap kilogramu un pie labiem apstākļiem var aizlidot ap 7km. tur ir plašas iespeejas. bet kā jau iepriekš minēju, vairāk pielietojums ir piem. tunču copee, kad uzlido virs bara un nomet ēsmu bara vidū, skatoties drona pults ekrānā

svens76, 9.janvāris 2020, 00:20


Jautājums, kā to zivi izvilkt krastā, kaut vai 400 m šņori uztīt, kāda "viņča" vajadzīga pie kāta, +mūsu "sterilās" jūras zāles un plastmasas maisiņu strēmeles, savāksies uz tādu gabalu visi 20 kg, +zivs, būs ĻOTI smagi.
9.janvāris 2020, 12:52 | links
 
Varbūt kāds ir mēģinājis ar lielgabalu, padalās....
9.janvāris 2020, 12:42 | links
 
O Čaļi laiž. Cik tad tālu gribat jūrā ielaist. Uz mencu no krasta? Vai kas par štucieri? Paliek interesanti;)

seedoo, 9.janvāris 2020, 11:32


ne tak. diskusiju aizsāku ar daddy_j par copi Aus piekrastē. tā tā tēma aizsākās. pie mums jūrā to nafig nevajag
9.janvāris 2020, 11:35 | links
 
O Čaļi laiž. Cik tad tālu gribat jūrā ielaist. Uz mencu no krasta? Vai kas par štucieri? Paliek interesanti;)
9.janvāris 2020, 11:32 | links
 
Es gan vairāk esmus domājis par "gāzes lielgabalu". Vai drons atbildīs mūsu vajadzībām, ja mēs pārsvarā makšķerējam tumsā, naktī. Copes sezonā lieljūrā mums visiem ir zināmi (ne)draudzīgie meteo apstākļi un straujā laika maiņa. Iespējams, ka mums lietošanai derīgi būtu NATO bruņojujmā esošie droni ar viņu aprīkojumu un tehniskajiem parametriem. Nopietnākiem parametru droniem cenas ir ļoti nedraudzīgas. Nelaimes gadījumā drona glābšana laikam būtu neiespējamā misija un nelietderīga tā atjaunošanas neiespējamības iemesla dēļ. Veikalos sastopamie, sākot no 1000 eur uz augšu, pagaidām man atgādina maijvaboles lidojumu virs jūras sava dzīves cikla noslēguma fāzē. :). Iespējams, ka kaut ko nezinu.

Pravietis, 9.janvāris 2020, 10:40

dronam pret gāzes lielgabalu ir ļoti liela priekšrocība tajā, ka ēsmu vari nogādāt precīzi kur gribi. tas tunču zvejā ļoti svarīgs moments. pie mums jūrā nav tik aktuāli, pilnīgi pietiek ar lielgabalu
9.janvāris 2020, 11:22 | links
 
Es gan vairāk esmus domājis par "gāzes lielgabalu". Vai drons atbildīs mūsu vajadzībām, ja mēs pārsvarā makšķerējam tumsā, naktī. Copes sezonā lieljūrā mums visiem ir zināmi (ne)draudzīgie meteo apstākļi un straujā laika maiņa. Iespējams, ka mums lietošanai derīgi būtu NATO bruņojujmā esošie droni ar viņu aprīkojumu un tehniskajiem parametriem. Nopietnākiem parametru droniem cenas ir ļoti nedraudzīgas. Nelaimes gadījumā drona glābšana laikam būtu neiespējamā misija un nelietderīga tā atjaunošanas neiespējamības iemesla dēļ. Veikalos sastopamie, sākot no 1000 eur uz augšu, pagaidām man atgādina maijvaboles lidojumu virs jūras sava dzīves cikla noslēguma fāzē. :). Iespējams, ka kaut ko nezinu.

Pravietis, 9.janvāris 2020, 10:40


arī mazie droni pietiekami stiprā vējā ņipri tiek galā ar uzdevumu. skaidrs, ka jebkura drona atrašana, ja tas iekrīt tālu jūrā, pielīdzināma nullei. tāpēc labāk pakāst pāris tūkstošus vērtu dronu nekā to , kura vērtība tuvojas kosmosam
9.janvāris 2020, 11:07 | links
 
Es gan vairāk esmus domājis par "gāzes lielgabalu". Vai drons atbildīs mūsu vajadzībām, ja mēs pārsvarā makšķerējam tumsā, naktī. Copes sezonā lieljūrā mums visiem ir zināmi (ne)draudzīgie meteo apstākļi un straujā laika maiņa. Iespējams, ka mums lietošanai derīgi būtu NATO bruņojujmā esošie droni ar viņu aprīkojumu un tehniskajiem parametriem. Nopietnākiem parametru droniem cenas ir ļoti nedraudzīgas. Nelaimes gadījumā drona glābšana laikam būtu neiespējamā misija un nelietderīga tā atjaunošanas neiespējamības iemesla dēļ. Veikalos sastopamie, sākot no 1000 eur uz augšu, pagaidām man atgādina maijvaboles lidojumu virs jūras sava dzīves cikla noslēguma fāzē. :). Iespējams, ka kaut ko nezinu.
9.janvāris 2020, 10:40 | links
 
Esmu redzējis video,kur drons palaiž vaļā sistēmu.Kad zivs pieķērusies,vai ir vajadzība ,uzparikti velk vinča.Tas viss bija pietiekoši liels.
9.janvāris 2020, 08:51 | links
 
Ideja ar dronu ļoti atbalstāma, jo pa gaismu vēl nekas, var braukt ar laivu, bet tumsā ļoti neomulīgi... Laiva arī smaga un neērta nešanai, salīdzinot ar dronu koferītī...

daddy_j, 9.janvāris 2020, 00:58

protams, tikai jāizdomā uzparikti ēsmas nomešanai, kuru stiprina pie drona. redzēju ka šie izmanto 90 grādu leņķī salocītu stiepli, dronu strauji sasverot uz priekšu(piem. ieliekot sporta režīmā), aukla noslīd no stieples

svens76, 9.janvāris 2020, 08:02


citi vēl izmantoja downrigera auklas klipšus. tā gaumes lieta. priekš DJI Mavic Pro drona ir speciāla sistēma Gannet release system, dzīvē gan neesmu apskatījis to
9.janvāris 2020, 08:11 | links
 
Ideja ar dronu ļoti atbalstāma, jo pa gaismu vēl nekas, var braukt ar laivu, bet tumsā ļoti neomulīgi... Laiva arī smaga un neērta nešanai, salīdzinot ar dronu koferītī...

daddy_j, 9.janvāris 2020, 00:58


protams, tikai jāizdomā uzparikti ēsmas nomešanai, kuru stiprina pie drona. redzēju ka šie izmanto 90 grādu leņķī salocītu stiepli, dronu strauji sasverot uz priekšu(piem. ieliekot sporta režīmā), aukla noslīd no stieples
9.janvāris 2020, 08:02 | links
 
Nebūtu jaunais mols, nebūtu par ko runāt! :D vismaz notiek samazgu dzīšana! :D
Paies kāds laiks un viss būs aizmirsies un copēs kā katrs mācēs vai gribēs.
Katrā ziņā es neizstrīpoju Pāvilostu kā copes vietu.

edzuss2, 8.janvāris 2020, 23:34


Dienvidu, dienvidaustruma vējā laba cope ir arī Pāvilostā no krasta - pa kreisi no kreisā mola. Labs dziļums. Parasti tālu jāmet
9.janvāris 2020, 08:00 | links
 
Ideja ar dronu ļoti atbalstāma, jo pa gaismu vēl nekas, var braukt ar laivu, bet tumsā ļoti neomulīgi... Laiva arī smaga un neērta nešanai, salīdzinot ar dronu koferītī...
9.janvāris 2020, 00:58 | links
 
https://youtu.be/8sdUZqOoAq4
9.janvāris 2020, 00:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager