Makšķerēšana jūrā

edzuss2 [08.01.20]: Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.
tieši tā. man drons sver nedaudz pāri 700g, var pacelt ap kilogramu un pie labiem apstākļiem var aizlidot ap 7km. tur ir plašas iespeejas. bet kā jau iepriekš minēju, vairāk pielietojums ir piem. tunču copee, kad uzlido virs bara un nomet ēsmu bara vidū, skatoties drona pults ekrānā
9.janvāris 2020, 00:20 | links
 
Artx [09.01.20]: svens76 [16m]: edzuss2 [14m]: Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.to jau kaadu laiku izmantoPastāsti sīkāk, kā izmanto, izskatās, ka ar Droniem un pielietošanu to copē, esi uz Tu.
jā, ar droniem esmu uz tu, bet ne copes lietās. diskusiju aizsāku ar daddy_j par copi Austrālijā. esmu bijis tur un redzeejis ka šo metodi izmanto. arii ASV to redzeeju, šī metode gana populāra. amīšos vēl ēsmu šāva ar augstspiediena puškām, nezinu kā viņas pareizi pat sauc. bet lidoja nu ļoti labi
9.janvāris 2020, 00:10 | links
 
svens76 [08.01.20]: edzuss2 [14m]: Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.to jau kaadu laiku izmanto
Pastāsti sīkāk, kā izmanto, izskatās, ka ar Droniem un pielietošanu to copē, esi uz Tu.
9.janvāris 2020, 00:01 | links
 
edzuss2 [08.01.20]: Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.
to jau kaadu laiku izmanto
8.janvāris 2020, 23:51 | links
 
Dronu tēma gan tuvākajā laikā paliks stirpi aktuāla jūras copē.
Pats par to arī esmu domājis.
8.janvāris 2020, 23:47 | links
 
Nebūtu jaunais mols, nebūtu par ko runāt! :D vismaz notiek samazgu dzīšana! :D
Paies kāds laiks un viss būs aizmirsies un copēs kā katrs mācēs vai gribēs.
Katrā ziņā es neizstrīpoju Pāvilostu kā copes vietu.
8.janvāris 2020, 23:34 | links
 
:), Jā, tā ir mūsu privilēģija, ka esam iemācījušies - precīzi orientēties telpā un izmantot dabā pieejamos palīgmateriālus, un arī laicīgi tos sagatavojam, lai vēlāk atvieglotu copes procesu. Plostu, laipu uzstādīšana un tt. Konkrētajā gadījumā attiecīga augstuma trepīšu iegādāšanās. Informācijai, ko iegūstam pateicoties komentiem ir liela nozīme vēlāk, lai kad aizbraucam nesanāk abloms.
8.janvāris 2020, 22:59 | links
 

Nevar nepiekrist! Katrs darbs ir jaciena!
8.janvāris 2020, 22:39 | links
 

No darba nav jākaunas, ja tas legāli nes augļus.
8.janvāris 2020, 22:13 | links
 
Artx [08.01.20]: svens76 [17:43]: daddy_j [6:03]: Dienvidjūrā (tā, kas pie Austrālijas) haizivis ķeras. Pa lielam viss tāpat kā LV - truba smiltīs, muļķiks ar 300m auklas, nakts, tumsa, ugunskurs, "cepums", dziesmas :)

vienīgā atšķirība, ka ēsmu ved iekšā ar laivu, nu SUPs tipa... kā arī lielā zive var olas vai kājas nokost...

Vienu smuku gummy shark (~15 kg) dabūjām. http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-95773.htm
Neraža, ka ārā velkot, Lielā Baltā (?) apmēram 1/3 nokoda...Par laimi gummy bija zālēs un auklā sapinusies, tā ka dabūjām gan galvu gan asti.

Bet garda gan tā gummy shark, tīrs liesums, bez asakām un nekādas piesmakas...ēsmu tak ar dronu ar var ievestTas, diemžēl, varētu būt pretlikumīgi. Šodien kā reiz, gaisa satiksmes mājaslapā izliktas kartes ar vietām, no kurām aizliegts palaist dronus kā arī lidot virs tām :D
mhm, daudzās vietās to drīkst darīt
8.janvāris 2020, 22:09 | links
 
svens76 [08.01.20]: daddy_j [6:03]: Dienvidjūrā (tā, kas pie Austrālijas) haizivis ķeras. Pa lielam viss tāpat kā LV - truba smiltīs, muļķiks ar 300m auklas, nakts, tumsa, ugunskurs, "cepums", dziesmas :)

vienīgā atšķirība, ka ēsmu ved iekšā ar laivu, nu SUPs tipa... kā arī lielā zive var olas vai kājas nokost...

Vienu smuku gummy shark (~15 kg) dabūjām. http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-95773.htm
Neraža, ka ārā velkot, Lielā Baltā (?) apmēram 1/3 nokoda...Par laimi gummy bija zālēs un auklā sapinusies, tā ka dabūjām gan galvu gan asti.

Bet garda gan tā gummy shark, tīrs liesums, bez asakām un nekādas piesmakas...ēsmu tak ar dronu ar var ievest
Tas, diemžēl, varētu būt pretlikumīgi. Šodien kā reiz, gaisa satiksmes mājaslapā izliktas kartes ar vietām, no kurām aizliegts palaist dronus kā arī lidot virs tām :D
8.janvāris 2020, 22:06 | links
 
Varētu iznākt riktīgi rēcīga bilde, ko te ielikt. Džeks ķerrā iestutējis trepes un uzrāpies uz tām copē! Acis vien spīd pāri mola malai! Un idejas autors varētu droši pretendēt uz balvu "gada inovācija copeslietās"!:)
8.janvāris 2020, 21:50 | links
 
tam uz.......m tomēr nav miera
8.janvāris 2020, 21:24 | links
 
Kāds mola konstrukcijai sakars ar makšķerniekiem? Mols tiek būvēts lai pildītu savas funkcijas, starp kurām makšķernieku un citu tūristu ērtības ir stipri pakārtotas.
8.janvāris 2020, 20:18 | links
 
Uz ratiem tabureti vai trepes.... A..ujeķ! Vēl teletūbija cepurīti galvā uzvelc! :)))))))
Par šī pacienta inovācijām un izteicieniem laikam vēl ilgi varēs smieties! Padomju laikmeta cilvēks nevienā situācijā neapjuks un atradīs izeju!:)))
8.janvāris 2020, 19:38 | links
 
Patiesībā aiz tādas sienas ir labs aizvējš, nevar tā vienkārši jūrā iepūst, vienīgi tas, ka uz kuģu ceļa makšķerēt nav atļauts.
Nu kā ir, tā jādzīvo. Vienreiz invazīvie grunduļi jūras pusē neķērās pilnīgi nemaz, toties no upes puses varēja mierīgi spaini pielasīt.
Varbūt tāpēc tā siena arī ir lai cilvēki vaŗetu drošāk pa molu pārvietoties, aŗī bākas apkalpošana mola galā ir drošāka.

Domaataajs, 8.janvāris 2020, 17:30


Pievienojos Tavam viedoklim daļā par to, ka drošāk varēs pārvietoties tie, kuriem droši vien būs pārvietošanās problēmas :). No katras negācijas protams, var izštukot arī kaut ko pozitīvu. Bet cik ilgi tā var dzīvot makšķernieki, ka nepātraukti jāpārvar šķēršļi un jauni liegumi. Es šo problēmu atrisināšu, kā vienmēr un visos citos gadījumos. Nāksies uz ratiem likt virsū tabureti, vai trepes un bez kautrēšanās uz priekšu. Ja šnabi nedzer, tad nav bail , ka nogāzīsies uz acīm. :). Lai veicas.
8.janvāris 2020, 19:22 | links
 
daddy_j [08.01.20]: Dienvidjūrā (tā, kas pie Austrālijas) haizivis ķeras. Pa lielam viss tāpat kā LV - truba smiltīs, muļķiks ar 300m auklas, nakts, tumsa, ugunskurs, "cepums", dziesmas :)

vienīgā atšķirība, ka ēsmu ved iekšā ar laivu, nu SUPs tipa... kā arī lielā zive var olas vai kājas nokost...

Vienu smuku gummy shark (~15 kg) dabūjām. http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-95773.htm
Neraža, ka ārā velkot, Lielā Baltā (?) apmēram 1/3 nokoda...Par laimi gummy bija zālēs un auklā sapinusies, tā ka dabūjām gan galvu gan asti.

Bet garda gan tā gummy shark, tīrs liesums, bez asakām un nekādas piesmakas...
ēsmu tak ar dronu ar var ievest
8.janvāris 2020, 17:43 | links
 
Patiesībā aiz tādas sienas ir labs aizvējš, nevar tā vienkārši jūrā iepūst, vienīgi tas, ka uz kuģu ceļa makšķerēt nav atļauts.
Nu kā ir, tā jādzīvo. Vienreiz invazīvie grunduļi jūras pusē neķērās pilnīgi nemaz, toties no upes puses varēja mierīgi spaini pielasīt.
Varbūt tāpēc tā siena arī ir lai cilvēki vaŗetu drošāk pa molu pārvietoties, aŗī bākas apkalpošana mola galā ir drošāka.
8.janvāris 2020, 17:30 | links
 
Vakar viens jau nošāvās.
8.janvāris 2020, 17:14 | links
 
swordfish216 [08.01.20]: Redzams Abavnieka kungs jūs vēl maz šajā dzīvē ir pjeredzējis visādus liegumus, birokratiskos likumus un škēršļus kaut ko sasniegt. Nekas kad būs jau pagajuši 4 desmiti un tuvu 5 desmitam, tad var būt sapratīsi ka dzive nav rozēm kaisīta. Ea kad biju jauns ar biju optimists un centos daudz kur, diemžēl daudz ko nesanaca sasniegt tieši birokratisko likumu, liegumu un marazma dēl. Tici man es zinu kas darās tajās pasās ārzemes un tur nav tada murga daudz.kur kā pie mums. Tur pat valsts iet preti tev tikai stradā un atver uzņemumu, pie mums tik ar nodokļiem visu nospiest. Jau ta pat pie.mums ir lielākais nodokļu slogs eiropā. Ea tagad neraudu, bet izstastu to.murgu kas darās, un ar katru gadu situacija nepaliek labaka. Paskatīsimies kas notiks kas beigsies naudiņa no ES. Būs jautra dzīve .
Jāšaujas nost.

Labi, nevajag pietaisīt šo sadaļu. Kā ir tā ir
8.janvāris 2020, 17:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager