Makšķerēšana jūrā

Redzams Abavnieka kungs jūs vēl maz šajā dzīvē ir pjeredzējis visādus liegumus, birokratiskos likumus un škēršļus kaut ko sasniegt. Nekas kad būs jau pagajuši 4 desmiti un tuvu 5 desmitam, tad var būt sapratīsi ka dzive nav rozēm kaisīta. Ea kad biju jauns ar biju optimists un centos daudz kur, diemžēl daudz ko nesanaca sasniegt tieši birokratisko likumu, liegumu un marazma dēl. Tici man es zinu kas darās tajās pasās ārzemes un tur nav tada murga daudz.kur kā pie mums. Tur pat valsts iet preti tev tikai stradā un atver uzņemumu, pie mums tik ar nodokļiem visu nospiest. Jau ta pat pie.mums ir lielākais nodokļu slogs eiropā. Ea tagad neraudu, bet izstastu to.murgu kas darās, un ar katru gadu situacija nepaliek labaka. Paskatīsimies kas notiks kas beigsies naudiņa no ES. Būs jautra dzīve .
8.janvāris 2020, 17:02 | links
 
swordfish216 [08.01.20]: Diemžēl pie mums daudz kas ir aizliegts salīdzinot ar citās ES valstim. Galvenais ka pirmajie. Liegumu vai sodus ieviest kaut vai pašas vecās valstis vēl tikai aprunājās vajag vai nevajad, ber Latvijā jau ieviesa ārkārtas sēdes laikā. Malaci tā jāturpina un diez vai pēc 20gadiem vēl būe tāda Latvija ar saviem iedzīvotājiem.
Kāds sakars?! Es tiešām nesaprotu, paliek labāk ierakstot šādu murgu vai kā? Vai tiešām ir tik smagi tajā dzīvē, ka pačīkstēt ir vienīgais prieciņš?

Tu molam kā tādam saskati tikai - šķērslis makšķerēšanai?
Piedod, tad Tev ir ļoti ļoti ļoti šaurs redzes loks.

Un kur vispār kāda problēma? Reku, makšķerē gan vienā, gan otrā pusē cilvēki. Kur ir problēma?

Tracina šī kasta- pie mums viss slikti, citur labi. Tak padzīvo citur laiku. Tici man, problēmu ir visur. Galu galā, paši jau uztaisat to vidi sev tādu - viss ir slikti apkārt. Bļin, kā vispār dzīvot var tādi
8.janvāris 2020, 16:19 | links
 
Diemžēl pie mums daudz kas ir aizliegts salīdzinot ar citās ES valstim. Galvenais ka pirmajie. Liegumu vai sodus ieviest kaut vai pašas vecās valstis vēl tikai aprunājās vajag vai nevajad, ber Latvijā jau ieviesa ārkārtas sēdes laikā. Malaci tā jāturpina un diez vai pēc 20gadiem vēl būe tāda Latvija ar saviem iedzīvotājiem.
8.janvāris 2020, 16:08 | links
 
Cik es esmu bijis uz mola, tad copēt tā siena nav traucējusi, lai gan vairākas reizes bij kkas labs pieķēries un pie mola nomuka, bet ne jau priekš makšķerniekiem tas mols ir būvēts
8.janvāris 2020, 16:07 | links
 
Par to molu izliekaties vai kā? Siena ir speciāli uztaisīta. Un ne jau, lai tieši makšķerniekiem būtu neērtāk. LLP

kkas, 8.janvāris 2020, 15:17


Tak beidz.
Saprotams speciāli, lai makšķerniekiem būtu grūtāk copēt, un lai tie pārkāptu noteikumus un copētu upes pusē.
Saprotams, ka valdošie nav R puses vēji.
Saprotams, ka upes pusē nedrīkst makšķerēt, jo kuģiem tāpēc būtu grūtāk pārvietoties.
:)

Viss pie mums ačgārni, ne kā pie cilvēkiem.
o.
8.janvāris 2020, 15:42 | links
 
Par to molu izliekaties vai kā? Siena ir speciāli uztaisīta. Un ne jau, lai tieši makšķerniekiem būtu neērtāk. LLP

kkas, 8.janvāris 2020, 15:17


Domāju, lai papildus vēju aizturētu un viļņus
8.janvāris 2020, 15:42 | links
 
Par to molu izliekaties vai kā? Siena ir speciāli uztaisīta. Un ne jau, lai tieši makšķerniekiem būtu neērtāk. LLP
8.janvāris 2020, 15:17 | links
 
Mūsu valstī viss palielam pakārtots tā lai pārkāptu likumu.
8.janvāris 2020, 14:52 | links
 
ja, tur, uz jaunās mola daļas pāri redzēt tikai tālumā var, un arī tikai tie, kam augums sākot no kādi 170 cm. Ievērojot noteikumus tur makšķerēt grūti.
8.janvāris 2020, 13:15 | links
 
Ja pareizi saprotu jautājumā par "aklo makšķerēšanu", tad ir pietrūcis līdzekļu celtniecības gaitā, lai nodrošinātu makšķernieku vajadzības. Sanāk, ka šādi mūs piespiež pārkāpt noteikumus, makšķerējot uz kanāla pusi, vai arī grib liegt, štrāfējot mūs, mūsu atrašanos uz mola vispār. Var būt šķērslis ir tīšām radīts.......Sanāk manis pieminētās kāpnītes, kastes un ķeblīši , lai pakāptos pie sienas , nemaz nav karikatūra.
8.janvāris 2020, 12:51 | links
 
nu ja viens nepareizi makšķerē, nu tad tā, bet ja visi ...
8.janvāris 2020, 12:22 | links
 
diametrs [08.01.20]: Secinājums par Pāvilostas molu - otrā pusē, kur ir siena, makšķerēt var tikai uz aklo, jo neredzi kā un ko velc, pie tam sienai ir maliņa. Tātad it kā vieglāk pirmajā mola pusē, kas ir tuvu krastam, bet pie mola daudz akmeņu.
Par makšķerēšanu upes pusē. Visi zina, ka nedrīkst, bet jūras pusē bija zāles, visi makšķerēja upes pusē un bija gatavi izcelt makšķeres, ja kāds brauktu upē. Nu vienīgā alternatīva vēl bija labās puses mols. Bet uz tā vispār neviena cilvēka nebija.
No manis tas nebija mēģinājums aizrādīt. Vienkārši interesē vai nevar sanākt problēmas tur.
8.janvāris 2020, 11:53 | links
 
Secinājums par Pāvilostas molu - otrā pusē, kur ir siena, makšķerēt var tikai uz aklo, jo neredzi kā un ko velc, pie tam sienai ir maliņa. Tātad it kā vieglāk pirmajā mola pusē, kas ir tuvu krastam, bet pie mola daudz akmeņu.
Par makšķerēšanu upes pusē. Visi zina, ka nedrīkst, bet jūras pusē bija zāles, visi makšķerēja upes pusē un bija gatavi izcelt makšķeres, ja kāds brauktu upē. Nu vienīgā alternatīva vēl bija labās puses mols. Bet uz tā vispār neviena cilvēka nebija.
8.janvāris 2020, 11:31 | links
 
daddy_j [08.01.20]: Austrālijā tā daba iekārtota, ka ir jādeg. Eikaliptu sēklām, lai sāktu dīgt, vajadzīgs 600 grādu karstums, tāpēc viņi met nost mizu un lapas... + zaļās lapas ir pilnas ar eļlu. Ja to tā prātīgi nodedzina (mierīgā laikā) tad viss esot OK... bet ja gadiem krājas, nededzina un tad, kad aizdegās + traks vējš, + karstums, tad viss... trakākais, ka ar auto pa ceļu tālu neaizmuksi, ceļi izkūst, tik pa jūru vai ar helīti...
Košļeni atvedīs? :D
8.janvāris 2020, 10:39 | links
 
Austrālijā tā daba iekārtota, ka ir jādeg. Eikaliptu sēklām, lai sāktu dīgt, vajadzīgs 600 grādu karstums, tāpēc viņi met nost mizu un lapas... + zaļās lapas ir pilnas ar eļlu. Ja to tā prātīgi nodedzina (mierīgā laikā) tad viss esot OK... bet ja gadiem krājas, nededzina un tad, kad aizdegās + traks vējš, + karstums, tad viss... trakākais, ka ar auto pa ceļu tālu neaizmuksi, ceļi izkūst, tik pa jūru vai ar helīti...
8.janvāris 2020, 10:32 | links
 
Kā man tie "krāsainie" riebj! Vienmēr viņiem viss ne tā. Ka tik savu viedokli uzspiest!
8.janvāris 2020, 10:13 | links
 
Tad jau biku "lielā grila" dūmus arī saostijies? :)

urmaas, 8.janvāris 2020, 09:15


Jā, sanāca dažas dienas paostīt. Es esmu pie Melburnas, un pamatā ir dienvidu vējš no Antarktīdas, auksts, bet tīrs, tad kad iepūš ziemeļnieks vai austrumnieks, tad uzreiz +40 un traki dūmi...

Vietējie runā, ka zaļie pie vainas - aizlieguši kritalas vākt un kontrolēti dedzināt... un tāpēc tagad kad deg, tad pa īstam...
8.janvāris 2020, 10:04 | links
 
Dienvidjūrā (tā, kas pie Austrālijas) haizivis ķeras. Pa lielam viss tāpat kā LV - truba smiltīs, muļķiks ar 300m auklas, nakts, tumsa, ugunskurs, "cepums", dziesmas :)

vienīgā atšķirība, ka ēsmu ved iekšā ar laivu, nu SUPs tipa... kā arī lielā zive var olas vai kājas nokost...

Vienu smuku gummy shark (~15 kg) dabūjām. http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-95773.htm
Neraža, ka ārā velkot, Lielā Baltā (?) apmēram 1/3 nokoda...Par laimi gummy bija zālēs un auklā sapinusies, tā ka dabūjām gan galvu gan asti.

Bet garda gan tā gummy shark, tīrs liesums, bez asakām un nekādas piesmakas...
8.janvāris 2020, 06:03 | links
 
rajons1 [07.01.20]: Izskatas,ka vēja nau un copes bij daudz?
Bija liels vējš un copējam upes pusē
7.janvāris 2020, 21:59 | links
 
diametrs,tad jataisas uz sezdienu.
7.janvāris 2020, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager