Makšķerēšana jūrā

leonids [03.01.20]: It kā ar vārstiem tiku galā.Vienalga ilgi stostās ,kamēr pielec.Neuzņem apgriezienus.Bez čoka nekas nenotiek.Jāskatās dziļāk.PS:vakar 2 butes,viena ņemama.
Kautkur gaisu sūC.
3.janvāris 2020, 15:55 | links
 
It kā ar vārstiem tiku galā.Vienalga ilgi stostās ,kamēr pielec.Neuzņem apgriezienus.Bez čoka nekas nenotiek.Jāskatās dziļāk.PS:vakar 2 butes,viena ņemama.
3.janvāris 2020, 15:54 | links
 
netiki vēl galā ar vārstiem, vai kas tur bija ķīnietim?
2.janvāris 2020, 18:17 | links
 
Visu nosaka manas pārvietošanās iespējas.Ķīnietis sadumpojās,nekur negrib mani vest.Kur vēl jaukāk:minūtes laikā līdz liedagam uz stacionāra soliņa blenžu uz spīguļiem kātu galos vai uz spīguļiem nesasniedzamās tālēs.Lomi nav milzīgi,kāds pārsteigums gadās.
2.janvāris 2020, 16:04 | links
 
Vējš līdz 9.dat. tāds, ka Leonīds pat tālāk par savās mājas slieksni negrib mest........:),:).
2.janvāris 2020, 12:30 | links
 
Paldies,Diametr.Vietas pietiks visiem,lai cenšas,ar nosacījumu,ka dienā kamēr esmu darbā.

leonids, 1.janvāris 2020, 21:50


Es būšu arī priecīgs arī ar savu ēdienu pie Tava galda :)
1.janvāris 2020, 21:55 | links
 
Paldies,Diametr.Vietas pietiks visiem,lai cenšas,ar nosacījumu,ka dienā kamēr esmu darbā.
1.janvāris 2020, 21:50 | links
 
Pāris stundās pretī mājai 3 butes izdevās sadabūt.Jaunais copes gads iesākts.

leonids, 1.janvāris 2020, 21:23


Sveiciens Jaunā gada pirmajā dienā :)
1.janvāris 2020, 21:34 | links
 
Leonīd ,tik koordinātes gan netklāj,-abrubīs...
1.janvāris 2020, 21:30 | links
 
Pāris stundās pretī mājai 3 butes izdevās sadabūt.Jaunais copes gads iesākts.
1.janvāris 2020, 21:23 | links
 

Visiem makšķerniekiem novēlu zivīm bagātu 2020 gadu
1.janvāris 2020, 03:48 | links
 

Es teikšu taisnajiem un likuma pakausīgajiem, ka VVD zin un atgādina par to, ka :
31.decembris 2019, 16:51 | links
 
Pie velna, Leonīd!
31.decembris 2019, 14:20 | links
 
Jo mēs vairāk zinām jo mēs vairāk aizmirstam ,jo mēs vairāk aizmirstam jo mēs mazāk zinām,jo mēs mazāk zinām jo mēs mazāk aizmirstam,jo mēs mazāk aizmirstam jo mēs vairāk zinām!Copes piekritēji un noliedzēji,lai piepildās Jūsu sapņi un nodomi!Ne asakas Jaunajā gadā!
31.decembris 2019, 12:31 | links
 
Iespējams, ka tas tā arī ir, bet tā gluži vairs nav jūras tēma.
Starp citu, Vācijā bija analizējuši kanalizācijas ūdeņus un konstatēja, ka tur ir diezgan daudz kokaīna, un tas, cik es zinu nav lēta manta.
Nu tāpat medikamenti, ko lietojam, arī ir sastopami notekūdeņos un pēc tam arī dabā, un kā tas atsaucas uz citiem organismiem, zinātne klusē.
Labi pavadīt Veco gadu un sagaidīt Jauno!
Un lai nav vidi piesārņojoši medikamenti jālieto :)
31.decembris 2019, 09:14 | links
 
Viss gaišās nākotnes vārdā, kolēģi!
Ik pa laikam šo papētu. Cilvēku arvien vairāk, zemes arvien mazāk, resursu mazāk, bet dzīvot ta grib visi un ne jau kaut kā vilkt dzīvību, bet tā normāli. Un tas ēdamais jau primārais pēc gaisa un ūdens.
https://www.worldometers.info/lv/
Un lašu, u.c. tā kaut kā vairāk nepaliek dabīgā veidā.
Arlabunakti, kungi!

Domaataajs, 30.decembris 2019, 23:12

No Tevis noradītājā portālā, iznāk, ka naudas izterē narkotikās vairāk,,,,, :). Visu gaišu.
30.decembris 2019, 23:21 | links
 
Viss gaišās nākotnes vārdā, kolēģi!
Ik pa laikam šo papētu. Cilvēku arvien vairāk, zemes arvien mazāk, resursu mazāk, bet dzīvot ta grib visi un ne jau kaut kā vilkt dzīvību, bet tā normāli. Un tas ēdamais jau primārais pēc gaisa un ūdens.
https://www.worldometers.info/lv/
Un lašu, u.c. tā kaut kā vairāk nepaliek dabīgā veidā.
Arlabunakti, kungi!
30.decembris 2019, 23:12 | links
 
Domaataaj, Leonīd,

Vai tad nēesam vēl pieraduši. Tā vienkārši ir zvejas ražīma pastiprinoša (policejiski uzraugoša) instrukcija, kas radīta ES cildenu mērķu nolūkā. Neēdīsim mencas, bet ēdīsim ASV, Norge ģenētiski modificētos lašus un foreles, kas būtu noteikti daudz lētāki par doršu. Arī makšķerniekiem ar laiku ierādīs vietu un laiku, uzrauga pavadībā, lai pa nakti nevar spaiņus stiept uz mājām.:).
https://www.apollo.lv/6001089/pirmo-reizi-vesture-veikalos-nonak-genetiski-modificeti-lasi
30.decembris 2019, 22:44 | links
 
Neatceros,kuri copes noteikumi tika apspriesti,bet viena fifa ierosināja noteikt copes laiku.To norēja un pareizi darīja.
30.decembris 2019, 22:26 | links
 
Nesanāca rokenrols ar spožo.Pretī mājai trīs butes,divas no tām ņemamas.Divi stiepieni bija ļoti nopietni.Līča pusē aizvējš.
30.decembris 2019, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager