Makšķerēšana jūrā

Pravietis [14:43]: Varbūt kāds pēdējās dienas rosās (-ijās)......Busu tur pec 3 st, driz izbrauksu no Rigas

andrisandris, 28.decembris 2019, 17:15


Nakts būs mierīga, varēsi labi pastrādāt. Man pirms četrām dienām labie eksemplāri nāca nakts otrajā pusē, kad sāku strādāt. Lai veicās.
28.decembris 2019, 18:47 | links
 
Pravietis [28.12.19]: Varbūt kāds pēdējās dienas rosās (-ijās)......
Busu tur pec 3 st, driz izbrauksu no Rigas
28.decembris 2019, 17:15 | links
 
Varbūt kāds pēdējās dienas rosās (-ijās)......
28.decembris 2019, 14:43 | links
 
Paldies Pravieti
27.decembris 2019, 21:31 | links
 
Elgreko,

Esi sumināts...
27.decembris 2019, 21:15 | links
 
irseejs [27.12.19]: mimka [0:35]: Man kā jaunam, zaļam gurķim, kurš nevar nosēdēt mājās un vēlas izmēģināt ko jaunu, Ir doma pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs, varbūt kāds varētu padalīties ar informāciju, kur labāk braukt, ko labāk likt uz āķa u.t.t.. būtu ļotk jauki, ja kāds padalītos ar pieredzi no a-z kā arī interesē, vai ar pīto auklu ir ko darīt jūrā, jo pilnīgi visām makšķerēm virsū ir pītā aukla.Var ar pīto auklu. Man arī pītā.
Var braukt uz Lūžņu, tā ir populāra verņaka vieta.
Novelc aplikāciju "Windy" telefonam. Baigi labā štelle, kur var redzēt vējus.
Irseej,
Cik reizes šoruden biji butēs uz jūru? Kādi rezultāti?
27.decembris 2019, 15:01 | links
 
mimka [27.12.19]: Man kā jaunam, zaļam gurķim, kurš nevar nosēdēt mājās un vēlas izmēģināt ko jaunu, Ir doma pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs, varbūt kāds varētu padalīties ar informāciju, kur labāk braukt, ko labāk likt uz āķa u.t.t.. būtu ļotk jauki, ja kāds padalītos ar pieredzi no a-z kā arī interesē, vai ar pīto auklu ir ko darīt jūrā, jo pilnīgi visām makšķerēm virsū ir pītā aukla.
Kas par atsaucību Ziemassvētku laikā....

Ja pītās tev ir uz fīderi, tad ņem to pašu un būs labi. Paņem vairākus svinus- piramīdas 90, 120 un 150 gr. Sistēmas pirmajā reizē labāk nopērc veikalā, piemēram, Salmo. Noteikti paņem kādu rezervē, ja nu gadās noraut. Kāta turētājam kanalizācijas caurules d 50mm (vai tādas, kurās ielien konkrētais kāts) ap 1.2m garas, ar slīpi nozāģētu galu. Ēsmā svaiga reņģe, vārītā garnele, un, ja ir iedvesma, nevārīta garnele. Reņģi vari griezt nelielos 0.5cm steika gabaliņos vai izgriezt fileju, vārīto garneli veselu, pusi vai griezt ripiņās, un protams kombinēt to visu kā nu ienāk prātā. Lielāks gabals teorētiski vairāk atsijā mazās butes, bet dabā tomēr ne vienmēr. Paņem spaini lomam, krēslu pašam un baudi pasākumu. Mēģini gan absurdi tuvu distanci, gan cik nu vari aizmest. Ja neķeras, pārmetot kātus, nedaudz pārvietojies uz vienu vai otru pusi. Gadās, ka paejot 100m tālāk cope uzlabojas. Vietas - Ovīši, Lūžņa, Miķeļbāka pirmai reizei būs ok. Tur auto var normāli atstāt. Vienmēr gan kaut kur ķeras labāk un kaut kur sliktāk.
27.decembris 2019, 13:31 | links
 
mimka [27.12.19]: Man kā jaunam, zaļam gurķim, kurš nevar nosēdēt mājās un vēlas izmēģināt ko jaunu, Ir doma pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs, varbūt kāds varētu padalīties ar informāciju, kur labāk braukt, ko labāk likt uz āķa u.t.t.. būtu ļotk jauki, ja kāds padalītos ar pieredzi no a-z kā arī interesē, vai ar pīto auklu ir ko darīt jūrā, jo pilnīgi visām makšķerēm virsū ir pītā aukla.
Var ar pīto auklu. Man arī pītā.
Var braukt uz Lūžņu, tā ir populāra verņaka vieta.
Novelc aplikāciju "Windy" telefonam. Baigi labā štelle, kur var redzēt vējus.
27.decembris 2019, 12:51 | links
 
Mimka,

Kas nu Tu par "zaļo gurķi", ja esi reģistrējies 2012.gadā. Vai tad tā ir, ka pirmo reizi dzīvē esi atvēris Jūras nodaļu. Ja meteo prognožu portāli Tev nav sveši un negribi lasīt iepriekš izteiktās atziņas, daudzi iesaka, aizbrauc kādam līdzi. Copes žora paradumi, paņēmieni līdz ar laika apstākļu maiņu sezonas laikā arī mainās, tādēļ diezzin, vai kāds sezonas noslēgumā riskēs, atvērt interaktīvo diskusiju. Lielos vilcienos, nupat, par visu ir jau izdiskutēts. Lai veicās.
27.decembris 2019, 12:13 | links
 
Ar pīto auklu būs grūtāk laikā, kad zāles peld gar krastu, un makšķerēm riņkus vēlams lielākus, bet ar fīderi savukārt labāk copi var redzēt.
27.decembris 2019, 11:26 | links
 
Man kā jaunam, zaļam gurķim, kurš nevar nosēdēt mājās un vēlas izmēģināt ko jaunu, Ir doma pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs, varbūt kāds varētu padalīties ar informāciju, kur labāk braukt, ko labāk likt uz āķa u.t.t.. būtu ļotk jauki, ja kāds padalītos ar pieredzi no a-z kā arī interesē, vai ar pīto auklu ir ko darīt jūrā, jo pilnīgi visām makšķerēm virsū ir pītā aukla.

mimka, 27.decembris 2019, 00:35


Jā, ņem, škir atpakaļ, lasi kaut visas lapas, ja kas pēc tam vēl nav skaidrs, tad brauc līdzi kādam.
Mēs visi joprojām mācamies pat ja viss ir skaidrs.:)
Ne asakas!
27.decembris 2019, 11:24 | links
 
Pašķirsti sadaļu apakaļ un visu atradīsi
27.decembris 2019, 01:17 | links
 
Man kā jaunam, zaļam gurķim, kurš nevar nosēdēt mājās un vēlas izmēģināt ko jaunu, Ir doma pirmo reizi aizbraukt uz jūru butēs, varbūt kāds varētu padalīties ar informāciju, kur labāk braukt, ko labāk likt uz āķa u.t.t.. būtu ļotk jauki, ja kāds padalītos ar pieredzi no a-z kā arī interesē, vai ar pīto auklu ir ko darīt jūrā, jo pilnīgi visām makšķerēm virsū ir pītā aukla.
27.decembris 2019, 00:35 | links
 
Ovišos duļķains ūdens un zāles. Kolēģu neviena un plakano arī -0.0 ne uz ko - ne vārīto, ne zaļo ne vistu motora. Pilnīgi nekas nenotiek. Laikam jau svētki....
26.decembris 2019, 00:52 | links
 
Jūrkalnē butes ir, vietējam tīklotājam pilna vanna. Ar makšķeri šodien tik labi vis negāja. kādu puskilo no pludmales uz Labraga pusi no kādiem 11-16. 9 gab. plaukstas un vēl mazliet uz augšu. No apmēram vieniem vispār čika laiks, tukšais, bez jebkādas kustības.
Pludmalē tautas bija diezgan, varbūt viņiem pilni spaiņi.
Topā reņģe un nedaudz zaļā garnele.Kondīcija dažāda, bet ne izcila.
Priecīgus atlikušos Ziemassvētkus un ne asakas Jaunajā gadā.
25.decembris 2019, 19:56 | links
 

Priecigus Ziemisus. No 29gab Luznas puse peld talak ar juras piparkukam baroties. Tigeriti tik eda.
25.decembris 2019, 14:56 | links
 
Bildes ar rezultātu
25.decembris 2019, 12:07 | links
 
Laiks perfekts un butes pirms užavas lieliski ķeras.labs izmērs.
25.decembris 2019, 11:30 | links
 
mini_Me. +++++ Arī bija doma, bet mani ''avttveidīgie'' šodien nodarbojas ar alkohola iznīcināšanas programmu, tad vienam ne visai nesās prāts. Vēl jo vairāk pēc svētdienas lašu velces visas dienas garumā no tumsas līdz tumsai (divi taimiņi). Visiem Priecīgus Ziemassvētkus!
24.decembris 2019, 20:01 | links
 
Скайста ир дзиве пие юрас, ман патик
24.decembris 2019, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager