Makšķerēšana jūrā

Man arī bija kāda no jūras nākuši dāvana kādam
24.decembris 2019, 18:46 | links
 
Šodien kopā ar avttveidīgo no to Goldingenn iebraucām iekš’ to jūrj’ padžigot menčuku – pirmo reizi kopš maija. Pirmajā enkurvietā 1 zivs un 1 nodila. Otrajā točkā gan bija visnotaļ sakarīgi – nebija retums, kad abiem reizē kāti bija ripā. Karoč, copes bija praktiski katrā metienā, tik bišku vajadzēja piestrādāt pie mānekļa animācijas. Izmērs vidēji patīkamais, lielākas par 2kg nebija, bet arī zemmēru bija ļoti maz. Laiciņš vienkārši ideāls – ja ir iespējams „pabrēcināt sienāzīti” stāvot kājās un nemaz nemēģinot turēties pie bortiem, tad jūrja ir vienkārši kā zīda drāna. Ūdens bija viegli duļķains, temperatūra 3km no krasta +4.5, straume gan vienkārši ahūna ziemeļu virzienā. Lai tiktu atpakaļ ostā, nācās izmantot eholotes navigācijas karti, jo pēc plkst.15:00 uznāca vienkārši necaurredzama pienbalta migla. Interesanti, ka copes rajonā vispār nebija ne reņģu, ne brētliņu - nu nekā ēdama priekš plēsēja, tāpēc stājāmies uz vrakiem. Man 2 mečuki jau laivā atrija praktiski sagremotus Melnās jūras grunduļus, tā ka arī invazīvās sugas dažreiz ir noderīgas, vo.
24.decembris 2019, 18:39 | links
 
Priecīgus Ziemassvētkus un zivīgu 2020.gadu bušu dīdītājiem

elgreko, 24.decembris 2019, 17:51


......un arī Tev priecīgus Ziemassvētkus un arī to, zinot, ko Tu vēlies visvairāk.
24.decembris 2019, 18:17 | links
 
Priecīgus Ziemassvētkus un zivīgu 2020.gadu bušu dīdītājiem
24.decembris 2019, 17:51 | links
 
Pravieti,protams,ka ir sagādāts.Ilgi lasīju,kamēr salasīju.Ja uz svētkiem nebūs ,ciemiņi būs neizpratnē-vecais slims vai apslincis.

leonids, 24.decembris 2019, 14:32


Tā ir, un vēl arī maķenīt pašlepnums..... :),:).:). Pati par sevi saprotama lieta. Priecīgus Ziemassvētkus Tev.
24.decembris 2019, 17:03 | links
 
Pravieti,protams,ka ir sagādāts.Ilgi lasīju,kamēr salasīju.Ja uz svētkiem nebūs ,ciemiņi būs neizpratnē-vecais slims vai apslincis.
24.decembris 2019, 14:32 | links
 
leonids [24.12.19]: Kener,nekā personīga,tikai bizness.
Nu kā i, tā i:))
24.decembris 2019, 14:23 | links
 
Pravietis [24.12.19]: Ziemassvētku vecītim šogad krokši kājās Tekat bērni skatīties vai vecītim viss mājās.Visiem copes piekritējiem un noliedzējiem lustīgus Ziemassvētkus un lomiem bagātu nākamo gadu.

leonids, 24.decembris 2019, 13:54

Paldies, paldies vecozēn.
Man nemaz dāvanas nebij jāgadā, varēšu ciemiņus apdāvināt ar siltu, smaržīgu, smeķīgu dāvaniņu. Viss jau kūp...... Tu jau arī noteikti esi parūpējies.....:).
Priecīgus Ziemassvētkus jums
24.decembris 2019, 14:21 | links
 
Ziemassvētku vecītim šogad krokši kājās Tekat bērni skatīties vai vecītim viss mājās.Visiem copes piekritējiem un noliedzējiem lustīgus Ziemassvētkus un lomiem bagātu nākamo gadu.

leonids, 24.decembris 2019, 13:54


Paldies, paldies vecozēn.
Man nemaz dāvanas nebij jāgadā, varēšu ciemiņus apdāvināt ar siltu, smaržīgu, smeķīgu dāvaniņu. Viss jau kūp...... Tu jau arī noteikti esi parūpējies.....:).
24.decembris 2019, 14:20 | links
 
Kener,nekā personīga,tikai bizness.
24.decembris 2019, 14:18 | links
 
leonids [24.12.19]: Ziemassvētku vecītim šogad krokši kājās Tekat bērni skatīties vai vecītim viss mājās.Visiem copes piekritējiem un noliedzējiem lustīgus Ziemassvētkus un lomiem bagātu nākamo gadu.

Paldies par apsveikumu
24.decembris 2019, 14:13 | links
 
Ziemassvētku vecītim šogad krokši kājās Tekat bērni skatīties vai vecītim viss mājās.Visiem copes piekritējiem un noliedzējiem lustīgus Ziemassvētkus un lomiem bagātu nākamo gadu.
24.decembris 2019, 13:54 | links
 
Kolkā arī drusku ķērās.
23.decembris 2019, 23:27 | links
 
Šodien Lūžņā bija trīs kompānijas bez manis. Vienā viens brida ļoti tālu, brīžiem viņam bija pat tripleti. Man patreiz brienamais nav. Aizrunāts himzaščita.

Otra kompānija sēdēja 3 gab, brīžiem brida, bet ka kaut ko vilktu neredzēju, trešie atbrauca uz nakti, vienam bija pirmā reize, laikam viena makšķere, pirmajā momentā jūra paņēma trubu

diametrs, 22.decembris 2019, 21:56
Aukstā laikā no himdima baigais kondensāts veidosies. Neiesaku....
Ja gribi lai ir kaut cik komforts. Membrāna jāņem.

seedoo, 23.decembris 2019, 16:54


Cik tāda membrāna maksā ?
23.decembris 2019, 20:49 | links
 
Šodien Lūžņā bija trīs kompānijas bez manis. Vienā viens brida ļoti tālu, brīžiem viņam bija pat tripleti. Man patreiz brienamais nav. Aizrunāts himzaščita.

Otra kompānija sēdēja 3 gab, brīžiem brida, bet ka kaut ko vilktu neredzēju, trešie atbrauca uz nakti, vienam bija pirmā reize, laikam viena makšķere, pirmajā momentā jūra paņēma trubu

diametrs, 22.decembris 2019, 21:56

Aukstā laikā no himdima baigais kondensāts veidosies. Neiesaku....
Ja gribi lai ir kaut cik komforts. Membrāna jāņem.
23.decembris 2019, 16:54 | links
 

Klusā daba
23.decembris 2019, 15:45 | links
 
12 stundas 9.600 kg. Izmērs žēlīgs, kūpiņs būs pieticīgs. Zacene reņģe, vistu sirdis, vārītā. Tigereni ignorēja. Lielākās pa nakti.
23.decembris 2019, 15:43 | links
 
Cope sākās 04.00. Izmērs vidējs. Pirmajā stundā sešas.
23.decembris 2019, 04:52 | links
 
Pravieti,Tavā slepenajā vietā tīkls pie tīkla.Es biju,kur tīkli ir tā patālāk.Tikai 2 ņemamas +6gab ļoti sīkas,jābrīnās kā tāds sīkums var dižo āķi pievārēt.

leonids, 22.decembris 2019, 23:01


Bet tas ir labi, ka ir tīkli, tātad bedre tur vēl ir un zivs arī. :). Nākošgad, redz kā sanāca, ka šogad es labi dzīvojos lejup no Užavas.
22.decembris 2019, 23:12 | links
 
Pravieti,Tavā slepenajā vietā tīkls pie tīkla.Es biju,kur tīkli ir tā patālāk.Tikai 2 ņemamas +6gab ļoti sīkas,jābrīnās kā tāds sīkums var dižo āķi pievārēt.
22.decembris 2019, 23:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager