Makšķerēšana jūrā

Šosezonu pēc 4 gadu pārtraukuma šitais būtu 3.
6.decembris 2019, 22:56 | links
 
Bija ļoti iespaidīgs,uz aci 5kg.Biju neizdevīgā pozīcijā.Ņēmos vairāk par 15min.Viennozīmīgi spole uz cieto.Sistēma vidū pušu.

leonids, 6.decembris 2019, 16:54

To pašu piedzīvoju novembra vidū, pēc 15min cīņas tika nolauzts distanceris un vēl otra pavada norauta . Adrenalīna deva kapitāla, rokas vēl ilgi trīcēja. :))
6.decembris 2019, 20:59 | links
 
Diametr,PM.
6.decembris 2019, 17:55 | links
 
leonids [06.12.19]: Uz pusbrēču.Pēc lieguma lieli āķi un lieli kumosi.
Es ar ta daru :))
6.decembris 2019, 17:49 | links
 
Uz pusbrēču.Pēc lieguma lieli āķi un lieli kumosi.
6.decembris 2019, 17:48 | links
 
leonids [06.12.19]: Bija ļoti iespaidīgs,uz aci 5kg.Biju neizdevīgā pozīcijā.Ņēmos vairāk par 15min.Viennozīmīgi spole uz cieto.Sistēma vidū pušu.
Eh zheel... Es vairākas mācības esmu dabūjis, tagad spoli uz cieto lieku tikkai pirms metiena, pec metiena noregulēju! Ļauj minēt, uz breču?
6.decembris 2019, 16:58 | links
 
Bija ļoti iespaidīgs,uz aci 5kg.Biju neizdevīgā pozīcijā.Ņēmos vairāk par 15min.Viennozīmīgi spole uz cieto.Sistēma vidū pušu.

leonids, 6.decembris 2019, 16:54


Vai nevarēja drusku bremzi atlaist ? Vai tomēr nav ieteicams ? Jautāju Tev, jo zinu, ka Tev biežāk ir ar tiem iznācis saskarties nekā man
6.decembris 2019, 16:57 | links
 
Bija ļoti iespaidīgs,uz aci 5kg.Biju neizdevīgā pozīcijā.Ņēmos vairāk par 15min.Viennozīmīgi spole uz cieto.Sistēma vidū pušu.
6.decembris 2019, 16:54 | links
 
edzuss2 [06.12.19]: keners [6m]: Septembrī bija jāoperē karpalais kanāls kreisajai rokai, bet tagad izopereju labo roku... Ārsti i teic, ka 4-8 nedēļām , bet zinot sevi, max 4 nedēļas un copeni varēs turēt rokās!Tad kā reiz ar Janvāri pie upes varēsi būt :))
Es jau kastites parkrameju... Gaidu ar nepacietibu, bet gan jau uz juru aizbraukšu lidzi kadam...
6.decembris 2019, 12:20 | links
 
keners [06.12.19]: Septembrī bija jāoperē karpalais kanāls kreisajai rokai, bet tagad izopereju labo roku... Ārsti i teic, ka 4-8 nedēļām , bet zinot sevi, max 4 nedēļas un copeni varēs turēt rokās!
Tad kā reiz ar Janvāri pie upes varēsi būt :))
6.decembris 2019, 12:18 | links
 
leonids [06.12.19]: Kener,kas par vainu?Līča pusē viss notiek.Nav tādu lomu kā oktobrī,dūšu piesiet var.PS:bonuss saplēsa parpalas.
Spolei bremze gan jau bij uz cieto un tāpēc visu saplēsa!?
6.decembris 2019, 12:15 | links
 
Septembrī bija jāoperē karpalais kanāls kreisajai rokai, bet tagad izopereju labo roku... Ārsti i teic, ka 4-8 nedēļām , bet zinot sevi, max 4 nedēļas un copeni varēs turēt rokās!
6.decembris 2019, 12:14 | links
 
keners [06.12.19]: kik [6:40]: Sveika tauta vai vel ir verts braukt uz juru butes vai jamet miers???Kamēr jūra nav aizsalusi var droši braukt!
Veseļojies!!
Cik ilgi makšķeri nevarēsi turēt rokās?
6.decembris 2019, 12:04 | links
 
Kener,kas par vainu?Līča pusē viss notiek.Nav tādu lomu kā oktobrī,dūšu piesiet var.PS:bonuss saplēsa parpalas.
6.decembris 2019, 11:41 | links
 
kik [06.12.19]: Sveika tauta vai vel ir verts braukt uz juru butes vai jamet miers???
Kamēr jūra nav aizsalusi var droši braukt!
6.decembris 2019, 08:57 | links
 
Sveika tauta vai vel ir verts braukt uz juru butes vai jamet miers???
6.decembris 2019, 06:40 | links
 
Šogad var ar sūdu dakšam pie ZM ēkas pastāvēt. :) Iesaku. Visiem Gaujas upes cienītājiem.
6.decembris 2019, 02:12 | links
 
Pravietis [57m]: Pravietis [6m]: Kener,

Zinot, Leonīda un daudzu citu pieredzi un novērojumus, tad laikam jau nē..... Tādēļ rūpīgi sekoju Meteolapām, lai izkalkulētu kādu iespējamo šīs sezonas noslēdzošo copes reizi. Vienas vētras līdz 15.d pēc Windguru. Windy nedaudz slābenāk.Man butes copes sezona beidzās :) aizvakar atkal zem nažiem...

keners, 5.decembris 2019, 23:40
Sapratu......, tas ir copes trakums, kad spējas nesakrīt ar varēšanu. Tagad Tev nekas cits neatliek kā tikai asināt āķus un siet sistēmas nākošai sezonai. :).Man ir jaunā Нельма spole, nevaru sagaidīt kad pirmo raibo izvilksu... Gaidu ar nepacietību, butes lidz augustam, lai atpūšas:)

keners, 6.decembris 2019, 00:15


Skaisti sapņi piepildās negaidot. Kaut gan, kas to, lai zin , šoruden tikai vienu reizi gāju uz mencu. Un dabūju divas dvīņu māsas pa 900 gr. katra, 1,5 stundas laikā.
6.decembris 2019, 00:50 | links
 
Pravietis [05.12.19]: Pravietis [6m]: Kener,

Zinot, Leonīda un daudzu citu pieredzi un novērojumus, tad laikam jau nē..... Tādēļ rūpīgi sekoju Meteolapām, lai izkalkulētu kādu iespējamo šīs sezonas noslēdzošo copes reizi. Vienas vētras līdz 15.d pēc Windguru. Windy nedaudz slābenāk.Man butes copes sezona beidzās :) aizvakar atkal zem nažiem...

keners, 5.decembris 2019, 23:40
Sapratu......, tas ir copes trakums, kad spējas nesakrīt ar varēšanu. Tagad Tev nekas cits neatliek kā tikai asināt āķus un siet sistēmas nākošai sezonai. :).
Man ir jaunā Нельма spole, nevaru sagaidīt kad pirmo raibo izvilksu... Gaidu ar nepacietību, butes lidz augustam, lai atpūšas:)
6.decembris 2019, 00:15 | links
 
Pravietis [6m]: Kener,

Zinot, Leonīda un daudzu citu pieredzi un novērojumus, tad laikam jau nē..... Tādēļ rūpīgi sekoju Meteolapām, lai izkalkulētu kādu iespējamo šīs sezonas noslēdzošo copes reizi. Vienas vētras līdz 15.d pēc Windguru. Windy nedaudz slābenāk.Man butes copes sezona beidzās :) aizvakar atkal zem nažiem...

keners, 5.decembris 2019, 23:40

Sapratu......, tas ir copes trakums, kad spējas nesakrīt ar varēšanu. Tagad Tev nekas cits neatliek kā tikai asināt āķus un siet sistēmas nākošai sezonai. :).
5.decembris 2019, 23:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager