Makšķerēšana jūrā

Pravietis [05.12.19]: Kener,

Zinot, Leonīda un daudzu citu pieredzi un novērojumus, tad laikam jau nē..... Tādēļ rūpīgi sekoju Meteolapām, lai izkalkulētu kādu iespējamo šīs sezonas noslēdzošo copes reizi. Vienas vētras līdz 15.d pēc Windguru. Windy nedaudz slābenāk.
Man butes copes sezona beidzās :) aizvakar atkal zem nažiem...
5.decembris 2019, 23:40 | links
 
Kirsis6666 [05.12.19]: keners [32m]: edzuss2 [33m]: Kirsis6666 [37m]: Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?Pie jūras šodien?? Laika prognozi esi skatījies!?
Ir ļoooti jāgrib copēt, lai šodien būtu pie jūras :DMaz jūrā mūsu pusē ir ok copei, gan jau, ka Kolkā arī, bet vai bute ir tur, šaubos...Kener,šobrīd pie jūras sēdi?
Nē nesēžu, bet pa logu redzu jūru
5.decembris 2019, 23:39 | links
 
Kener,

Zinot, Leonīda un daudzu citu pieredzi un novērojumus, tad laikam jau nē..... Tādēļ rūpīgi sekoju Meteolapām, lai izkalkulētu kādu iespējamo šīs sezonas noslēdzošo copes reizi. Vienas vētras līdz 15.d pēc Windguru. Windy nedaudz slābenāk.
5.decembris 2019, 23:35 | links
 
keners [05.12.19]: edzuss2 [33m]: Kirsis6666 [37m]: Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?Pie jūras šodien?? Laika prognozi esi skatījies!?
Ir ļoooti jāgrib copēt, lai šodien būtu pie jūras :DMaz jūrā mūsu pusē ir ok copei, gan jau, ka Kolkā arī, bet vai bute ir tur, šaubos...
Kener,šobrīd pie jūras sēdi?
5.decembris 2019, 23:33 | links
 
edzuss2 [05.12.19]: Kirsis6666 [37m]: Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?Pie jūras šodien?? Laika prognozi esi skatījies!?
Ir ļoooti jāgrib copēt, lai šodien būtu pie jūras :D
Maz jūrā mūsu pusē ir ok copei, gan jau, ka Kolkā arī, bet vai bute ir tur, šaubos...
5.decembris 2019, 23:06 | links
 
edzuss2 [05.12.19]: Kirsis6666 [28m]: Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?Pie jūras šodien?? Laika prognozi esi skatījies!?
Ir ļoooti jāgrib copēt, lai šodien būtu pie jūras :D
Kāds jau vienmēr sēž pie jūras.
5.decembris 2019, 23:00 | links
 
Terauds [05.12.19]: Pravieti. Turies! Pirmais apsaukāties sāki tu. Paredzamo aizstāvēšanās runu nevajag.
Tātad pie jūras krasta neviena nav. Es par portāla lietotājiem.
Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?
5.decembris 2019, 22:57 | links
 
Kirsis6666 [05.12.19]: Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?
Pie jūras šodien?? Laika prognozi esi skatījies!?
Ir ļoooti jāgrib copēt, lai šodien būtu pie jūras :D
5.decembris 2019, 22:57 | links
 
Pravieti. Turies! Pirmais apsaukāties sāki tu. Paredzamo aizstāvēšanās runu nevajag.
5.decembris 2019, 22:44 | links
 
Izņemot tos, kas viens otru ap... irš uz dīvāna sēžot ,Pie jūras kāds ir? Par copi ko pastāstīt var?
5.decembris 2019, 22:29 | links
 
praviet,
kur tu ķēri,ka es satraucos, par to tēvišķo pamācību-neievēroji,es jau rakstīju- m/s,tev kā kanāla pliču zvejniekam iekšzemē ērti m/s,bet makšķerniekam ,kam darīšanā jūrā un īsteniem jūras arājiem-mezgli ,tikai mezgli!Bet,ja bez sarkazma-kā kuram ērtāk ,tā rēķina,bet tu mani māci cik klikšķu jāklikšķina .lai ko pārvērstu m/s.
Kas būs pēc sešām dienām,kādi ātrumi,par to zinātnieki vēl strīdās!

pensis, 5.decembris 2019, 20:49

Viss jau būtu OK, ja tu nelietotu neatbilstošus vārdus kā čakarēšana. Es sapratu....., ka gribēji vienkārši ar mani aprunāties....;). Meitenēm un absolūti lielākai daļai vīru kā tu viņus sauc, kas nav jūrnieki - mezgli nav izplatīti, jo tā ir nemetriska ātruma vienība un plašā sarunvalodā netiek piemērota. Tādēļ, jau tagad lielākā daļa portāla dalībnieku nesāks pielietot šo mērvienību sarunvalodā. Domāju, ka nekļūdos. Atvainojiet kungs, ja aizskāru tavu jūras arāja godu, bet butes copē gan neesmu vakarējais :). Starp citu, pličus speciāli necopēju un uzturā nelietoju, atdāvinu tos, kas vēlas....
5.decembris 2019, 21:45 | links
 
praviet,
kur tu ķēri,ka es satraucos, par to tēvišķo pamācību-neievēroji,es jau rakstīju- m/s,tev kā kanāla pliču zvejniekam iekšzemē ērti m/s,bet makšķerniekam ,kam darīšanā jūrā un īsteniem jūras arājiem-mezgli ,tikai mezgli!Bet,ja bez sarkazma-kā kuram ērtāk ,tā rēķina,bet tu mani māci cik klikšķu jāklikšķina .lai ko pārvērstu m/s.
Kas būs pēc sešām dienām,kādi ātrumi,par to zinātnieki vēl strīdās!
5.decembris 2019, 20:49 | links
 
Pensi,

Smadzenes kā tu saki, es nevienam nečakarēju. Tā ir tava nemācēšana ar pāris klikšķiem pārstellēt Windguru prognozi uz m/s, lai katru reizi, kad ieej meteolapā nevajadzētu neko rēķināt. Uz šo minūti parognoze, piem. Kolkā nākošajā trešdienā, jeb 11.datumā rāda, ka būs brāzmas 21 m/s. Vīri un skuķi sen ir apguvuši šo opciju, tādēļ, izņemot tevi, neviens nesatraucās. Mācies student....:).

Pravietis, 5.decembris 2019, 20:01
5.decembris 2019, 20:35 | links
 
Pensi,

Smadzenes kā tu saki, es nevienam nečakarēju. Tā ir tava nemācēšana ar pāris klikšķiem pārstellēt Windguru prognozi uz m/s, lai katru reizi, kad ieej meteolapā nevajadzētu neko rēķināt. Uz šo minūti parognoze, piem. Kolkā nākošajā trešdienā, jeb 11.datumā rāda, ka būs brāzmas 21 m/s. Vīri un skuķi sen ir apguvuši šo opciju, tādēļ, izņemot tevi, neviens nesatraucās. Mācies student....:).
5.decembris 2019, 20:01 | links
 
Pārslēdz kaut uz jūdzēm
:)
5.decembris 2019, 19:47 | links
 
pensis [05.12.19]: pravieti,
ko tu čakarē smadzenes vīriem un skuķiem?
WINDGURU vēja ātrumu mēra mezglos,nevis m/s,bet tev jau vienalga ,acīmredzot!
Pašlaik Miķeļtornī plus ,mīnus 10 m/s,nekas ārkārtējs,kā te apgalvo.

Nu tu aplauzies vecais!
5.decembris 2019, 19:42 | links
 
Widy sola ap 20m/s.
Swensoni solanaktī brāzmās līdz 27m/s.
Gismeteo ticēt ir sevi necienīt! :)
5.decembris 2019, 19:37 | links
 
pravieti,
ko tu čakarē smadzenes vīriem un skuķiem?
WINDGURU vēja ātrumu mēra mezglos,nevis m/s,bet tev jau vienalga ,acīmredzot!
Pašlaik Miķeļtornī plus ,mīnus 10 m/s,nekas ārkārtējs,kā te apgalvo.
5.decembris 2019, 19:34 | links
 
Rīt rezervēta mājiņa Košragā, doma ir pacopēt butes no plkst 15.00 līdz kadiem 24.00 kā minimums..tagad skatos laika prognozi - DR vējš 13ms, brāzmās līdz 20ms...Vai tādos laika apstākļos var vispār normāli pacopēt? Varbūt kāds experta viedoklis, jo pats bieži butēs nebraukāju un tādā vējā neesmu bijis..

andzha33, 4.decembris 2019, 23:33


Svinu ar sistēmu metīs atpakaļ. Ja ne pa gaisu, tad pa ūdeni.
5.decembris 2019, 16:40 | links
 
Šajā brīdī meteolapas katra rāda savu. Windguru trešdien sola brāzmas 31 m/s. Liela ticamība tam, ka bute pēc 2,5 dienu šūpošanas līdz nākošai ceturtdienai, piektdienai diezin vai pie krastiem atgriezīsies......
5.decembris 2019, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager