Makšķerēšana jūrā

Vai kāds kādreiz kā ēsmu butēm ir lietojis līdakas fileju?
29.novembris 2019, 18:38 | links
 
Kolkā tā kā stiprāku pūtienu sola šovakar.
29.novembris 2019, 17:40 | links
 
Izskatās,ka Kolkas pusē cope tumsā beigusies.Mēģināšu vēl šovakar.
29.novembris 2019, 16:33 | links
 
Jancux [Vakar]: Labi veči! Ne asakas! Tiekamies pie jūras, kamēr vēl bute ņem. Galvenais ka izmērs ļoooooti super!Kur ķērās tas super izm~rs?

Uldiss22, 29.novembris 2019, 09:48

Protams ne šeit, bet gan Whats App. :))
29.novembris 2019, 10:22 | links
 
Jancux [28.11.19]: Labi veči! Ne asakas! Tiekamies pie jūras, kamēr vēl bute ņem. Galvenais ka izmērs ļoooooti super!
Kur ķērās tas super izm~rs?
29.novembris 2019, 09:48 | links
 
kas notiek ar butēm?
29.novembris 2019, 09:42 | links
 
Njaaa... Vismaz nav garlaicīgi, ja neviens neko neraksta par copi, tad vismaz var pasmieties!
29.novembris 2019, 08:56 | links
 
Paldies par specveltījumu :)
29.novembris 2019, 08:33 | links
 
Mierīgi, bez steigas, kad copes nav vai laiks ir nelāgs, palasām definīciju "sociopāta profils". Tas par tiem cilvēkiem/cilvēku, kuriem ir darīšana ar Pravieti. (pēc Pravietis 2019). :)
Vēlreiz - bet labāk par copi jūrā.

Terauds, 28.novembris 2019, 22:56

Nu un ko Tu arī piečakarējies Pravietim ? Gribas pariet kopā ar citiem suņiem ?

diametrs, 28.novembris 2019, 23:16



Diametr,
Visu cieņu Tev, par to, ka aizstāvi savu čomu un copes biedru.! Bet, pajautā sev..Kā pēc tas Pravietis tiek tā komentēts un kā pēc viņam piečakarējas?? Kā pēc citiem nepiečakarējas, piem., Tev??
Da tā pēc, ka ne viens cits te neraksta tik daudz marazma un glupību, kā tavs draugs! Un vai Tu tiešām domā, ka pilsonis publiski drīkst rakstīt da jeb ko?
Es tam nepiekrītu un arī nepiekritīšu! Un ari..., vai es piečakarējos katram tava čoma teikumam un rakstītajam? Nē! Nokomentēti tiek tikai tie, Tava čoma manuskripti, kur viņš raksta pilnīgas muļķības vai arī plātās ar lietām ar kurām nevajadzētu plātīties publiski! Un tādu manuskriptu no Pravieša nāk dikti daudz un regulāri! Ja viņus nekomentēt, tad esmu pārliecināts, ka daudzi makšķernieki ieberztos ar tā "'ģēnija" sniegtajiem padomiem un apgalvojumiem!
Tā pēc... Tu protams vari viņu aizstāvēt un gaiņāt prom no viņa kritiķus, bet, kamēr tavs čoms turpinās iesāktajā garā, ne kas nemainīsies! Tu tikai un vienīgi pats sevi arī parausi līdzi zem "apšaudes"! :)
29.novembris 2019, 08:02 | links
 
Labi veči! Ne asakas! Tiekamies pie jūras, kamēr vēl bute ņem. Galvenais ka izmērs ļoooooti super!
28.novembris 2019, 23:52 | links
 
edzuss2 [28.11.19]: Ja būtu k-kāda saprašana par jūras copi tad šajās dienās nejautātu - kā šodien ar copi jūrā!?
Un pavisam loģiski ka naw neviena atskaite no jūras ne šodien un nebūs arī rīt.
Es nejautāju, ja kas. Un ar to saprašanu man viss ok! Dzīvoju pie jūras praktiski, un nav tāda nedēļa, ka nebūtu tur kaut reizi bijis.

Ahh.. priekš kam te es ko rakstīju.. nebūtu labāk kustinājis...
28.novembris 2019, 23:49 | links
 
Kad es rakstīju ka braukšu - neviens nepaprasīja, uz kurieni, kad atbraucu uzrakstīju, pofig. Tā ka varat nerakstīt atskaites, lai paliek sadaļa sūdu mētāšanai vienam uz otru ...
28.novembris 2019, 23:47 | links
 
Ja būtu k-kāda saprašana par jūras copi tad šajās dienās nejautātu - kā šodien ar copi jūrā!?
Un pavisam loģiski ka naw neviena atskaite no jūras ne šodien un nebūs arī rīt.
28.novembris 2019, 23:39 | links
 
keners [28.11.19]: Jancux [48m]: Es ar savu info dalos whats up čatiņos!Normāla štelle!? Ar info dalās watsapa, bet šeit nāk pa kašķēties! Labs!!!
Es labprāt padalītos ar info, bet nu ienākot šeit un redzot, ka gudrīši dienu no dienas maļ savus sūdus, rokas neceļas neko rakstīt. Šodien vnk bija jāuzraksta, negribējās, bet nu neizturēju. Nav man nekādu pretenziju ne pret vienu, dažreiz ir ok lasīt Ptavieša atskaites,bet nu priekš kam pieaugušiem cilvēkiem savas jūtas vienam pret otru ir jārisina šeit, lai tak privāti sarakstās. Tad brīnaties, kāpēc šeit neviens neko neraksta, jo visiem tak ir apnikusi tā diršanās.
28.novembris 2019, 23:39 | links
 
O notiek diskusija :)
28.novembris 2019, 23:37 | links
 
Mierīgi, bez steigas, kad copes nav vai laiks ir nelāgs, palasām definīciju "sociopāta profils". Tas par tiem cilvēkiem/cilvēku, kuriem ir darīšana ar Pravieti. (pēc Pravietis 2019). :)
Vēlreiz - bet labāk par copi jūrā.

Terauds, 28.novembris 2019, 22:56


Nu un ko Tu arī piečakarējies Pravietim ? Gribas pariet kopā ar citiem suņiem ?
28.novembris 2019, 23:16 | links
 
Jancux [28.11.19]: Es ar savu info dalos whats up čatiņos!
Normāla štelle!? Ar info dalās watsapa, bet šeit nāk pa kašķēties! Labs!!!
28.novembris 2019, 23:10 | links
 
Mierīgi, bez steigas, kad copes nav vai laiks ir nelāgs, palasām definīciju "sociopāta profils". Tas par tiem cilvēkiem/cilvēku, kuriem ir darīšana ar Pravieti. (pēc Pravietis 2019). :)
Vēlreiz - bet labāk par copi jūrā.
28.novembris 2019, 22:56 | links
 
Kad cilvēki uzraksta atskaites, neviens pat nepamana. Tūlīt vēlāk cilvēki nosauc konkrētas vietas un prasa, kā tur iet, seviški kur neviens nebrauc - Mērsrags, Roja, utt jūras copei nepiemērotas vietas. Ir sadaļa līcis, bet nē ... Vajag ... Tas nekas ka iepriekšējā rindkopā kaut kas rakstīts - jaunpienācēji prasa visu ābeci skaidrot ...
Un daudzi, kas varētu ierakstīt, klusē, jo te notiek bardaks, kur klusē arī admins, diemžēl ...
28.novembris 2019, 22:53 | links
 
Jancux [28.11.19]: Es ar savu info dalos whats up čatiņos!

Jancux, 28.novembris 2019, 22:42

Nu tad nesaspringsti uz sev nepatīkamiem postiem šeit

diametrs, 28.novembris 2019, 22:44
Vnk riebjas jau lasīt tos suņu murgus, katru reizi kā ieiet- tā divi austrumu gudrīši savā starpā dzen zosi. Pieauguši cilvēki, bet atraduši vietu kur dirsties!
Raksti atskaites šeit, lai ir, ko lasīt
28.novembris 2019, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager