Makšķerēšana jūrā

Es ar savu info dalos whats up čatiņos!

Jancux, 28.novembris 2019, 22:42

Nu tad nesaspringsti uz sev nepatīkamiem postiem šeit

diametrs, 28.novembris 2019, 22:44

Vnk riebjas jau lasīt tos suņu murgus, katru reizi kā ieiet- tā divi austrumu gudrīši savā starpā dzen zosi. Pieauguši cilvēki, bet atraduši vietu kur dirsties!
28.novembris 2019, 22:48 | links
 
Es ar savu info dalos whats up čatiņos!

Jancux, 28.novembris 2019, 22:42


Nu tad nesaspringsti uz sev nepatīkamiem postiem šeit
28.novembris 2019, 22:44 | links
 
Jancux [28.11.19]: Es ar savu info dalos whats up čatiņos!
Nu tad, kādas pretenzijas šeit?
28.novembris 2019, 22:43 | links
 
Es ar savu info dalos whats up čatiņos!
28.novembris 2019, 22:42 | links
 
Un kad Tu esi šeit iepirdis atskaiti par copi jūrā ?

diametrs, 28.novembris 2019, 22:38[/quote]

klau, tak neeskalē vēl tu ar visu šito hevēru
28.novembris 2019, 22:41 | links
 
Izveidojiet kāds jaunu Tēmu forumā Pravieša murgi un citi sūdi, lai nav japiedirš šī sadaļa. Jau sāk besīt šie dīvānā pirdēji!

Jancux, 28.novembris 2019, 22:35


Un kad Tu esi šeit iepirdis atskaiti par copi jūrā ?
28.novembris 2019, 22:38 | links
 
Jancux [28.11.19]: Izveidojiet kāds jaunu Tēmu forumā Pravieša murgi un citi sūdi, lai nav japiedirš šī sadaļa. Jau sāk besīt šie dīvānā pirdēji!
A tu nelasi, tu labāk raksti pats atskaites, kai ir ko lasīt!
28.novembris 2019, 22:37 | links
 
Izveidojiet kāds jaunu Tēmu forumā Pravieša murgi un citi sūdi, lai nav japiedirš šī sadaļa. Jau sāk besīt šie dīvānā pirdēji!
28.novembris 2019, 22:35 | links
 
diametrs [28.11.19]: diametrs [2m]: ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....

AndrisL, 28.novembris 2019, 22:26

A ko Jūs gribat - ja kāds ieraksta situāciju jūrā, visi izliekas, ka nav lasījuši, bet ja kaut kas, kur pakašķēties, tad aizgāja tās trīs lapas ... Paši vainīgi, nelasat atskaitesGluži manas domas!

keners, 28.novembris 2019, 22:32

Tavas domas par tēju ?
Ne, manas domas sakrīt ar tavejo teikto
28.novembris 2019, 22:35 | links
 
diametrs [28.11.19]: ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....

AndrisL, 28.novembris 2019, 22:26

A ko Jūs gribat - ja kāds ieraksta situāciju jūrā, visi izliekas, ka nav lasījuši, bet ja kaut kas, kur pakašķēties, tad aizgāja tās trīs lapas ... Paši vainīgi, nelasat atskaites
Un lien kašķēties tādi, kas par copi jūrā nekad neko nav rakstījuši, bet tik ka uzdirst! L
28.novembris 2019, 22:33 | links
 
diametrs [2m]: ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....

AndrisL, 28.novembris 2019, 22:26

A ko Jūs gribat - ja kāds ieraksta situāciju jūrā, visi izliekas, ka nav lasījuši, bet ja kaut kas, kur pakašķēties, tad aizgāja tās trīs lapas ... Paši vainīgi, nelasat atskaitesGluži manas domas!

keners, 28.novembris 2019, 22:32


Tavas domas par tēju ?
28.novembris 2019, 22:33 | links
 
diametrs [28.11.19]: ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....

AndrisL, 28.novembris 2019, 22:26

A ko Jūs gribat - ja kāds ieraksta situāciju jūrā, visi izliekas, ka nav lasījuši, bet ja kaut kas, kur pakašķēties, tad aizgāja tās trīs lapas ... Paši vainīgi, nelasat atskaites
Gluži manas domas!
28.novembris 2019, 22:32 | links
 
ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....

AndrisL, 28.novembris 2019, 22:26


A ko Jūs gribat - ja kāds ieraksta situāciju jūrā, visi izliekas, ka nav lasījuši, bet ja kaut kas, kur pakašķēties, tad aizgāja tās trīs lapas ... Paši vainīgi, nelasat atskaites
28.novembris 2019, 22:30 | links
 
ziniet, man beidzās blašķīte ar zāļu tēju, jo katru reizi, kad te ienācu ko labu izlasīt, nācās fiksi paņemt pilnu muti ar to tēju:):):):)
Pravieti - nu vai nav laiks paņemt tev ar podu ar zāļu tēju un paskatīties, kas no tā sanāk?? Trīs lapas ar figņu un ne vārda, kas jūrā notiek....
28.novembris 2019, 22:26 | links
 
veči tīri personiskiun bez aizvainojumiem vienai daļai būtu laiks pāriet uz sadaļu -ekonomika politika tur būsiet labās rokās un gaidīti.

einardins, 28.novembris 2019, 18:21



Pilnīgi piekrītu, ejiet mēli kasīt citā sadaļā..
te jādrukā par jūras copi.
28.novembris 2019, 21:34 | links
 
Pravieti.
Hmm, pēc pēdējās tavas pērles nevaru vairs apgalvot, ka neko neesi man parādā. Es padomāšu un došu ziņu, bet tev būs jāpagaida.
Tikmēr, pārējie, par copi jūrā, lūdzu!
28.novembris 2019, 20:50 | links
 
veči tīri personiskiun bez aizvainojumiem vienai daļai būtu laiks pāriet uz sadaļu -ekonomika politika tur būsiet labās rokās un gaidīti.
28.novembris 2019, 18:21 | links
 
Apgalvojumi ir uz galda. Skati savu tekstu :))

Terauds, 28.novembris 2019, 17:10

Izlien taču reiz ārā no brunču apakšas, nefilozofē un runā puikas ar ūsām valodā....Ko es tev esmu parādā.
28.novembris 2019, 17:53 | links
 
Atļaušos dažas rindiņas iedrukāt.Jaunieši ta jaunieši,miers ar viņiem.Pēc tā notikuma vēl gadījums.Jau turpat tumsa,skatos divi vīri nāk tā kā copenes un cits aprīkojums.Jo mojo a šiem kārtīgi šaujamie un dievs viņu zina kas vēl.Sāk kājas trīcēt.Izrādās ,ka zemessargiem mācības,teicās, ka neblīkšķinās.Nekur nav tik interesanti kā pie ūdeņiem.Vakar līdz prāmim 6gab.Tik vien.Ne asakas!
28.novembris 2019, 17:12 | links
 
Apgalvojumi ir uz galda. Skati savu tekstu :))
28.novembris 2019, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager