Makšķerēšana jūrā

0,apaļš cipars.Kolkā ne piesitiena.
26.novembris 2019, 21:41 | links
 
:)), tev bija iespēja šo nerakstīt!

Terauds, 26.novembris 2019, 20:53

Sāc atgādināt........ar pseido - varonīša rīcību.
26.novembris 2019, 21:02 | links
 
:)), tev bija iespēja šo nerakstīt!
26.novembris 2019, 20:53 | links
 
Pravieti.
Pats tu sevi par klaunu šeit esi pataisījis, neviens cits. Tāpēc arī pievelc sev pastiprinātu uzmanību. Nelielies, nebarsties ar stulbiem apgalvojumiem, un būs jau labi.

Terauds, 26.novembris 2019, 20:06


Liec galdā manus apgalvojumus....
26.novembris 2019, 20:18 | links
 
Pravieti.
Pats tu sevi par klaunu šeit esi pataisījis, neviens cits. Tāpēc arī pievelc sev pastiprinātu uzmanību. Nelielies, nebarsties ar stulbiem apgalvojumiem, un būs jau labi.
26.novembris 2019, 20:06 | links
 
irganviens [26.11.19]: Tas, ka cope71 ir lohs, to laikam ir pamanījuši visi. Bet veči, pagale nedeg viena. Beidziet kurināt, citādāk smird dikti.
Vit tiko tok reāli sak smirdēt! :)
Un ar ko tu, mudak irganviens, to pamatotu? Ar to, ka esi idiots un lasīt māki tik pa diogonāli un arī tad tikai lasīt, bet ne saprast? To vēl varētu saprast, bet tas nav labs arguments lai kādu par lohu sauktu! Labāk pasēdi biksēs un nekrekšķi te! Nepiesārņo sadaļu!
26.novembris 2019, 19:45 | links
 
Śodien līča sirdī Rīgă mĕğinăju buti piemănīt. Nesanăca! Kalns ar rudens vimbu; Kūpinjam atliku. Ne asakas, beidzier grauxties!!! Jebkurś cienośs copmanis savus knifinjus atstās sev.
26.novembris 2019, 19:38 | links
 
Tas, ka cope71 ir lohs, to laikam ir pamanījuši visi. Bet veči, pagale nedeg viena. Beidziet kurināt, citādāk smird dikti.
26.novembris 2019, 19:34 | links
 
Pravieti,
Un izbeidz šito čīkstēšanu un sadaļas piesārņošanu! Rimsties tak vienreiz. Tu esi kļūdījies, un ja to nevēlies atzīt, tad vienkārši paklusē un pārdomā, nevis te puņķojies, meklē glābiņu pie citiem un apsaukājies!
Un galu ta galā, pats rakstiji...katram ir tiesības izpausties, bet ja kaut kas nepatīk, tad datora pelei ir tāds rullītis pa vidu...!:)
26.novembris 2019, 19:25 | links
 
Pravietis [27m]: Lai man piedod Kutis, bet Seedoo pamatoti aizrādīja vakar vakarā Kutim par to , ka viņš par daudz runā par knifiem un copē iegūtam atziņām. Kamēr tādas "infekcijas71" spietos agresīvā formā pa no nodaļām, tikmēr neviens sevi cienošs dalībnieks ar savām copes gudrībām publiski nedalīsies. Esmu pārliecināts, ka katram pieredzējušam jūras "breksim", piem. ir zināmas pazīmes kā viņš nosaka jūrā iespējamo bedrīšu atrašanās vietas. Man tādas fundamentālas pazīmes ir zināmās divas. Es uz jūru braucu pat ar binokli bardačokā, kas ir labs palīgs dabas kartes lasīšanā. Iespējams, kā kāds zin vairāk, neuzskatu sevi par austrumu gudro, bet muti par atsevišķām lietām pievēršu tā kā to lika manīt pamatoti Seedoo. Mani gadi, mana bagātība. Lai runā, ja spējīgs kaut ko sakarīgu par copi jūrā pastāstīt rupeklis - "infekcija71". Uz priekšu, karogs viņam rokās..... Neesmu tik liels un naivs labvēlis.Pravieti! Ar kādam tiesībām tu visu laiku rupji apsaukā mani! Tā ir tava aizsardzības pozīcija?
Es tikai pamatoti un ar faktiem norādiju uz taviem meliem saistībā ar nozvejas daudzumu. Tik pat pamatoti norādīju uz tavu necieņu pret MN. Tik pat pamatoti norādīju uz to, ka tu attīsti videi neveselīgas tēmas! Un par to visu tu apvainojies un apsaukā mani? Un par to visu esmu vainigs es, ka tu tā slimīgi reaģē uz argumentētu kritiku, piediršot visu sadaļu, bet mainīties nevēlies, jo esi mazohists un tev patīk ka ap tevi viss šitais notiek, ja? :) Tu gadījumā nesi aizkavējies savā attīstībā? Lai gan tavs vecums nebūs attaisnojums, ja neatzīsti savas kļūdas un slimīgi reaģē uz tām! Es tevi par pi...pi nesaucu. Pacenties arī tu nebrūķēt muti!

cope71, 26.novembris 2019, 19:04

Cope71!
Te pat brīnīties nav par ko! Politikas sadaļā jau rakstīju, ka uz zemes šobrīd dzīvo cilvēki ar dvēseli no dzimšanas, kas, iespējams, reinkarnējusies jau vairākas reizes, un ir ar dzīves pieredzi, un tādi, kuriem dzimstot šīs dvēseles ir pietrūcis, jo dzimst pašlaik uz zemes vairāk cilvēku nekā ir brīvu dvēseļu, un tad tā aizvietota ar kompjūterprogrammu.
Šie pēdējie tad arī ir tie, kuriem skaidro ko gribi, viņi no sevī ieliktās programmas iziet nevar, tāpat kā kompis, līdz ar to, dara tikai to, ko viņi var un uz ko ir ieprogrammēti.
Uz viņiem dusmoties nevajag - jāpieiet ar sapratni. Tur nekas labojams nav.
26.novembris 2019, 19:18 | links
 
Pravietis [26.11.19]: Lai man piedod Kutis, bet Seedoo pamatoti aizrādīja vakar vakarā Kutim par to , ka viņš par daudz runā par knifiem un copē iegūtam atziņām. Kamēr tādas "infekcijas71" spietos agresīvā formā pa no nodaļām, tikmēr neviens sevi cienošs dalībnieks ar savām copes gudrībām publiski nedalīsies. Esmu pārliecināts, ka katram pieredzējušam jūras "breksim", piem. ir zināmas pazīmes kā viņš nosaka jūrā iespējamo bedrīšu atrašanās vietas. Man tādas fundamentālas pazīmes ir zināmās divas. Es uz jūru braucu pat ar binokli bardačokā, kas ir labs palīgs dabas kartes lasīšanā. Iespējams, kā kāds zin vairāk, neuzskatu sevi par austrumu gudro, bet muti par atsevišķām lietām pievēršu tā kā to lika manīt pamatoti Seedoo. Mani gadi, mana bagātība. Lai runā, ja spējīgs kaut ko sakarīgu par copi jūrā pastāstīt rupeklis - "infekcija71". Uz priekšu, karogs viņam rokās..... Neesmu tik liels un naivs labvēlis.
Pravieti! Ar kādam tiesībām tu visu laiku rupji apsaukā mani! Tā ir tava aizsardzības pozīcija?
Es tikai pamatoti un ar faktiem norādiju uz taviem meliem saistībā ar nozvejas daudzumu. Tik pat pamatoti norādīju uz tavu necieņu pret MN. Tik pat pamatoti norādīju uz to, ka tu attīsti videi neveselīgas tēmas! Un par to visu tu apvainojies un apsaukā mani? Un par to visu esmu vainigs es, ka tu tā slimīgi reaģē uz argumentētu kritiku, piediršot visu sadaļu, bet mainīties nevēlies, jo esi mazohists un tev patīk ka ap tevi viss šitais notiek, ja? :) Tu gadījumā nesi aizkavējies savā attīstībā? Lai gan tavs vecums nebūs attaisnojums, ja neatzīsti savas kļūdas un slimīgi reaģē uz tām! Es tevi par pi...pi nesaucu. Pacenties arī tu nebrūķēt muti!
26.novembris 2019, 19:04 | links
 
ozagris [26.11.19]: Uldis1987 [21m]: Užava -butes te nav!!!!Svētdien vēl bija ok kādas 30gb pa 4h, 11-15.
Tagad 15- vel esmu 5 gb ņemamas,dažas atlaistas mazās
26.novembris 2019, 18:49 | links
 
Lai man piedod Kutis, bet Seedoo pamatoti aizrādīja vakar vakarā Kutim par to , ka viņš par daudz runā par knifiem un copē iegūtam atziņām. Kamēr tādas "infekcijas71" spietos agresīvā formā pa no nodaļām, tikmēr neviens sevi cienošs dalībnieks ar savām copes gudrībām publiski nedalīsies. Esmu pārliecināts, ka katram pieredzējušam jūras "breksim", piem. ir zināmas pazīmes kā viņš nosaka jūrā iespējamo bedrīšu atrašanās vietas. Man tādas fundamentālas pazīmes ir zināmās divas. Es uz jūru braucu pat ar binokli bardačokā, kas ir labs palīgs dabas kartes lasīšanā. Iespējams, kā kāds zin vairāk, neuzskatu sevi par austrumu gudro, bet muti par atsevišķām lietām pievēršu tā kā to lika manīt pamatoti Seedoo. Mani gadi, mana bagātība. Lai runā, ja spējīgs kaut ko sakarīgu par copi jūrā pastāstīt rupeklis - "infekcija71". Uz priekšu, karogs viņam rokās..... Neesmu tik liels un naivs labvēlis.
26.novembris 2019, 18:39 | links
 
Uldis1987 [26.11.19]: Užava -butes te nav!!!!
Svētdien vēl bija ok kādas 30gb pa 4h, 11-15.
26.novembris 2019, 18:33 | links
 
Užava -butes te nav!!!!
26.novembris 2019, 18:28 | links
 
Selis,atvaino,katru vakaru uz jūru netieku.Šovakar došos,info būs ļoti vēlu.Viennozīmīgi Kolkā pa lielam sezona cauri,ja nu vēl uzrodas siltums.
26.novembris 2019, 16:42 | links
 
.....arī regulāru rupju attieksmi pret mūsu nodaļas apmeklētajiem....


Kur atrodas tā tava (jūsu) nodaļa un kāds tur ir apmeklējumu laiks? Kādā no Rīgas iestādēm? :)))
26.novembris 2019, 14:44 | links
 
Vīri, neattīstiet šo WD 40 tēmu. Pats sociālismā 1 -2 x izprovēju. Redzamu rezultātu nebija. Tagad vadāju līdzi "Krabīšu" atraktoru, bet sezona bija laba, ka nebija nepieciešāms to izmantot. Priekšroku dodu dabiskajiem. Jautājums bija ar smaidinu, vai kāds gadījumā nav lietojis WD 40. Darīšana te ir ar vardarbīgo un nelietīgo pacienta uzvedības modeli. Informācija tiek sagrozīta, jautājumi uzdoti provokatīvi izaicinoši, tāpat kā šoreiz apgalvojuma formā, ka esmu WD 40 lietotājs un vēl ar ciniskām piezīmēm. Un tā tas notiek no maija mēneša. Tiem, kas ieskatās politikā un ekonomikā, redz aicinājumus uz "strelku" ar Irsēju kārtot attiecības, kā arī regulāru rupju attieksmi pret mūsu nodaļas apmeklētajiem un tt., vienlaicīgi savās fantāzijās uzdodoties gan par inspektoru, gan par zaļo. Netieši zīmējot, ka viņam pār citiem ir vara. Kamēr būs soc. tīkli, tikmēr būs šī problēma. Iedomājaties, ka rītdien manā vietā varat atrasties Jūs, tādēļ izlemjiet kā pareizi rīkoties. Kādu brīdi viņš bija no manis novērsies, piešķirot man pa to laiku "piecas dzīvības", un pievērsies Irsējam, tādā veidā apmierinot savas "vajadzības". :),:). Bet par to jāspriež speciālistiem cik jaudīgs viņš ir.

Pravietis, 26.novembris 2019, 12:17


Pravieti,
Vari nesatraukties par pārējiem vīriem! Izteikts mans favorīts šai portālā esi tu! Ja tas bija palīgā sauciens, nu tad savādāk! Bet tad arī tev palīdzēt vari tikai tu pats.
Kamēr tu veiksi pretlikumīgas darbības un to popularizēsi, kamēr attīstīsi videi nedraudzīgas tēmas, kamēr tu sagrozīsi faktus un melosi, kamēr tu muldēsi par visu, ne par tēmu un ļoti daudz, tikmēr būs komentāri no manas puses! Visā šai portālā nav ne viena cita, kas būtu kaut uz puisi tāds demagogs un "gudrinieks" kāds esi tu, Pravieti! Kā es gribētu kādreiz pastāvēt tev blakus un paskatīties/pamācīties, kā tu to visu dari dzīvē...zemūdens bezvēju meklēšanas, bedrītes jūrā, smalkā copes izpratne Varkalī, tavi smalkie jūras fīderi utt utt. Man ir lielas personiskas aizdomas, ka dzīvē tas izskatās daudz savādāk.......
Par piecām dzīvībām,,, tas tak draudziņ bija tāds jociņš! Tev labi gāja copē, ar savu ķerru 30 kg aizvilki uz saldētavām.... bija cilvēks, kas man uz to norādīja, ne ļauni. Tā pēc zinot, ka pēc šādas tavas copes veiksmes tā pat būs lērums ar ļoti gudrām publikācijām no tevis, saistītas ar tavu profesionalitāti un pieredzi (lai gan tā vairāk bija veiksme, jo laika apstākļi bija ideāli un tai dienā/naktī vilka visi. Pirms tam divas reizes tava profesionalitāte kaut kā nepalīdzēja), tad arī izspēlēju šo jociņu par piecām dzīvībām un nekomentēju tavus murgus kādu laiku!
Par strelkām runājot, ja cilvēks publiski mani nepatiesi apvaino, draud, apmelo un pie tā visa vēlas mani satikt, es neatsaku! Par šo labāk nedirs, ja nēsi izpratis faktus.
Lai veicas! Gaidīšu tavas kārtējās pērles!
26.novembris 2019, 14:31 | links
 
Labs izmērs izskatās..

kutis, 26.novembris 2019, 14:27

Vai tad akli? Tur tak šķēres, diegi un adata! No trīsām vienu trākelē!
26.novembris 2019, 14:30 | links
 
Labs izmērs izskatās..
26.novembris 2019, 14:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager