Makšķerēšana jūrā

Process notiek
26.novembris 2019, 14:24 | links
 
Vīri, neattīstiet šo WD 40 tēmu. Pats sociālismā 1 -2 x izprovēju. Redzamu rezultātu nebija. Tagad vadāju līdzi "Krabīšu" atraktoru, bet sezona bija laba, ka nebija nepieciešāms to izmantot. Priekšroku dodu dabiskajiem. Jautājums bija ar smaidinu, vai kāds gadījumā nav lietojis WD 40. Darīšana te ir ar vardarbīgo un nelietīgo pacienta uzvedības modeli. Informācija tiek sagrozīta, jautājumi uzdoti provokatīvi izaicinoši, tāpat kā šoreiz apgalvojuma formā, ka esmu WD 40 lietotājs un vēl ar ciniskām piezīmēm. Un tā tas notiek no maija mēneša. Tiem, kas ieskatās politikā un ekonomikā, redz aicinājumus uz "strelku" ar Irsēju kārtot attiecības, kā arī regulāru rupju attieksmi pret mūsu nodaļas apmeklētajiem un tt., vienlaicīgi savās fantāzijās uzdodoties gan par inspektoru, gan par zaļo. Netieši zīmējot, ka viņam pār citiem ir vara. Kamēr būs soc. tīkli, tikmēr būs šī problēma. Iedomājaties, ka rītdien manā vietā varat atrasties Jūs, tādēļ izlemjiet kā pareizi rīkoties. Kādu brīdi viņš bija no manis novērsies, piešķirot man pa to laiku "piecas dzīvības", un pievērsies Irsējam, tādā veidā apmierinot savas "vajadzības". :),:). Bet par to jāspriež speciālistiem cik jaudīgs viņš ir.
26.novembris 2019, 12:17 | links
 

Es dažreiz lietoju šo atraktoru, neesmu viņu pircis, kaut kas iedeva! Smaka 1:1 ar wd40, smird kā peklē, bet nu jasaka, ka strādā, jo kolēģis ķēra bez šī atraktora un vinam ar 3 makšķerem bija sliktaks rezultāts nekā man! Lasīju, ka senākos laikā krievu makšķernieks Soboleevs, laikam, Volgā ķēra alantus un barību izmantoja, melnzemi sajauktu ar benzinu! Protams nav dabau draurzigs pasākums, bet zivij patīk...
26.novembris 2019, 11:17 | links
 
Jau daudz labāk. :)
26.novembris 2019, 10:26 | links
 
kutis [26.11.19]: Kašķi71
Ja nav ko pateikt savu par copi jūrā tad labāk paklusēt, jau apriebusies šī paranoja!

kutis, 26.novembris 2019, 08:36

Kuti,
Tu arī WD40 atbalstītājs? Vai arī reiz satiki pravieša stumjamratus un tag esat draugi uz mūžu?
Lai nerunā glupības, tad paklusēšu!

cope71, 26.novembris 2019, 09:02
Ja sekotu tēmai tad ievērotu ka rakstīju, es neaizraujos ar pūšamiem, tas pirmkārt.
Otrkārt neesmu draugos un treškārt turpinās paranoja, netiek izteikts savs viedoklis par copi jūrā.
Tāda uzvedība nav veča cienīga, tā uzvedas apkrāpta sieva vai pamesta mīļākā.
Esi taču sakarīgs vecis beidzot.
Mans viedoklis par copi jūrā tika izteikts, tik izlasīt vajadzēja! Mans viedoklis bija, ka copējot izmantot wd40 kā atraktoru ir tuvredzīgs marazms, bet to reklamēt, apsolūts tupums!
26.novembris 2019, 10:14 | links
 
Es atzīstu svaigi spiestu ķiploku. Lūžņa pusotra stunda un 16 butes tālu. Tīģerene un reņģes ar ķiplokiem
26.novembris 2019, 09:57 | links
 
Kašķi71
Ja nav ko pateikt savu par copi jūrā tad labāk paklusēt, jau apriebusies šī paranoja!

kutis, 26.novembris 2019, 08:36

Kuti,
Tu arī WD40 atbalstītājs? Vai arī reiz satiki pravieša stumjamratus un tag esat draugi uz mūžu?
Lai nerunā glupības, tad paklusēšu!

cope71, 26.novembris 2019, 09:02

Ja sekotu tēmai tad ievērotu ka rakstīju, es neaizraujos ar pūšamiem, tas pirmkārt.
Otrkārt neesmu draugos un treškārt turpinās paranoja, netiek izteikts savs viedoklis par copi jūrā.
Tāda uzvedība nav veča cienīga, tā uzvedas apkrāpta sieva vai pamesta mīļākā.
Esi taču sakarīgs vecis beidzot.
26.novembris 2019, 09:56 | links
 
Nē, vienkārši biju saklausījies un pamēģināju
26.novembris 2019, 09:13 | links
 
Cope71, ja nav bail no krievu valodas, ieguglē ,,ribalka i wd40,, ,lasāmā un skatāmā pietiks labam laikam, pats arī esmu mēģinājis jūrā, nebija ne labāk ne sliktāk

arnox61, 26.novembris 2019, 09:02



Super! Laikam trūkst citu iespēju un atraktoru ar ko zivi piemānīt, ja uz ēsmas jāpūš virsū šī ķīmija! Izklausās gana ekoloģiski un arī zivtiņas bioloģiskās, vai ne? :))
26.novembris 2019, 09:10 | links
 
Cope71, ja nav bail no krievu valodas, ieguglē ,,ribalka i wd40,, ,lasāmā un skatāmā pietiks labam laikam, pats arī esmu mēģinājis jūrā, nebija ne labāk ne sliktāk
26.novembris 2019, 09:02 | links
 
Kašķi71
Ja nav ko pateikt savu par copi jūrā tad labāk paklusēt, jau apriebusies šī paranoja!

kutis, 26.novembris 2019, 08:36


Kuti,
Tu arī WD40 atbalstītājs? Vai arī reiz satiki pravieša stumjamratus un tag esat draugi uz mūžu?
Lai nerunā glupības, tad paklusēšu!
26.novembris 2019, 09:02 | links
 
Kašķi71
Ja nav ko pateikt savu par copi jūrā tad labāk paklusēt, jau apriebusies šī paranoja!
26.novembris 2019, 08:36 | links
 
Jautājums smaidiņam, varbūt kāds šogad noprovēja WD 40. Es savu "krabi" neuzspēju notestēt.

Pravietis, 25.novembris 2019, 18:22



Pravieti,
Vari lūdz noprecizēt, priekš iesācējiem, tiem, kas lasa šo forumu un tikai domā pirmās reizes uz copi jūrā, arī jaunajai paaudzei..?! Ko tu, kā dabas draugs, lieljūras speciālists un zemūdens bezvēju meklēšanas eksperts pie jūras dari ar WD40.?
Tu mērcē tajā galiņu?
Nevar takš būt, ka to pūš virsū uz ēsmas, ko butei piedāvāt un met jūrā iekšā?? Tu tak noteikti tā nedarītu un arī citiem neieteiktu, vai ne?
26.novembris 2019, 07:55 | links
 
Pravieti
Tu esi te piedirsis visu forumu ar sviestu. Tev verbālā krīze atkal? Rimsties jel! Zb
26.novembris 2019, 07:00 | links
 
diametrs [25.11.19]: Pēc 5,5 stundām startēju uz jūru. Arī mani vairs gadi ļoti nelutina, mīnusi nav labvēlīgi, bet gribas un vajag. Pie jūras tiks sagaidīta gaisma un laikam arī tumsa. Kā būs tā būs, bet ja sliktāk ķeras, tad mana aktivitāte ir lielāka. Daudzi to ir ievērojuši. Drīzāk notrulina nebeidzama zivju ķeršanās, dupletos, tripletos un kā es saku - monopletos. Ēsma līdzi būs dažādāka, visādas viltības, bet var būt visādi. Kompanjons ļoti pieredzējis, lai gan iedragātu veselību. Viņam vienmēr un visur visvairāk zivis.
Es arī , tikai līča sirdī;) Varbūt būs arī plekste, bet vimba noteikti. Sportu sagribějās. Tad no klātienes. Good luck.
25.novembris 2019, 23:38 | links
 
Diametr lai pilni spaiņi un labs garastāvoklis jūras krastā kopā ar kompanjonu
25.novembris 2019, 23:38 | links
 
seedoo [25.11.19]: Pravietis [57m]: Kuti,

Skrien rīt no rīta uz patentu valdi un patentē.....:),:). Nesatraucies, vecie bušmaņi zin šīs lietas. Vissvarīgakais ir noorintēties jūras krastā, lasīt dabas karti un uztaisīt zaceni. :). Viss pārējais ir pakārtots. Iedod nepratējam kaķeni pie dīķa, izšaus sev aci....:).Neuztraucies, Imantam daudz knifu azotee,;)
Laiks iet... Būtu godīgi, ja padalītos ar jauno paaudzi))
25.novembris 2019, 22:48 | links
 
Pēc 5,5 stundām startēju uz jūru. Arī mani vairs gadi ļoti nelutina, mīnusi nav labvēlīgi, bet gribas un vajag. Pie jūras tiks sagaidīta gaisma un laikam arī tumsa. Kā būs tā būs, bet ja sliktāk ķeras, tad mana aktivitāte ir lielāka. Daudzi to ir ievērojuši. Drīzāk notrulina nebeidzama zivju ķeršanās, dupletos, tripletos un kā es saku - monopletos. Ēsma līdzi būs dažādāka, visādas viltības, bet var būt visādi. Kompanjons ļoti pieredzējis, lai gan iedragātu veselību. Viņam vienmēr un visur visvairāk zivis.

diametrs, 25.novembris 2019, 22:31

Sapratu, cope ar mani Tevi notrulina....:),:), Nu skaties, tad ne asakas. :).

Pravietis, 25.novembris 2019, 22:43


Nu nē, tā nedomāju, bet kad spainis nāk pilns, nav tās izjūtas, ka jācīnās, lai kaut kas ir :)
25.novembris 2019, 22:47 | links
 
Pēc 5,5 stundām startēju uz jūru. Arī mani vairs gadi ļoti nelutina, mīnusi nav labvēlīgi, bet gribas un vajag. Pie jūras tiks sagaidīta gaisma un laikam arī tumsa. Kā būs tā būs, bet ja sliktāk ķeras, tad mana aktivitāte ir lielāka. Daudzi to ir ievērojuši. Drīzāk notrulina nebeidzama zivju ķeršanās, dupletos, tripletos un kā es saku - monopletos. Ēsma līdzi būs dažādāka, visādas viltības, bet var būt visādi. Kompanjons ļoti pieredzējis, lai gan iedragātu veselību. Viņam vienmēr un visur visvairāk zivis.

diametrs, 25.novembris 2019, 22:31


Sapratu, cope ar mani Tevi notrulina....:),:), Nu skaties, tad ne asakas. :).
25.novembris 2019, 22:43 | links
 
Pēc 5,5 stundām startēju uz jūru. Arī mani vairs gadi ļoti nelutina, mīnusi nav labvēlīgi, bet gribas un vajag. Pie jūras tiks sagaidīta gaisma un laikam arī tumsa. Kā būs tā būs, bet ja sliktāk ķeras, tad mana aktivitāte ir lielāka. Daudzi to ir ievērojuši. Drīzāk notrulina nebeidzama zivju ķeršanās, dupletos, tripletos un kā es saku - monopletos. Ēsma līdzi būs dažādāka, visādas viltības, bet var būt visādi. Kompanjons ļoti pieredzējis, lai gan iedragātu veselību. Viņam vienmēr un visur visvairāk zivis.
25.novembris 2019, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager