Makšķerēšana jūrā

Tikko no aptiekas, biju pēc sirds drapēm.
Par ko iet runa, vai ko palaidu garām? :))

kutis, 25.novembris 2019, 22:21


Paldies dievam, dzīvs. :). Es jau domāju Seedoo piebeidza. :).
25.novembris 2019, 22:28 | links
 
Leonīd, Pravieti! Neesiet savtīgi, padalaties ar info- kāda varbūtība šonakt kaut ko noķert kolkā? Sēžu mājās, rīt brīva diena- nemiers. Doma braukt tagad :)

Selis, 25.novembris 2019, 22:18

Es Kolkā šogad neesmu bijis. Esmu teicis, ka nostrādāja šogad perfekti čujs, tadēļ visi lomi "viducī" Pagājušo gadu bija ļoti labi Kolkā. Varbūt , ka Leonīds Tev privāti kaut ko labu ieteiks.
25.novembris 2019, 22:26 | links
 
Leonīd, Pravieti! Neesiet savtīgi, padalaties ar info- kāda varbūtība šonakt kaut ko noķert kolkā? Sēžu mājās, rīt brīva diena- nemiers. Doma braukt tagad :)

Selis, 25.novembris 2019, 22:18

Sēdies un brauc, pa nakti -1 tur sola. Varbūtība ir vienmēr. Vējš stabils D. Lieljūrā, ragā no muguras.
Sorry, ka iemaisījos.
25.novembris 2019, 22:26 | links
 
Tikko no aptiekas, biju pēc sirds drapēm.
Par ko iet runa, vai ko palaidu garām? :))
25.novembris 2019, 22:21 | links
 
Leonīd, Pravieti! Neesiet savtīgi, padalaties ar info- kāda varbūtība šonakt kaut ko noķert kolkā? Sēžu mājās, rīt brīva diena- nemiers. Doma braukt tagad :)
25.novembris 2019, 22:18 | links
 
Pravietis [3m]: Par tiem mēs varam parunāt vienatnē. Redz, Kutis pazuda, laikam pēc sirdsdrapēm aizskrēja. Tu viņu tā bargi sarāji. :). Zinot kur viņš makšķerē, var piemērot daudzas interesantas lietas.....:)Ne tas vien ir kopaa darits, ari brakeri ir sasieti!

seedoo, 25.novembris 2019, 22:11

Tad jau Jums par trešo jāņem "sabiedriskais", kas te nodaļā pa kļūdai iemaldījies. Es "netaisu" akā no kuras dzeru. ;). Svēto kartā neesmu pieņemts. :),:)
25.novembris 2019, 22:16 | links
 
Pravietis [25.11.19]: Par tiem mēs varam parunāt vienatnē. Redz, Kutis pazuda, laikam pēc sirdsdrapēm aizskrēja. Tu viņu tā bargi sarāji. :). Zinot kur viņš makšķerē, var piemērot daudzas interesantas lietas.....:)
Ne tas vien ir kopaa darits, ari brakeri ir sasieti!
25.novembris 2019, 22:11 | links
 
Par tiem mēs varam parunāt vienatnē. Redz, Kutis pazuda, laikam pēc sirdsdrapēm aizskrēja. Tu viņu tā bargi sarāji. :). Zinot kur viņš makšķerē, var piemērot daudzas interesantas lietas.....:).
25.novembris 2019, 22:09 | links
 
Pravietis [25.11.19]: Kuti,

Skrien rīt no rīta uz patentu valdi un patentē.....:),:). Nesatraucies, vecie bušmaņi zin šīs lietas. Vissvarīgakais ir noorintēties jūras krastā, lasīt dabas karti un uztaisīt zaceni. :). Viss pārējais ir pakārtots. Iedod nepratējam kaķeni pie dīķa, izšaus sev aci....:).
Neuztraucies, Imantam daudz knifu azotee,;)
25.novembris 2019, 22:01 | links
 
Kuti,

Skrien rīt no rīta uz patentu valdi un patentē.....:),:). Nesatraucies, vecie bušmaņi zin šīs lietas. Vissvarīgakais ir noorintēties jūras krastā, lasīt dabas karti un uztaisīt zaceni. :). Viss pārējais ir pakārtots. Iedod nepratējam kaķeni pie dīķa, izšaus sev aci....:).
25.novembris 2019, 21:50 | links
 
Neviens neko nav teicis, tikai rakstījis un rādījis.
Es lieku smagu barotavu uzreiz, ja laika apstākļi ļauj.
25.novembris 2019, 21:39 | links
 
kutis [19:53]: Tāda tā uzparikte izskatās un ātri var barotavu no sistēmas izņemt atstājot tikai svaru.Nu kurś tevi aiz měles vilka;)

seedoo, 25.novembris 2019, 21:27

Vainīgs, stipri nesitiet, varu neizturēt, vecums. :((
25.novembris 2019, 21:36 | links
 
kutis [25.11.19]: Tāda tā uzparikte izskatās un ātri var barotavu no sistēmas izņemt atstājot tikai svaru.
Nu kurś tevi aiz měles vilka;)
25.novembris 2019, 21:27 | links
 
Sveiki copmaņi! Vai kāds škodien ir bijis uz butēm kolkā?
25.novembris 2019, 20:52 | links
 
Barotavas, manuprāt, racionāli izmantot tad, kad tam ir konkrēta nepieciešamība, proti, kad jāstrādā kolhozā saduroties elkoņiem. Tādēļ barotavas izmantoju ļoti reti, galejās nepieciešamības gadījumā. Es priekšroku dodu vismaz 300 m prom no bara, un tad var normāli atrast savas bedrītes. Pēdējā copē ar pārinieku mūsu katra malējās makšķeres stāvēja aptuveni 100 metru attālumā viena no otras. "Pingvīnu" bars ne tikai ierobežo, bet nozog copes radošo momentu.
25.novembris 2019, 20:44 | links
 
leonids,paldies, buus jaameiģina velreiz pa tumsu.)
25.novembris 2019, 20:23 | links
 
kutis [25.11.19]: Tāda tā uzparikte izskatās un ātri var barotavu no sistēmas izņemt atstājot tikai svaru.
Interesants risinājums
25.novembris 2019, 20:23 | links
 
Petrovic,lūk kur starpība:otrais seklums vēl nav otrais sēklis.Kādreiz tēvs teica,ka katrs kaiju sēklis nav pirmais sēklis.Lai nu būtu kā būdams metam un velkam.
25.novembris 2019, 20:17 | links
 
Rajon,normāls jautājums,ja es ko nezinu,nekautrējos,pavaicāju.Ļoti bieži nostrādā tāda fiška:nostājies pie kāta un spīdini gar auklu ūdenī.pietiek ar dažām sekundēm.Ar noteikumu,ka neesi aizmetis uz kuģu ceļa.Pēdējos 2 vakarus Kolkā labāk strādāja sistēmas ar fosforizējošām pērlītēm.
25.novembris 2019, 20:12 | links
 
Liels paldies par informāciju
Šonedēļ doma ir aizdoties zveja varbut bus jaizmeğina šità sistema.
Diži daudz nesanak aizbraukt pa buśu sezonu jo ceļa gabals ir diezgannliels
Ja dzivotu lidz 200km tuvuma tad jau brauktu katru nedēļu.
25.novembris 2019, 20:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager