Makšķerēšana jūrā

zviedris [23.11.19]: Nu pipec!!! palasīju jūsu lapu iepriekš.... Domāju norm.. copes forums!super!.......BET.... jums vajaga tā rieties savā starpā,šeit,forumā???
Uzraksti infu par copi un rejies Saipā,tur redz tavu seju un moš kāds dusmīgais arī atradīs tevi...
Kas ir Saips?
23.novembris 2019, 21:50 | links
 
Nu pipec!!! palasīju jūsu lapu iepriekš.... Domāju norm.. copes forums!super!.......BET.... jums vajaga tā rieties savā starpā,šeit,forumā???
Uzraksti infu par copi un rejies Saipā,tur redz tavu seju un moš kāds dusmīgais arī atradīs tevi...
23.novembris 2019, 21:41 | links
 
Pie Jūrkalnes no 13:00. Spainis pilns, bonusu nav.
23.novembris 2019, 20:59 | links
 
Abavnieks [23.11.19]: cope71 [40m]: kutis [23m]: kutis [15:42]: Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...Kuti! Kāda starpība vai esmu vai nēsmu saticit viņus vaigā! Ja cilveks pubiski muld, tad es vnk parjautaju. Savadāk tie 50+kg vedina uz daudz jautājumuem. Ar uz to, vai šis pilsonis ciena un ievēro MN, piebazdams savas saldētavas!
Es par to, ka ja raksti, tad pa tēmu un bez diršanas!

cope71, 23.novembris 2019, 18:50
Parasti tā uz kādu uzēdās ja ir bijis tieš kontakts un nav kautkas sadalīts.
Bet tagad jau ir virtuālais laikmets un var atļauties nolikt jebkuru kaut arī tiešsaistē būtu krietni jāpastrīdās ar savu sirdsapziņu pateikt to visu acīs nepazīstamam cilvēkam.
Cerams ka virtuālā vidē nepazaudēsim savu cilvēcisko būtību.
Ne asakas pie jūras.Droši un bez problēmām, varu visu pateikt arī tieši acīs. Ja cilveks ir dumš, tad viņam tas ir jāzin!
Un par uzēšanos.... nav jabūt tiešam kontaktam, lai tadi demagogi un muldoņas kā Pravietis, kļūtu par virtuālo "draugu"!
Vimba nāk. No 17 lidz šim bridim jau 9 gab. Ķeselē protams tikai 5.
Ne asakas!Uz putjiku klauniņ? Uz to nedrīkst, pasaules aizliegts
Oo, gaileni ar sāk līst no burīšiem ārā un savus knābīšus virināt!! Labāk sēdi rāms, interneta varoni. Ka nesanāk apdirsties un mammitei brunčos slēpties!
Nevajag rakstit šeit to, ko nesi spejīgs pateikt kātienē!
Āksts sīkais!;)))
23.novembris 2019, 20:28 | links
 
cope71 [23.11.19]: kutis [23m]: kutis [15:42]: Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...Kuti! Kāda starpība vai esmu vai nēsmu saticit viņus vaigā! Ja cilveks pubiski muld, tad es vnk parjautaju. Savadāk tie 50+kg vedina uz daudz jautājumuem. Ar uz to, vai šis pilsonis ciena un ievēro MN, piebazdams savas saldētavas!
Es par to, ka ja raksti, tad pa tēmu un bez diršanas!

cope71, 23.novembris 2019, 18:50
Parasti tā uz kādu uzēdās ja ir bijis tieš kontakts un nav kautkas sadalīts.
Bet tagad jau ir virtuālais laikmets un var atļauties nolikt jebkuru kaut arī tiešsaistē būtu krietni jāpastrīdās ar savu sirdsapziņu pateikt to visu acīs nepazīstamam cilvēkam.
Cerams ka virtuālā vidē nepazaudēsim savu cilvēcisko būtību.
Ne asakas pie jūras.Droši un bez problēmām, varu visu pateikt arī tieši acīs. Ja cilveks ir dumš, tad viņam tas ir jāzin!
Un par uzēšanos.... nav jabūt tiešam kontaktam, lai tadi demagogi un muldoņas kā Pravietis, kļūtu par virtuālo "draugu"!
Vimba nāk. No 17 lidz šim bridim jau 9 gab. Ķeselē protams tikai 5.
Ne asakas!
Uz putjiku klauniņ? Uz to nedrīkst, pasaules aizliegts
23.novembris 2019, 19:44 | links
 
kutis [23.11.19]: kutis [15:42]: Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...Kuti! Kāda starpība vai esmu vai nēsmu saticit viņus vaigā! Ja cilveks pubiski muld, tad es vnk parjautaju. Savadāk tie 50+kg vedina uz daudz jautājumuem. Ar uz to, vai šis pilsonis ciena un ievēro MN, piebazdams savas saldētavas!
Es par to, ka ja raksti, tad pa tēmu un bez diršanas!

cope71, 23.novembris 2019, 18:50
Parasti tā uz kādu uzēdās ja ir bijis tieš kontakts un nav kautkas sadalīts.
Bet tagad jau ir virtuālais laikmets un var atļauties nolikt jebkuru kaut arī tiešsaistē būtu krietni jāpastrīdās ar savu sirdsapziņu pateikt to visu acīs nepazīstamam cilvēkam.
Cerams ka virtuālā vidē nepazaudēsim savu cilvēcisko būtību.
Ne asakas pie jūras.
Droši un bez problēmām, varu visu pateikt arī tieši acīs. Ja cilveks ir dumš, tad viņam tas ir jāzin!
Un par uzēšanos.... nav jabūt tiešam kontaktam, lai tadi demagogi un muldoņas kā Pravietis, kļūtu par virtuālo "draugu"!
Vimba nāk. No 17 lidz šim bridim jau 9 gab. Ķeselē protams tikai 5.
Ne asakas!
23.novembris 2019, 19:36 | links
 
kutis [15:42]: Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...Kuti! Kāda starpība vai esmu vai nēsmu saticit viņus vaigā! Ja cilveks pubiski muld, tad es vnk parjautaju. Savadāk tie 50+kg vedina uz daudz jautājumuem. Ar uz to, vai šis pilsonis ciena un ievēro MN, piebazdams savas saldētavas!
Es par to, ka ja raksti, tad pa tēmu un bez diršanas!

cope71, 23.novembris 2019, 18:50

Parasti tā uz kādu uzēdās ja ir bijis tieš kontakts un nav kautkas sadalīts.
Bet tagad jau ir virtuālais laikmets un var atļauties nolikt jebkuru kaut arī tiešsaistē būtu krietni jāpastrīdās ar savu sirdsapziņu pateikt to visu acīs nepazīstamam cilvēkam.
Cerams ka virtuālā vidē nepazaudēsim savu cilvēcisko būtību.
Ne asakas pie jūras.
23.novembris 2019, 19:21 | links
 
Pravietis [23.11.19]: Pēc būtības nozvejā neesmu neko pārsniedzis, kas būtu paredzēts un, ko uzskatu kā vidējo aritmētisko un atļauto nozvejas ciparu vienai personai vienā copes reizē. Tā ir mana interpretācija.
Butes vienā makšķerēšanas reizē drīkst lomā paturet 10 kg. Viss! Tava interpretacija ne vienu neinteresē. Ja tu grābjot savus stumjamos rateļus tādā veidā centies atsist iepriekšējās neveiksmes un dabūt vidējo aritmētisko, rēķini kā gribi, bet esi badakāsis. Pie kam pubuski ar to lielies!
Fuj Pravieti!
Bet par taviem samaduriem runājot, man tie patīk! Es pat domāju ka visiem tie patīk! Jebkurš sevi cienoš makšķernieks copē ar samaduriem!:))
23.novembris 2019, 19:14 | links
 
Pravieti! Likumi attiecas uz visiem! Cieni tos! Nēsi mantrausis un badakāsis. Tavi mazbērni, ja tev tādi ir, arī vēlēsies jādu zivteli noķert!
23.novembris 2019, 18:54 | links
 
Pravietis [23.11.19]: Laižam copēt!

leonids, 23.novembris 2019, 16:57

Paaicini Copi71........., mēs jau viens otru pazīstam.......varbūt iemācīsi viņam kaut ko lietderīgu, ja viņš vēlēsies. Mums "sabiedriskais" nav vajadzīgs.......:),:).
Es, profesor, labprat no tevis pamācītos. No tevis noteiti ir, ko pamācīties!
23.novembris 2019, 18:51 | links
 
kutis [23.11.19]: Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...
Kuti! Kāda starpība vai esmu vai nēsmu saticit viņus vaigā! Ja cilveks pubiski muld, tad es vnk parjautaju. Savadāk tie 50+kg vedina uz daudz jautājumuem. Ar uz to, vai šis pilsonis ciena un ievēro MN, piebazdams savas saldētavas!
Es par to, ka ja raksti, tad pa tēmu un bez diršanas!
23.novembris 2019, 18:50 | links
 
Laižam copēt!

leonids, 23.novembris 2019, 16:57


Ziņo par rezultātiem!
23.novembris 2019, 17:43 | links
 
Laižam copēt!

leonids, 23.novembris 2019, 16:57


Paaicini Copi71........., mēs jau viens otru pazīstam.......varbūt iemācīsi viņam kaut ko lietderīgu, ja viņš vēlēsies. Mums "sabiedriskais" nav vajadzīgs.......:),:).
23.novembris 2019, 17:17 | links
 
Laižam copēt!
23.novembris 2019, 16:57 | links
 
Kuti,

Likuma paklausīgajiem, ieciklējušamies , varu pateikt, ka man nav problēmu pateikt, ka, piem. mencas es nopirku Centāltirgu, aizvedu uz jūru, nofočēju un ieliku nodaļā. :),:). Diemžēl šoreiz nesanāks, jo bija liecinieks, ko tagad dažs, labs vēlēsies uztaisīt vēl arī par manu mīlas partneri.:). Par cik viens, otrs pareizais kā Otinjsh sāka runāt par MK limitiem, tad es nosaucu vienā gadījumā pat mazāku ciparu nekā īstenībā bija noķerts...Un ne jau man, vai Tev, Diametram tagad mums zināmās copes vietas koordinātes būtu jāiedrukā Jāņa sētas kartē, lai to vietu pārvērstu par visas Latvijas tūristu zonu. Pēc būtības nozvejā neesmu neko pārsniedzis, kas būtu paredzēts un, ko uzskatu kā vidējo aritmētisko un atļauto nozvejas ciparu vienai personai vienā copes reizē. Tā ir mana interpretācija. Bet zināmām personām, gaisa tricinātājiem, jau nekad nebūs gana......:). Tagad sāk skaitīt svešus lomus, pie tam, tikai pēc viņam zināmiem slimīgās iztēles cipariem. Būtu braucis pats makšķerēt nevis tēlot Holmsu. Es ne ar ko nevaru līdzēt, ja cilvēciņam nepatīk ne mani āķi, ne mani samaduri, tagad arī lomi :),:).
Veiksmi Tev Kuti, ja ne šogad vairs, tad nākošo gan, mums zinamā vietā un laikā . :),:),:).
23.novembris 2019, 16:49 | links
 
Cope71
Vai esi kādu no šiem cilvēkiem saticis vaigā, vai kāds no viņiem kautko aizņēmās un neatdod, jeb kibermobings ir asinīs iesēdies.
Domāju ka jau pietiekoši pieaudzis lai aizrautos ar pusaudžu gājieniem.
Šeit ir copes forums, nevis kašķa meklēšanas...
23.novembris 2019, 15:42 | links
 
Vakar Ziemupē straume un zāle no Liepājas puses. Aizbraucu aiz Akmeņraga-vispār ārprāts! Aizvakar jūra bij mierīga un tai pašā Ziemupē 3/4 spainīša 4h saķēru. ņēma visu-garneli,reņģi utt. Vakar 2h 2butes....
23.novembris 2019, 15:14 | links
 
Saraikos / ziemupe kads mēgina? Var padalities, zale, straume, vilnis?
23.novembris 2019, 15:03 | links
 
diametrs [23.11.19]: Nezinu, ko Tu te murgo. Nevajag te visiem stāstīt paša izdomātu tekstu... Trijās reizēs, kad šoruden bijām kopā, neskaitot citas - viņam bija pilns spainis un šis ir rakstīts par reizi, kur bija viens pats:

Šoreiz gan plekste varēja būt lielāka. Parasti pie normāliem vidējiem izmēriem un laba loma no kopējā daudzuma kūpiņam aiziet spainis. Šoreiz kūpiņa vajadzībām atvēlēts tiks tikai aptuveni nedaudz vairāk par 1/2 no 13 kg. Cope no 16.00 līdz aptuveni 05.00. Sāka bojāties laiks, sīks lietutiņš, vējš, zāle, cope pasīvāka kā arī nolēmām pārtraukt bērnudārznieku izķeršanu. Es pārsvarā strādāju ar tālo distanci, tuvumā bija ļoti maz.
Diametr, tieši ko es izdomāju un murgoju? Es vnk saliku kopa visas tava draudziņa 5x atskaites! Tavs draugs te stāsta ka pa 5x (tā tad 3x kopa ar tevi) saķēris vairāk kā 50 kg. Lasot tava drauga atskaites un liekot kopā viņa lomus, man vairāk par 40 kg nasanak. Tā pec ar pajautaju, vai gadijumā viņš atkal neirš!
Saprotu, ka jums abiem daudz kopīga,... zivis ķertas un galiņi mērcēti, bet ja kaut ko raksti, tad pamatoti!
23.novembris 2019, 14:55 | links
 
Labāk pastāsti kā kožas uz vārīto.

Pravietis, 23.novembris 2019, 14:09

Kādreiz, kad dzīvoju Ventspilī 1994-1999, tad no moliem kapāju gandrīz vai cauru gadu- tikai ne salā totālā. Par to, ka vispār ir tādas garneles, biju dzirdējis, bet kur nu tādu ēsmu....Visparastākā reņģe no zivju paviljona un uz priekšu- ķērās normāli, cik atceros.
Tagad uz jūru braucot vārītā ir vienmēr līdzi- ir bijis, kad paka cauri jau pēcpusdienā, un ir bijis, kad var izmest kaijām un vārnām, jo neatzīst.
Manuprāt līdzi jābūt visām atzītajām ēsmām un tad jāskatās, kad un kas uz ko ķeras

AndrisL, 23.novembris 2019, 14:39[/quote]
100 % piekrītu. Man arī tā bija aptuveni līdz 15 gadus atpakaļ, bet tagad pēdējos 3 gadus dabūnu mest nepārtraukti ārā, jo cik tad var atsaldēt, paliek kā dzēšlapa. Esmu pamanījis gan vienu likumsakarību, par cik copēju, galvenokārt, tumsā, ka pa nakti vārīta vispār neiet. Varbūt tādēļ mans jautājums par vārīto ir nevietā.
23.novembris 2019, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager