Makšķerēšana jūrā

Kurzeme rullē, 8 kg mājās!
15.novembris 2019, 18:11 | links
 
Brīvdienas var sākties...
Vēl kāds plāno no rīta kaut kur doties pie jūras?
15.novembris 2019, 18:04 | links
 
marcis123 [15.11.19]: Sveiki, kā ar butēm Liepājas pusē? Ir, nav? Doma šodien braukt.
Biju pusdienslaikā uz z-molu aptuveni no 12:00-13:30.
6 butes atbrauca mājās kopā ar mani.
15.novembris 2019, 16:10 | links
 

No rīta kāti bija pie ūdens, ūdens aizgāja kopā ar butēm. Viļņa arī nav, jābrauc mājās. :)
15.novembris 2019, 16:04 | links
 
Ap Mazirbi vai Lūžņu ķeras?
15.novembris 2019, 15:30 | links
 
Kur šodien vakarā labāk doties tuvumā Ventspilij vai labāk uz lužņam?
15.novembris 2019, 14:48 | links
 
kutis [15.11.19]: Iestājas neliels klusums, var kaut ko ierakstīt. Pirms gaismas vienu stundu slapja mugura un nosaluši pirksti. Ārā mīnus viens, straume minimāla, zāles nav. Pirms gaismas kaut kāds monstrs mani apčakarēja pēc piecpadsmit minūšu cīņas aizgāja ar diviem āķiem un nolauztu distancei. Topā brēčas un centraločka.
Kada distancee bute vairaak dzivojas?
15.novembris 2019, 13:27 | links
 
Iestājas neliels klusums, var kaut ko ierakstīt. Pirms gaismas vienu stundu slapja mugura un nosaluši pirksti. Ārā mīnus viens, straume minimāla, zāles nav. Pirms gaismas kaut kāds monstrs mani apčakarēja pēc piecpadsmit minūšu cīņas aizgāja ar diviem āķiem un nolauztu distancei. Topā brēčas un centraločka.

kutis, 15.novembris 2019, 10:23

Tagad sirdsdēsti vēl lielāki. Būtu labāk zāles aizvilkušas.... Vienīgais adrenalīna ieguvums......;),:).
15.novembris 2019, 11:31 | links
 
kutis [15.11.19]: Iestājas neliels klusums, var kaut ko ierakstīt. Pirms gaismas vienu stundu slapja mugura un nosaluši pirksti. Ārā mīnus viens, straume minimāla, zāles nav. Pirms gaismas kaut kāds monstrs mani apčakarēja pēc piecpadsmit minūšu cīņas aizgāja ar diviem āķiem un nolauztu distancei. Topā brēčas un centraločka.
Kurā pusē esi?
15.novembris 2019, 10:25 | links
 

Iestājas neliels klusums, var kaut ko ierakstīt. Pirms gaismas vienu stundu slapja mugura un nosaluši pirksti. Ārā mīnus viens, straume minimāla, zāles nav. Pirms gaismas kaut kāds monstrs mani apčakarēja pēc piecpadsmit minūšu cīņas aizgāja ar diviem āķiem un nolauztu distancei. Topā brēčas un centraločka.
15.novembris 2019, 10:23 | links
 
Sveiki, kā ar butēm Liepājas pusē? Ir, nav? Doma šodien braukt.
15.novembris 2019, 09:48 | links
 
Sveiciens! Labprā pievienotos kādam kas dodas tuvākajās dienās ,vai arī nākamnedēļ butēs caur Ādažiem , Carnikavu. Adekvāta uzvedība , dalības maksa no manas puses. Rakstīt PM.
15.novembris 2019, 09:17 | links
 
Jāsāk posties ceļam, no krasta kautko iemetīšu šeit. :)
14.novembris 2019, 22:38 | links
 
Mazirbē jamaksā kartupeļos? :D

Arc1ks, 14.novembris 2019, 09:57


Drīkst arī savādāk. ;)
14.novembris 2019, 18:20 | links
 
martins.m [14.11.19]: diametrs [29m]: diametrs [14:27]: Es naktī uz svētdienu biju gandrīz viens pats Jaunciemā, viens man bija gabaliņu tālāk, lapsas, un acis spīdēja, pēc pēdām spriežot - bija arī vilki. Nu lapsas jāuzmana visu laikudiametrs, paldies par kompāniju! Zvēri bija diezgan aktīvi. Arī pēc tam pa ceļam pēdas redzēju.

martins.m, 14.novembris 2019, 17:41

Tas biji Tu ? Es kad gāju uz mašīnu, tuvāk stāvlaukumam redzēju vilku pēdas ... Un vārdadienā neapsveicu arī ... Paldies par kompāniju, bija foršiJā, vilks bija gājis mums apkārt pa kāpu uz stāvlaukuma pusi. Laiks labi pavadīts un arī zivis saķertas. Pa pirmo ! :)
Bet bija arī piegājis tuvāk jūrai. Tu jau gāji uz otru pusi
14.novembris 2019, 18:15 | links
 
diametrs [14.11.19]: diametrs [14:27]: Es naktī uz svētdienu biju gandrīz viens pats Jaunciemā, viens man bija gabaliņu tālāk, lapsas, un acis spīdēja, pēc pēdām spriežot - bija arī vilki. Nu lapsas jāuzmana visu laikudiametrs, paldies par kompāniju! Zvēri bija diezgan aktīvi. Arī pēc tam pa ceļam pēdas redzēju.

martins.m, 14.novembris 2019, 17:41

Tas biji Tu ? Es kad gāju uz mašīnu, tuvāk stāvlaukumam redzēju vilku pēdas ... Un vārdadienā neapsveicu arī ... Paldies par kompāniju, bija forši
Jā, vilks bija gājis mums apkārt pa kāpu uz stāvlaukuma pusi. Laiks labi pavadīts un arī zivis saķertas. Pa pirmo ! :)
14.novembris 2019, 18:11 | links
 
copes biedri-vot t ā ir saruna man patīk ,bez uzbraucieniem ,lai cope vienmēr ar labu rezultātu
14.novembris 2019, 18:09 | links
 
diametrs [14:27]: Es naktī uz svētdienu biju gandrīz viens pats Jaunciemā, viens man bija gabaliņu tālāk, lapsas, un acis spīdēja, pēc pēdām spriežot - bija arī vilki. Nu lapsas jāuzmana visu laikudiametrs, paldies par kompāniju! Zvēri bija diezgan aktīvi. Arī pēc tam pa ceļam pēdas redzēju.

martins.m, 14.novembris 2019, 17:41


Tas biji Tu ? Es kad gāju uz mašīnu, tuvāk stāvlaukumam redzēju vilku pēdas ... Un vārdadienā neapsveicu arī ... Paldies par kompāniju, bija forši
14.novembris 2019, 17:44 | links
 
diametrs [14.11.19]: Es naktī uz svētdienu biju gandrīz viens pats Jaunciemā, viens man bija gabaliņu tālāk, lapsas, un acis spīdēja, pēc pēdām spriežot - bija arī vilki. Nu lapsas jāuzmana visu laiku
diametrs, paldies par kompāniju! Zvēri bija diezgan aktīvi. Arī pēc tam pa ceļam pēdas redzēju.
14.novembris 2019, 17:41 | links
 
Šogad vairākas reizes būts zem Užavas. Zaglīgās lapsas pazudušas. Bet pagājušo sestdien no rīta liedaga smiltīs bija redzamas svaigas vilku pāra pēdas. Viens bija gājis vairāk pa liedagu, otrs pa grīšļaino kāpas slīpumu. Ticamība ka vilki stipri augsta, jo pēdas priekš lapsas pārāk lielas, bet priekš liela suņa pārāk izstiepti tie priekšējie pirksti.

krokuss, 14.novembris 2019, 17:01

Pats iepriekšēja reizē biju tur un sēdēju lepnā vientulībā lapsu ielenkumā no abām pusēm. Vilcēnu redzēju pirms tam.
14.novembris 2019, 17:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager