Makšķerēšana jūrā

Kas Tomasam tā par valodu?
24.oktobris 2022, 22:32 | links
 
Mes ari piegdien bijam butes. 6.00 ibraucam no Jelgavas un ap 9.00 sakam copet. No rita vel bija copes lid kadiem 11.00. Pa dienu pa retai naca ari. U vakaru palika labak un labak. Mums bija noruna ka 21.00 brauksim prom - ko mes un idarijam. Cilveku bija jura. Bija un no Rigas,Ogres,Reeknes,Madonas,Ventspili. Visi kat ko vilka. Es sakeru kadus 10 kg smukas butes. Paris no Reeknes teica ka vini no ceturdienas lid piektdienas ritam 3 spainjus savilka. Ja mes paliktu vel mes ari laikam tik pat savilktu. Man labi stradaja gagnele ar bioaktivatoru. Tie kuri bija pienakusi pie manis teica ka vieniem nebija tada imera bute ka man. Kam interese bildes f.Jusu Sportiskajs Stils.

Tomas, 24.oktobris 2022, 20:50


Piegdien, ibraucam, imera ...
24.oktobris 2022, 21:09 | links
 
Mes ari piegdien bijam butes. 6.00 ibraucam no Jelgavas un ap 9.00 sakam copet. No rita vel bija copes lid kadiem 11.00. Pa dienu pa retai naca ari. U vakaru palika labak un labak. Mums bija noruna ka 21.00 brauksim prom - ko mes un idarijam. Cilveku bija jura. Bija un no Rigas,Ogres,Reeknes,Madonas,Ventspili. Visi kat ko vilka. Es sakeru kadus 10 kg smukas butes. Paris no Reeknes teica ka vini no ceturdienas lid piektdienas ritam 3 spainjus savilka. Ja mes paliktu vel mes ari laikam tik pat savilktu. Man labi stradaja gagnele ar bioaktivatoru. Tie kuri bija pienakusi pie manis teica ka vieniem nebija tada imera bute ka man. Kam interese bildes f.Jusu Sportiskajs Stils.
24.oktobris 2022, 20:50 | links
 

Zābaka izmērs 46 un tādas butes bija divas. Cope no 15 līdz pusnaktij. No 15 lidz 19 cope bija sakarīga ar visu to.,ka jūra mainījās ik pec stundas, bet nu 200 gramu svins daudzmaz turējās. No 19 apmeram lidz 21.30 debesis bija apmākušās, zvaigznes pazuda un arī cope pilnībā pazuda, kaut gan jūra nomierinājās. Tad no 21.30 lidz 23 debesis noskaidrojās un cope aktivizējās. Pēc 23 atkal zvaigznes pazuda un cope ar. Kopumā mājās atbrauca 20 laba izmēra butes, tās kuras bija plaukstas lielumā, laidu vaļā, ja sanāca. Distance kā parasti 60+,tuvāk nekas nenotika. Sākumā ēda tikai reņģi, tumsas laikā tikai garneli. Tas viss pie Užavas bākas.
24.oktobris 2022, 12:49 | links
 
Lapsa nevaig.es vakar aizbraucu copet pāri 3 un sešos braucu mājas noķeru 12 smukas butes bija brīdis ka nespēju skraidīt es tak no veikala nenesu butes līdz.ja blakus vīreļi esot sedejuši no rīta bija tukša. No dusmām ka es Velku viņi aizbrauca mājās.no 6 cope pazuda.
23.oktobris 2022, 20:11 | links
 
Lapsa nevaig.es vakar aizbraucu copet pāri 3 un sešos braucu mājas noķeru 12 smukas butes bija brīdis ka nespēju skraidīt es tak no veikala nenesu butes līdz.ja blakus vīreļi esot sedejuši no rīta bija tukša. No dusmām ka es Velku viņi aizbrauca mājās.no 6 cope pazuda.
23.oktobris 2022, 20:11 | links
 
. . . Saraiķos pie Pēterupītes pie/aiz mājas, kas mazliet tālāk vai citur?
23.oktobris 2022, 19:20 | links
 
. . . Saraiķos pie Pēterupītes pie/aiz mājas, kas mazliet tālāk vai citur?
23.oktobris 2022, 19:20 | links
 
Sestdien Saraiķos cope nekāda. No 14 līdz 20. Uz diviem mājās paņemtas 12 plānas butes. Uz jēlo.
Saraku nakteniekus-rezultāts-divas mikro butītes 2 eiro monētas izmērā.
Izstāvēju 30 min rindu pēc reņģēm-rezultāts-apaļa nulle! Možka vajadzēja konjakā izmērcēt...
Kad ieradamies-uzreiz pieteicās 3 butes. Nodomājām-nu tik būs! Skuju villīt! Ar tumsu sāka knābāt bet nu lietus darīja savu-nebija vērts lieki mērcēties...
23.oktobris 2022, 19:09 | links
 
Labrīt.nevaig muldet .Liepājas pusē viss notiek.Interesants gadījums noķēru vienu diezgan palielu buti mājās tīriju no vēdera izvēlās divas lielās tiģergarneles svaigas .pasakiet no kurienes viņa tādas dabūjusi sanāk kad jūra arī tādas ir

rolis123, 23.oktobris 2022, 08:02

Elementāri - norāva kādam no āķiem. To viņas pieprot.
Bet kaut kādas nelielas garneles mums jūrā arī ir.
23.oktobris 2022, 14:06 | links
 

Taj paša vieta . Lasit ieprekšek rakstito . Ja nav slinkums
23.oktobris 2022, 10:25 | links
 
saraiķi tuvāk Liepajai
23.oktobris 2022, 09:44 | links
 
Un kurā vietā? Ja nav diktais noslepums.
23.oktobris 2022, 09:40 | links
 
No piektdienas uz sestdienu ssorri
23.oktobris 2022, 08:46 | links
 
No piektdienas uz svetdienu pa nakti , man desmit kilo , kolegiem septiņi un piecpadsmit plus bonusa menca un spožais. Taj paša vieta
23.oktobris 2022, 08:45 | links
 

Un es makšķereju tikai uz sliekām
23.oktobris 2022, 08:04 | links
 

Vot šitai bija tās garneles
23.oktobris 2022, 08:03 | links
 
Labrīt.nevaig muldet .Liepājas pusē viss notiek.Interesants gadījums noķēru vienu diezgan palielu buti mājās tīriju no vēdera izvēlās divas lielās tiģergarneles svaigas .pasakiet no kurienes viņa tādas dabūjusi sanāk kad jūra arī tādas ir
23.oktobris 2022, 08:02 | links
 
Visiem ir slikti kas sēž mājās ar aliņu pie TV.Bet Ovišos zivi noķert var.
23.oktobris 2022, 02:14 | links
 
Liepājā situācija uzlabojās ir 1 bute
22.oktobris 2022, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager