Makšķerēšana jūrā

daddy_j [18.10.19]: Juri. Kad brauksim butēs?

urmaas, 18.oktobris 2019, 15:04

Es braukšu 2.-3.11.

Saūjināsimies, Tu būsi uz kuģa, ja? :)
Aha. Pamāšu ar nēzdodziņu! :)
18.oktobris 2019, 15:11 | links
 
Juri. Kad brauksim butēs?

urmaas, 18.oktobris 2019, 15:04


Es braukšu 2.-3.11.

Saūjināsimies, Tu būsi uz kuģa, ja? :)
18.oktobris 2019, 15:06 | links
 
Juri. Kad brauksim butēs?
18.oktobris 2019, 15:04 | links
 
Lielu lomu spēlē, 1. Kumosa izmērs, 2. Fileja vai gabaliņš 3. Kombinētais variants - uz viena āķa 2 barības, piemēram, garnele + slieka, garnele + reņģe, 3. silikona garnele + kāda dabīgā ēsma

diametrs, 17.oktobris 2019, 21:42


Kumosa izmērs lomu spēlē, bet par pārējo... OMG - šitā ņemties dēļ BUTĒM? es saprotu, ja 20kg karpa gaidāma, kad kāts ripā un adrenalīns pusgadam, tad var iznesties ar anīsiem, vaniļām un zemenēm... bet dēļ butes... :)
18.oktobris 2019, 15:00 | links
 
Pravietis [18.10.19]: keners [10:58]: Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?pPēc būtības tie ir pašnāvnieki, kas pārkāpj gan copes noteikumus, gan apdraud sabiedrisko kārtību. Tātad jāziņo policijai. Iedomājies, ja trāpa pa galvu ar 180 gr. asa gala lasīti, kas mesta ar tālmetienu jūras fideri. Nāktos to vilkt ārā no pelēkās vielas putras, jo smadzeņu veidojumu diez vai konstatētu. :).
Neviens nav liedzis brist utt. Nav tāda lieguma. Savulaik, jūras festivāla Jūrkalnē un Kolkas mačos, tieši DROŠĪBAS apsvērumu dēļ, pieņēma punktu par bradāšanas liegumu. Bet tas ir tikai sacensībās! Uz ikdienas copi tas neattiecās!
18.oktobris 2019, 14:43 | links
 
Visiem dalībniekiem rīt Jūrkalnē ne asakas!!!
18.oktobris 2019, 14:02 | links
 
Pravietis [18.10.19]: Pēc būtības tie ir pašnāvnieki, kas pārkāpj gan copes noteikumus, gan apdraud sabiedrisko kārtību. Tātad jāziņo policijai.
Varētu lūdzu precizēt, kādus tieši noteikumus pārkāpj? Un kāda policija jāsauc, par kāda punkta pārkāpumu?
Par to, ka kungi brzkaunīgi un, var būt pat neadekvāti, tas skaidrs, bet par tiem noteikumiem...
Ieliec lūdzu atsauci uz tiem noteikumuem, lai atkal nesanak ka tā ir tada tukša muldēšana! Man viņi varētu noderēt copējot žaņus Daugavā no laivas. Lai zinu ko saukt un par kadu noteikumu pārkāpšanu likt sodīt!
Paldies jau iepriekš! :)
18.oktobris 2019, 14:01 | links
 
No krasta nav tā mēģināts, bet no kuģu piestātnes gan, un rezultāti ļoti iespadīgi. Protams ne Lv bet Islandē. Poļi ķēra ar fīdera metodi, mēs velcējot. Velcējot rezultāti labāki, bet jāmet ir daudz kārt vairāk un no tās lielās metāšanas pirksts kurš pietur auklu sāk sāpēt ar laiku.
18.oktobris 2019, 13:56 | links
 
keners [18.10.19]: Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?p
Pēc būtības tie ir pašnāvnieki, kas pārkāpj gan copes noteikumus, gan apdraud sabiedrisko kārtību. Tātad jāziņo policijai. Iedomājies, ja trāpa pa galvu ar 180 gr. asa gala lasīti, kas mesta ar tālmetienu jūras fideri. Nāktos to vilkt ārā no pelēkās vielas putras, jo smadzeņu veidojumu diez vai konstatētu. :).
18.oktobris 2019, 12:16 | links
 
Pēc vēja kaetes izskatās, ka Jūrkalnē izredzes mazāk kā Ovīšos-Kolka. Ko jums slapjais pirksts saka?
18.oktobris 2019, 12:15 | links
 
Kener a kādas tautības tas impotents bija jo manā pieredzē ir bijis tā ka krievam paskaidro un nelabprāt viņš saprot,bet lettiņi ir īpaša suga
18.oktobris 2019, 11:56 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: keners [21m]: Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?Te jau ar vārdiem laikam par maz. :))))) vajag noteikti novērtēt ,, spēku samēru,, un tad mīļi palūgt, vai,, parādīt,, , ka tā nevajag darīt.
Pirmo brīdinājuma metienu ielādēju 2m no viņa makšķeres, bez emocijām, tad nogaidīju, kad šis nāks krastā, mierīgi pajautāju, vai vietas maz, šis laikam tik vienu vārdu zin joptvma... Un aizgaja, mans kolēģis uzvilka 3 butes viņam no deguna gala, paris m no viņa makšķeres, sakramejām mantas un laidām mājās, pietiek, spainis beigās gandrīz pilns, lai jau LONDONIEM tiek... Bet nākam reiz lādēšu at 200gr pa tādiem, kastinga esmu labs... Bute ķeras un visiem ne asakas! Jamauc gulēt :)
18.oktobris 2019, 11:26 | links
 
Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?

keners, 18.oktobris 2019, 10:58

Ja nesaprot verbāli, tad fiziski. Var noziedot vienu sistēmu un pārmest krustām.
18.oktobris 2019, 11:22 | links
 
Tas arī der protams!
18.oktobris 2019, 11:20 | links
 
keners [18.10.19]: Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?
Te jau ar vārdiem laikam par maz. :))))) vajag noteikti novērtēt ,, spēku samēru,, un tad mīļi palūgt, vai,, parādīt,, , ka tā nevajag darīt.
18.oktobris 2019, 11:13 | links
 
Sākumā droši vien laipni palūgtu, lai pārvācas mazliet uz malu. Un tad jau skatītos uz tālāko situācijas risinājumu! Vietas tak ir kur pārvākties-10 m pa kreisi! Ja viss izdodas - tad protams pateiktu arī PALDIES PAR SAPRATNI! Ja nesaprot - tad paris reizes droši vien ka pārmestu šķērsām tai viņa "badapātagai"!
18.oktobris 2019, 11:13 | links
 

Atbraucām jau iepriekš, lai sameklētu vietiņu, atradām noenkurojāmies,copējam, nevienam netraucējam! Te pēkšņi no rīta atbrauc kompānija. Vienam no tās kompānijas laikam jūrā maz vietas bija, bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem, iebrien man tieši priekšā kur es metu, sadur savaus turētājus un copē... Kā Jūs vīri rikotos manā vietā?
18.oktobris 2019, 10:58 | links
 
Ja sāk jau lēnām spaiņi parādīties jūrā. Varbūt kāds jau arī šonedēļ ir mēģinājis līcī? Piemēram Rojā vai Mērsragā, Ragaciemā? pats divas nedēļas atpakaļ mēģināju Ragaciemu dabūju divas butes tagad nav sanācis laiks aizskriet.
18.oktobris 2019, 10:49 | links
 
Citi butes džigo. :D Latvijā kāds kaut ko līdzīgu ir pamēģinājis?

Archii13, 18.oktobris 2019, 10:10


Nekas jauns nav, kad nav aktīva žora un jāskraida no kāta pie kāta tad arī tā ķeru.
18.oktobris 2019, 10:43 | links
 
Archii13 [18.10.19]: Citi butes džigo. :D Latvijā kāds kaut ko līdzīgu ir pamēģinājis?
Katkad, dažus gadus atpakaļ mēģināju. Tā pat vajag smagus "jig" un kātu vismaz 3m. Visu dienu nodarboties ar sportu, nav priekš manis. Cope ir atpūta.
18.oktobris 2019, 10:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager