Makšķerēšana jūrā

Jums laikam tiesam neapnik
Pieugusi cilveki bet diršas caur tekstiem
Tak satiekaties visi un izrunajaties vai dzive satikties nevienam nav dūšas.
Pietiek tak sito cirku taisit
17.oktobris 2019, 19:56 | links
 
Pravietis [17.10.19]: Man nav problēmu pamest arī portālu, jo kā copmanis esmu portālā tikai no 2014.gada un bez tā esmu izticis.
Sk. Lupata un blefotājs, kas pļukšķ visu kas tik nāk prātā, bet par savu rakstīto atbildēt nav spējīgs!
Nu ko, cien CL apmeklētāji, klauns portālu pamest tomer nav gatavs, pretēji savam rakstītajam, tā tad arī es te palieku, ar ko arī jūs visus apsveicu!:))))
Es gan tevi, pravieti, šauties nesūtīšu, ko sabiedrība bez tevis.! Liec ka savas zobu protēzes glāzītē, naktspodiņu pie gultas un liecies uz auss! Tev būs vajadzīgi jauni spēki rītdien lai publicētu savus kārtējos manuskriptus šai portālā!:)))
Lai veicas!
17.oktobris 2019, 19:47 | links
 
kutis [17.10.19]: Jūrā invazīvie grunduļi, upēs un ezeros invazīvie vēži bet šeit divas invazīvās rakstāmmašīnas....
Imant butes sacepi ? Tad braukśu ciemos,))
17.oktobris 2019, 19:46 | links
 
Jūrā invazīvie grunduļi, upēs un ezeros invazīvie vēži bet šeit divas invazīvās rakstāmmašīnas....
17.oktobris 2019, 19:34 | links
 
Hallo,jums abiem neapnīk???
17.oktobris 2019, 19:32 | links
 
Pravietis [24m]: Man nav problēmu pamest arī portālu,Pravieti! Esi vecis un atbildi par savu rakstīto, luuuuudzu! Es tev, pravieti, apsolu un arī visiem pārējiem apsolu, ka ja tu pametīsi CL, tad to pametīšu arī es! Un šai forumā iestāsies miers, sapratne, kā arī atgriezīsies konstruktīvas sarunas, viedokļi un saturīgas atskaites! Nebūsi tu, paravieti, ar saviem bezjēdzīgajiem filizofijas manuskriptiem, nebūs arī manis un citu, kas par tevi smies un komentēs. Un forums netiks piemēslots! Tu esi vecis vai nē? Vari izdarīt labu darbu visiem pārējiem foruma dalībniekuem un vnk apmeklētājiem?! Diez vai!

cope71, 17.oktobris 2019, 19:10

Aizej, labāk nošaujies....Esmu visu pateicis, lasīt un loģiski uztvert tekstu tu arī neesi spējīgs.
17.oktobris 2019, 19:27 | links
 
Pravietis [17.10.19]: Man nav problēmu pamest arī portālu,
Pravieti! Esi vecis un atbildi par savu rakstīto, luuuuudzu! Es tev, pravieti, apsolu un arī visiem pārējiem apsolu, ka ja tu pametīsi CL, tad to pametīšu arī es! Un šai forumā iestāsies miers, sapratne, kā arī atgriezīsies konstruktīvas sarunas, viedokļi un saturīgas atskaites! Nebūsi tu, paravieti, ar saviem bezjēdzīgajiem filizofijas manuskriptiem, nebūs arī manis un citu, kas par tevi smies un komentēs. Un forums netiks piemēslots! Tu esi vecis vai nē? Vari izdarīt labu darbu visiem pārējiem foruma dalībniekuem un vnk apmeklētājiem?! Diez vai!
17.oktobris 2019, 19:10 | links
 
Veči, man ar šī maniaka halucinācijām nav nekāda sakara. Es viņam esmu vismaz 20 reizes prasījis, lai atstājas, ignorē mani. Es pie viņa neesmu griezies ne ar vienu komentu vismaz no maija mēneša. Vājinieks nepārtraukti 0,5 gada garumā ir mani terorizējis visur, kur tas ir bijis iespējams. Ne neredzu iespēju kā no viņa norobežoties, jo admims atstāj viņa vulgaris bez ievērības. Neadresējiet man lūdzu problēmas, kuras es Jums neradu. Man nav problēmu pamest arī portālu, jo kā copmanis esmu portālā tikai no 2014.gada un bez tā esmu izticis. Pievērsiet uzmanību, ka viņš ienācis šeit ir 2019.gada februārī. Bet neredzu savai aiziešanai pamata, jo nevienu neapsaukāju, nelamāju un neaizskaru. Saprotu, ka tā turpināties nevar. Tas ir terors.
17.oktobris 2019, 18:57 | links
 
ULDENS1941 [17.10.19]: Ja makšķerēšana jūrā,tad par to arī jārunā.Es par to muldoņu,ko raksta,diametrs un seedoo forumā pāris dienas atpakaļ.Vai nevar tādus kadrus nobloķēt?Savas dotības lai spēlē kādā teatrī!
Tev taisnība! Nobloķēhiet mani ar visām manām jēlībām.
17.oktobris 2019, 18:56 | links
 
Paldies, interesanti,ka pati mazākā butīte bija vistālakajā distancē un vislielākā vistuvāk krastam. Cik saprotu, ieteicams ir āķa galus atstāt plikus, lai pašas uzdurās?
17.oktobris 2019, 18:55 | links
 
Ja makšķerēšana jūrā,tad par to arī jārunā.Es par to muldoņu,ko raksta,diametrs un seedoo forumā pāris dienas atpakaļ.Vai nevar tādus kadrus nobloķēt?Savas dotības lai spēlē kādā teatrī!
17.oktobris 2019, 18:51 | links
 
Archii13 [17.10.19]: Vakar biju pirmo reizi mūžā butēs, Liepājas pusē. No 17:00 līdz 20:00, pirmā cope ap 18:20 tik bija. Dažas maziņas dabuju,neko sakarīgu.

Radās divi jautājumi.
1. Vai tad kad sezona jau ir tiešām aktīva, dienas vidū, siltā patīkamā laikā viņas arī ķeras?

2. Varbūt kāds var ielikt attēlu ar kumosu kādu liek uz buti? Man bija saldētās reņģes un lobīta garnele, bet šeit lasu,ka biežāk izvēlas nelobītās.
Ridenī dienas laikaa ķerās ļoti labi, it sevişķi kad jūra mazā inercē. Śogad nav pagaidam saprotami,,. Par ēsmu neiespringsti. Nofilee raņģi/brētlinju trīs dūrieni uz āķa un met savā ne mazāk svarīgi noskatītajā vietā. Parasti starp sēkļiem. Ar tumsu var būt pat pāris metrus no krasta. Kā sakās eksperimentē. Ne asakas.
17.oktobris 2019, 18:49 | links
 
Katrs cilveks ir ar savu raksturu un ipatnibam.
Es te nevienu nenosodu bet neesat tak mazi berni
17.oktobris 2019, 18:38 | links
 
Ieprieks ienakot šaja foruma vareja normali palasit kur kas notiek tagad cirks notiek.
Visi ir varoņi un spekaviri rakstit visadus stulbumus tak nemat un satiekaties kada zvejja un parunajat aci pret aci.
Dzive vairs nav neviens tik liels varonis ka spaidot pogas.
Pietiek reizi seit skaidrot attiecibas.
17.oktobris 2019, 18:35 | links
 
Ārprāc!!! Kā Jums pirksti nenogurst śito marazmu dzīt? Tak pirkstu iebāžot di....ā nav iespējams nesasmērēties! Tak beidziet smērēt śo sadaļu. Bērni tak ar mācās! Attopieties!!!
17.oktobris 2019, 18:16 | links
 
Apsveicu, " čekists" pēdējais salmiņš, tūlīt gaidi pieslēgsies patrioti. Lai izmērītu tavas nelietības lielumu, nav izdomāta mērvienība. Bet par vienu esmu pārliecināts tu esi portālā čempions Nr. 1. Es tev šodien saku 100 + padsmito reizi, tak atsienies vienreiz no manis. Tiešām es tevi tā uzbudinu, ka tev katru reizi iestājas pollūcijas ar agoniju. Nu kaut kas ar tevi notiek.....Kaut kas maniakāls.....:(.
17.oktobris 2019, 18:16 | links
 
Pravietis [17.10.19]: Viss, pietiek barot.....
Tu to saki katru dienu, bet vienalga turpini katru dienu liet ūdeni un "barot". Esi mazohists, ja? Uz vecumu asas izjūtas prasās?! :)
Kamēr būs muļķības un "ūdens" , tikmēr būs komentāri. Lai veicas.
17.oktobris 2019, 17:52 | links
 
Pravietis [17.10.19]: Neesmu nevainīga grezele, kura jāiesmērē "debilam preciniekam". Kā bijušais prezis atļāvās izteikties par žurnālistiem ..."sen neesat sisti".., Protams, ka tas attiecas šeit uz dažiem. Jā...bļin. mani interesē, kādus līdz šim neredzētus zivju līķīšus jūra pa retam izskalo, mani interesē kādas sugas buti es izvelku - parasto vai zelta buti (šogad viena bija, ir liecinieks), mani interesē Kolkas butes atšķirība no Ovišu butes (pēc senču rakstiem), tāpat g.s.vēsturiskie apraksti par bada vēju, jā mani interesē kāpēc vienā dienā zvejota reņģe tirgū ir pļura un nederīga copei, bet otra ir stingra, kāpēc viens par labu copi uzskata, tad kad jūrā ir stāvošs ūdens un bez viļņiem, interesē kā savā galvā var noteikt koordinātes punktus dabā pēc navigācijas un vēl attālumu starp tiem, mani interesē kāpēc Cope71 pieraksta idiotismus, , ka es ar samaduru ķeru butes, pat tik tā var aizrakstīties un otru apmelot, mani interesē kāpēc ķiploks ir jāgriež daiviņās gareniski un jāmauc uz āķa ,( bija tāds dalībnieks ar niku - eksperts), mani interesē zivju nārsta laiks un vietas. Gandrīz visi interesējoši manis jautājumi ir vistiešākā veidā saistīti ar copi jūrā un manis aplikšanu. Mani interesē, vai un kāpēc Wikipediju ir sarakstījuši muļķi un neviens no nodaļas gudrajiem (paši zin kuri tie ir) dalībniekiem tur nav veicis savus labojumus. Mani interesē kādi ir mencas vēsturiskie izcelmes vārdi Latvijas novados, Mani interesē kāpēc mēs ēdam pūžņojošu strutainu mencu. Kāpēc tas mani nedrīgst interesēt bļin.., un tt. Šajā gadījumā aprobežošos ar šo manis interesējošo uzskaitīto jautājumu loku. Ir virkne dalībnieku (paši zin kuri tie ir), parāk liels gods būtu izrādīts, lai sauktu visus vārdā, kas kā sprāgušas žurkas aste kopš maija mēneša velkās man nopakaļā no politikas nodaļas un pie katra mana komenta iztikšo ūrīnpūsli. Tas uz mani neiedarbojas, jo čurājat jau savā bikšu starā. Kas ir kas, to katrs sev pateiks. Viens hunveibins, rūpējoties par pārējo dalībnieko "garīgo veselību", vismaz tā viņam škiet pašam, gan taisa "kultūras" revolūciju :),:). Pats neprāta skurbulī kaut ko, kas neattiecas uz copi ievieto, aizņem vietu un vēl lamājas uz citiem.:). Es neuzskatu sevi par invalīdu ne tiešā, ne pārnestā nozīmē un bez rādītājpirksta. :). Spēju ar peles rullīti strādāt. Esmu vairākkārtīgi teicis, neinteresē , ej tālāk un nepaliec vulgāris.
Man šķiet, tu esi vecs čekists! Tu visus faktus sagrozi un izlocies kā čūska! Tu apsaukā un lamājies vairāk, kā jebkurš tavs oponents, bet dari to tik profesionāli un dziļi, kā īsts profs! :)
Visas tās muļķības ko tu te pārsvarā skrebelē lasa arī mazāk pieredzējuši copmaņi! Tu viņiem jauc galvu un čakarē copi! Tevi klausot, ne kāds būtu vimbās šogad aizbraucis, ne arī breksi noķēris, meklejot tavus zemūdens bezvējus, par butēm vispār nerunasim. pec tavam prognozēm, jau otro dienu iet razdāča! Uztaisi savu privāto forumu un raksti tur ko gribi. Un tad tie kas tevi dievina, lai arī iet un lasa! Nebāzies ar savu tupumu un muļķībām publiskā vidē!
Bet vēl labāk...vienkārši aizveries. Nav tev ne kādas pievienotas vērtības. Tikai ūdens!:))
17.oktobris 2019, 17:44 | links
 
Vārds " tups " dažiem te tiešām liekas, ka ir ar vislielāko jaunradīto vērtību...un tur neviens nespēj pierādīt pretējo, izņemot periodiski lietoti medikamenti, kas samazina regulāru tieksmi mehāniski mētaties ar "vulgaris" kolekcijas vārdiem. Tāpat kā pieņeemts uzskatīt, ka arguments pret lielu lauzni, ir vēl lielāks lauznis. Tas diemžēl, šeit vienam otram ir sinonīms vārdam "cope" kā dzīves veids. Viss, pietiek barot.....
17.oktobris 2019, 17:32 | links
 
Vakar biju pirmo reizi mūžā butēs, Liepājas pusē. No 17:00 līdz 20:00, pirmā cope ap 18:20 tik bija. Dažas maziņas dabuju,neko sakarīgu.

Radās divi jautājumi.
1. Vai tad kad sezona jau ir tiešām aktīva, dienas vidū, siltā patīkamā laikā viņas arī ķeras?

2. Varbūt kāds var ielikt attēlu ar kumosu kādu liek uz buti? Man bija saldētās reņģes un lobīta garnele, bet šeit lasu,ka biežāk izvēlas nelobītās.
17.oktobris 2019, 17:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager