Makšķerēšana jūrā

Pravietis [17.10.19]: Neesmu nevainīga grezele, kura jāiesmērē "debilam preciniekam". Kā bijušais prezis atļāvās izteikties par žurnālistiem ..."sen neesat sisti".., Protams, ka tas attiecas šeit uz dažiem. Jā...bļin. mani interesē, kādus līdz šim neredzētus zivju līķīšus jūra pa retam izskalo, mani interesē kādas sugas buti es izvelku - parasto vai zelta buti (šogad viena bija, ir liecinieks), mani interesē Kolkas butes atšķirība no Ovišu butes (pēc senču rakstiem), tāpat g.s.vēsturiskie apraksti par bada vēju, jā mani interesē kāpēc vienā dienā zvejota reņģe tirgū ir pļura un nederīga copei, bet otra ir stingra, kāpēc viens par labu copi uzskata, tad kad jūrā ir stāvošs ūdens un bez viļņiem, interesē kā savā galvā var noteikt koordinātes punktus dabā pēc navigācijas un vēl attālumu starp tiem, mani interesē kāpēc Cope71 pieraksta idiotismus, , ka es ar samaduru ķeru butes, pat tik tā var aizrakstīties un otru apmelot, mani interesē kāpēc ķiploks ir jāgriež daiviņās gareniski un jāmauc uz āķa ,( bija tāds dalībnieks ar niku - eksperts), mani interesē zivju nārsta laiks un vietas. Gandrīz visi interesējoši manis jautājumi ir vistiešākā veidā saistīti ar copi jūrā un manis aplikšanu. Mani interesē, vai un kāpēc Wikipediju ir sarakstījuši muļķi un neviens no nodaļas gudrajiem (paši zin kuri tie ir) dalībniekiem tur nav veicis savus labojumus. Mani interesē kādi ir mencas vēsturiskie izcelmes vārdi Latvijas novados, Mani interesē kāpēc mēs ēdam pūžņojošu strutainu mencu. Kāpēc tas mani nedrīgst interesēt bļin.., un tt. Šajā gadījumā aprobežošos ar šo manis interesējošo uzskaitīto jautājumu loku. Ir virkne dalībnieku (paši zin kuri tie ir), parāk liels gods būtu izrādīts, lai sauktu visus vārdā, kas kā sprāgušas žurkas aste kopš maija mēneša velkās man nopakaļā no politikas nodaļas un pie katra mana komenta iztikšo ūrīnpūsli. Tas uz mani neiedarbojas, jo čurājat jau savā bikšu starā. Kas ir kas, to katrs sev pateiks. Viens hunveibins, rūpējoties par pārējo dalībnieko "garīgo veselību", vismaz tā viņam škiet pašam, gan taisa "kultūras" revolūciju :),:). Pats neprāta skurbulī kaut ko, kas neattiecas uz copi ievieto, aizņem vietu un vēl lamājas uz citiem.:). Es neuzskatu sevi par invalīdu ne tiešā, ne pārnestā nozīmē un bez rādītājpirksta. :). Spēju ar peles rullīti strādāt. Esmu vairākkārtīgi teicis, neinteresē , ej tālāk un nepaliec vulgāris.
Pravieti! Tu esi idiots! Es ne kur nekad nēsmu rakstījis, ka tu ķer ar samaduru butes! Tu ar samaduru ķer citas zivis un propogandē to, lai gan ar samaduru ķer tikai idioti!
Ja tu neuzskati sevi par invalīdu, tā ir normāla parādība! Apvaicajies savam ģimenes ārstam vai draugam psihoterapeitam! Alkoholiķi parasti arī sevi neatzīst par alkoholiķiem!:)))
17.oktobris 2019, 17:24 | links
 
Pravietis [17.10.19]: Papildus paskaidrošu, ko stāstīju Sadaļā Varkaļu kanāls dalībniekiem par "zemūdens bezvēju", starp citu, šo jēdzienu liku pēdiņās cik atceros. Varkalī, rudenī pie krasta dziļākajās vietās veidojas atvaram līdzīgi straumes veidojumi, kuriem apakšā 3 - 5 metru dziļumā ir miera zona. Šos virpulīšus zinatājs spēj saskatīt no krasta. Šajā vietā, ja iemet sistēmu, t. sk. samaduru, kas pēc konstrukcijas ir vismazākais ar vismazāko svina svaru, tas ar straumes spēku netiek aiznests prom. Citās vietās, ja met kā ierasti straumes pārplūdušajā Varkaļu kanālā, straume nes prom fīderus ar 120 - 200 gr. sviniem. Straume, zāle un cope kļūst neiespejama. Tā ir maza viltība , ko izmantoju es un citi pieredzējuši makšķernieki. Darbojas aptuveni tas pats princips, ko no Jums lielākā daļa zin, kā rīkoties, lai slīcējs izkļūtu ārā no atvara. Starp citu, ar makšķeri un pludiņu , ja pareizi noregulē augstumu, atsvaru un prikormu, arī izdodas copēt tādās vietās. Un tas ir viss, bet Cope71 n-tos mēneša nespēj rimties. Nu redz, būs sasniedzis mērķi, būšu tam pametis barību...:).
Pravieti! Šīs sadaļas nosaukums ir "makšķerēšana jūrā".! Skrebelē savus murgainos penterus atbilstošās sadaļā! Cieni citus foruma apmeklētājus un nepiedrazo ēteru ar neatbilstošiem ierakstiem! Tu esi pieaudzis vīrietis! Vai tiešām esi tik tups!?
17.oktobris 2019, 17:15 | links
 
Kuti,nomazgā svaigu zivi siltā ūdenī,lai zivs miesa ,,nomirst,,.Ap 30 grādiem,nosacīti.Neņem kaulainās,no tām sanāk vienīgi kūmiņu barība.Tāpēc man lomi nav ar bezgalīgu skaitu un svaru.
17.oktobris 2019, 17:07 | links
 
Papildus paskaidrošu, ko stāstīju Sadaļā Varkaļu kanāls dalībniekiem par "zemūdens bezvēju", starp citu, šo jēdzienu liku pēdiņās cik atceros. Varkalī, rudenī pie krasta dziļākajās vietās veidojas atvaram līdzīgi straumes veidojumi, kuriem apakšā 3 - 5 metru dziļumā ir miera zona. Šos virpulīšus zinatājs spēj saskatīt no krasta. Šajā vietā, ja iemet sistēmu, t. sk. samaduru, kas pēc konstrukcijas ir vismazākais ar vismazāko svina svaru, tas ar straumes spēku netiek aiznests prom. Citās vietās, ja met kā ierasti straumes pārplūdušajā Varkaļu kanālā, straume nes prom fīderus ar 120 - 200 gr. sviniem. Straume, zāle un cope kļūst neiespejama. Tā ir maza viltība , ko izmantoju es un citi pieredzējuši makšķernieki. Darbojas aptuveni tas pats princips, ko no Jums lielākā daļa zin, kā rīkoties, lai slīcējs izkļūtu ārā no atvara. Starp citu, ar makšķeri un pludiņu , ja pareizi noregulē augstumu, atsvaru un prikormu, arī izdodas copēt tādās vietās. Un tas ir viss, bet Cope71 n-tos mēneša nespēj rimties. Nu redz, būs sasniedzis mērķi, būšu tam pametis barību...:).
17.oktobris 2019, 16:59 | links
 
Esam butes un mencas cepuši gan svaigas gan kuras bija pēc saldētavas. Ja svaiga tad neizjūk galvenais lai panna laba būtu, bet pēc saldēšanas sāk jukt un garša pilnīgi ne tā. Ķērām Islandē Atlantijas okeānā. Tur vēl treknākas zivis ir. Menca vispār pec saldētavas paliek putrā un garšas ziņā pat puse ne tā garšo kā svaiga. Jautājums par kūpināšanu vai butes var kūpināt ar karsto metodi vai tikai ar auksto metodi.
17.oktobris 2019, 16:47 | links
 
Jautājums vīriem kuri bieži ķer butes, vai ir kāda recepte lai svaigi ķerta bute cepot nejuktu laukā. Ja patur dienakti ledusskapī tad ok. bet ja cep uzreiz tad izjūk. Tā kā bieži butes neķeru tad arī nezinu un apvaicājos.
Nav īsti par copi jūrā bet saistīti ar to. :)

kutis, 17.oktobris 2019, 16:06

Nezinu, kā tas ir, bet jūk butes plānās, kas ķertas pavasarī, kā arī tās, kurām ir kādas veselības problēmas, kuras kaut cik vizuāli var konstatēt

diametrs, 17.oktobris 2019, 16:38


Taisnība!! es tādas vairs nemaz nemēģinu cept. vai nu uzreiz krūmos (tāpat nav dzīvotāja), vai izvāru zupā.

Jā, arī normāla, resna bute svaiga uz pannas mēģina liekties, bet ja lēni cep un pagroza, tad šī iztaisnojas un ir OK, bet āsrā nekad nejūk
17.oktobris 2019, 16:44 | links
 
Ne velti, pēc noķersanas pagatavotu zivi sauc par delikatesi. Un tā arī, pieūdeņu krodziņos, attiecīgi maksā.
17.oktobris 2019, 16:41 | links
 
Jautājums vīriem kuri bieži ķer butes, vai ir kāda recepte lai svaigi ķerta bute cepot nejuktu laukā. Ja patur dienakti ledusskapī tad ok. bet ja cep uzreiz tad izjūk. Tā kā bieži butes neķeru tad arī nezinu un apvaicājos.
Nav īsti par copi jūrā bet saistīti ar to. :)

kutis, 17.oktobris 2019, 16:06


Nezinu, kā tas ir, bet jūk butes plānās, kas ķertas pavasarī, kā arī tās, kurām ir kādas veselības problēmas, kuras kaut cik vizuāli var konstatēt
17.oktobris 2019, 16:38 | links
 
Cep uz lēnas uguns, tad nekas ārā nejuks :) Bute vissmeķīgākā ir uzreiz pēc noķeršanas. Mēs parasti cepam tai pašā vakarā...

Diennakti vecas jau var cerēt CT nopirkt :)
17.oktobris 2019, 16:23 | links
 
Neesmu nevainīga grezele, kura jāiesmērē "debilam preciniekam". Kā bijušais prezis atļāvās izteikties par žurnālistiem ..."sen neesat sisti".., Protams, ka tas attiecas šeit uz dažiem. Jā...bļin. mani interesē, kādus līdz šim neredzētus zivju līķīšus jūra pa retam izskalo, mani interesē kādas sugas buti es izvelku - parasto vai zelta buti (šogad viena bija, ir liecinieks), mani interesē Kolkas butes atšķirība no Ovišu butes (pēc senču rakstiem), tāpat g.s.vēsturiskie apraksti par bada vēju, jā mani interesē kāpēc vienā dienā zvejota reņģe tirgū ir pļura un nederīga copei, bet otra ir stingra, kāpēc viens par labu copi uzskata, tad kad jūrā ir stāvošs ūdens un bez viļņiem, interesē kā savā galvā var noteikt koordinātes punktus dabā pēc navigācijas un vēl attālumu starp tiem, mani interesē kāpēc Cope71 pieraksta idiotismus, , ka es ar samaduru ķeru butes, pat tik tā var aizrakstīties un otru apmelot, mani interesē kāpēc ķiploks ir jāgriež daiviņās gareniski un jāmauc uz āķa ,( bija tāds dalībnieks ar niku - eksperts), mani interesē zivju nārsta laiks un vietas. Gandrīz visi interesējoši manis jautājumi ir vistiešākā veidā saistīti ar copi jūrā un manis aplikšanu. Mani interesē, vai un kāpēc Wikipediju ir sarakstījuši muļķi un neviens no nodaļas gudrajiem (paši zin kuri tie ir) dalībniekiem tur nav veicis savus labojumus. Mani interesē kādi ir mencas vēsturiskie izcelmes vārdi Latvijas novados, Mani interesē kāpēc mēs ēdam pūžņojošu strutainu mencu. Kāpēc tas mani nedrīgst interesēt bļin.., un tt. Šajā gadījumā aprobežošos ar šo manis interesējošo uzskaitīto jautājumu loku. Ir virkne dalībnieku (paši zin kuri tie ir), parāk liels gods būtu izrādīts, lai sauktu visus vārdā, kas kā sprāgušas žurkas aste kopš maija mēneša velkās man nopakaļā no politikas nodaļas un pie katra mana komenta iztikšo ūrīnpūsli. Tas uz mani neiedarbojas, jo čurājat jau savā bikšu starā. Kas ir kas, to katrs sev pateiks. Viens hunveibins, rūpējoties par pārējo dalībnieko "garīgo veselību", vismaz tā viņam škiet pašam, gan taisa "kultūras" revolūciju :),:). Pats neprāta skurbulī kaut ko, kas neattiecas uz copi ievieto, aizņem vietu un vēl lamājas uz citiem.:). Es neuzskatu sevi par invalīdu ne tiešā, ne pārnestā nozīmē un bez rādītājpirksta. :). Spēju ar peles rullīti strādāt. Esmu vairākkārtīgi teicis, neinteresē , ej tālāk un nepaliec vulgāris.
17.oktobris 2019, 16:21 | links
 
Visas jūras zivis parasti gatavoju diennaktī pēc noķeršanas.
17.oktobris 2019, 16:19 | links
 
Jautājums vīriem kuri bieži ķer butes, vai ir kāda recepte lai svaigi ķerta bute cepot nejuktu laukā. Ja patur dienakti ledusskapī tad ok. bet ja cep uzreiz tad izjūk. Tā kā bieži butes neķeru tad arī nezinu un apvaicājos.
Nav īsti par copi jūrā bet saistīti ar to. :)
17.oktobris 2019, 16:06 | links
 
cope71 [17.10.19]: Super! Tad Tu tagat noteikti zini daudz vai pat visu par zemūdens bezvējiem, samaduriem, 2nr āķiem uz brekšiem fīdera sistēmās, Rīgas līča reņēģem, kuras jūk ārā utt utt utt.!
Personīgi man, un esmu ļooooti pārliecināts, ka arī lielākajai daļai citu šī portāla apmeklētāju, tas vienkārši vienkārši besssī! Tikai pārējie ir diplomāti. Nav tādi kašķi kā es, kas saka to, ko domā! :)
Arī Tev lai izdevusies diena!
Katrā jokā daļa taisnības...
17.oktobris 2019, 15:29 | links
 
To: Cope71

Iemetīšu arī savas piecas kapeikas diskusijā.
Nav nekā kaitinošāka kā ienākt palasīt par copi un lasīt suņu rejas. Labprātāk lasu copes atskaites. Vēl labprātāk lasu kaut kādus stāstus "iz dzīves", vai versijas ,kādēļ notiek tā kā notiek (pat ja tās ir kļūdainas , jo diskusijā dzimst patiesība).

leeevis, 17.oktobris 2019, 14:54


Super! Tad Tu tagat noteikti zini daudz vai pat visu par zemūdens bezvējiem, samaduriem, 2nr āķiem uz brekšiem fīdera sistēmās, Rīgas līča reņēģem, kuras jūk ārā utt utt utt.!
Personīgi man, un esmu ļooooti pārliecināts, ka arī lielākajai daļai citu šī portāla apmeklētāju, tas vienkārši vienkārši besssī! Tikai pārējie ir diplomāti. Nav tādi kašķi kā es, kas saka to, ko domā! :)
Arī Tev lai izdevusies diena!
17.oktobris 2019, 15:09 | links
 
To: Cope71

Iemetīšu arī savas piecas kapeikas diskusijā.
Nav nekā kaitinošāka kā ienākt palasīt par copi un lasīt suņu rejas. Labprātāk lasu copes atskaites. Vēl labprātāk lasu kaut kādus stāstus "iz dzīves", vai versijas ,kādēļ notiek tā kā notiek (pat ja tās ir kļūdainas , jo diskusijā dzimst patiesība).
17.oktobris 2019, 14:54 | links
 
Un kāpēc tik kautrīgs, ja tāds varonis, ka pat savu seju nevari ielikt ... Kur Tavas copes bildes, kur Tavu copes biedru atsauksmes par Taviem lomiem un Tevi pašu ? Varbūt esi reģistrējies, lai kūdītu, sanaidotu citus ?

diametrs, 17.oktobris 2019, 14:11


Es iedvesmojos no Tava drauga, pravieša! Bildes nelieku!:) Bet atskaites par copi gan ielieku, un bez nevajadzīga ūdens uz trīs lapām.
Tracina demagogi, tukšdiersēji un teorētiķi! Kā arī tie, kas raksta pilnīgas stulbības daudz un bieži!!!. Tas arī viss!
Lai Tev izdevusies diena!

cope71, 17.oktobris 2019, 14:44


Izklausās loģiski :) Paldies :)
17.oktobris 2019, 14:46 | links
 
Un kāpēc tik kautrīgs, ja tāds varonis, ka pat savu seju nevari ielikt ... Kur Tavas copes bildes, kur Tavu copes biedru atsauksmes par Taviem lomiem un Tevi pašu ? Varbūt esi reģistrējies, lai kūdītu, sanaidotu citus ?

diametrs, 17.oktobris 2019, 14:11



Es iedvesmojos no Tava drauga, pravieša! Bildes nelieku!:) Bet atskaites par copi gan ielieku, un bez nevajadzīga ūdens uz trīs lapām.
Tracina demagogi, tukšdiersēji un teorētiķi! Kā arī tie, kas raksta pilnīgas stulbības daudz un bieži!!!. Tas arī viss!
Lai Tev izdevusies diena!
17.oktobris 2019, 14:44 | links
 
Un kāpēc tik kautrīgs, ja tāds varonis, ka pat savu seju nevari ielikt ... Kur Tavas copes bildes, kur Tavu copes biedru atsauksmes par Taviem lomiem un Tevi pašu ? Varbūt esi reģistrējies, lai kūdītu, sanaidotu citus ?
17.oktobris 2019, 14:11 | links
 
Bijām ar Diametru 1,5 nedēļu atpakaļ, abiem nāca butes ar nenobriedušiem ikriem. Tā ar baudu ikrus nedabūju noēsties. Kā ir tagad. Ko vecie jūras zinātāji teiks par šo lietu......, kādas versijas un, vai tas pēc novērojumiem neatstāj iespaidu uz copi. Gan jau, ka jā....Gribētu dzirdēt arī Leonīd Tavu viedokli.

Pravietis, 17.oktobris 2019, 12:52
To "..... gan jau, ka jā....." uzrakstīju ar nolūku, lai kāds oponētu, domādams, ka man ir versija. Šoreiz nav.

Pravietis, 17.oktobris 2019, 13:24

Nu vis maz tu, pravieti, feini parunājies pats ar sev! Tev tak te vakar bija uzradušās dzirdīgas ausis! Tak nelaid tās vaļā!!! Tā ir tava lielā iespēja, jo ne viens cits te tā īpaši ar tevi komunikācijā neielaižas, jo zin, ka tad būs lielā demagoģija uz pāris dienām! Lai cik arī tu centīgi mēģini spraukties iekšā visos notikumos, kā arī centies pats attīstīt dažādas "aktuālas" tēmas, nu nav tev to atbalstītāju un domu biedru! Pat tie, kam ir laimējies ar tevi būt kopā copē, īpaši neraujās diskusijās ar tevi. Un to var saprast...man šķiet, ka pietiktos max viena stunda ar tevi kopā copē, lai cilvēks justos tā "atpūties" ka par tevi vairs pat dzirdēt negribētu! :)) Neatliek ne kas cits, kā sarunāties pašam ar sevi un dzīvot savā pasaulē, jo izteikties jau ne vienam nav liegts! :)

cope71, 17.oktobris 2019, 13:44


Pilnīgi iebilstu. Ilglaicīgā copē bijām un nekāda vaina. Ja gribas Tev kritizēt, tad kritizē, bet bieži Tev nav taisnība.
17.oktobris 2019, 14:10 | links
 
Bijām ar Diametru 1,5 nedēļu atpakaļ, abiem nāca butes ar nenobriedušiem ikriem. Tā ar baudu ikrus nedabūju noēsties. Kā ir tagad. Ko vecie jūras zinātāji teiks par šo lietu......, kādas versijas un, vai tas pēc novērojumiem neatstāj iespaidu uz copi. Gan jau, ka jā....Gribētu dzirdēt arī Leonīd Tavu viedokli.

Pravietis, 17.oktobris 2019, 12:52
To "..... gan jau, ka jā....." uzrakstīju ar nolūku, lai kāds oponētu, domādams, ka man ir versija. Šoreiz nav.

Pravietis, 17.oktobris 2019, 13:24


Nu vis maz tu, pravieti, feini parunājies pats ar sev! Tev tak te vakar bija uzradušās dzirdīgas ausis! Tak nelaid tās vaļā!!! Tā ir tava lielā iespēja, jo ne viens cits te tā īpaši ar tevi komunikācijā neielaižas, jo zin, ka tad būs lielā demagoģija uz pāris dienām! Lai cik arī tu centīgi mēģini spraukties iekšā visos notikumos, kā arī centies pats attīstīt dažādas "aktuālas" tēmas, nu nav tev to atbalstītāju un domu biedru! Pat tie, kam ir laimējies ar tevi būt kopā copē, īpaši neraujās diskusijās ar tevi. Un to var saprast...man šķiet, ka pietiktos max viena stunda ar tevi kopā copē, lai cilvēks justos tā "atpūties" ka par tevi vairs pat dzirdēt negribētu! :)) Neatliek ne kas cits, kā sarunāties pašam ar sevi un dzīvot savā pasaulē, jo izteikties jau ne vienam nav liegts! :)
17.oktobris 2019, 13:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager