Makšķerēšana jūrā

pļūtīzeru kompānija nepiesārņojiet vismaz šito forumu
15.oktobris 2019, 20:29 | links
 
pokimons [15.10.19]: Zāles ļoti,ļoti maz,bet cope sākas
Kāda zāle?! Krastinieks.
15.oktobris 2019, 20:14 | links
 
Terauds [15.10.19]: Pravieti, par reņģēm gan tu muldi. Līča reņges maijā/jūnijā pats no mola velc, nekas nekur nejūk ārā. Vai varbūt kāds radinieks tev uz kuģa strādā?
Tak viņš muld tikai muldēšanas pēc! Viņam ir uzmanības deficīta sindroms plus vēl iedomājies, ka ir baigais spečuks copes lietās!
Līča reņģe jūk ārā!! Kartējais demagoga zelta citāts, ko pierakstīt, lai ir par ko pasmieties!:))
15.oktobris 2019, 18:59 | links
 
Zāles ļoti,ļoti maz,bet cope sākas
15.oktobris 2019, 18:54 | links
 
seedoo [15.10.19]: pokimons [17:45]: Sveiki,sēžam tadaiķos,ir labs cope,tikai tagat tāds klusums,bet izmērs pirms tam,liels,gaidīsim vakaru...Uz gaismas maiņu tā ir vienměr.
Kas ar zāli darās??
15.oktobris 2019, 18:50 | links
 
seedoo [15.10.19]: pokimons [17:45]: Sveiki,sēžam tadaiķos,ir labs cope,tikai tagat tāds klusums,bet izmērs pirms tam,liels,gaidīsim vakaru...Uz gaismas maiņu tā ir vienměr.
Kas ar zāli darās??
15.oktobris 2019, 18:49 | links
 
Pravieti, par reņģēm gan tu muldi. Līča reņges maijā/jūnijā pats no mola velc, nekas nekur nejūk ārā. Vai varbūt kāds radinieks tev uz kuģa strādā?

Terauds, 15.oktobris 2019, 18:42


Dižais muldoņa teorētiķis sajauca, atkal, kam negadās! :-) Vakardienas atsaldētās jūk ārā, svaigās ir stingras, lūk visa gudrība.
15.oktobris 2019, 18:48 | links
 
Pravieti, par reņģēm gan tu muldi. Līča reņges maijā/jūnijā pats no mola velc, nekas nekur nejūk ārā. Vai varbūt kāds radinieks tev uz kuģa strādā?
15.oktobris 2019, 18:42 | links
 
Pravietis [15.10.19]: Esmu visiem teicis, ka Centrāltirgū brēča jau ilgus gadus ir tikai un vienīgi vienā vietā paviljonā. Tas kas no rīta paspēj nopirkt, tas ir vinnējis loterejā. Ar reņģi skatieties, tā ir divejāda - līča un lieljūras. Līča ir pļūrzīga jūk ārā. Labākā ir lieljūras, jo ir cieta un stingra. Var foršas filejas izgriezt. Nezinu no kurienes nāk raudas, bet man tās nestrādā. Kolkas zvejnieks, piem., teica, ka strādā tikai pie viņa Kolkas dīķī augušās. Provējiet breksi, vai pašas butes fileju, ja gribat ekspermentēt. Tāpat man nav nekad veicies ar vistu nesaldētajām sirsniņām un vismaz pēdējos 3 gadus ar vārīto garneli. Zinu, ka ir copmaņi, kuriem tā ir visiecienītākā. Dabīgie atraktori gan ir ieteicama lieta.
Ar nepacietību gaidīsim tavu veiksmes stāstu reālā copē, jo teoriju sagrābstījis esi piecām dzīvēm un nesi skops arī ar teorijas padomiem, kurus grūti saspiest trejrindēs. Ar lomiem gan reti kad sanāk palepoties. Tad tīkli Buļļupē traucē, tad nepareizs vējš utt. Tā vien šķiet, ka esi pļurkšķis! :) Bet nu uz padomu došanu kā no enciklopēdijas! :) Gluži kā mūsu deputāti, gudru dirsēju daudz, bet darīt ne ko nejēdz!
15.oktobris 2019, 18:34 | links
 
pokimons [15.10.19]: Sveiki,sēžam tadaiķos,ir labs cope,tikai tagat tāds klusums,bet izmērs pirms tam,liels,gaidīsim vakaru...
Uz gaismas maiņu tā ir vienměr.
15.oktobris 2019, 18:25 | links
 

Loms
15.oktobris 2019, 17:48 | links
 
Sveiki,sēžam tadaiķos,ir labs cope,tikai tagat tāds klusums,bet izmērs pirms tam,liels,gaidīsim vakaru...
15.oktobris 2019, 17:45 | links
 
Esmu visiem teicis, ka Centrāltirgū brēča jau ilgus gadus ir tikai un vienīgi vienā vietā paviljonā. Tas kas no rīta paspēj nopirkt, tas ir vinnējis loterejā. Ar reņģi skatieties, tā ir divejāda - līča un lieljūras. Līča ir pļūrzīga jūk ārā. Labākā ir lieljūras, jo ir cieta un stingra. Var foršas filejas izgriezt. Nezinu no kurienes nāk raudas, bet man tās nestrādā. Kolkas zvejnieks, piem., teica, ka strādā tikai pie viņa Kolkas dīķī augušās. Provējiet breksi, vai pašas butes fileju, ja gribat ekspermentēt. Tāpat man nav nekad veicies ar vistu nesaldētajām sirsniņām un vismaz pēdējos 3 gadus ar vārīto garneli. Zinu, ka ir copmaņi, kuriem tā ir visiecienītākā. Dabīgie atraktori gan ir ieteicama lieta.
15.oktobris 2019, 17:23 | links
 
Pag gad uz šo pilnměnesi parāva pa nopietno bute. Ne asakas.
15.oktobris 2019, 17:18 | links
 
Piedodiet,saraiķos
15.oktobris 2019, 17:10 | links
 
Sveiki,sēžam tadaiķos,ir labs cope,tikai tagat tāds klusums,bet izmērs pirms tam,liels,gaidīsim vakaru...
15.oktobris 2019, 17:09 | links
 
kutis [15.10.19]: Centrāltirgū baigā nabadzība ar svaigu zivi, reņģes saldētas, saldūdens zivis vispār nav,jau domāju ka vispār neko nedabūšu bet palaimējās, vienam bišku bija svaigas salakas un brēčas. Paņēmu brēčas un garneles. Vēl jānoskrien pie dojenes kādu raudu noķert un varēs kravāties copei.
No rīta kaut ko ierakstīt mēģināšu. :)
Es arī měģināšu ierakstīt;)
15.oktobris 2019, 17:04 | links
 
Visu kormiņu,ko dabūju ,lieku saldētavā.Nav ne vainas.Siltā laikā par ātru atkūst,jāliek aukstumsomā.
15.oktobris 2019, 16:32 | links
 
kutis [15.10.19]: Centrāltirgū baigā nabadzība ar svaigu zivi, reņģes saldētas, saldūdens zivis vispār nav,jau domāju ka vispār neko nedabūšu bet palaimējās, vienam bišku bija svaigas salakas un brēčas. Paņēmu brēčas un garneles. Vēl jānoskrien pie dojenes kādu raudu noķert un varēs kravāties copei.
No rīta kaut ko ierakstīt mēģināšu. :)
JA sanāk pa ceļam, tad Mērsraga kanālā, labi raudas ķeras...
15.oktobris 2019, 14:06 | links
 
Ir kāds bijis vai jau ir pie Miķeļbākas? Kā ar copi un zālēm? Rītā braucu provēt. Ielikšu arī atskaiti kā gāja.
15.oktobris 2019, 14:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager