Makšķerēšana jūrā

Sveiki viri... Rit braucu aiz Kolkas... kaa tur ar laikiem un zali? Vetspili pagajusho nedelj bija gana daudz...
11.oktobris 2019, 10:32 | links
 
ja atradīs aizvēju tad var mēģināt
11.oktobris 2019, 10:02 | links
 
Bet nedēļas nogali laikam diezgan bezcerīga prognoze,ne?
11.oktobris 2019, 08:46 | links
 
Bišķiņ aiz Jūrkalnes uz Liepājas pusi. Cope tīri neko, bet zāles daudz. Katrā iemetienā zivs ar smagu zāli nāk.
10.oktobris 2019, 19:08 | links
 
užavā nav ko darīt zāle un viļņi
10.oktobris 2019, 19:07 | links
 
Pospešiš, narod nasmešiš! Ne Ziemeļatlantijas bloka, bet tēvocis Sems šo pasākumu rihtē.
10.oktobris 2019, 17:05 | links
 
NATO submarine. Šiem tok lielie maņevri.
10.oktobris 2019, 17:03 | links
 
Ķērājs nav redzams.Kautkas stingrs nemaz neamortizē.
10.oktobris 2019, 16:30 | links
 
Faz, 9.oktobris 2019, 23:58

Bet lielos vilcienos ar katru gadu lomi ne tikai juras frontee paliek ar vien sliktaaki... Un liicii zivis vispar ir izzudushas... A 40gadi atpakalj no lapmezciema ielaidies no pontona un lidakas krutak neka alandos skaldija...

Faz, 9.oktobris 2019, 23:58[/quote]


Un tu iepriekšējā dzīvē tās līdakas ķēri uz velna paraušanu ja ???
10.oktobris 2019, 12:46 | links
 
Sveiki! Pie Liepājas (Saraiķi-Ziemupē) kāds ir?
10.oktobris 2019, 12:13 | links
 
Vakar noplēsu pāris sistēmas.Uzradies nezināms ķērājs,visu rudeni tāds nebija.4gab spainī.Labi ,ka nebraucu 200km,tikai 10min.ar ričuku.

leonids, 10.oktobris 2019, 11:37


Koka stumbrs atskalots uz krasta pusi??
10.oktobris 2019, 11:49 | links
 
Vakar noplēsu pāris sistēmas.Uzradies nezināms ķērājs,visu rudeni tāds nebija.4gab spainī.Labi ,ka nebraucu 200km,tikai 10min.ar ričuku.
10.oktobris 2019, 11:37 | links
 
10.oktobris 2019, 10:33 | links
 
seedoo [10.10.19]: Braucu sĕņot, bet nemierīgs prāts. Tak lidz jūrai ar jāzskrien. Vakarinjam pietiks. Jūra perfekta. Mazliet zāle, viss kā vajag. Ne asakas.
Laba bilde +++
10.oktobris 2019, 09:56 | links
 

Braucu sĕņot, bet nemierīgs prāts. Tak lidz jūrai ar jāzskrien. Vakarinjam pietiks. Jūra perfekta. Mazliet zāle, viss kā vajag. Ne asakas.
10.oktobris 2019, 08:58 | links
 
diametrs [09.10.19]: diametrs [38m]: Dīvaini, bet lielākās zivis un labākos dupletus dabūju rīta gaismā ... Tādi kā es un viens otrs kompanjons tiekam ne jau "žora" laikā, bet kad tiekam. Daži jau smejas, ka nemākam sekot līdzi laika apstākļiem. Bet ja esi jau laicīgi dienu paredzējis, un samainās laika apstākļi - nu jāmēģina, jo tad divas nedēļas var lasīti tikai citu atskaites par pilnajiem pieclitrīgajiem vai trīslitrīgajiem spaiņiemTa jau ar tas ir... Man radi no rojas regulari uz dienas razda4u traapa gadu no gada, esmu pat lidojis no rigas uz karstam asinim, ka likums viss jau ir beidzies... :)
Bet nu es esmu ieverojis ka viss ir vilnjveida - distances, esmas sistemas... 80% manas pieredzes raada ka cope ir ar vilnjiem... Nekad nav bijis taa ka visu laiku velc 10h no vietas... 2h slapja mugura 3h sedi kaa mulkjis itt
Kadreiz kolka kad kjeru gadu gadiem kaa talinks aiziet vsjo cope beidzas... Peec 2h atkal aiziet...

Faz, 9.oktobris 2019, 22:31

Jā, par tiem viļņiem piekrītu. Ja noplok, daudzi jau skrien un meklē citu vietu, bet brīža aiziet atkal. Bet agrāk bija, ka lielākas un labākas butes bija. Tādas kā tagad neķērās un nemaz neņēmām
Es te varu daudz stastit itt... Bet lielos vilcienos ar katru gadu lomi ne tikai juras frontee paliek ar vien sliktaaki... Un liicii zivis vispar ir izzudushas... A 40gadi atpakalj no lapmezciema ielaidies no pontona un lidakas krutak neka alandos skaldija...
9.oktobris 2019, 23:58 | links
 
diametrs [38m]: Dīvaini, bet lielākās zivis un labākos dupletus dabūju rīta gaismā ... Tādi kā es un viens otrs kompanjons tiekam ne jau "žora" laikā, bet kad tiekam. Daži jau smejas, ka nemākam sekot līdzi laika apstākļiem. Bet ja esi jau laicīgi dienu paredzējis, un samainās laika apstākļi - nu jāmēģina, jo tad divas nedēļas var lasīti tikai citu atskaites par pilnajiem pieclitrīgajiem vai trīslitrīgajiem spaiņiemTa jau ar tas ir... Man radi no rojas regulari uz dienas razda4u traapa gadu no gada, esmu pat lidojis no rigas uz karstam asinim, ka likums viss jau ir beidzies... :)
Bet nu es esmu ieverojis ka viss ir vilnjveida - distances, esmas sistemas... 80% manas pieredzes raada ka cope ir ar vilnjiem... Nekad nav bijis taa ka visu laiku velc 10h no vietas... 2h slapja mugura 3h sedi kaa mulkjis itt
Kadreiz kolka kad kjeru gadu gadiem kaa talinks aiziet vsjo cope beidzas... Peec 2h atkal aiziet...

Faz, 9.oktobris 2019, 22:31


Jā, par tiem viļņiem piekrītu. Ja noplok, daudzi jau skrien un meklē citu vietu, bet brīža aiziet atkal. Bet agrāk bija, ka lielākas un labākas butes bija. Tādas kā tagad neķērās un nemaz neņēmām
9.oktobris 2019, 22:49 | links
 
diametrs [09.10.19]: Dīvaini, bet lielākās zivis un labākos dupletus dabūju rīta gaismā ... Tādi kā es un viens otrs kompanjons tiekam ne jau "žora" laikā, bet kad tiekam. Daži jau smejas, ka nemākam sekot līdzi laika apstākļiem. Bet ja esi jau laicīgi dienu paredzējis, un samainās laika apstākļi - nu jāmēģina, jo tad divas nedēļas var lasīti tikai citu atskaites par pilnajiem pieclitrīgajiem vai trīslitrīgajiem spaiņiem
Ta jau ar tas ir... Man radi no rojas regulari uz dienas razda4u traapa gadu no gada, esmu pat lidojis no rigas uz karstam asinim, ka likums viss jau ir beidzies... :)
Bet nu es esmu ieverojis ka viss ir vilnjveida - distances, esmas sistemas... 80% manas pieredzes raada ka cope ir ar vilnjiem... Nekad nav bijis taa ka visu laiku velc 10h no vietas... 2h slapja mugura 3h sedi kaa mulkjis itt
Kadreiz kolka kad kjeru gadu gadiem kaa talinks aiziet vsjo cope beidzas... Peec 2h atkal aiziet...
9.oktobris 2019, 22:31 | links
 
Dīvaini, bet lielākās zivis un labākos dupletus dabūju rīta gaismā ... Tādi kā es un viens otrs kompanjons tiekam ne jau "žora" laikā, bet kad tiekam. Daži jau smejas, ka nemākam sekot līdzi laika apstākļiem. Bet ja esi jau laicīgi dienu paredzējis, un samainās laika apstākļi - nu jāmēģina, jo tad divas nedēļas var lasīti tikai citu atskaites par pilnajiem pieclitrīgajiem vai trīslitrīgajiem spaiņiem
9.oktobris 2019, 22:09 | links
 
Bebrs [09.10.19]: Uz jūru sāku braukt neilgi pēc tam kad jūras mala vairs nebija režīma zona, ap 1993.gadu. No sākuma uz Pāvilostas molu, autiņu tad varēja atstāt tad tajā vietā, kur ir radars. Lomi tādi, ka knapi līdz tam radaram varēja aiznest. konkurence praktiski nekāda, reti kāds vietējais. Vēlāk sāka parādīties tauta, sākām braukt uz krastu, Jūrkalne, tuvāk Liepājai, Užava. Ja nebija zāles, tad butes vismaz 5-10 kg, principā tika daudz, cik pašam gribējās mājās vest. Arī tagad var protams savilkt, bet nožēlojami lasīt, ka 8-10 butes uzskata par labu lomu.
Neaizmirsti par invazivajam sugam... Klimata parmainjam... Itt
95 gada skola man lasija petijumu ka peec 50 gadi sheit audzesim apelsinus... Taisnibavai ne bet ziemas nekadas, vasaras karstas, vietejos arbuzus jau daudzi audzee...
9.oktobris 2019, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager